مرگ ناگهاني يك رويا

mshf

New Member
لایک ها
10
گوته ميگويد(شاعر بزرگ المان و جهان):
در لحظه اي كه شخص قاطعانه به انجام كاري مصمم ميشود مشيت الهي نيز بر همان كار قرار ميگيرد انگاه همه چيز به كمك شخص ميشتابد كه در عير اين صورت هرگز چنين نميشد زنجيرهاي از رويدادها در اثر عزم راسخ روي ميدهند
همه گونه وقايع ناديدنيملاقات ها و كمكهاي مادي كه هيچ كس تصورش را هم نميتواند بكند به سود شخص در سر راهش قرار ميگيرد

گوته راست ميگه اما ميگه عزم راسخ من راسخ نبودم اگه بودم سر جلسه ساعتمو يادم نميرفت ببرم اگه راسخ بودم همون دو سه روز باقي مانده بيشتر ميخوندم وقتي توي اين سه سال با وجود دوست داشتن تلاشي نكردم چرا بايد مشيت الهي روي خواست من قرار بگيره
من خودم خودم را باور نكردم چه انتظاري از بقيه ميره
ما توي مدرسه(پادگان) يه مشاور داريم كه همه بهش احترام ميذارن به غير از من و مانند من
همش سعي كرد من را بكوبونه در صورتي كه من تقريبا خيلي خوب بودم بازم تقصير اون نبود
اگه ادم درستي باشي اگه تنبل نباشي از اين موقعيت استفاده ميكني و سعي ميكني خودت را به اون بالا برسوني به اونجا كه برات مثال ميزنن همون جا كه پيشبيني ميكنن تو عمرا برسي تا ديگه حداقل نچزوننت اگه حتي بازم به تو احترام نذارن غيرت ميخواد كه من نميدونم چيه
تصميم داشتم بيام و ثابت كنم گوته راست ميگه كه بگم اونايي كه تا حالا نخوندن موقعيت امكانات يا حالشو نداشتن ميتونن طلا بيارن
حالا كي چنين موقعيتي داره كه غير مستقيم اين كار را برام انجام بده
اين اخرش نيست
هدف اين سايت موفقيت توي المپياد 2010 است اما سال 2010 ديگه به شما مدال نميدن اصلا به شما ربطي نداره حتي اگه معلمشون باشيد من ميخواستم اگه رفتم جهاني فقط با يه طلاي عادي برنگردم ميخواستم تو جهان اول بشم كه هم خودم را ثابت كنم و هم ايران را با يك طلااي عادي زوري براي خودمون هم افتخار مياريم چه برسه به ايران

خوب حالا اين يه فراخوانه كي داوطلب ميشود

kquran

New Member
لایک ها
18
من اول....
دوستان خيلي باحال مي نويسيد..بنويسيد خودتونو آزاد كنيد....
ديوهاي فروخفته ي وجودتون رو رها سازيد...
بغض هاي در گلو مانده تان را بباريد...
كه فردا روز ماست 8O

parmice

New Member
لایک ها
2
همه سوالا رو بلد بودم هيچ كدومشون برام تازه نبودن!
براي سوالاي تشريحي همين كه به آخرين سوال رسيدم گفتن وقتش تمومه! و من دو دقيقه فقط با مدير علامه حلي چك و چونه زدم كه البته بي فايده بود! سوال آخري بدون جواب موند!
من مي خوام از مسوولين شهرمون بنالم كه اصلا بها نمي دن! باورتون مي شه بعد از شش روز كلاس نوروزي بي فايده كه برامون گذاشتن من و سحرناز در به در دنبال يه نفر مي گشتيم كه وقت داشته باشه و جواب سوالامونو بده!
البته دبير شيمي مون توي راهروي مدرسه جواب بعضي از سولامونو مي داد ولي خوب اين پاسخ گوي خيل عظيم اشكالات ما نبود. سر كلاس نمي رفتيم و يه كلاس خالي پيدا مي كرديم و براي خودمون سوالا رو توضيح مي داديم!!!البته من خيلي مشكل نداشتم چون شانس آوردم و مامانم دبير شيمي هستن. خب ديگه چي مي تونم بگم؟همه روي من حساب باز كرده بودن!ولي خب با ما نه به اندازه بچه تهروني ها كار كرده بودن. نه كتاب هاي دانشگاهي رو خونده بوديم با اين حال لحظه امتحان همه سوالا رو بلد بوديم و ... :?
به نظرم اين ديگه يه حرف كليشه اي شده! «تقديرمون اين بود»
سلام كنكور

saharnaz

New Member
لایک ها
0
توي اين مملكت كه همه چيزش روي پارتي بازي اصلا بعيد نبود كه خيل عظيم قبوليا مال تهران باشه! واقعا متاسفم براي كساييكه وقت گذاشتن و نتيجه نگرفتن...

saharnaz

New Member
لایک ها
0
يكي ميگفت...نه خيليا ميگن اگه به يه يه چيزي خيلي فك كني و حتي يه لحظه تو رسيدن به اون چيز شك نكني حتما بهش ميرسي ...
پس چي شد اينقدر به قبولي و دوره و خيلي چيزاي ديگه فك كردم و اميدوار بودم كه ديشب با نديدن اسم خودم تو قبوليا تا 4 ساعت يه بند زار زدم ...
حالا هم از همه چيز تو اين مملكت متنفرم
از اونايي كه باعث شدن بدون پارتي كلفت هيييييييييييييچ كاري نتوني بكني...
يكي منو روشن كنه از زندگي سيرم حوصله خوندن زيست و تغيير رشته رو هم ندارم از رياضيم متنفرم
به دادم برسيد ميترسم امسالو ترك تحصيل كنم...

