فیلم های آموزشی گام به گام المپیاد نجوم(فروشگاه آوااستار)

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
سلام دوستان می خواستم بپرسم کسی تا حالا از این فیلم ها خریده مفید بوده براش یا نه و اینکه می ارزه اینقدر هزینه کنیم و بخریم اینم لینکش:http://skymart.ir/product/70/فیلمهای-آموزشی-المپیاد-نجوم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

لطفن کسی میتونه یک جوابی بده یا اگر میتونه اطلاعی بگیره جواب بده که پیگیر هست

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273
پاسخ : فیلم های آموزشی گام به گام المپیاد نجوم(فروشگاه آوااستار)

آقا کسی چیزی میدونه بگه یا اگر می خواد جواب بده بعدا

mahdi77

New Member
لایک ها
215

فکر نمی کنم که اعتباری بین المپیادی ها داشته باشه! ببینید کدوم یک از بچه های نجوم با دیدن این فیلم ها قبول شدن؟؟!!:4:

negar parvin

New Member
لایک ها
48

من ندیدم این فیلما رو ولی با توجه به اینکه رشتتون فیزیکه و حدس میزنم واسه علاقه میخواید نجوم هم یکم بخونید،فکر نکنم بد باشه فیلما!ولی اگر میخواید المپیاد نجوم قبول شید فک نمیکنم فیلم به اندازه ی خوندن خودتون موثر باشه!

(برای کاهش هزینه هم میتونید با یکی از دوستانتون به مدت چند روز بشینید رگباری پست بذارید عضو ممتاز بشید(اگه نیستید البته! :10: ) بعد نفری 2تا دی وی دی شو بخرید با تخفیف،به هم قرض بدید!اینطوری هزینه به شدت کاهش پیدا میکنه! :90: )

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

بنده به خاطر اینکه شرایط فیزیک مهیا نیست دارم نجوم می خونم چون تو فیزیک هیچکس راهنمای من نیست ولی نجوم فراوان برای همین هم می خوام بخرم البته درسته خوندن خود آدم مهمه ولی من می خواستم بدونم اینا خوب هست یا نه؟

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

من ندیدم این فیلما رو ولی با توجه به اینکه رشتتون فیزیکه و حدس میزنم واسه علاقه میخواید نجوم هم یکم بخونید،فکر نکنم بد باشه فیلما!ولی اگر میخواید المپیاد نجوم قبول شید فک نمیکنم فیلم به اندازه ی خوندن خودتون موثر باشه!

(برای کاهش هزینه هم میتونید با یکی از دوستانتون به مدت چند روز بشینید رگباری پست بذارید عضو ممتاز بشید(اگه نیستید البته! :10: ) بعد نفری 2تا دی وی دی شو بخرید با تخفیف،به هم قرض بدید!اینطوری هزینه به شدت کاهش پیدا میکنه! :90: )
میگم احیانا فرزانگان امین 1 (واس اصفهان) نیستین ؟ :4: ایده های اقتصادی میزنین آخه :4:
نوید پسرم ببین با راه حل های گفته شده خوبه دیگه کم در میاد :4: چار تا چیزم داره بالاخره به درد بخوره :4:
بنابراین بگیر بخرش دیگه . یه دی وی دی خریدن که ایم همه دنگ و فنگ و اینا نداره که :4:

آخرین ویرایش توسط مدیر

negar parvin

New Member
لایک ها
48

بنده به خاطر اینکه شرایط فیزیک مهیا نیست دارم نجوم می خونم چون تو فیزیک هیچکس راهنمای من نیست ولی نجوم فراوان برای همین هم می خوام بخرم البته درسته خوندن خود آدم مهمه ولی من می خواستم بدونم اینا خوب هست یا نه؟
خب از همون راهنماها هم میتونید بپرسید!ولی کلن فک کنم بیشتر باید علاقتون رو در نظر بگیرید،چون بودند افرادی که بدون استاد هم موفق شدن!
یکی از دوستان هم میگفت ظاهرن فیلمها بد نیستن،اگر هزینش براتون مسئله ای نیست و وقت دیدنشونم دارید،خوبه!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

میگم احیانا فرزانگان امین 1 (واس اصفهان) نیستین ؟ :4: ایده های اقتصادی میزنین آخه :4:
نوید پسرم ببین با راه حل های گفته شده خوبه دیگه کم در میاد :4: چار تا چیزم داره بالاخره به درد بخوره :4:
بنابراین بگیر بخرش دیگه . یه دی وی دی خریدن که ایم همه دنگ و فنگ و اینا نداره که :4:
نه خیر!بنده فرزانگان 1 شیراز هستم،خودمم حال ندارم وگرنه اون کارو میکردم!:4::4:

بالا