قدم برداشتن در مسیر المپیاد ؛ به تنهایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Golnaz

New Member
لایک ها
784
سلام دوستان ! خیلی از ما می خواهیم در مسیر المپیاد قدم برداریم اما به تنهایی ( از جمله خود من )
کسی که قصد شرکت در المپیاد رو داره باید به راحتی از پس کتاب بر بیاد .
لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید که برای آموختن کتب درسی سال های بالا به صورت انفرادی از چه کتاب های کمک درسی می تونیم کمک بگیریم ( خود کتاب درسی ) .
ممنونم !
امیدوارم که هر کس به میزان تلاش و پشتکارش به موفقیت برسه !
:53:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998
پاسخ : قدم برداشتن در مسیر المپیاد ؛ به تنهایی

کتاب کمک درسی؟؟اصلن!!تو فیزیک که من این کارو کردم:(که مینیمم کاریه که میشه کرد ولی کافیه)
اول کتاب درسی>>بعد هالیدی و توماس(و یک سری کتاب دیگر که اختیاریه)>>بعدش هم کلپنر و گریفیتس
و خلاص!!با همین یا حتی بجز مرحله آخرش میتونید طلا بشید!!
بعدش میتونید چیزای دیگه هم بخونید مثل دوره های قبل.نایفه.ریتس.و خیلیییییییییییییی چیزای دیگه که تمومی نداره.

Achilles

New Member
لایک ها
208

سلام دوستان ! خیلی از ما می خواهیم در مسیر المپیاد قدم برداریم اما به تنهایی ( از جمله خود من )
کسی که قصد شرکت در المپیاد رو داره باید به راحتی از پس کتاب بر بیاد .
لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید که برای آموختن کتب درسی سال های بالا به صورت انفرادی از چه کتاب های کمک درسی می تونیم کمک بگیریم ( خود کتاب درسی ) .
ممنونم !
امیدوارم که هر کس به میزان تلاش و پشتکارش به موفقیت برسه !
:53:
واسه مکانیک دوم و پیش ،کتابای نشر الگو کتابای مناسبی هستن . ( آموزش فیزیک 2 نشر الگو (البته این خیلی کتاب سادس ولی واسه آشنایی با مفاهیم اولیه مناسبه )+ (کتاب آموزش فیزیک پیش جلد 1 و 2 )

اینا کتابای المپیادی نیستن ولی به یه تازه وارد میتونن کمک کنن .

آخرین ویرایش توسط مدیر

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

کتاب کمک درسی؟؟اصلن!!تو فیزیک که من این کارو کردم:(که مینیمم کاریه که میشه کرد ولی کافیه)
اول کتاب درسی>>بعد هالیدی و توماس(و یک سری کتاب دیگر که اختیاریه)>>بعدش هم کلپنر و گریفیتس
و خلاص!!با همین یا حتی بجز مرحله آخرش میتونید طلا بشید!!
بعدش میتونید چیزای دیگه هم بخونید مثل دوره های قبل.نایفه.ریتس.و خیلیییییییییییییی چیزای دیگه که تمومی نداره.
آهان ... به همین سادگی ؟

با هالیدی و توماس میشه طلا شد ؟

حرفا میزنی ! کلا" ارزش و ماهیت المپیاد فیزیکو بردی زیر سوال ...

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

آهان ... به همین سادگی ؟

با هالیدی و توماس میشه طلا شد ؟

حرفا میزنی ! کلا" ارزش و ماهیت المپیاد فیزیکو بردی زیر سوال ...
آقای مظفری فقط هالیدی خونده بودن و نقره یک شدن(باید طلا میشدن)
آره واقعن با هالیدی و توماس میشه طلا شد.تازه اون قدیم بود...الان با این مرحله دویی که دادیم تز جدید اینه>>با کتاب درسی و سیاه کردن صفحات فراااااااااااااوان کاغذ با خودکار میشه طلا شد.

