Vbulettin

New Member
لایک ها
3
درود
دوستان نظرتون رو درباره کتاب فیزیک پایه خوشخوان می خواستم ببینم خوب هست.من امسال سوم هستم که می خوام این کتابو بگیرم برای کنکور بخوانم.
نظرتون چیه؟
با تشکر.

hamjam

New Member
لایک ها
74
پاسخ : فیزیک پایه خوشخوان

به نظر من کتاب خیلی سبز و گاج سفید برای کنکور خیلی بهترن.:43:

shinnnna

New Member
لایک ها
0

انرژی اتمی بگیری بهتره.......موفق باشید...:121:

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

توی فیزیک های خوشخوان، سال اول و سومش بسیار عالی هستن و رو دست ندارن
اما تو فیزیک چهارم اگه توضیحات ( و نه تست ) میخواید فیزیک 4 مبتکران ( نویسندش غلامعلی محمودزاده است اگه اشتباه نکنم ) بهترینه
ولی توی تست ، تستای قوی نمیدونم کدوم کتاب داره ولی برای کنکور و همچنین تست های یه مرحله بالاتر از کنکور میکرو طبقه بندی گاج سال چهارمش رو بگیرید
بیشتر از 3000 تا تست خوب ( در حد کنکور ) داره

only physics

New Member
لایک ها
2,386

اتفاقا كتاب مناسب براي سال سوم :

اگر ميخوايد درحد متوسط كار كنيد ، ميكروطبقه بندي گاج خوبه.

ولي اگر ميخواين تست هاي خلاقانه و متنوع حل كنيد ، بهترين كتاب سال سوم ، خيلي سبزه.

براي سال اول و دوم ، غالبا همون نشرالگو خيلي بهتر كار مي كنه تا كتاباي ديگه...

burnbit

New Member
لایک ها
1

سلام دوستان ............ من امروز المپیاد فیزیک بودم اما سوالاتی که اومد حتی نمونشو تو هیچ یکی از کتاب های انرژی اتمی و ... ندیدم !!!!!!!!!!!! ( المپیاد فیزیک 91 )

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

سلام دوستان ............ من امروز المپیاد فیزیک بودم اما سوالاتی که اومد حتی نمونشو تو هیچ یکی از کتاب های انرژی اتمی و ... ندیدم !!!!!!!!!!!! ( المپیاد فیزیک 91 )
سلام...
کتاب خوشخوان که برای المپ نیستش!!!
برای کنکور استفاده میشه تازه من 100% قبولش ندارم.
موفق باشید

Helma@

New Member
لایک ها
7

اگه میخوای برای کنکور بخونی باید کتاب تست بگیری.من انرژی اتمی و مبتکران رو توصیه میکنم.مبتکران خیلی کامل درسا رو توضیح داده

لایک ها
17

دوستان براي فيزيك سوم خيلي سبز چطوره؟

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

درود
دوستان نظرتون رو درباره کتاب فیزیک پایه خوشخوان می خواستم ببینم خوب هست.من امسال سوم هستم که می خوام این کتابو بگیرم برای کنکور بخوانم.
نظرتون چیه؟
با تشکر.
خواشخوان اول و سوم فیزیک فوقالعاده هستن و جزوه های خیلی عالی دارن، اگر میخوای از جزوه ش استفاده کنی و خیلی ورزیده شی خیلی خوبه.
اما به درد کنکور نمیخوره، یعنی کتاب کنکوری نیست :)

* viva *

New Member
لایک ها
65

خوشخوان و انرژی اتمی کتب خوبی هستن اما برای کنکور کمی پر حاشیه هستن . برای کنکور گاج نقره ای پایه در درجه اول قرار داره بعد از اون خوشخوان و انرژی اتمی .

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

به نظرم شما که داری میری سوم کتاب مخصوص سال سومشو بگیر

پارسال داشتمش به شدت خوب بود سطح سوالاش خیلی خوب تنوع زیادی هم داشت آموزششم عالی بود

لایک ها
74

سلام به نظرم برای آموزش کتاب انتشارات نشرالگو رو بگیر از اول سال شروع کن چون یه کم حجیمه ولی تلاش کن تمرکزت روی مثال ها و تمرین هاش بذاری و واقعاً از نکاتی که در کتابش اومده استفاده کنی کتاب خیلی سبز فیزیک سوم هم همین خصوصیات رو دقیقاً داره شباهتهاشون خیلی بیشتر از تفاوتاشونه ! برای تست هم کتابی بگیر که به تست های کنکور سراسری و ازاد و سنجش و .... اهمیت ویژه ای داده باشه چون شما قراره کنکور بدی دیگه تالیفی رو بذار برای بعدش این نظر منه نظرات بقیه دوستان هم قابل احترام بود .

بالا