Rostami

New Member
لایک ها
15
حرفاي پرميسو تاييد مي كنم .نحوه برگزاري امتحان وحشتناك بود البته به هيچ وجه قصد توجيه ندارم ولي ميتونس شرايط عادلانه باشه 20دقيقه مونده بود وقت تموم بشه نماينده باشگاه گفت 10دقيقه ديگه!!!رنگ از روي همه پريد .دوباره10دقيقه مونده بود گفت 5دقيقه....گند زد به اعصاب و روحيمون .آخر سر سوالاي تستي رو هم ازمون گرفتن حتي نذاشت من اسممو روي سوالاي تشريحي بنويسم !!جالبه نه !!مدير علامه حلي هم نميدونم شايد چون فقط يكي از دانش آموزاش اونجا بود زياد بدش نميمود.....
بي خيال ديگه هيچي نميگم .ولي از خودم راضيم كه با امكاناتي كه بهشون نميشد گفت امكانات وبا اين شرايطي كه دوستان كرمانبي منت گذاشتن سرمون وبرامون درست كردن تا همين جاشم پيش اومدم .والبته ناراحت از اينكه شايد يكي مثل من با شرايط و استحقاق بيشتر واقعا ضرر كرده باشه........

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
بچه ها این قدر بی انصاق نباشین... مطمئن باشین پارتی بازی نشده. خوب تهران با این جمعیت و امکانات باید هم این قدر قبولی بده.

kquran

New Member
لایک ها
18
نه مسلما پارتي بازي شده ولي كم كاري خودمون رو نبايد گردن بقيه بندازيم....
خودمون كار نكرديم...اينو مطمپن باشيد!!!
و همچنين خواست خدا بوده...2 ثانيه از نديدن اسمم گذشته بود كه با شدت خدا رو شكر گفتم....خودش ميدونه داره چي كار مي كنه1!!

parmice

New Member
لایک ها
2
اي بابا سحرناز اين قدر نااميد نباش اصلا بهتر كه قبول نشديم!مي رفتيم و مدال نقره مي گرفتيم و دست از پادرازتر بر ميگشتيم كه بدتر مي شد!
راستش حال من از تو خيلي بدتره
من اصلا آمادگيشو نداشتم وقتي بهم خبر دادي تا 2 نصفه شب تو شوك بودم!! :)

saharnaz

New Member
لایک ها
0
Mojtaba044 گفت
بچه ها این قدر بی انصاق نباشین... مطمئن باشین پارتی بازی نشده. خوب تهران با این جمعیت و امکانات باید هم این قدر قبولی بده.
اره ميتونيم خيلي خوش خيال باشيم و فك كنيم يعني چي ميتونه شده باشه كه يكي از شهرستان 90 زده قبول نشده اونوقت يكي با 85 از تهران قبول شده يا مثلا چي شده كه بچه هاي تهرانو با اموزش استاداي دانشگاه مقايسه ميكنن با كساييكه حتي معلما هم جواب سوالاشونو نميدن و خيلي اتفاقايي كه نميدونيم چرا افتادن و همينطورم تكرار ميشن
واسه اينكه زيادم غصه نخوريم بگيم پارتي بازي نشده و توي گل و بلبل زندگي ميكنيم. اونم با سابقه ي درخشان باشگاه تو اين موارد! ما اكثرمون كم كاري نكرديم! به همين خاطرم توقع قبولي داشتيم ...

joolio

New Member
لایک ها
1
vaghT zendegy 100 dalil baraye gerye kardan neshoon mide to 1000 dalil baraye khandidan be un neshoon bede!(charli chaplin

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
من هم از شهرستانم ولي سال دوم و تنها چيزي كه مي تونم بگم اينه كه براي خيلي ها متاسفم كه دروغ گفتن و الكي خيلي ها رو اميدوار كردند و از اين جمله بهتر بلد نيستم بگم كه :خيلي نامرديد :evil: :twisted:
و يه تصميم گرفتم كه بعد از مرحله اول سال بعد تو هيچ سايتي و با هيچ كسي در مورد المپياز (( نه المپياد!!! )) صحبت نكنم!!؟؟ :?:

IrNCO

New Member
لایک ها
42
G

Guest

Guest
بهترين فكر ممكن:
اعلام:
هيچ كسي در مورد المپياز (( نه المپياد!!! )) صحبت نكنم!!؟؟

بالا