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

آقای مظفری فقط هالیدی خونده بودن و نقره یک شدن(باید طلا میشدن)
آره واقعن با هالیدی و توماس میشه طلا شد.تازه اون قدیم بود...الان با این مرحله دویی که دادیم تز جدید اینه>>با کتاب درسی و سیاه کردن صفحات فراااااااااااااوان کاغذ با خودکار میشه طلا شد.
آقای مظفری کلاس نمیرفت برادر ؟

استاد آقاپور و ... ؟

اختلالو از یه جایی یاد گرفته بالاخره ...

این سوالای 80 و 81 هم چیزی نیست که فقط با هالیدی خوندن چیزی بشه فهمید ازشون ...

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

استاد آقاپور و ... ؟

استاد آقاپور کتاب نیستن!!معلمند.
من گفتم فقط با خوندن اون کتابا میشه طلا گرفت.میشه.
یکی دیگه هم هست...عزیزان.اونم طلا شده.و فقط هالیدی خونده بود و کتاب درسی های ریاضیات و حساب دیفرانسیل رو.

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

چه جالب !

پس من میگم اصلا" بدون هیچ کتابی میشه طلا شد ! بعله میشه ...

ولی تاپیک موضوعش به تنهایی خوندنه ...

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

بستگی به ادمش داره یکی می تونه با F=ma یه مساله خفن رو حل کنه ولی یکی با انواعه ابزار ها(مثله کرل و گرادیان و این چیزا) اون مساله رو حل می کنه بنظره من اگه فکر می کنین مساله های پیچیده رو می تونین بطوره ساده حل کنین هالیدی و توماس کافیه ولی اگر فک می کنین که برای حل مسایل مختلف نیاز به ابزاره زیادی دارین کتاب های سطح بالاتر هم بخونید!

استاد آقاپور و ... ؟

ساله قبل یا دو سال پیش یکی از بندر عباس در سطحه کتابه درسی خونده بود کلاس المپ هم نرفته بود مرحله 2 هم قبول شد و مدال نقره گرفت خود ایشون گفتن من اصلا نمیدونستم هالیدی چیه!!!!!

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

چه جالب !

پس من میگم اصلا" بدون هیچ کتابی میشه طلا شد ! بعله میشه ...

ولی تاپیک موضوعش به تنهایی خوندنه ...
اسمز درست میگه.
آره عزیزان هم کلاس نداشت.
بدون کلاس و فقط با کتاب درسی و هالیدی میشه طلا شد.مطمین باشید!

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

باور کنید نقره قضیه اش با طلا فرق داره !!! با مطالعه سیستماتیک تو دوره شاید بشه نقره شد ولی طلا ...

طلا ده تاست ... نقره و برنز هر کدوم 15 تا هستن...

goara

New Member
لایک ها
0

وااااااا مگه می شه در سطح کتاب درسی بخونی و قبول شی.:13:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

وااااااا مگه می شه در سطح کتاب درسی بخونی و قبول شی.:13:
نه.ولی اگر کسی بخواد میتونه خودش هر چی لازمه رو بخونه و یاد بگیره.
من نمونه اش الان 3 نفر تو ذهنمه!

amideoxy

New Member
لایک ها
400

بستگی به ادمش داره یکی می تونه با F=ma یه مساله خفن رو حل کنه ولی یکی با انواعه ابزار ها(مثله کرل و گرادیان و این چیزا) اون مساله رو حل می کنه بنظره من اگه فکر می کنین مساله های پیچیده رو می تونین بطوره ساده حل کنین هالیدی و توماس کافیه ولی اگر فک می کنین که برای حل مسایل مختلف نیاز به ابزاره زیادی دارین کتاب های سطح بالاتر هم بخونید!

ساله قبل یا دو سال پیش یکی از بندر عباس در سطحه کتابه درسی خونده بود کلاس المپ هم نرفته بود مرحله 2 هم قبول شد و مدال نقره گرفت خود ایشون گفتن من اصلا نمیدونستم هالیدی چیه!!!!!

این آقایی که میگین معلم فیزیکش خیلی توپ بوده

جزوه هاشو ببینین شاخ درمیارین

امسال دوتا از بچه های ماهم(دومی بودن)فقط با خوندن جزوه سیستماتیک این معلم مرحله اول قبول شده

هر 6 تا سوال دینامیک هم فقط واسه اینکه ایشون معلمشون بوده جواب دادن

کلا معلم فیزیک خیلی خوبی داشتن

a-partovi

New Member
لایک ها
1,015

خب اونا نمیتونند حل کنند به ما چه!!مهم اینه که خیلیا هستن بدون کلاس و همینطوری با دانش کم طلا گرفتن..از این به بعد هم میگیرن.
و سوالا هم زاغارته!!اگر دانشجو هایی که میگی سه روز بشینن نمونه هاشو براشون حل کنی...بعدش قلقش دستشون میاد همشو حل میکنند...
پس لطفا شما با خوندن همين هايی که گفتيد و با هيمن روشی که گفتی، طلا بشيد !
يا نه اصلا مرحله 2 هم قبول بشی قبوله !

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

پس لطفا شما با خوندن همين هايی که گفتيد و با هيمن روشی که گفتی، طلا بشيد !
يا نه اصلا مرحله 2 هم قبول بشی قبوله !
لازم نیست من همین طوری طلا بشم.چون قبل از من شدن.
آقای روشن تورانی با کی کلاس داشت؟
چه کتاب خفنی خونده بود؟
(تازه جالبیش اینه که ایشون طلای جهانی هم شدن!)
آقای مظفری بجز هالیدی چه کتابی خونده بودن؟
خب ممکنه بگید همه روشن تورانی نیستن!!منم نمیگم هستن!!من نگفتم هر کس خواست مدال بگیره یک نگاه به هالیدی بندازه طلا جهانی میشه!ولی اگه استعداد داشته باشه با همون هالیدی هم میتونه قبول شه.نمونشم گفتم.
حالا میتونید خودتونو بزنید به اون راه!!بگید نه امکان نداره و...
ولی اینکه شما نمیتونید دلیل نمیشه بقیه هم نتونند...مثال هاش هم هست..فراوون هم هست..بخصوص تو دوره های قبل تر و کسانی که از شهرستان اومدن تو دوره و مدال گرفتن..

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

لازم نیست من همین طوری طلا بشم.چون قبل از من شدن.
آقای روشن تورانی با کی کلاس داشت؟
چه کتاب خفنی خونده بود؟
(تازه جالبیش اینه که ایشون طلای جهانی هم شدن!)
آقای مظفری بجز هالیدی چه کتابی خونده بودن؟
خب ممکنه بگید همه روشن تورانی نیستن!!منم نمیگم هستن!!من نگفتم هر کس خواست مدال بگیره یک نگاه به هالیدی بندازه طلا جهانی میشه!ولی اگه استعداد داشته باشه با همون هالیدی هم میتونه قبول شه.نمونشم گفتم.
حالا میتونید خودتونو بزنید به اون راه!!بگید نه امکان نداره و...
ولی اینکه شما نمیتونید دلیل نمیشه بقیه هم نتونند...مثال هاش هم هست..فراوون هم هست..بخصوص تو دوره های قبل تر و کسانی که از شهرستان اومدن تو دوره و مدال گرفتن..

روشن تورانی تونست چون هنوز جایی مثل انرژی المپیادو به گند نکشیده بود ...

اون زمان بچه های قبول نشده ی انرژی با همراهی معلمشون نمیتونستن برن تا هر جای باشگاه که خواستن ... برگه هاشونو ببینن ...با طراحا و مصحح ها گپ بزنن .... در حالی که دانش آموزای بیچاره ی مدرسه های دیگه بیان اعتراض کنن و مصحح پاسخ درست سوال رو به بهونه ی طولانی بودن راه حل قبول نکنه و پاسخنامه شونو پاره کنه ...

تازه من مطمئن نیستم کتاب خاصی نخونده باشه ...

مظفری هم کتاب نخونده بود ... ولی معلم داشت ...خوبه خودش اول کتابش گفته .... سعی نکن بپیچونی ... الآن میای میگی من گفتم کتاب خاصی نخونده بود نگفتم معلم خاصی نداشت ... آفرین تو هم زرنگ ...

تازه من فکر میکنم خوندن کتابای خفن خیلی هم چیز خوبیه ... اتفاقا" کسی که استعداد داشته باشه میتونه بفهمه کتاب رو و از دانسته های اون کتاب استفاده کنه ... نه این که بره روخونی کنه و حفظ کنه و بعدش هم هیچی نفهمه ... لیست کتابایی که خونده خودش دو صفحه باشه بعدشم ...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Golnaz

New Member
لایک ها
784

بابا بی خیال بشید دیگه ! بحث تاپیک مگه دو ماه پیش جمع نشد ؟؟؟

الان اینا هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره ؛ جلو جمع دعوا نکنید ...

mop

New Member
لایک ها
111

بعضیا اصلن منظورم زوارکی نیستا نه اصلن منظورم اون نیست فکر می کنن خیلبی آدم خفنی هستند ولی همون بعضیا بد نیست....:mad:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

باز حرف بی ربط زدی ؟؟؟

روشن تورانی تونست چون هنوز جایی مثل انرژی المپیادو به گند نکشیده بود ...

اون زمان بچه های قبول نشده ی انرژی با همراهی معلمشون نمیتونستن برن تا هر جای باشگاه که خواستن ... برگه هاشونو ببینن ...با طراحا و مصحح ها گپ بزنن .... در حالی که دانش آموزای بیچاره ی مدرسه های دیگه بیان اعتراض کنن و مصحح پاسخ درست سوال رو به بهونه ی طولانی بودن راه حل قبول نکنه و پاسخنامه شونو پاره کنه ...

تازه من مطمئن نیستم کتاب خاصی نخونده باشه ...

مظفری هم کتاب نخونده بود ... ولی معلم داشت ...خوبه خودش اول کتابش گفته .... سعی نکن بپیچونی ... الآن میای میگی من گفتم کتاب خاصی نخونده بود نگفتم معلم خاصی نداشت ... آفرین تو هم زرنگ ...

تازه من فکر میکنم خوندن کتابای خفن خیلی هم چیز خوبیه ... اتفاقا" کسی که استعداد داشته باشه میتونه بفهمه کتاب رو و از دانسته های اون کتاب استفاده کنه ... نه این که بره روخونی کنه و حفظ کنه و بعدش هم هیچی نفهمه ... لیست کتابایی که خونده خودش دو صفحه باشه بعدشم ...

شرم و حیا خوب چیزیه ... البته اگه باشه...
شایعه کاری نداره گفتنش.آره..بچه های ما رفتن با مصحح ها گپ زدن!!شرم و حیا واقعن خوبه!!واقعن!!
یه بنده خدایی به مصحح توهین کرده ..برگشو پاره کردن..حالا مظلوم نمایی کنید!!شهرستانی های بی گناه!!خسته و تشنه!!زیر فشار!!بر گه هاشونو پاره کردن!!حقشونو خوردن!!و....بعد تهرانی ها با پارتی بازی نمره گرفتن حتمن!!
انرژی المپیاد رو به گند کشید؟؟آره دیگه!!این انرژی المپیاد رو به گند کشیده چون شاگرداش بعد از المپیاد هم نتیجه میگیرن و میرن قطب علمیه دانشگاه ها میشن(سری به سایت المپیاد دانشجویی بزنید) ...واقعن به گند کشیده!!واقعن!!

حتمن آرش اعرابی هم چون استعداد نداشته الان رفته دانشگاه میشیگان..اونجا جای بی استعداداست دیگه...:97::97::97:

آخرین ویرایش توسط مدیر
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا