Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760
پاسخ : عمر 1000 ساله !!! بررسی طول عمر از نگاه زیست شناسان !

حالا 1000 سال نه ولی چن تا از فرعونا هم عمر 400 500 ساله داشن
بابا ولمون کنید . بخدا قسم آدم عادی خیلی سالم و بی استرس و قوی و اینا زندگی کنه و بیماری و بدشانسی نیاره و ژنتیکش خوب باشه یه صدوسی چهل سال میشه
حالا حضرت نوح جداست . اونم تنها راه توجیهش اینه که با تسهیلاتی که خدا براش فراهم کرده این همه زندگی کرده .
عملا خواست خدا بوده . هیچ سیستم بیولوژیکی دخیل نبوده

firoozeh

New Member
لایک ها
8

یه ژن وجود داره به نام foxo .این ژن یه جورایی کنترل کننده ی کل ژن های ژنومه.مثه یه بازررس همه چیزو چک میکنه که یه وقت چیزی کم و کثر نباشه.اگر یه فرد نوکلئوتید c_c از این ژن بش برسه مثه آدمای معمولیه.اگر g_g برسه اونوقت این پتانسلو داره که عمر زیادی داشته باشه البته اگر بر اثر تصادفو این حرفا نمیره.
به طوره کلی افرادی که عمر زیادی میکنن g_g رو در این ژن دارن. ولی لابد حضرت نوح کل ژن foxo شون g_g بوده :4:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

یه ژن وجود داره به نام foxo .این ژن یه جورایی کنترل کننده ی کل ژن های ژنومه.مثه یه بازررس همه چیزو چک میکنه که یه وقت چیزی کم و کثر نباشه.اگر یه فرد نوکلئوتید c_c از این ژن بش برسه مثه آدمای معمولیه.اگر g_g برسه اونوقت این پتانسلو داره که عمر زیادی داشته باشه البته اگر بر اثر تصادفو این حرفا نمیره.
به طوره کلی افرادی که عمر زیادی میکنن g_g رو در این ژن دارن. ولی لابد حضرت نوح کل ژن foxo شون g_g بوده :4:
اون مستندی رو که شبکه سه میداد و شما دیدین منم دیدم پر از اراجیف بود باور نکنین......اونوقت میتونیم با جهش زایی هدایت شده این 2 تا نوکلوتید رو عوض کنیم عمر رو زیاد کنیم!!! اگه این همه بحث و بررسی فقط به خاطر 2 تا نوکلوتید باشه علم زیر سوال میره اصلا و این که از این همه انسان حداقل صد ها انسان خواهند بود که عمر هزار ساله داشته باشن نه اینکه فقط یه نفر.......اینجور مستند ها فقط برای توجیه همین ابهامات دین ساخته میشه برای عوام

mathsmart

New Member
لایک ها
130

حضرت نوح از 50 سالگی ناتوان بود؟؟؟ماشالله 1500 سالشون بوده کشتی به اون قشنگی هم ساختن.....
دوست عزیز من گفتم تو این دوره زمونه.حضرت نوح(ع) که تو این دوره زمونه نیستند.

firoozeh

New Member
لایک ها
8

اون مستندی رو که شبکه سه میداد و شما دیدین منم دیدم پر از اراجیف بود باور نکنین......اونوقت میتونیم با جهش زایی هدایت شده این 2 تا نوکلوتید رو عوض کنیم عمر رو زیاد کنیم!!! اگه این همه بحث و بررسی فقط به خاطر 2 تا نوکلوتید باشه علم زیر سوال میره اصلا و این که از این همه انسان حداقل صد ها انسان خواهند بود که عمر هزار ساله داشته باشن نه اینکه فقط یه نفر.......اینجور مستند ها فقط برای توجیه همین ابهامات دین ساخته میشه برای عوام
بله درسته.خیلی سعی در دفاع از این فرضیه ندارم ولی همین افرادیم که g_g هستن به هزار سال نمیرسن و حداکثر به صدو اندی میرسن نه هزار سال! یه چیز دیگه هم این که اینا "شانس" رسیدن به این سن بالا رو دارن نه لزوما و 100% میرسن بش.
تو گوگل هم بزنی foxo gene همین مطالب میاد در موردش.
من به شخصه به 2+2=4 شک دارم این فرضیه که دیگه جای خودش رو داره.گفتم بقیه هم بدونن بد نیس در مورد این ژن.همین:1:

+این ژن کلید افزایش عمر نیست بلکه فقط نظارت و کنترل بیشتری انجام میده.پس با یه جهش در این ژن 100% عمر زیاد نمیشه.هر کسی که که عمرش زیاده این ژنو داره ولی هرکی این ژنو داره عمرش زیاد نیست.این فرضیه اینو میگه.درستو غلط بودنشو من تائید نمیکنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
130

آقا یه سوال بالاتر از سیاهی رنگی هست آیا؟از حضرت محمد (ص) ایمان تر خودشون هستند پس چرا 63 سال عمر کردند؟(نگید زن یهودی و از این حرفا که خندم میگیره:21:)

Morteza H

New Member
لایک ها
31

بزرگترین راه تخریب یک ایدوئولوژی ازش بد دفاع کردنه
بعضی از دوستان با عدم احاطه ی کامل روی موضوع اومدن و انگار که عامل تتانی برای عضلات روده باشن ما رو روده بر کردند
خواهشن نظری ندید که یک فکر قوی و محکم رو که مو لای درزش نمیره زیر سوال ببرین
باتشکر...

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

فقط به عنوان نتیجه گیری این که مطلب زیر را بخوانید .
Theoretical estimation of maximum human lifespan - Springer
به نظر می رسد که این دفعه هم کسی نمی تواند از این فرضیه عمر 1000 ساله دفاع کند !

لایک ها
42

معلم قرآنمون میگفت یه نفر 126 سالش بوده ازش پرسیدن گفته من شیر و ماست و نون و عسل و گوشت پرنده میخورم.مطمین نیستم الآن زنده باشه ولی اگه بتونم مصاحبه براتون میارم.دعوا نشه دیگه.بعدشم عمر که فقط به ژنوم بستگی نداره خدا هر وقت صلاح بدونه میاره پیش خودش.

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا