hcaebbb

New Member
لایک ها
3
m-narvan گفت
hcaebbb گفت
mjbbaha گفت
خانم شریفی مقدم خواهرتون چی شد؟ کجا و چه رشته ای قبول شد
ساحل انتخاب اولش نرم شريف بود
سلام
وااااای خوش به حالتون.من الان یکی از بزرگ ترین آرزوهام داشتن یه خواهر دو قلو و هم رشته هست.واقعا که چقدر هم دست یافتنیه!!!!
بله بايدم بگين خوش به حالم واقعا داشتن يه خواهر دوقلو كه همهي شرايطش عين منه كم نعمتي نيس وخدارو هزاران بار شاكرم :p :p
ولي رشته مون عين هم نيس يه كوچلو فرق مي كنه من سختم ساحل نرم
ببخشيد مي دونم صد درصد انحرافيه ولي نمي تونستم نگم

mshf

New Member
لایک ها
10
من تمام عمرمو درس خوندم نه اینکه روزی7 ساعت بخونما روزی3 ساعت 4 ساعت میخوندم و بقیشو هدر میدادم و الان پشیمونم که چرا یه کم تفریح نکردم معتقدم هر چی پزشکی سخت باشه با روزی 3و4 ساعت حله یه کم بیشتر یا کمتر
به شما هم پیشنهاد میکنم از تفریحتون نزنید و تعادل را رعایت کنید

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
بله اینطوری آخر سال نفله میشین و تا سال هفتم نمی کشونین!!

Rostami

New Member
لایک ها
15
اینو هستم! :) در مورد درس نخوندن هر چی نصیحت کنین من میتونم اجرا کنم!!

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
منم تصميم گرفتم قول بدم!دير اينجا رو كشفيديم ولي حالا قرار شد دودستي بجسبيمش!!!:دي
من مهرناز ميرشكاريان فيزيك دانشگاه تهران رسما اعلام ميداريم تمام تلاشمون رو ميكنيم تا اينجا بيام!
نت ميام اگه بيام حتما اينجا سر ميزنم!
منابع غيرموثق گفتن تو خوابگاه وايرلس داريم!درست و نادرستش رو نميدونيم!

ميگن فيزيك خوب سخته.بعد يه مدت به غلط كردن ميفتي.بايد مثه برقيا(دانشجوهاي برق) بخوني اما زندگي نشد درس كه!
بنده با آقاي رستمي خيليييي موافقم!تورو خداتوصيه كنين بعدا ميگيم آقادكترا و خانوم دكترا بهم تجويز كردن درس نخون!!! :lol: :lol: :lol:

m-narvan

New Member
لایک ها
6
Mehrnaz گفت
منم تصميم گرفتم قول بدم!دير اينجا رو كشفيديم ولي حالا قرار شد دودستي بجسبيمش!!!:دي
من مهرناز ميرشكاريان فيزيك دانشگاه تهران رسما اعلام ميداريم تمام تلاشمون رو ميكنيم تا اينجا بيام!
نت ميام اگه بيام حتما اينجا سر ميزنم!
منابع غيرموثق گفتن تو خوابگاه وايرلس داريم!درست و نادرستش رو نميدونيم!

ميگن فيزيك خوب سخته.بعد يه مدت به غلط كردن ميفتي.بايد مثه برقيا(دانشجوهاي برق) بخوني اما زندگي نشد درس كه!
بنده با آقاي رستمي خيليييي موافقم!تورو خداتوصيه كنين بعدا ميگيم آقادكترا و خانوم دكترا بهم تجويز كردن درس نخون!!! :lol: :lol: :lol:
آره منم شنیدم که فیزیک خیلی خیلی سخته و شبیه مکانیک.معمولا یه سری از دانشجو هاش بعد 2-1 ترم انصراف میدن.

kquran

New Member
لایک ها
18
خداییش تموم عمرتونو درس خوندین؟!
من که اصلا درس نخوندم...این محمد رستمی هم شاهده...
بوق!
مخصوصا سال کنکور که 3 بار مثلا جومونگ نگاه می کردم...
یه بار تو اینترنت...یه بار تلویزیون...یه بار تکرارش....
تمام برنامه های عید و نگاه کردم...کلاه قرمزی وتمام فیلم سینمایی هاش!!!
خوش به حال خودم!!!اومممممممم
اصلا فکر نمی کردم دانشگاه این قدر باحال باشه..شاید ت وروز ثبت نام این طور باحال جلوه اش دادن...ولی خیلی جای کار داره...نشستم تمام بروشورهاشونو خوندم...

