مرگ دانشجوی ایرانی دانشگاه دنور "مـــســـعود بهــرامی شـــریف"

DanCooper

New Member
لایک ها
126
سلام..

نمیدونم تاپیک رو بچه ها گذاشتن یا نه... ولی به هر حال خبردار شدیم که دیروز دوست عزیزمون آقای مسعود بهرامی شریف ، دانشجوی دانشگاه دنور در حالی که سوار بر دوچرخه بود مورد اصابت یک ماشین قرار گرفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد... گفته میشه که متاسفانه پس از بروز این حادثه راننده فرار کرده.....

اطلاعات تکمیلی رو میتونین از این لینک دربافت کنید: http://kdvr.com/2012/06/01/search-underway-for-driver-who-hit-bicyclist-near-univ-of-denver/

لایک ها
30
پاسخ : مرگ دانشجوی ایرانی دانشگاه دنور "مـــســـعود بهــرامی شـــریف"

مسعود از دوستان ما بود. یکی از کاربران قدیمی سایت سمپادیا بود. توی آمریکا یک ماشین که سرعت غیرمجاز داشته بهش میزنه در حالی که سوار دوچرخه بوده... تازه رفته بود آمریکا. دکترای برق داشت میگرفت.

خبر اصلیش : DU student dies in hit-and-run; driver sought | KDVR.com is the website for KDVR Television, FOX 31 News in Denver, Colorado
پروفایل فیس بوکش : http://www.facebook.com/bahramisharif

خدا رحمتش کنه ...

لطفا برای شادی روحش فاتحه بخونید یا صلوات ختم کنید...

آخرین ویرایش توسط مدیر

mohammadi9

New Member
لایک ها
336
پاسخ : مرگ دانشجوی ایرانی دانشگاه دنور "مـــســـعود بهــرامی شـــریف"

ترجمه خبر : DU student dies in hit-and-run; driver sought | KDVR.com is the website for KDVR Television, FOX 31 News in Denver, Colorado

مراجع و مقامات قضایی به دنبال راننده ماشینی هستند که در حادثه ای با دانشجوی دانشگاه دنور تصادف کرد و باعث مرگ او شد.

تصادف حدود ساعت 8:30 شب رخ داد. پنجشنبه در تقاطع بلوار جنوبی دانشگاه و خیابان East Evans ، جایی که شاهدان می گویند راننده حادثه

با عبور از چراغ قرمز به مسعود بهرامی شریف 24 ساله که با دوچرخه اش در حال عبور از خط کشی عابرپیاده بود و چراغ عابرپیاده نیز سبز بود، زد.

راننده از صحنه حادثه فرار کرد در حالیکه دوچرخه بهرامی شریف نیز در حال فرار وی، به روی زمین کشانده می شده است و دوچرخه اش به چند جدول برخورد کرده است.

ویلیام هیلشر می گوید : « من 10 قدم پشت او بودم که صدای ناشی از کشیده شدن لاستیک ها روی اسفالت را شنیدم"

تریستن اسمیت نیز می گوید: « یکی از ناگوارترین و دلخراش ترین چیزهایی بود که تا به حال دیده بودم».

هیلشر ادامه می دهد:« من از اولین کسانی بودم که بالای سر او آمدم. او روی زمین افتاده بود. واضح و مشهود بود که نمی تواند پا و دست های خود را حرکت دهد.

او خیلی سخت نفس می کشید .... ».

بهرامی شریف که یک ایرانی بود بر اثر جراحات وارده، ساعات اولیه صبح جمعه در مرکز خدمات درمانی دانشگاه دنور، درگذشت.

دوستان بهرامی شریف او را به عنوان یک موهبت و دانشجوی مستعد می دانند که در برنامه های روبوتیک دانشگاه بسیار فعال بود.

ژیاو ژانگ-دانشجوی ارشد دانشگاه دنور- که با بهرامی شریف همکاری می کرد، می گوید:« در آزمایشگاه، او همواره می خندید و بسیار مهربان بود.»

خدمات درمانی دانشگاه دنور به فاکس 31 اعلام کرد که :« کارهای لازم برای بازگرداندن بهرامی شریف به ایران انجام شده است.»

شاهدان می گویند که اتومبیل مظنون قرمز تیره یا خرمایی رنگ بوده و جیپ گراند چروکه مدل 2000-2005 بوده است.

ماموران از همه می خواهند در صورت داشتن اطلاعات در مورد حوادث می دانند با "مرکز جلوگیری کنندگان جرائم" تماس بگیرند.

دانشگاه دنور نیز به "مرکز جلوگیری کنندگان جرائم" اعلام کرده است که دستگیرکننده راننده 2000 دلار جایزه خواهد داد.

دانشگاه دنور نیز در بیانیه ای اعلام کرده است :« ما عمیق ترین همدردی خود را با خانواده و دوستان مسعود اعلام می کنیم».

پایان خبر ....

بالا