saideh

New Member
لایک ها
156
پاسخ : قلم چی

شرمندتونم اقا حمید من اعصابم بابت ازمون خرده....شرمنده اگه تند باهاتون برخورد کردم..ببخشید حلالم کنین لطفا اخه ایجوری که شما از برترا میگین من تصمیم گرفتم برخودمو بکشم.:2:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

کشتن نداره که من هم یه زمانی مثل شما بودم باور کنین یه سال دیگه لم ازمونا دستتون میاد مهترین هم این که محیط ازمونم خیلی براتون استرس نمیارم من دیگه سر قلمچی استرس ندارم
شما هم خودتونو ناراحت نکنین!

saideh

New Member
لایک ها
156

دمتون گرم.....من تازه محیط ازمون برام اروم بود برا همی پیشرفت کردم.............هنوز نمیدونم زیستو چطو بخونم هرچی میخونم ی سوال دیگه میدین؟کلیم تست میزنم از خیلی سبز ولی بازم ج نمیگیرم...اعصلبمو خرد کرده....مخصوصا عدد کوانتومی شیمی2؟؟میتونین کمکم کنین لطفا؟:23::65:

x-star

New Member
لایک ها
243

شرمندتونم اقا حمید من اعصابم بابت ازمون خرده....شرمنده اگه تند باهاتون برخورد کردم..ببخشید حلالم کنین لطفا اخه ایجوری که شما از برترا میگین من تصمیم گرفتم برخودمو بکشم.:2:
باناامیدشدن چیزی حل نمیشه..فقط باید بخوایین که واقعا تلاش کنین...بازم تلاش کردنو ادامه بدین..تا موقعی که به نتیجه برسین..ازشکستم نترسین..مهم اینه هراشتباه وبی دقتی که توازمونا دارینو حل کنین تابتونید توکنکور دچاراون اشتباه نشین.

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

شیمی من ضعیفه از خانم x-starکمک بگیرین ایشون خیلی ماهرن.

saideh

New Member
لایک ها
156

نمیشه لامصب...........ببخشید.خخخخخ....راسی میشه تو شیمی 2 عدد کوانتومی کمکم کنین لطفا؟

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

نمیشه لامصب...........ببخشید.خخخخخ....راسی میشه تو شیمی 2 عدد کوانتومی کمکم کنین لطفا؟
دقيقا چيه عدد كوانتومي؟؟؟

فك كنم مبتكران رو دقيق بخونيد براتون كفايت كنه و كافيه ساختار كليش تو ذهنتون جا بيافته!!!

saideh

New Member
لایک ها
156

ممنون ولی من همونو خوندم که الان خنگم خووو................................کلا هرچی مربوط به کوانتومی هستو میخام بی زحمت

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

ممنون ولی من همونو خوندم که الان خنگم خووو................................کلا هرچی مربوط به کوانتومی هستو میخام بی زحمت
اولا چرا الكي به خودتون بد و بيراه مي گيد؟؟!!!!
در ثاني شما الآن هنوز سال دوم رو پشت سر نگذاشتيد كه اينقدر به خودتون استرس وارد مي كنيد دقت كنيد كه كلاس مي تونه يه مكان مناسب براي فهم مباحث باشه(البته اگه دبير هم مناسب باشه)همچيني شما تو اين مبحث كوانتومي زياد عجله نكنيد و اگه واقعيت رو بخوايد براي سال دوم زمان به نسبت بيشتري براي شيمي نياز هست

حالا شما اولا بايد اون درك كلي از نظريه كوانتوم رو تو ذهنتون شكل بگيره به طوري كه بتونيد همه چيز اون رو تو ذهنتون تشريح و تحليل كنيد بعد از اون سراغ انواع و اقسام تست هاش بريد الآن چيزي كه نگفتيد اينه كه آيا فقط تو تست ها مشكل داريد يا اصلا در خود مبحث؟؟؟؟

saideh

New Member
لایک ها
156

اصن مبحثش برام قابل فهم نبود..................نمیدونم کلا از پایه ضعیفم فک کنم.....نمیدونم چیکار کنم برا ازمون بعدی قلم چی؟

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

اصن مبحثش برام قابل فهم نبود..................نمیدونم کلا از پایه ضعیفم فک کنم.....نمیدونم چیکار کنم برا ازمون بعدی قلم چی؟
يه چيز جالبه شما مي گيد از پايه ضعيف هستيد در حالي كه پاي همين مبحثه كه الآن داريد مي خونيد به هر حال قبول دارم حرفتون رو اينكه نه كتاب درسي ونه حتي مبتكران ماهيت اين نظريه رو به طور كامل توضيح ندادن واقعيتش من اين مبحث رو پارسال تابستون از رو كتاب شيمي عمومي نوشته اسموت خوندم اون هم كاملا تفريحي ولي توضيحاتش چنان جذاب بود كه واقعا براي من حس سيري ناپذيري از اون كتاب رو داشت شما اگه نگاه كنيد مي بينيد كتاب در مورد اين مبحث 10 صفحه حرف زده درحاليكه اونجا حدود40 صفحه صحبت كرده !!!!
دركل بهنظرم بهترين كار مطالعه دقيق يك مبحثه تا اون قسمت رو متوجه نشديد سراغ عدد كوانتومي بعدي نريد اگه هم سوالي داشتيد بهترين مكان مطرحش همينجاس!!!

saideh

New Member
لایک ها
156

ممنون از راهنماییات....ولی من میگم نفهمیدم....راسی وقتی گفتم از پایه ینی از اولش نفهمیدم........میدونم از امسال عدد کوانتومی داریم..اوکی؟میخام بگم متوجه حرفام هسم.نمیدونم چه جوری بخونم؟چیکار کنم درکش کنم؟

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

ممنون از راهنماییات....ولی من میگم نفهمیدم....راسی وقتی گفتم از پایه ینی از اولش نفهمیدم........میدونم از امسال عدد کوانتومی داریم..اوکی؟میخام بگم متوجه حرفام هسم.نمیدونم چه جوری بخونم؟چیکار کنم درکش کنم؟
خب سر صبر و بدون عجله اون رو مطالعه كنيد براي آزمون بعد قلمچي هم تو شمي رو اين تمركز كنيد كه مي خوايد چن تا تست از اعداد كوانتومي رو بزنيد تا به حدمورد نظرتون برسيد ما كه 4 تا عدد بيشتر نداريم كه تازه بين اونا دو تاشون كاملا واضحه(عدداصلي و اسپيني) پس مي مونه اون دو تا كه بنابرتعاريفشون بررسي كنين براي دركش هم تو ذهنتون فضا ساري كنين با درك جايگاه هاشون مي تونين به نتيجه برسين

saideh

New Member
لایک ها
156

اول مبتکران یا کتاب؟اصن اینایی که گفتی نمیدونم چیه........اههههههههه اعصابمو خرد کرده.....خیلی مبحث گندیه نه؟

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

قطعا كتاب ضمنا بعدش براي بررسي مبتكران بعضي ريزه كاري هاي تستي كه گفته رو آخر مطالعه كنين و اول مبحث رو به طور كلي و مفهومي دركش كنين

saideh

New Member
لایک ها
156

ممنون از راهنماییات.....بازم مزاحمت میشم؟برا رفع اشکال..ممنون بازم:65:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

سایت با مشکل مواجه شده به دلیل ازدحام و طرح جدید خود به خود direct میشه

evo_society

Active Member
لایک ها
26

سلام دوستان
تابستون امسال در برنامه قلم چی درس های پیش رو انتخاب کنم یا دوم ؟؟ کدوم انتخاب بهتریه؟؟ در ضمن وضع ریاضی و فیزیک 3 خرابه (20 تا 30 درصد) با این اوضاع چی کار کنم؟؟
در ضمن درس های سوم رو خلاصه نویسی کنیم می ارزه؟؟ تست زنی برای ریاضی و فیزیک چطوری باید باشه؟؟

بالا