مدرسه :) یا :( ؟؟؟؟؟

مدرسه رو دوست دارین؟

• مجموع رای دهندگان
    19
لایک ها
3,082
از مدرسه می ترسین؟

وقتی مدرسه ها باز میشن چه حالی پیدا می کنین؟
اصلا از مدرسه خوشتون میاد؟
اصلا مدرسه رو تعریف کنین.

tanaz19

New Member
لایک ها
358
پاسخ : مدرسه :) یا :( ؟؟؟؟؟

مدرسه ب من نظم میده ... من یاد گیری و سر کلاس رفتن رو دوست دارم ( البته اگه معلم سریع درس بده و هی گیر نده ب ی مطلب)

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

اگه دقت کنین میبینین تمام شوق مدرسه به جمع شدن با بچه ها و دور هم بودنه....وگر نه هیچ چیز جالبی نداره:71:

abrang

New Member
لایک ها
748

مدرسه جایی ست که اگر باهوش باشی به تو تهمت خر خون بودن می زنن.... اگر خرخون باشی می گن چه قدر باهوشه.....!!!!!!!!:219:

بگی درس نخوندم می گن دروغ می گه... منظورش دوره دهمشه که نخونده........ بگی درس خوندم می گن خرخونی دیگه آخرشم به هیچ جا نمی رسی.!!!

بگی می خوام المپیاد بدم...زمین و زمان تو یه همچین محیطی دست به دست هم می دن تو رو از زندگی تم ناامیدکنن چه برسه به المپیاد..... بگی نمی خوام بدم می گن مشکلت کجاست ؟ درسا رو خوب نمی فهمی؟!!!!!!!!!

بگی می خوام درس بخونم می گن الکی خودت رو درگیر نکن اونایی م که خوندن به دردشون نخورده.... !!!!!!!!!! بگی نمی خوام درس بخونم تهدیدت می کنن که بهت صفر می دمااااا( یه مدت با تمام وجود حس می کنم تو نظر معلمام یه بی عقل (موجودی فاقد قدرت درک و فهم) بیشتر نیستم.....

وامااااااااااااااااااااا مدرسه ستو بچه های ته کلاسسسسسسسسسس :113::97::97::97:( البته خب خودم میز اول میشینم ولی زنگای تفریح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح!!!!!!!1)

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

از مدرسه می ترسین؟

وقتی مدرسه ها باز میشن چه حالی پیدا می کنین؟
اصلا از مدرسه خوشتون میاد؟
اصلا مدرسه رو تعریف کنین.
جواب سوال اول: نه براي جي اخه من بايد بترسم؟!مكه لولوخور خورست؟؟!!!!
اتفاقا اين كادر مدرسه ست ك از بايد از شيطوني هاي ما بترسه!!!(البته نمي شه كفت ترس!)
سوال دوم: احساس خوبي دارم جون يكي هس ك وقتي سوالي رو متوجه نمي شم بهش بيله كنم و تا حده مرك زيره فشار قراربدم تا يه مسله رو درس حسابي برام توضيح بده!
سر كلاس با معلما بحث كنم (بحث علمي منظورمه!)....مج شون رو بكيرم....و مهم تر از همه دوستام رو مي بينم باهاشون حال مي كنم و كلي دليل ديكه!
سوال سوم: بلي كاملا ب طور واضح دارم مي كم من ديوانه ي مدرسه إمبان تمام كمبود هاش!
سوال جهارم: مدرسه مكاني ك دركذشته تنها راه يادكيري و تدريس ب افراد علاقه مند بود ولي الان متاسفانه ي جيزايي فرق كرده ك اصلا خوب نيس،اصلا و شايد ي كم ناراحتي مناز مدرسه همين باشه!
امروزه اكثر دانش اموزان فقط ب فكر نمرن نه كاري ب دوستي دارن و نه حتي فهم شون از يك درس!
واقعن امروزه كم تر كسي بيدا مي شه ك درس رو فقط و فقط برا خوده درس بخونه ....و متاسفانه اين دوستان درمواجهه با افرادي ك با علاقه درس مي خونن از محرك هاي دفاعي جون: اه جقدر خر مي زني و كشتي خودتو.....كتابو ديكه جويدي.....و....استفاده مي كنن وكاهي بعضي ها هم ب جاي اينكه خودشون رو ب فردي برسونن(از لحاظ درسي!)سعي مي كنن اون رو نااميد كنن ...اعتماد ب نفسش رو بكيرن و ......ك من واقعن براشون متاسفم!
اكر تو جشماي اين افراد نكاه كنيد متوجه ميشيد ك جشماشون دارن داد مي زنند ك "من احمق هستم،احمق"

crazyboy

New Member
لایک ها
539

مدرسه که خوبه مخصوصا واسه ما پسرا که باهوشتریم :4:
مدرسه هم یکی از پله های طرغی (!) هست میگذره میری دانشگاه بعد کار پیدا میکنی بازنشسته میشی بعد هم میمیری :4:
تو مدرسه ها اگه آدم باحالی باشی مدرسه هم بهت حال میده اگه نه نه :188:
مدرسه رو بیشتر برای ---- معلما دوس دارم :211:

آخرین ویرایش توسط مدیر

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

مدرسه که خوبه مخصوصا واسه ما پسرا که باهوشتریم :4:
مدرسه هم یکی از پله های طرغی (!) هست میگذره میری دانشگاه بعد کار پیدا میکنی بازنشسته میشی بعد هم میمیری :4:
تو مدرسه ها اگه آدم باحالی باشی مدرسه هم بهت حال میده اگه نه نه :188:
مدرسه رو بیشتر برای ---- معلما دوس دارم :211:
مرسي هوش!!!
مرسي هدف مدرسه!!!
واقعن هدف بهتري بيا نكردين برا مدرسه؟؟؟!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

crazyboy

New Member
لایک ها
539

مرسي هوش!!!
مرسي هدف مدرسه!!!
واقعن هدف بهتري بيا نكردين برا مدرسه؟؟؟!!!!!
خواستم بگم یاد گرفتن چیزای جدید ولی معلما خیلیاشون درست درس نمیدن یا سریع رد میشن یا رو یه موضوع گیر میکنند آدم خوابش میبره !:154:
ویرایش 1‌:مدرسه :4:

آخرین ویرایش توسط مدیر

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

کلا مدرسه رو خیلی دوس دارم مخصوصا معلمایی که خیلی بارشونه و می شه اذیتشون کرد:59:
از یه طرف خوشحالم ک با بچه ها دور همیم! اما از یه طرفم دوباره 6 صبح پاشدنو...:189::104:
وای فکرشم ترسناکه ه ه ه ه ه ه...

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

کلا مدرسه رو خیلی دوس دارم مخصوصا معلمایی که خیلی بارشونه و می شه اذیتشون کرد:59:
از یه طرف خوشحالم ک با بچه ها دور همیم! اما از یه طرفم دوباره 6 صبح پاشدنو...:189::104:
وای فکرشم ترسناکه ه ه ه ه ه ه...
ي جيزه جالب:
شما معلمايي ك حاليشونه رو اذيت مي كنيد؟؟؟؟!!!!:39:
اون وقت ميشه هدف تون رو بكيد؟!:39:

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

در واقع معلمایی ک بارشونه و جنبه دارن...
هدف: خندیدن !!!!
کلاسه و شوخی هاش! حالا چ با معلم چ بی معلم!:98:

Ss_20

New Member
لایک ها
452

من تا پارسال عاشق مدرسه بودم اما امسال که کنکوری شدم نه....
الان تو تابستون با بچه ها کلاس میرفتیم و سر کلاسامون انقدر خوش میگذشت که ادم از درس خوندن لذت میبرد...یعنی تو سال تحصیلی هم همینطوره اما سر کلاسای مدرسه..
:182:اصلا نمیخوام راجعبش حرف بزنم!!!
حتی 1 معلم نیست که بگم ازش خوشم میاد و از دیدنش تو مدرسه خوشحال میشم....

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

در واقع معلمایی ک بارشونه و جنبه دارن...
هدف: خندیدن !!!!
کلاسه و شوخی هاش! حالا چ با معلم چ بی معلم!:98:
مرسي هدف! :4:
ولي ما بيشتر معلمايي رو اذيت مي كنيم ك فك مي كنن خيلي بارشونه درصورتي ك هيجي هم حاليشون نيس!
اذيت كردن و سوال برسيدن و مج كرفتن اين معلما حاااااال مي ده! :3:

بالا