sepehr43

New Member
لایک ها
59
درود.
چند روز پیش داشتم آیین نامه بنیاد ملی نخبگان رو می خوندم(البته اینقد متنش پیچیدس و تبصره و قانون داره که انصافا کلی از جاهاش رو نفهمیدم!)،نوشته بود تمام طلا داران کشوری المپیاد های علمی +150 نفر برتر کنکور ریاضی (و برترین های رشته های دیگر که جز بحث ما نیست!)جز سطح 2 هستن.یعنی الان شما اگه طلا دار کشوری باشی و بر فرض برادرت(یا خواهرتون!)هم رتبه ی زیر 150 کنکور ریاضی شده باشه،از نظر بنیاد شما دو نفری تو یک سطحین! و جوایز و تسهیلاتی که بهتون تعلق میگیره هم یکیه!آره؟؟؟؟؟
حالا یه خواهش از دوستان برتر کنکور داشتم،اونم اینکه الان شمایی که رتبت زیر 150 شده،چیا بهتون تعلق میگیره؟(یا شایدم گرفته و شایدم خواهد گرفت!)
الان اگه شما برای تحصیل در دانشگاه های خارج اقدام کنی،راحت پذیرش بهت میدین؟(میدونم میخای بگی هنوز اقدام نکردم،ولی خب فامیلی رفیقی در و همسایه ای،بالاخره هر کیو میشناسی که رتبه ی زیر 150 ریاضی داشته و این کار  رو انجام داده بگو.خواهشا:115:
لطفا جون هر کی دوسش داری،کامل بگو.خیلی مهمه!
با تشکر

ADABIYAT

New Member
لایک ها
35
پاسخ : مزایای رتبه های برتر کنکور

رتبه های زیر 100 انسانی و تجربی رو فراموش کردید دوست عزیز و در مورد تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
تسهيلات
به صورت گذرا به تعدادی از آن ها اشاره می کنم:
کمک هزینه عمره
مبلغ ماهانه 100 هزار تومان در مقطع کارشناسی
امکان تحصیل همزمان در دو رشته(با شرایط خاص)

لایک ها
43

رتبه های زیر 100 انسانی و تجربی رو فراموش کردید دوست عزیز و در مورد تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
تسهيلات
به صورت گذرا به تعدادی از آن ها اشاره می کنم:
کمک هزینه عمره
مبلغ ماهانه 100 هزار تومان در مقطع کارشناسی
امکان تحصیل همزمان در دو رشته(با شرایط خاص)
شما مطمئنید که 100 تومن ماهانه میدن؟من پیدا نکردم کجا نوشته ماهی 100 تومن میدن.لطف کنید لینکش رو بدید.

ADABIYAT

New Member
لایک ها
35

شما مطمئنید که 100 تومن ماهانه میدن؟من پیدا نکردم کجا نوشته ماهی 100 تومن میدن.لطف کنید لینکش رو بدید.
به این لینک مراجعه کنید:
خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - جزئیات تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به برترینهای کنکور/ دریافت ماهیانه 100 هزار تومانی

sepehr43

New Member
لایک ها
59

رتبه های زیر 100 انسانی و تجربی رو فراموش کردید دوست عزیز و در مورد تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:تسهيلاتبه صورت گذرا به تعدادی از آن ها اشاره می کنم:کمک هزینه عمرهمبلغ ماهانه 100 هزار تومان در مقطع کارشناسیامکان تحصیل همزمان در دو رشته(با شرایط خاص)
نخیرفراموش نکردم،اگه دقت کنید دقیقا تو پرانتز گفتم که :  ((و برترین های رشته های دیگه که جز بحث ما نیست!))
حالا بگذریم؛ من خوندم که به سطح دویی ها یعنی همون برترین های کنکور و طلاداران دریافت ودیعه مسکن در صورت متاهل بودن تعلق میگیره که تو آیین نامه گفته بود 80 میلیونه!:113:
شرایطش فقط همینه؟یا کلی دردسر و تبصره و بدبختی دیگه داره؟شما اطلاع دقیقی از این ودیعه دارین؟
100 هزار تومن؟:80:یعنی این همه جون بکنی رتبه ی زیر 150 ریاضی بشی بعدش تازه تو مقطع لیسانس بهت ماهی 100 تومن بدن؟که معلوم نیست 6 سال دیگه که من میرسم به اون مقطع،اصن نشه با اون پول آبنبات چوبی هم خرید!:81:
البته مسئولین در کمال دلسوزی! فرمودند که به علت کمبود بودجه امکان افزایش ماهیانه این دانشجویان وجود ندارد اما در سالهای آینده، این رقم افزایش می یابد!مثلا 100,000تومن میشه100,500 تومن!;)
دمشون گرم!:102::102::102:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

با سلام... یکی از مزایایی که داره خدمت سربازیه که هم مدتش کمه و طوری برنامه ریزی می کنند که راحت تر باشه!

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

درود.
چند روز پیش داشتم آیین نامه بنیاد ملی نخبگان رو می خوندم(البته اینقد متنش پیچیدس و تبصره و قانون داره که انصافا کلی از جاهاش رو نفهمیدم!)،نوشته بود تمام طلا داران کشوری المپیاد های علمی +150 نفر برتر کنکور ریاضی (و برترین های رشته های دیگر که جز بحث ما نیست!)جز سطح 2 هستن.یعنی الان شما اگه طلا دار کشوری باشی و بر فرض برادرت(یا خواهرتون!)هم رتبه ی زیر 150 کنکور ریاضی شده باشه،از نظر بنیاد شما دو نفری تو یک سطحین! و جوایز و تسهیلاتی که بهتون تعلق میگیره هم یکیه!آره؟؟؟؟؟
حالا یه خواهش از دوستان برتر کنکور داشتم،اونم اینکه الان شمایی که رتبت زیر 150 شده،چیا بهتون تعلق میگیره؟(یا شایدم گرفته و شایدم خواهد گرفت!)
الان اگه شما برای تحصیل در دانشگاه های خارج اقدام کنی،راحت پذیرش بهت میدین؟(میدونم میخای بگی هنوز اقدام نکردم،ولی خب فامیلی رفیقی در و همسایه ای،بالاخره هر کیو میشناسی که رتبه ی زیر 150 ریاضی داشته و این کار رو انجام داده بگو.خواهشا:115:
لطفا جون هر کی دوسش داری،کامل بگو.خیلی مهمه!
با تشکر
آقا این مزایای باشگاه همش کشکه ! شما فقط برای خودت بخون!!
شما اگه رتبه تک بشی تو کنکور خارج بورست میکنه! به همین راحتی! چون خارجی ها کنکور ایران و سختیشو میدونه!
این مطلب موثقه! چون من از کسی که نقره داشت پرسیدم! خودش همه اینا رو گفت!
راستم میگه!
مثلا همین وام مسکن! 13/000 نخبه عضو هستند بعد میان 250 نفر رو انتخاب میکنن و وام میدن!
تازه وامشون هم با همون سود بانک ها هست! 12 درصد !
واقعا که..........

math7

New Member
لایک ها
586

با سلام... یکی از مزایایی که داره خدمت سربازیه که هم مدتش کمه و طوری برنامه ریزی می کنند که راحت تر باشه!
لطفا جزییات بیشتری بگین و اینکه چجوری راحت ترش میکنن؟

ADABIYAT

New Member
لایک ها
35

نخیرفراموش نکردم،اگه دقت کنید دقیقا تو پرانتز گفتم که : ((و برترین های رشته های دیگه که جز بحث ما نیست!))
حالا بگذریم؛ من خوندم که به سطح دویی ها یعنی همون برترین های کنکور و طلاداران دریافت ودیعه مسکن در صورت متاهل بودن تعلق میگیره که تو آیین نامه گفته بود 80 میلیونه!:113:
شرایطش فقط همینه؟یا کلی دردسر و تبصره و بدبختی دیگه داره؟شما اطلاع دقیقی از این ودیعه دارین؟
100 هزار تومن؟:80:یعنی این همه جون بکنی رتبه ی زیر 150 ریاضی بشی بعدش تازه تو مقطع لیسانس بهت ماهی 100 تومن بدن؟که معلوم نیست 6 سال دیگه که من میرسم به اون مقطع،اصن نشه با اون پول آبنبات چوبی هم خرید!:81:
البته مسئولین در کمال دلسوزی! فرمودند که به علت کمبود بودجه امکان افزایش ماهیانه این دانشجویان وجود ندارد اما در سالهای آینده، این رقم افزایش می یابد!مثلا 100,000تومن میشه100,500 تومن!;)
دمشون گرم!:102::102::102:
بنده قصد جسارت نداشتم می خواستم تاپیک ناقص نباشه و بعدا دوستانی که انسانی یا تجربی هستند نگویند پس من چی که زیر صد شدم
حالا به قول شما بگذریم
بنابر تورم حکما باید اون 100 تومان افزایش پیدا کنه (همین الان(و نه 2 سال آینده که شما قراره کنکور بدید) این پول فکر می کنم تا حدودی فقط بتونه کمک خرج ایاب و ذهاب دانشجو باشه)
درخصوص وام هم اطلاعی ندارم .
(نظر کاملا شخصی من:جون کندن و تلاش کردن و روز و شب درس خوندن و از خواب و تفریح زدن برای کنکور که همه کم یا زیاد تجربش کردیم (یا کلا سعی کردن برای هر چیز مهم توی زندگی) ارزشش خیلی بالاتر از 100 تومان و وام مسکن و غیرست که اگه بنیاد نخبگان بخواد اون رو جبران کنه واقعا نمی تونه. تلاش برای رتبه ی خوب آوردن توی کنکور هم برای اینه که بتونی تو دانشگاهی که دوست داری و از اون مهم تر رشته ای که بهش علاقه داری ادامه تحصیل بدی.و از همه ی این ها شیرینتر خوشحال کردن کسایی که دوستت دارند و تو هم دوستشون داریه که با یک دنیا قابل تعویض نیست.)

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

لطفا جزییات بیشتری بگین و اینکه چجوری راحت ترش میکنن؟
منظور از راحت تر کردن اینکه شما خدمت سربازیو با انجام دادن پروژه هایی برای دولت و دریافت حقوق سپری می کنید! یا در حین سربازی کاره دفتری انجام بدید و یه سری مزایای دیگه تو سایت بنیاد ملی نخبگان کامل توضیح داده!

mohadaseh

New Member
لایک ها
330

رتبه ی زیر100کشوری یامنطقه؟

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

ali_12

New Member
لایک ها
2

سلام
الان هم همون 100 تومان میدن ماهیانه؟؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

یک سوال دیگه
کسی رتبش زیر 10 تجربی بشه میتونه مستقیم بره خارج ؟
مثلا هارواد و یا دانشگاههای کانادا یا آمریکا
ممنون

parsa.math

New Member
لایک ها
6

ببخشيد براي دو رشته اي خوندن در دانشگاه... چه رتبه ي كنكوري لازمه؟

ali_12

New Member
لایک ها
2

سلام
کسی جواب سوال من رو داره؟

بالا