saideh

New Member
لایک ها
156
پاسخ : قلم چی

من اضن کل فیزیکو مشکل دارم نه اینکه بلد نباشما...نه....فقط نمیتونم فرمولاو تو سوال بکار ببرم....فقط همی.........موند چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها راهنمایی کنین....

sorooshz

New Member
لایک ها
90

من اضن کل فیزیکو مشکل دارم نه اینکه بلد نباشما...نه....فقط نمیتونم فرمولاو تو سوال بکار ببرم....فقط همی.........موند چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها راهنمایی کنین....
سلام
اساسا بلد بودن یعنی اینکه بتونید فرمولو توی سوال به کار ببرید!!
معمولا هم توی دبیرستان ما هیچ مطلبی رو واقعا یاد نمی گیریم!!
چون اگر یاد می گرفتیم سخت ترین تست ها رو هم می تونستیم با یکم فکر کردن حل کنیم ...
ما فقط فرمول حفظ می کنیم که اصلا خوب نیست!
ولی با این حال چون مفهومی خوندن هم کار آسونی نیست و بیشتر کار بچه های المپیادیه بهترین راه حل اینه که این قدر سوال های مختلف و تست های مختلف حل کنین که سر جلسه ی آزمون , نمونه ی همه ی سوال ها رو حل کرده باشین ...
کتاب های تست هم زیادن !
مثل گاج و نشر الگو و ...
ولی من نشر الگو رو ترجیح می دم ...
حالا باز از بقیه بپرسین ...
یه کتاب هم گاج داره , به اسم فیزیک پایه که کل تست های فیزیک ۲ و۳ به علاوه فصل۴ و۵ فیزیک ۱ رو داره که من رفتم با ذوق خریدمش ولی بعدش فهمیدم که چند فصل از فیزیک سال دوم رو نداره به این دلیل که توی کتاب پیش دانشگاهی تست های متنوع ترش هست ...
برای همین مجبور شدم یه کتاب دیگه از فیزیک ۲ برم بخرم ...

evo_society

Active Member
لایک ها
26
پاسخ : یاسمن جون

منکه گفتم بهت نگفتم؟؟راسی ترازمم بین 6600 تا 6700 هستش..:91::):91:

من ترازم عشقیه یه بار شدم 4800 بعدش شدم 6200 بعدش دوباره رففتم 5800 این امتحان خدا با هام بود شدم 6427 نفر 10 در استان بوشهر.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

نخونده رفتم سر جلسه

saideh

New Member
لایک ها
156

شاید...همیطوره که میگین.....شاید نه حتما همیطوره...چیکار میشه کرد.؟؟؟؟؟؟؟؟همگی پیشنهاد بدین؟؟؟؟؟؟؟:1::1:

saideh

New Member
لایک ها
156

درسه من مبتکران دارم.......ولی اضن تا بازش میکنم انرزی منفی میگیرم..........ناامید میشم وقتی ی سوالو حل میکنم میبینم بلد نیسم.......حتما پوریا ممنون از پیشنهادت........:):):53::)مبتکران خوبه؟؟؟؟؟؟؟

jan123

New Member
لایک ها
166

ببین نباید نا امید بشی همه که از اول مادر زادی فیزیک بلد نیستن اونایی که هم الان بلدن دارن میخونن از سوالای آسون شروع کن دوستمون هم خوب میگه فرمول حفط نکن ! منظورم این نست که فرمول هارو حفط نکنی بایدد ببینی کجا چی بدردت میخورهمثلا معلم ما تو بخش 4 کلی فرمول فت من شخصا اون اولا 2 تا رو بیشتر حفظ نبودم همه سوالا را با این حل میکردم بعدا کم کم اونارم استفاده کردم من فکر کنم بعضیا هم تقلید میکنن یعنی چی یعنی استاد یه چیزو مینویسه تخته بقیه میان به تخته نگاه میکنن ازش کپی میکنن من به این اعتقاد ندارم وقتی استاد اونو نوشت سعی کنیم درک کنیم بعدا خوب گوش بدیم به روش حل بعدا جاب سوالو دیگگه به تخته نگاه نکنیم خودمون بنویسیم این میتونه مفید باشه و بهکار بردن فرمول
قبلنم گفتم یه راه هم اینه که تو ذهنت فرمول نباشه(یعنی اینکه ذهنتو فرمول بسته نگه نداره) برا من مثلا پیش اومده بعضی وقتا که یه فرمولو حفظم و کاربرد اونو تو این حد میدونم که 3 تا عدد پیدا کنم تو سوال جایگذاری کنم حل شه تمام ولی بعدا دیدم که این کار نمیده مثلا تو سوالات ترکیبی

saideh

New Member
لایک ها
156

دمت گرم همینه که میگی..........:p:p

ممنون بابت راهنماییات.......:87::87:تقریبا ی چیزایی فهمیدیم....

MAHSA79

New Member
لایک ها
19

منم مبتکران دارم خداییش حجمش خیلی زیاده و نمیشه اصلا خوندش من اصلا درشو باز نکردم آخه تا باز میکنم و می خونم تموم که نمیشه هیچ آدم رو گیجم میکنه

jan123

New Member
لایک ها
166

باید آدم علاقه هم داشته باشه یا حد اقل به خودش بگه من برا رسیدن به هدفمم لازم دارم بخونمش و حواسشم حد اقل در مدتی فقط اونجا باشه حجم هم که اینجوریه مثلا من از ظهر دارم فیزیک میخونم فقط بخش 5 تموم نمیشه (همهسوالاتشو جواب میدم)

evo_society

Active Member
لایک ها
26

درسه من مبتکران دارم.......ولی اضن تا بازش میکنم انرزی منفی میگیرم..........ناامید میشم وقتی ی سوالو حل میکنم میبینم بلد نیسم.......حتما پوریا ممنون از پیشنهادت........:):):53::)مبتکران خوبه؟؟؟؟؟؟؟

همچین کتاب هایی رو کلا بزار کنار من هم یه خوشخوان ریاضی دارم اصلا نمی فهمم چی میگه . هر وقت می رم سراغش کلا انرژی منفی می گیرم ولی بعدش می رم کتاب پر تکرار قلم چی رو حل می کنم حالم میاد سر جاش :91: . حالا از شوخی که بگذریم با کتاب های گل واژه شروع کن بعد برو سراغ ابی قلم چی کم کم به این روش راه می افتی

saideh

New Member
لایک ها
156

اتفاقا كتابای الی قلم جی راحتترن

jan123

New Member
لایک ها
166

آره راحت ترن به همین خاطر باید از اونا شروع کرد

saideh

New Member
لایک ها
156

ببخشید اگه غلط املایی داره چون تو ماشینم نمیتونم بنویسم… .بعدش اتمی خوبه برا فیزیك… بعدشم مبتكران هااا خوبه??درضمن در اون حد دیكه نیسمااا من ابیووو فوت ابم…

evo_society

Active Member
لایک ها
26

ببخشید اگه غلط املایی داره چون تو ماشینم نمیتونم بنویسم… .بعدش اتمی خوبه برا فیزیك… بعدشم مبتكران هااا خوبه??درضمن در اون حد دیكه نیسمااا من ابیووو فوت ابم…

ابی رو بلدی ؟ من ابی برام کابوسه .... خدا بگم کاظم رو چی کار کنه ما رو از زندگی انداتخته؟ :179:

saideh

New Member
لایک ها
156

اره من ابیو از بس کار کردم فوت ابم....اسونه ک.......نیس مگه؟؟؟؟؟؟؟ببخشد من اسم شمارو هنوز نمیدونم...تو خصوصی بفرست ممنون........ی اطلاتی از خودت خب....نتظرم...:65::65:

اسونه ابی.........کاظم قلم چیه ها ادم از بعضی کاراش شاخ در میاره .........خخخخخخخخخ:1::1::204::1::1:

:204::204::204::204::204::1::1::1::1::97:

saideh

New Member
لایک ها
156

بچه های قلم چی ازمون امروز چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظر بدین لطفا:7::7::7::7:

jan123

New Member
لایک ها
166

بد نبود اختصاصی 7600
عمومی هممثلهمیشه بددادم

MAHSA79

New Member
لایک ها
19

این بار اصلا خوب نبود نمیدونم چرا ترازم خیلی افت کرده

saideh

New Member
لایک ها
156

منم همیطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:179:واقعا چرا ؟؟؟؟/مسولین باید پاسخگو باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مسولین رسیدگی کنن لطفا.....ممنون:4::4::4:

7600که خیلی خوبه....................توهم مارو کشتی با ای خرخونیات........اه....من باید چی بگم ها داداشی چی بگم........؟؟؟؟؟؟؟؟؟گریم گرفت خووووووو بسه.............:224:

evo_society

Active Member
لایک ها
26

منم همیطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:179:واقعا چرا ؟؟؟؟/مسولین باید پاسخگو باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مسولین رسیدگی کنن لطفا.....ممنون:4::4::4:

7600که خیلی خوبه....................توهم مارو کشتی با ای خرخونیات........اه....من باید چی بگم ها داداشی چی بگم........؟؟؟؟؟؟؟؟؟گریم گرفت خووووووو بسه.............:224:

ترازت چه قدر شد؟ اسم پشتیبانت چیه؟

بالا