وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428
پاسخ : علت تکاملی رفتار homosexuality

مثلا اون پست قرار بود آخرین پستم تو این تاپیک باشه! :4:

از اون نظر میگم که پارسال من و مسعود هر چی میگفتیم تو باز حرف خودت رو میزدی!!! ولی بعد از یه مدت بهتر شد! :4:
یادم رفته بود چجوری میشه "یاد" کرد یه نفر رو!
توی چند تا پست بالاتر یه خورده مقاله گذاشتم
برای مثال تو یدونه از اون میگه وقتی پسری در بچگی از طرف پدرش بهش به اندازه کافی عشق و محبت نرسه احتمال هم جنس گرا شدن خیلی بیشتر از سایر افراد هست و ...
بری یاد کردن از @ استفاده می شه ! :)
اخر وجه شبهم با این دوست عزیز را پیدا نکردم !:4:

من نگاهم بیش تر روی ژن هست !! تاثیر این عامل خیلی اندکه! از روی این مثال که نمیشه گفت ! :)
ببین از نظرم ژن هایی که روی میزان تولید هورمون های جنسی بدن اثر دارن می تونن باعث این شرایط بشن ! تاثیر این عامل خیلی قوی تره ! البته خودمم دلیل خاصی ندارم فقط به نظرم این جور منطقی تر می یاد !:)

juliet

New Member
لایک ها
18

سلام علیکم و رحمه الله ! :)
میشه یه سوال بپرسم ؟؟ از چه چیزی نتیجه گرفتی " بیش تر به محیط زندگی " بستگی داره ؟؟؟؟ البته به نظرم درسته این مورد فقط می خوام بدونم دلیلت چیه ؟؟( ولی قبلا هم در مورد تاثیر محیط و ژن روی نتیجه با هم بحث کردیم و به توافق نرسیدیم ! :) )

---------------------------
به به استاد یادی از ما وسط تاپیک کردین !! اسم بنده را " یاد " می کردین رودتر خدمت برسم !! :)
یعنی هیچ وجه شبهی بین خودم و این دوست عزیز پیدا نکردم !!! :)
میشه یکم توضیخ بدی !؟؟! گرچه فک کنم هنوز با عقاید تکاملیت مشکل دارم با این که حرف های توی این تاپیکت را همش را قبول داشتم :4: !!!!!! :)
بنده نمیدونم شما چه بحثی باهم کردین و به نتیجه نرسیدین....!ولی میتونم کمکتون کنم !:)

لایک ها
164

بری یاد کردن از @ استفاده می شه ! :)
اخر وجه شبهم با این دوست عزیز را پیدا نکردم !:4:

من نگاهم بیش تر روی ژن هست !! تاثیر این عامل خیلی اندکه! از روی این مثال که نمیشه گفت ! :)
ببین از نظرم ژن هایی که روی میزان تولید هورمون های جنسی بدن اثر دارن می تونن باعث این شرایط بشن ! تاثیر این عامل خیلی قوی تره ! البته خودمم دلیل خاصی ندارم فقط به نظرم این جور منطقی تر می یاد !:)
سلام خدمت دوست عزیزی که میگن من و شما وجه شبه داریم :p
این دوستمون آقا همایون میگه که همیشه سر حرف خودت وای میستادی و خیلی سخت میشد نظرت رو عوض کرد یا قانعت کرد منم تو این تاپیک چنین صفتی مشمولم میشد!
ولی آخرشم باز نتونستی منو قانع کنیا آقا [MENTION=8744]Homayoon[/MENTION] :4:

