aavvzz

New Member
لایک ها
128
پاسخ : قشنگ ترین جملاتی که تا به حال خواندید

[TABLE="width: 800"]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] مواظب افكارت باش كه گفتارت ميشود ، مواظب گفتارت باش كه رفتارت مي شود ، مواظب رفتارت باش كه عادتت مي شود ، مواظب عادتت باش كه شخصيتت ميشود و مواظب شخصيتت باش كه سرنوشتت مي شود[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

sf666

New Member
لایک ها
5

آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همانی خواهد شد که امروز می اندیشد.....

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

اگر خدا نمرده است پس تو چرا انقدر نا امید و غمگینی؟!

دوست دارم افکار خدا را بدانم،بقیه ی چیزها جزئیات هستند...

از شمع سه چیز آموختم:
ایستاده بمیرم
در سکوت بمیرم
برای بهترینم بمیرم

هیچ وقت با ترس هایت مشورت نکن...

بازم هست! :)

Archaeopteryx

New Member
لایک ها
2,256

از کسانی که رنج های دیگران را دیده و بر حال خود شکر می‌کنند ، حالم به هم می‌خورد !
(داستایفسکی)

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

محبت راستین اندازه نمی گیرد...فقط می بخشد!

aavvzz

New Member
لایک ها
128

بهتره دوباره سوال کنی تا اینکه اشتباه را دوباره تکرار کنی.

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

از گوسفندی پرسیدند:اگر تو گرگ بودی چه كار می كردی؟ گوسفند گفت:من گرگ ها را به علف خوردن عادت می دادم تا دیگر به گوسفند ها حمله نكنند از گرگی هم پرسیدند : :اگر گوسفند بودی چه كار می كردی؟ گرگ گفت: من به گوسفندها آموزش میدادم كه چه طور با پای عقبشان به سر گرگ ها بزنند و آانها را بكشند ذات هیچ حیوانی را نمی توان تغییر داد ...!* اصالت همیشه مقدم بر تربیت است *

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

از کسانی که رنج های دیگران را دیده و بر حال خود شکر می‌کنند ، حالم به هم می‌خورد !
(داستایفسکی)
تا اونجا که من میدونم تمام منابع معتبر اسم ایشونو اینطور مینویسن : داستایوفسکی !!!!!
دوما که ایشون کتاب هاشون بیشتر مثل سرگذشتشون روان پریشانه است با این حال که مطمن نیستم این حرف از اون اقا بوده باشه ولی اگه هم باشه واقعا حرف بچگانه ای است !
این برای خیلی هااااا اثبات شده است که وقتی کسیو میبینی که چیزیو نداره که تو داری تازه سه قرتو نیمت هم باقیه ، بد نیست که به اون نگاه کنی و شکرگذار خدا باشی !
این باعث پیشرفت و دلگرمی و امید انسان ها میشه ، حتی اغلب روانشناس های غربی و شرقی هم اینو تایید میکنن !!!!! :)

یه حسی بهم میگه اینو باز بزارم و باز بگم خـــــــــــــــــــــدایـــــــــــــــا شکرت :)

ـبا تو اَم رفیق ... نگاش کن !!!

اگه این بچه میخنــ
ـ
ــدهپس تو هم میتونی

بخنـــ
ــــدی ...

به پاهات نگاه کن ...

حالـا بلنـد بگو
: خــدایـــا شُکـرت !!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Archaeopteryx

New Member
لایک ها
2,256

تا اونجا که من میدونم تمام منابع معتبر اسم ایشونو اینطور مینویسن : داستایوفسکی !!!!!
دوما که ایشون کتاب هاشون بیشتر مثل سرگذشتشون روان پریشانه است با این حال که مطمن نیستم این حرف از اون اقا بوده باشه ولی اگه هم باشه واقعا حرف بچگانه ای است !
این برای خیلی هااااا اثبات شده است که وقتی کسیو میبینی که چیزیو نداره که تو داری تازه سه قرتو نیمت هم باقیه ، بد نیست که به اون نگاه کنی و شکرگذار خدا باشی !
این باعث پیشرفت و دلگرمی و امید انسان ها میشه ، حتی اغلب روانشناس های غربی و شرقی هم اینو تایید میکنن !!!!! :)

یه حسی بهم میگه اینو باز بزارم و باز بگم خـــــــــــــــــــــدایـــــــــــــــا شکرت :)

ـبا تو اَم رفیق ... نگاش کن !!!

اگه این بچه میخنــ
ـ
ــدهپس تو هم میتونی

بخنـــ
ــــدی ...

به پاهات نگاه کن ...

حالـا بلنـد بگو
: خــدایـــا شُکـرت !!!
در مورد غلط املایی:http://fa.wikipedia.org/wiki/فیودور_داستایفسکی
ببخشین ولی اصن نمیفهمم برای چی الان عکس یه بچه خوشگل رو آوردین گذاشتین رو پست من؟!
من خبردار نبودم که شما همچین پستی گذاشتین و این پستمم ربطی به حرف شما نداشت....
کلا من یه لیستی دارم هر روز یکیشو ارسال میکنم....اتفاقی پیش اومد
یه بارم کاش از دید یه آدم معلول دنیارو میدیدی.....تاحالا از نزدیکانت اینجور شخصی رو داشتی؟؟؟؟؟؟؟
تاحالا دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
دیدی زنیو که تو خیابون شلوغ تشنج کنه و بیوفته زمین....؟؟؟بعد مردم با یه حالت دلسوزانه و تحقیرانه بهش نگاه کنن برگردن بگن خدایا شکرت ما مث این نشدیم!
باعث آرامش میشه؟؟؟؟؟؟؟؟آرامش به چ قیمت؟به قیمت تخریب و دل شکوندن دیگران؟؟؟؟؟
یه دلنوشتی داشتم راجب بچه های سندرومی.....اونجا من بهشون قبطه خوردم....به اینکه بعضیاشون چقدر توانا هستن....اونجا مث شما نگفتم بچه ها این سبک بچه هارو دیدین بگین خدایا شکرت!
کلا اون نوشته رو ببینید.....
مثل این میمونه که یه ثروتمند یه فقیری که از گرسنگی میمیره رو ببینه بعد خیلی راحت یه رون مرغ بکشه به دندون بگه خدایا شکرت!!!بعد هم بگه این کار ب گفته روانشناسا آرامش میاره!!!!بعد اون فقیره بیوفته همونجا از گرسنگی بمیره....
اگر شما دلسوزی برو از اینا حمایت کن....چون وظیفه انسانیت این نیس که اینارو ببینی ذکر بگی!

لطفا دیگه رو اعصاب بنده راه نرین:180::180::180::180::180::180:
(این پست رو هم نقل قول نکنین حرفی داشتین تو پ.ب)

آخرین ویرایش توسط مدیر

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

این رو از امضای یکی از بچه های همین سایت خوندم: آسمان فرصت پرواز بلندی ست... قصه این است که چه اندازه کبوتر باشی...

aavvzz

New Member
لایک ها
128

در بازی زندگی ، بعضی از مردم خودشان بازی می کنند و بعضی فقط تماشاچی بازی دیگرانند. همین حالا تصمیم بگیر می خواهی بازی کنی یا تماشاچی باشی!

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

Archaeopteryx
دوست عزیز میتونین به کتابای درسی مراجعه کنید که تایید شده هستند و همچنین بچه های المپیاد ادبی و حتی کتاب هاشون خواهید فهمید داستایوفسکی درسته ، نه ویکی پدیایی
که کاربرایی مثل شما و من مینویسنش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( اگر اون سرچ توی گوگلتون رو یه بار دیگ هم انجام خواهید دید که تمامی لینک ها داستایوفسکی نوشتن ، پایین همین اولین لینک که ویکی پدایاست )

در مورد اون متنم باید بگم که متوجه شدم شما همه چیزا رو با هم قاطی میکنید ....

مگر من گفتم به اون ها بخندیم یا مسخره شون کنیم یا احساس ترحم بهشون داشته باشیم ؟؟؟ منظورم این بود که این افراد با معلولیتی گه دارند به دنیا امیدوارند و تلاش میکنند و

میخندند و ... ولی یه سری از ماها که فقدانی که اینها دارن و نداریم نا شکری میکنیم و قدر داشته های خودمونو نمیدونیم همش میگیم خدایاااا اخه من چرا اینقد فلان اینقدر بهمان !!!!!

طوری عنوان کردم که اونها باید الگو های ما باشند .....!!!

لطفا با دقت بخونید ...حالا اگر شما حرفی داشتید پ.ب ...!!!

============================================================================================================

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم

نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ

” بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ ی مهــــربانم ! “

«سوره حجر آیه 49»

آخرین ویرایش توسط مدیر

paria5

New Member
لایک ها
44

تسکین دهنده ی آرزو های بزرگ دو چیز است:صبر و امید:87:

aavvzz

New Member
لایک ها
128

دوستی با مردم يک نيمه عقل و خوب پرسيدن يک نيمه دانش. «رسول‌اکرم(ص)»
-----------------------
برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!
------------------------
طولانی ترین سفرها ، با اولین قدم(در مسیر درست) آغاز می شود
=--------------------
انسان همان می شود كه اغلب به آن فكر می كند...
------------------
پروردگارا به من آرامش ده تا بپذيرم آنچه را که نمي توانم تغيير دهم و دليري ده تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم تغيير دهم. بينش ده تا تفاوت ايندو را دريابم

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

«دوچیز بی‌پایان هستند: اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.» آلبرت انیشتین

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

«دوچیز بی‌پایان هستند: اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.» آلبرت انیشتین

shima gholami

Active Member
لایک ها
168

اندیشه هایت را روی فرکانس شادی تنظیم کن...آنگاه بهشت حقیقی را روی زمین تجربه خواهی کرد.

بالا