فلز وجودتون از چیست؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdiyam

New Member
لایک ها
102
Gaara گفت
متولدین دی : سرب

اگر چه فلز درونی متولد دی او را به فردی بسیار محکم تبدیل ساخته استامااو فردی خجالتی است که روحیه ای لطیف و حساس دارد. متولد دی همه کسانیراکه باعث صعود آنها شده اند بسیار ستایش می کنند . آنها خواستار پیروزیوموفقیت هستند و به سنتها و آداب و رسوم احترام می گذارند. در شخصیتمتولددی همیشه اندکی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد. اما هیچ یکاز ایندو خصوصیت باعث نمی شود که اواز انضباط جدی دست بر دارد . متولد دیبه حدیلایق و کارآمد است که به راحتی می توانید زمام امور را به دستشبسپارید.

درسته. جالب بود. منبعش را میگی؟

sts3662

New Member
لایک ها
11

متولدین مهر : مس

متولدین مهر سودمندی فلز مس را که فلز هم آهنگی آنهاست بازتب می دهند.از هر گونه بی ادبی و بی نزاکتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر تابلوییروی دیوار خانه تان کج باشد ًنرا صاف می کنند و اگر صدای تلویزیون تانزیاد باشد آن را کم می کنند . آنها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگبدشان می اید.مانند کبوتران صلح دائم این طرف و آنطرف می روند.و بهمیانجیگری می پردازند و صلح و صفا برقرار می کنند.انسانهایی بامحبت ودلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بداخلاق واخمو می شوندو از دستور دادن بهدیگران خوششان می آید.

قسمت ها ی سیاه کاملا غلط هستند ....

mysky

New Member
لایک ها
46
Gaara گفت

متولدین بهمن: اورانیوم

فلز درونی متولدین بهمن یک فلز حقیقی نیست و یک ماده رادیواکتیو استکه فقط در ترکیبات یافت می شود . اورانیوم می تواند موجب انفجارات عظیم وزنجیره ای گردداز همین رو تلاش برای محدود کردن آنها و مجبورساختن شان بهانجام کاری مثل کوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یک بطری است .متولدین بهمن عقیده خود را خیلی رک و بی پرده به زبان می آورد ولی هرگزسعی نمی کند عقیده اش را به شما تحمیل کند. یک بهمنی برای احساس امنیت دورو اطراف خود را شلوغ می کند و دوستان زیادی دارد ولی گاهی اوقات به یکبارهدر پیله تنهایی خود فرو می رود و دلش می خواهد تنها باشد.

.......................................

دقیقا مخصوصا قسمت آخر

MUTE

New Member
لایک ها
264
پاسخ : فلز وجودتون از چیست؟؟؟

مس
تا حد زیادی درست بود !
ممن همیشه صای تلویزیونو کم می کنم حتی اگه خیلییییی کم باشه ! :121:

لایک ها
15

جیوه! زیاد هم خوانی نداره با من!

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

آقا با هر چی شوخی می کنین و به باب کف بینی و فال و خرافه می برینش، با شیمی از این شوخی ها نکنین!!!
بعدش هم می شه یه رابطه ای بینه هر کدوم از این فلزا با خصوصیاتی که گفته بگین!!! مثاله بارزش اون آهنه که تو توضیحاتش گفته خیلی آدمای رقیق القلب و دل سوز و ... و ... ای هستند!!! این چه ربطی به آهن داره! باز اگه جیوه ای چیزی رو یه هم چین توضیحی در موردش داده بود می گفتیم تو کله فلزا همین یه دونه مایعه و از این جور چیزا!!!

Gaara

New Member
لایک ها
114

آقا با هر چی شوخی می کنین و به باب کف بینی و فال و خرافه می برینش، با شیمی از این شوخی ها نکنین!!!
بعدش هم می شه یه رابطه ای بینه هر کدوم از این فلزا با خصوصیاتی که گفته بگین!!! مثاله بارزش اون آهنه که تو توضیحاتش گفته خیلی آدمای رقیق القلب و دل سوز و ... و ... ای هستند!!! این چه ربطی به آهن داره! باز اگه جیوه ای چیزی رو یه هم چین توضیحی در موردش داده بود می گفتیم تو کله فلزا همین یه دونه مایعه و از این جور چیزا!!!
بیخیال!!!
انقدر جدی نگیر!!!:89:

arifa

New Member
لایک ها
3

قلع 90درصددرست بود

Rezvan.gh

Active Member
لایک ها
132

یعنی من سربی ام !!!!!!!!مرسی بعضی جاهاش درست بود ولی اون خجالتی قبول ندارم!!!!

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

قلع همش درست بود به غیر از اون قسمت که به اینده مربوطه

mssh

Active Member
لایک ها
54

میشه یکی یگه که این چیزا به استناد کدوم علم درستن؟؟؟؟
کسی می دونه بگه منم بدونم...
ممنون

لایک ها
10

.......................................

متولدین آذر : قلع

در میان متولدین آذر به ندرت می توان کسی را پیدا کرد که شوخ طبع وبذله گو باشد و همین تعداد اندک نیز که در گفتن لطیفه چنان خام هستندکههیچ کس به آنها نمی خندد. اگر چه متولدین آذر حافظه ای بسیار قوی دارندولی گاهی فراموش می کنند که کت خود را کجا گذاشته اند آنها هرگز نمیتوانند دروغگوی ماهری باشند هیچ کس حتی برای یک لحظه نمی تواند دروغ آنهارا باور کند. ریا کاری و دروغ گویی اصلا با مزاج آنها سازگار نیست و هروقت سعی به انجام این کار نمایند به زودی دستشان رو می شود . متولدین آذر٬ چه کم رو چه پررو ٬ ر زمینه عشق همیشه آماده اند که شانس خود را امتحانکنند و خود را به آب و آتش بزنند.

.......................................[/quote]

من مثال نقضم!!!!!!!! :))))

elish

New Member
لایک ها
116

Cu;kheli 2roste!:89:

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

منم مسم. تقریبا درسته :67:

vma

New Member
لایک ها
74

من متولد ماه مهرم!!!
مس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی درست بود!!!
کاملا خودم بودم!!!
مرسی...:67:

Achilles

New Member
لایک ها
208

بنده نیز 1s2 2s2 2p6 3s2 3p6 3d6 4s2 هستم . 100 % صحیح است !

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

منم آهن دارم بعضیاش درسته:88:

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693

متولدین فروردین : آهن :97:

فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که 9 برابر دیگران به آنها قدرت می دهدو شانس و موفقیت آنها را در زندگی نه برابر می کند . انرژی و اشتیاق روانیانها می تواند همچون مشعل فروزانی ٬ راه را برای دستیابی به آرمان هایبزرگی که در سر می پرورانند روشن نماید. آنها پیشگامانی هستند که هموارهدیگران را به سمت هدفی نایافتنی هدایت می نمایند.متولدین فروردین کمتر بهدنبال اندوختن ثروت هستند.ولی اگر شروع به مال اندوزی کنند با چنان سرعتیپیش می روند که وقت نمی کنند بایستند و پول ها را بشمرند. در زمینه پول ٬زمان و حتی لباس خود بسیار دست و دلبازانه عمل می کنند و هر قدر هم فقیرباشند همیشه چیزی برای بخشیدن دارند. آنها اعتقاد دارند که وقتی به دیگرانکمک می کنند نه فقط خرسند می شوند بلکه این عمل آنها باعث می شود کهدیگران هم متقابلا کاری برای آنها انجام دهند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا