IsaacNewton

New Member
لایک ها
17
پاسخ : ماراتن دیفرانسیل

پیشنهاد: وقتتون رو این جا تلف نکنید.

تبصره: البته اگه برای المپیاد فیزیک نمیخونید موردی نداره

واقعا دست شما درد نکنه با این پیشنهاد دوستانتون. واقعا ممنونم که دارین تجربیاتتون رو در قالب نصیحت در اختیار بنده میذازید. گوگولی میشه بگی وقتی تو یه مسئله الکترو به یه همچین انتگرالی میخوری باید چیکارش کنی؟ میگی وقت تلف کردنه ، همونجا بیخیال حل انتگرال میشی. خوبه؟

باتشکر از جناب hamilton فقط میشه توضیح بدید چجوری حل شد؟

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

واقعا دست شما درد نکنه با این پیشنهاد دوستانتون. واقعا ممنونم که دارین تجربیاتتون رو در قالب نصیحت در اختیار بنده میذازید. گوگولی میشه بگی وقتی تو یه مسئله الکترو به یه همچین انتگرالی میخوری باید چیکارش کنی؟ میگی وقت تلف کردنه ، همونجا بیخیال حل انتگرال میشی. خوبه؟

باتشکر از جناب hamilton فقط میشه توضیح بدید چجوری حل شد؟

البته تا حدودی راست میگه. ما هیچ هم قرار نیست انتگرال خفنی حل کنیم. نهایت انتگرال تو دوره بکار میاد که انتگرال های مشکل یا تو مسئله نیست یا اگه هست جوابشو نوشتن یا باید بسط بدی.

در مورد حلش : اگه ایدشو هم بدونیم حدود نیم ساعت طول میکشه حلش. من راستش خودم حل نکردم :4: ولی جوابشو دیدم. ببین پایه اش اینه که از چنین تغییر متغیری استفاده کنی :

ضمنا" با بزرگتر از خودت درست صحبت کن.برای خودت گفتم.

IsaacNewton

New Member
لایک ها
17

البته تا حدودی راست میگه. ما هیچ هم قرار نیست انتگرال خفنی حل کنیم. نهایت انتگرال تو دوره بکار میاد که انتگرال های مشکل یا تو مسئله نیست یا اگه هست جوابشو نوشتن یا باید بسط بدی.

در مورد حلش : اگه ایدشو هم بدونیم حدود نیم ساعت طول میکشه حلش. من راستش خودم حل نکردم :4: ولی جوابشو دیدم. ببین پایه اش اینه که از چنین تغییر متغیری استفاده کنی :

ضمنا" با بزرگتر از خودت درست صحبت کن.برای خودت گفتم.​
با تشکر از جوابی که دادی. ولی خیلی ببخشید کی از من بزرگتره؟ منو شما که هم دوره ایم. اگه منظورتون این اسنیکه مشکل از خودشه. ایشون بیجا میکنه خودشو قاطی موضوعی میکنه که بهش ربطی نداره. حتی اگرم حرفش درست باشه بنده به نصیحت ایشون هیچ اهتیاجی ندارم.

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

Newton منم با همیلت موافقم.چیز بدی نگفت اسنیک که.دستشم درد نکنه.

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

اینم یک سوال:

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

این از همون فرمولیه که گفتم (چند صفحه پیش)

بالا