لایک ها
2,256

دوستان اون روز داشتم تفکر میکردم در باب فرضیه "خودخواهی ژنی" این homosexual ها.... :)
به اینصورت که اگر من یک فرد همجنس پسند باشم و از طریق ازدیاد خواهرزاده یا خواهر و برادر ژن هامو به نسل بعد منتقل کنم یک مشکلی پیش میاد....اینکه من بچه ای از خودم باقی نمیزارم که اونم بخواد از پدرش این ژن رو ارث ببره ...پس باید منقرض بشن!
این فکر تو ذهنم بود که یه مقاله خوندم درباب اینکه ژن های همجنگسرایی از مادر به پسر منتقل میشه ! :)
واقعا خیلی جالبه بحث "خودخواهی ژنی"...
امیدوارم حالا مثال زدنم با زنبور های عقیم و ملکه بارور رو خوب فهمیده باشین :)

bloodborne

New Member
لایک ها
215

من بخشی از نوشته های شما هارو خوندم دیدم خیلی سر بسته صحبت می کنید دخترا و پسرا اگهمی خواهید بحث مفید شه باید قشنگ موشکافی شه و برای هم شفاف باشه.
به نظر من همجنسگرایی یک رفتار من خودم چند تا هم کلاسی دارم که همجنسگرا هستند.
بحث همجنسگرایی به نظر من به خاطر محدود کردن رابطه های نامشروع بوجود نیامده بلکه تمایلات شخص مذکر یا مونث به هم جنس خودشون و به منظور ارضا شدن.
حتی می تونی بعضی اوقات به خاطر کمبود هایی این تمایل ایجاد میشه.برای ارضا وآرامش
بعضی تحت تاثیر قرار می گیرن و حس می کنن که نیاز هاشونو هم جنس خودشون مثل داشتن یک رابطه جنسی می تونه برطرق کنه.
گی یا لز یا همون هنجنسگرایی زن و مرد غیر طبیعی نیست

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

تو جامعه ی ما گی یا لز خیلی کمه(البته در ایران) ولی بیشتر افراد به خود ارضایی میپردازن(حدود هشتاد درصد نوجوانان).میشه در مورد اینم یه توضیحی بدین چجوری در ادم بوجود میادو ....؟درضمن در اسلام هر سه تا کار حرامه و حکم گی در اسلام اعدام و لز در اسلام 1000 ضربه شلاق است ولی درمورد سومین کار بگم هیچ تنبیهی در ایران واسش زیر نظر ندارن چون فرد خودشو از بین میبره با این کار. البته از نظر خدا کسی که از عمل زشت خود ارضایی دست برداره و توبه کنه بخشیده میشه ولی گی و لزو نمیدونم.

bloodborne

New Member
لایک ها
215

با توبه کردن و انجام ندادن دوباره اون کار همه چی درست میشه به جز حق الناس.
این خودارضایی به خاطر محدودیت سازی توی ایران این ایجاد میشه.
نداشتن یک رابطه جنسی باعث بوجود اومدن عقده میشه.بعد باعث میشه پسرا یا دخترا به خود ارضایی روی بیارن.
خودارضایی ضرر های خیلی زیادی برای بدن داره از نظر فیزیولوژیکی تاثیر بد زیادی میذاره که در چند سال بعد ظاهر میشن البته این برای افرادی است که به این کار معتادن.

raez.bio.logy

New Member
لایک ها
28

با توبه کردن و انجام ندادن دوباره اون کار همه چی درست میشه به جز حق الناس.
این خودارضایی به خاطر محدودیت سازی توی ایران این ایجاد میشه.
نداشتن یک رابطه جنسی باعث بوجود اومدن عقده میشه.بعد باعث میشه پسرا یا دخترا به خود ارضایی روی بیارن.
خودارضایی ضرر های خیلی زیادی برای بدن داره از نظر فیزیولوژیکی تاثیر بد زیادی میذاره که در چند سال بعد ظاهر میشن البته این برای افرادی است که به این کار معتادن.
پس نتيجه مي گيريم بريم رابطه جنسي داشته باشيم!!d:
همه مشكلات هم حل مي شه!:)
من برم به مشكلاتم برسم!؛)

زمینی

Active Member
لایک ها
159

تو جامعه ی ما گی یا لز خیلی کمه(البته در ایران) ولی بیشتر افراد به خود ارضایی میپردازن(حدود هشتاد درصد نوجوانان).میشه در مورد اینم یه توضیحی بدین چجوری در ادم بوجود میادو ....؟درضمن در اسلام هر سه تا کار حرامه و حکم گی در اسلام اعدام و لز در اسلام 1000 ضربه شلاق است ولی درمورد سومین کار بگم هیچ تنبیهی در ایران واسش زیر نظر ندارن چون فرد خودشو از بین میبره با این کار. البته از نظر خدا کسی که از عمل زشت خود ارضایی دست برداره و توبه کنه بخشیده میشه ولی گی و لزو نمیدونم.
ببخشید دوست عزیزم کی گفته همجنس گرایی مردا خیلی تو این کشور کمه برعکس خیلی بالاست منتها آمار مشخصی نداره و در مورد خود ارضایی بگم دلیل تکاملی من تا الان نخوندم و همین طور دلیل جنسی خاصی هم نداره فقط در اثر عقدست که این کار انجام میشه که به نظرم اونایی که این کار رو انجام میدن نمیدونن چه ضرری به خودشون میزنن.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

پس نتيجه مي گيريم بريم رابطه جنسي داشته باشيم!!d:
همه مشكلات هم حل مي شه!:)
من برم به مشكلاتم برسم!؛)
نه بابا کی گفت رابطه جنسی خوبه؟ مشکل اینه که ما به جوونامون کنترل کردن خودشونو یاد ندادیم و از اون جایی که فضای ایران در این جور موارد بستست جوونای ما فکر میکنن خبریه و بلایی بد تر از رابطه با جنس مخالف (خود ارضایی، همجنسگرایی) سر خودشون در میارن

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

ببخشید دوست عزیزم کی گفته همجنس گرایی مردا خیلی تو این کشور کمه برعکس خیلی بالاست منتها آمار مشخصی نداره و در مورد خود ارضایی بگم دلیل تکاملی من تا الان نخوندم و همین طور دلیل جنسی خاصی هم نداره فقط در اثر عقدست که این کار انجام میشه که به نظرم اونایی که این کار رو انجام میدن نمیدونن چه ضرری به خودشون میزنن.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

نه بابا کی گفت رابطه جنسی خوبه؟ مشکل اینه که ما به جوونامون کنترل کردن خودشونو یاد ندادیم و از اون جایی که فضای ایران در این جور موارد بستست جوونای ما فکر میکنن خبریه و بلایی بد تر از رابطه با جنس مخالف (خود ارضایی، همجنسگرایی) سر خودشون در میارن
من تو نوجوانان رو گفتم

زمینی

Active Member
لایک ها
159

من تو نوجوانان رو گفتم
تو نوجوانان هم بخوایم حساب کنیم همجنس گرایی در ایران آمار بالایی داره (البته به نسبت نوجوونیشون)

bloodborne

New Member
لایک ها
215

آره زیاد هستش چندنمونه توی کلاسمون داریم.