pozitrone

New Member
لایک ها
21
محمد مهدی اتفاقا منم شرایط تو رو داشتم!بارها با خودم دعوا میکردم که چرا درس نمی خونم!
من سریال پرستاران رو هم خیلی دوست داشتم همیشه نیگا می کردم!
جومونگ رو هم نیگا می کردم!
اینترنت هم زیاد میومدم.
کلاه قرمزی که سلطان بود!
سریال های عید رو هم نیگا کردم!
تازه فوتبالیست رو هم نیگا می کردم!
ولی بعد کنکور دیگه تلویزیون نیگا نکردم!
واقعا دیگه از تلویزیون خوشم نمیاد!
تازه تو مدرسه با بچه ها والیبال هم می زدیم!
یه ماه آخر کنکور هم که درس تعطیل شد دیگه......

pozitrone

New Member
لایک ها
21
بيله بايدم بگين خوش به حالم واقعا داشتن يه خواهر دوقلو كه همهي شرايطش عين منه كم نعمتي نيس وخدارو هزاران بار شاكرم :p :p
ول رشته مون عين هم نيس يه كوچلو فرق مي كنه من سختم ساحل نرم
ببخشيد مي دونم صد درصد انحرافيه ولي نمي تونستم نگم
اتفاقا منم همیشه این آرزو رو داشتم!اونقدر دوست داشتم یه داداش دوقلو داشتم! به نظرم باعث پیشرفت دوبرابر تو زندگی میشه. میگم بچه هایی که دکتر شدن بیاین آدم شبیه سازی کنیم یه کلون از خودمون بسازیم!خیلی حال میده ها!

راستی سایه خانم میگم شما و خواهرتون بالاخره نتونستید همدیگه رو راضی کنید که تو یه گرایش درس بخونید؟خیلی جالبه ها! تو گرایش نظرتون فرق میکنه!

cleopatra

New Member
لایک ها
23
mjbbaha گفت
cleopatra گفت
من قول نمی دم! :roll: چون اصلا معلوم نیست دیگه بیام پای کامپیوتر!
از چهارشنبه دور علافی رو خط می کشم و فقط درس می خونم! :x
روز ثبت نامم هم هیچ اتفاقی نیافتاد که ارزش خندیدن داشته باشه!
آره می دونم احساساتم در حد کاهوی دریاییه :oops:
حتما میخواین واسه این واحدای مسخره(مهارتهای زندگی و روش مطالعه و ...) درس بخونین!!!!!!!
چه منابعی واسه خوندن دارین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واحدهایی که برای ما انتخاب کردن مسخره نیست
آناتومی و فیزیک پزشکی و بیوشیمی و... مسخره نیستند!
قبلا هم گفتم 22 واحد برامون انتخاب کردن

آقایونی که درس نخوندید خوش به حالتون! چون کلا شماها آخر اعتماد به نفسید! هیچ وقت استرس دخترای کنکوری و اخیرا دانشجویان پزشکی دختر رو درک نخواهید کرد!
ولی رشته ی پزشکی یعنی ...خونی تمام!
حالا دلم نمی آد بگم بعضی وقتا سر میزنم! :oops: گرچه بودن و نبودن من فرقی نمیکنه! :roll:

mshf

New Member
لایک ها
10
من همیشه از فیلم دیدن بدم میمد مثلا بشینم یوزارسیف ببینم ادم حس میکنه حضرت یوسف یه ادم معمولی متوسط به پایینه مگه اینکه خیلی خاص باشه مثل لاست و...

miladkvr

New Member
لایک ها
841
cleopatra گفت
mjbbaha گفت
cleopatra گفت
من قول نمی دم! :roll: چون اصلا معلوم نیست دیگه بیام پای کامپیوتر!
از چهارشنبه دور علافی رو خط می کشم و فقط درس می خونم! :x
روز ثبت نامم هم هیچ اتفاقی نیافتاد که ارزش خندیدن داشته باشه!
آره می دونم احساساتم در حد کاهوی دریاییه :oops:
حتما میخواین واسه این واحدای مسخره(مهارتهای زندگی و روش مطالعه و ...) درس بخونین!!!!!!!
چه منابعی واسه خوندن دارین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واحدهایی که برای ما انتخاب کردن مسخره نیست
آناتومی و فیزیک پزشکی و بیوشیمی و... مسخره نیستند!
قبلا هم گفتم 22 واحد برامون انتخاب کردن

آقایونی که درس نخوندید خوش به حالتون! چون کلا شماها آخر اعتماد به نفسید! هیچ وقت استرس دخترای کنکوری و اخیرا دانشجویان پزشکی دختر رو درک نخواهید کرد!
ولی رشته ی پزشکی یعنی ...خونی تمام!
حالا دلم نمی آد بگم بعضی وقتا سر میزنم! :oops: گرچه بودن و نبودن من فرقی نمیکنه! :roll:
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.​

کی گفته بودن یا نبودن شما فرقی نداره. شما همتون بچه های موفق و دوستای ما هستین و همه ی ما به کمک شما نیاز داریم.
پس دیدین که وجودتون لازمه و مفیده البته اگه خودتون علاقه مند به موندن در سایت باشین.... :arrow:

kquran

New Member
لایک ها
18
نتیجه میگیریم که من هم شدیدا مفید هستم واسه این سایت... :evil:
ماه آخر که کلا هر کی درس خونده که دیوانه بوده ... البته واسه همون مقطع زمانی...چون من که درس نخوندم الان میگم چقدر دیوانه بودم...
ولی واقعا لذتبخش بود این کنکور...کاش بازم کنکور میدادیم...خیلی حال میداد...البته این شرح حال من 10 روز بعد کنکوره...چون تو روز ثبت نام کلی حال کردم و دوست دارم زود برم ببینم چه خبره...هر چند میدونم که خبر خاصی نیستا ولی خب بامزه اس دیگه!!!
ترم بهمنی های این سایت پاشن بیان شیراز..خونه ی ما تلپ شن یه 4-5 ماه شما به من بخندین!!!

Rostami

New Member
لایک ها
15
kquran گفت
نتیجه میگیریم که من هم شدیدا مفید هستم واسه این سایت... :evil:
ماه آخر که کلا هر کی درس خونده که دیوانه بوده ... البته واسه همون مقطع زمانی...چون من که درس نخوندم الان میگم چقدر دیوانه بودم...
ولی واقعا لذتبخش بود این کنکور...کاش بازم کنکور میدادیم...خیلی حال میداد...البته این شرح حال من 10 روز بعد کنکوره...چون تو روز ثبت نام کلی حال کردم و دوست دارم زود برم ببینم چه خبره...هر چند میدونم که خبر خاصی نیستا ولی خب بامزه اس دیگه!!!
ترم بهمنی های این سایت پاشن بیان شیراز..خونه ی ما تلپ شن یه 4-5 ماه شما به من بخندین!!!
میگم از این تعارفا نکن که دیدی یه وقت گرفت و ما هم هوای شیراز و کردیم و...... :D

cleopatra

New Member
لایک ها
23
mshf گفت
من همیشه از فیلم دیدن بدم میمد مثلا بشینم یوزارسیف ببینم ادم حس میکنه حضرت یوسف یه ادم معمولی متوسط به پایینه مگه اینکه خیلی خاص باشه مثل لاست و...
مهرزاد همیشه با کنایه حرف می زنی! :evil: رک و پوست کنده بگو منظورت چیه؟ :p

mshf

New Member
لایک ها
10
نه به خدا من کلا مشکل دارم هیچ بنی بشری حرفما نمیفهمه یه دفعه معلمم برا اینکه حرفما اشتباه فهمیده بود یک ساعت و ربع به تیکه و کنایه به من پرداخت منظورم این بود که من برا این تلویزیون نمیدیدم که فیلما مسخرن و یا تفریح مناسبی پیدا نکردم و همین ولی مژده یه پیشنهاد برا تو دارم که حتما تفریح هم بکن میشه وقت را تنظیم کرد طوری که به همه چیز برسی

Rostami

New Member
لایک ها
15
cleopatraجسارته ولی این نحوه نگاهت به درس و درس خوندن یکم بر من ترسناک بود!البته این شاید به خود من بر میگرده که خیلی با ....خونی سر کاری ندارم ولی اینجوریم دیگه......! :roll:

kquran

New Member
لایک ها
18
محمد جواد و محمد جون زود بیاین دیگه...تعارف نیست دعوته!!!
بعد خانم شفیعی می بینید میگم نه تنها در انجمن های گفتگوی سایت المپیادهای علمی کشور بلکه سر کلاس و در نزد معلمتون هم درست نمی تونید به معلم حالی کنید چی میگید!!
محمد رستمی به بخش آموزش!

بالا