لایک ها
167

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

در مورد آمار انحرافات باید بگم که منم فکر میکردم تو ایران بیشتر از کشورهای اروپایی یا آمریکایی اما یکی معمامون در این مورد تحقیق کرده و حتی یه مقاله هم در این مورد نوشته به این نتیجه رسیده بود که تو کشورهای اروپایی و آمریکایی این آمار بیشتره (شک نکنید اصلا)
مطمئن باشید خداوند با حکمت و علم خودش هیچ وقت دستوری بر خلاف علم نمیده (با تحقیق در مورد اسلام 100% به این نتیجه میرسید)
در مورد تمایل به همجنس چیزی که من شنیدم اینه که میگن غده فوق کلیه به مقدار اندک هورمونهای جنس مخالف رو تولید میکنه که اگه این هورمون مقدارش زیاد بشه این مشکل پیش میاد که به احتمال خیلی قوی دلیل ژنتیکی داره
در مورد محیط هم به نظرم بیشتر از عوامل ژنتیکی تاثیر داره چون طبق آماری که گرفته شده میزان همجنس گرایی در شهرهای مذهبی ایران خیلی بیشتر از شهرهای غیر مذهبیه!!!!!
اگه تکامل در جهت حفظ ویزگی های مثبت باشه همجنس گرایی باید به تدریج کمرنگتر بشه اما تا به امروز که خلافش ثابت شده
همجنس گرایی در مردان که از نظر علمی هم که ثابت شده باعث کاهش عمر میشه (حدود 10 سال) و بارزترین ویژگی یه موجود زنده یعنی تولیدمثل رو زیر سوال میبره چرا باید تکامل پیدا کنه در حالی که به ضرر جانداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد همجنس گرایی توی جانوران فکر نکنم به غیر از انسان موجودی دیگه ای هم این کارو بکنه چون از بین موجودات فقط انسان و دلفین و میمون هستن که رابطه جنسی رو به خاطر آرامش و مسائل روانی علاوه بر تولیدمثل انجام میدن وبقیه از روی غریزه رابطه جنسی برقرار میکنن (اون وقت مارمولک یا اکثر موجودات تمایل به
همجنس گرایی دارن ؟!؟!؟!؟!)
نظر شخصیه من اینه که همجنس گرایی هنوز هم یک بیماریه (چون تا سال 1992 در سازمان بهداشت جهانی تو لیست بیماری های روانی بوده) وبیشتر از این که ژنتیکی یا محیطی یا....... باشه روانیه معمولا در مردان کسانی سراغ همجنس گرایی میرن که روابط عاطفی خوبی با پدرشون نداشتن و میخوان این محبت پدریو از طریق رابطه جنسی با یه مرد دیگه پر کنن به نقل از ویکی پدیا:
«بیبر»در سال1976 اظهار داشت:
«از سال ۱۹۶۲ که کتابم منتشر شد تا به حال بر روی ۱۰۰۰ همجنس‌گرا و ۵۰ جفت از والدینشان مطالعه کرده‌ام والگوی مشابهی در ۹۰٪ آنان یافته‌ام. در تمام مدت آزمایش، حتی یک مرد همجنس‌گرایی که پدرش اخلاق سازنده و رفتار مهرورزانه داشته باشد ندیده‌ام. پسری که پدرش به او احترام می‌گذارد و عشق می‌ورزد هرگز همجنس‌گرا نمی‌شود. من به این نتیجه رسیده‌ام که رفتار والدین بر انتخاب تمایل جنسی کودکان بسیار تأثیر می‌گذارد.»

به خاطر این که تو حاشیه رفتم از دوستان معذرت خواهی میکنم​

biology1

New Member
لایک ها
4

بچه ها به نظرتون این تاپیک به حاشیه نرفتم یکم:39::39:

amir137925

New Member
لایک ها
63

الان این چه تاپیکیه ؟ این همه موضوع homosexuality ????
حالا اگه من بخوام بگم یه وستیجیال رفتاریه
تو ایران هم زیاده قبول دارم بعدشم ولی به اروپا و امریکا نمیرسه

biology1

New Member
لایک ها
4

الان این چه تاپیکیه ؟ این همه موضوع homosexuality ????
حالا اگه من بخوام بگم یه وستیجیال رفتاریه
تو ایران هم زیاده قبول دارم بعدشم ولی به اروپا و امریکا نمیرسه
موافقم:دی
اومدن اینجا دارن راجب روابط جنسی و تحلیلش حرف میزنن!
زشته این کارا بچه ها :دی
:)

bloodborne

New Member
لایک ها
215

اون نقش اینجور کاراست !!! خخخخخ
میگم واقعا هم جنسگران نقش این جور کارا دیگه ما انقدرم خنگ نیستیم که نقش بازی کردن و جدی بودن از هم تشخیص ندیم.

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

این بحث از اولش هم جالب نبود :(:(:(
الآن هم که تو حاشیه رفته
قبل از این که بیشتر به انحراف کشیده بشه
بهتر نیست این تاپیک بسته بشه؟؟؟؟

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

میگم واقعا هم جنسگران نقش این جور کارا دیگه ما انقدرم خنگ نیستیم که نقش بازی کردن و جدی بودن از هم تشخیص ندیم.
خدا به داد جوونامون برسه ولی در اینده نزدیک این تاپیک بسته خواهد شد ...
لطفا نظرات را دی اینجا مطرح نکنین بلکه به من ارسال کنین.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا