khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به همه دوستان گرامی،

:115:

برای بالاتر بردن کیفیت ارسالهای تالار گفتمان، از ماه ژوئن (June) سال 2011 میلادی، هر ماه برترین عضو سایت که بیشترین ارسالها را در طول ماه داشته است، انتخاب شده و در پایان ماه مبلغ 10 هزار تومان به حساب این کاربر فعال واریز خواهد شد. همچنین نام و مشخصات وی تا پایان همان ماه در صفحه اول انجمنهای علمی سایت به عنوان برترین کاربر سایت معرفی خواهد گردید.

نکات قابل توجه:

یک: راهبران، مشاورین و ناظمین انجمن ها ارسالهای بی محتوا را حذف خواهند کرد و این ارسالها در مطالب شما شمارش نخواهند شد.

دو: ارسالهای قبل از هر ماه و درجه کاربران هیچ نقشی در نتیجه آن ماه نخواهد داشت و این طرح از ماه ژوئن 2011 آغاز شده و هر کاربری بلافاصله پس از عضویت میتواند کاربر برتر ماه شود.

سه: اولین اعلام نتیجه در روز جمعه اول جولای (دهم تیرماه) خواهد بود و هر ماه در اولین روز ماه میلادی برنده اعلام خواهد شد.

چهار: از دوم تا پنجم هر ماه، پیغامی از طرف مدیریت سایت برای کاربر برتر ارسال خواهد شد و وی در پاسخ، شماره کارت بانکی خود را برای دریافت وجه ارسال خواهد نمود.

پنج: برای اطلاع از وضعیت ارسالهای خود در هر ماه، از منوی بالای سایت بخش لینکهای سریع، گزینه برترین نویسندگان ماه را انتخاب کنید.

بهتر است از این پس همه ی کاربران گرامی علاوه بر احساس مسوولیت بیشتر و رعایت قوانین سایت، پستهای نامناسب را به مسوولین هر انجمن گزارش دهند تا در اسرع وقت پاکسازی شود.

در صورتی که سوال، پیشنهاد یا انتقادی در مورد این مسابقه دارید، میتوانید آن را در همین تاپیک مطرح نمایید.

موفق و پیروز باشید :119:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : مسابقه "برترین کاربر هر ماه"

سلام به همه دوستان گرامي،

من فکر کنم قبل از این که این طرح شروع بشه باید یه کم روش نظر می دادیم
هميشه بايد يك طرحي باشه كه بشه اصلاحش كرد و روش نظر داد. الان به نظر ما يك روش خوب ارايه شده، اگر پيشنهادهاي خوب داشته باشيم حتما طرح را بهتر خواهيم كرد.

سلام آقای خلینا
خسته نباشید!!!!
به نظر خودتون این طرح یه مقدار مشکل نداره؟؟؟؟
شما بیشتر از کیفیت به کمیت توجه دارید!!!!!
به نظر شما اگه رتبه بندی برحسب مقدار تشکر ها باشه بهتر نیست؟؟؟؟
یه مقدار بیشتر توضیح میدید؟؟؟
اگر يك نفر نخواد خودش را گول بزنه، تعداد تاپيكهايي كه قرار ميده جدا از اينكه الان به درد چه تعداد از كاربران خورده، ممكنه در آينده هم براي ديگر دانش پ*وهان مفيد باشه. يعني تشكر از يك تاپيك ممكنه 3 سال بعد صورت بگيره، در صورتي كه فعاليت اكنون انجام شده.
باز هم من از همه راهبران،* مشاورين و ناظمين سايت درخواست ميكنم ارسالهايي كه مخالف قوانين هستند يا ارزش پاييني دارند را حذف كنند.
تاپيكهاي نامنظم مثل "امتحانات نهايي 90" يا ماراتن هايي كه موضوع خاصي ندارند و نميتوان آنها را طبقه بندي كرد (دوستان فيزيكي توجه كنند) هم تا انتهاي ماه حذف خواهند شد.
به نظرتون بهتر نیست امتیاز هر فرد نسبت تشکرهایی که از او شده بر تعداد پست هایی که فرستاده باشد؟
همچون نظر بالا محترم است، اما مشكلات اجراي آن بيشتر از نفع آن است. زيرا تجربه نشان داده گاهي تشكرها جدا از ارزش پست است.

منتظر ديگر نظرات شما نيز هستيم. موفق و پيروز باشيد

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530
سلام به همه

اول اینکه از طرح جالبتون نشکر می*کنم.

دوم. در هر ماه تاپیک هایی ایجاد شود که برترین ارسال ماه،خلاق ترین کاربر سایت، راهگشاترین کاربر سایت، پربازدیدشونده ترین ارسال ماه و .... توسط کاربران انتخاب شوند.
...

با تشکر.

با عرض سلام به شما دوست عزیز

دوست من بنظرتون کاربران چجوری میتونن پربازدید ترین ارسال ماه رو انتخاب کنند ؟!

یه هک برای فروم های ویبولتین هست که افرادی که از فلان تاپیک بازدید کردند رو نشون میده

که اون هک در فروم ما نصب نیست به علاوه اگر نصب هم باشه فقط کسانی که عضو فروم هستند رو نشون میده ، کاربران مهمان چی ؟

خیلی از دوستان از خیلی تاپیک ها به صورت مهمان بازدید میکنن ، عده ای به دلیل سرعت پایینی که دارند

امکان لاگین(وارد شدن)به فروم واسشون راحت نیست و گاها ترجیح میدن به صورت مهمان بازدید نمایند

موفق باشید

دوستان عزیز

نکته اول اینکه راه حل هایی بگویید که مستند باشد یا در فرومی دیده باشید

کسی از کاربران محترم هک یا پلاگینی رو میشناسه که تعداد تشکرهایی که از فلان کاربر شده رو محاسبه کنه؟

نکته دوم اینکه در مورد تشکر مدیریت محترم توضیح دادند :

تشكر از يك تاپيك ممكنه 3 سال بعد صورت بگيره، در صورتي كه فعاليت اكنون انجام شده.
باز هم من از همه راهبران،* مشاورين و ناظمين سايت درخواست ميكنم ارسالهايي كه مخالف قوانين هستند يا ارزش پاييني دارند را حذف كنند.
گفتم که تشکر ها هر پست را فقط در ماه اون پست حساب کنید
ما حداقل الان 30 یوزر فعال داریم

هر کدام از این عزیزان 30 تا پست هم که در هر ماه بزارن میشه 900 تا

اگر زمان برای نگاه کردن هر تاپیک رو بزاریم 4 دقیقه که تاریخ نگاه کردن هر تاپیک و تعداد تشکر هایی از پستهای اون تاپیک شده خودش

خیلی بیشتر وقت میگیره میشه 3600 دقیقه که میشه معادله 60 ساعت = 2.5 روز

فقط 2.5 روز طول میکشه چک کردن پست ها تازه این در صورتیه که فرد در این دو روز از پا کامپیوتر بلند نشه و 60 ساعت چشم بدوزه

به تقویم و صفحه مانیتور که چیز غیر معقولیه

شما دوستان نهایتا چندساعت در روز در انجمن حضور دارید ؟ بیشتر از 3 ساعته ؟

اگر زمان متوسط رو بگیریم 3 ساعت و در رهر روز سه ساعت فقط واسه اینکار وقت بزاریم 20 روز طول میکشه تا بتونیم زمان و تاریخ و تعداد تشکرها رو محاسبه کنیم

که اینکار رو مدیریت اگر بخوان تنهایی انجام بدن بقیه بخش های سایت تقریبا به حالت منفعل میرسن

پس ...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام و ممنون به خاطر نظرات خوبی که در ارتباط با این طرح مطرح کرده بودید.

عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد خلینای عزیزو تشکر بابت این طرح
به نظر من باید یک فرمول درست کرد که عواملی که می توانند در کیفیت بالا مطرح باشند را در اون لحاظ کرد...من هم معتقد هستم باید میزان تشکر را به نحوی تاثیر داد اما این باعث نشه که کاربران به خاطر حس رقابت تشکر نکنند یا شخصی از سایرین درخواست تشکر کنه....به هر حال تاثیر مستقیمش به نظر من درست نیس و باید یه فکری برای مشکلاتی که گفتم کرد و بعد لحاظ کرد...کمیت یا تعداد پست ها رو هم باید در اون فرمول تاثیر داد به نظر من که برای این مورد هم باید نظارت ها افزایش پیدا کنه تا از ایجاد پست های بیهوده جلوگیری بشه....موارد دیگه رو هم میشه افزود مانند تعداد بازدیدها از تاپیک های ایجاد شده شخص یا یک سیستم امتیازدهی برای پست ها ایجاد کرد و از این قیل موارد
متشکرم
قرار نیست این طرح کار خیلی عجیبی انجام بده، فقط میخواهیم از این به بعد کاربران فعال تر سایت به دیگر دوستانشان معرفی شوند، در ضمن تشکری هم از فعالیت آنها داشته باشیم.
بنابراین کاربرانی که تا کنون ارسالهای بسیار با ارزش داشته اند، همواره مورد احترام هستند و با این طرح از علاقه آنها به دانش کاسته نخواهد شد.
در ضمن دوست خوبمان ar@sh، در مورد تعداد تشکرها مطالبی را گفتند که لازم است من اضافه کنم:
در سیستم قدیمی تالار سایت، برخی کاربران تشکر فله ای داشتند و از تمام پستهای یکدیگر تشکر میکردند به طوری که تعداد تشکرهای انجام شده از نوشته "جالب بود" به 45 تا رسید.
الان فقط هدف بهتر شدن ارسالهایی است که ارزش دارند و حذف نمیشوند.

باز هم اگر نظری بود بفرمایید. موفق و پیروز باشید

با عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم. در صورتی که فقط از تشکر ها ی یک تاپیک ، شخص ایجاد کننده ی آن را به فرد فعال و برتر این سایت معرفی کنید، آیا بین فعالین این سایت رقابت شدیدی به وجود نمی آید که باعث از بین رفتن دوستی افراد با یکدیگر و ناهنجاری های رفتاری و اخلاقی در بین آن افراد شود؟ یعنی اینکه به فرض شخصی از تاپیک دوستش بازدید می کند و آن دوستش هم متوجه بازدید او میشود ولی اگر دوستش از او (به خاطر رفاقت) تشکر نکند آن شخص از او ناراحت میشود و این کار(حس رقابت از بابت تشکر ها ی هر فرد) زمینه های بدی درست نمیکند؟ بعد شما خودتان آن را توسعش هم دهید ببینید به چه جاهایی که نمیرسد!
(شرکت نکردن در مباحث یکدیگر و..... که باعث پایین آمدن سطح علمی سایت می شود) آیا اینطور نیست؟
با تشکر از مدیریت محترم
با سلام،
شاید یکی از دلایلی که شمارش تعداد تشکر از پستهای یک کاربر جالب نیست، همین موضوع باشد.
از پس فردا (چهارشنبه 11 خرداد) این طرح آغاز میشود و اگر اشکالاتی داشته باشد در چند دوره برطرف خواهد شد.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به آقای خلینا :
بهتر نیست از اول ماه های خودمون این طرح رو اجرا کنین ؟
با تشکر فراوان از تلاشهای شما ....
سلام به شما دوست گرامی و ممنون از پیشنهاد شما،
از آنجا که همه تنظیمات سایت بر روی سرور و بر مبنای تاریخ مبلادی است، این موضوع نیز با تبعیت از آن در نظر گرفته شده است.

موفق باشی

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

آقای خلینا آخر سر هم بر حسب همون تعداد پست ها شد؟؟؟؟؟؟؟

آخه یه مقدار منطقی فکر کنید میبینید یه سری تاپیک ها هستن که راحت میشه تو اونا تعداد پست ها رو بالا برد!!!

ولی... هرچی شما بگید ..........!!!
با سلام،
تاپیکهایی مثل مشاعره آنلاین، امتحانات نهایی و این دست تاپیکها پس از پایان امتحات بسته خواهند شد.
پستهای تاپیکهای مشاوره فقط به شرطی که حاوی وطلب مفید و آموزنده باشد حذف نخواهد شد.
پرسش و پاسخهای موضوعی، برنامه ریزی، معرفی منابع و این دست تاپیکها بیشتر در راستای هدف آموزشی سایت قرار دارند.

موفق و پیروز باشید

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

بعد آقای خلینایه سوال دیگه اینکه وقتی شما یه تاپیک رو میبندید پست های افراد حذف میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی آقا یا خانمی که اینهمه زحمت کشیده و پست داده با بسته شدن تاپیک تمام پست های ایشون حذف میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:39::39::39:
با سلام،
با بسته شدن یک تاپیک، پستهایی که در آن وجود دارد همچنان باقی خواهند ماند.
اما در بعضی تاپیکها، کاربران یک خط در میان پست میدهند که خیلی هم مهم نیست و تلاشی برای آن انجام نشده است!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

فکر کنم شما ارسالهای بالا رو نخوندی، پاسخ شما در آنها داده شده بود.
به هر حال که وقت گذاشته و امده و هزینه مصرف کرده و................!!!!
هرچند پست ها ضعیف باشن.........*!!!!
این ضرورت تشکر رو نشون میده!!!!!!!!!!
فرض کنید یک نفر با سنگ شیشه همسایه را میشکند، زمان و انرژی هم صرف کرده است. آیا باید از او تقدیر شود؟
از این پس ارسالهای بیهوده بلافاصله توسط مسوولین سایت حذف و پاکسازی خواهد شد و اصلا تعداد آنها مهم نیست؛ چون انگار وجود نداشته اند!

arasjolfa

New Member
لایک ها
0

شما چه جوری کاربر فعال رو انتخاب می کنین ؟
یعنی به اون پیام میزنین که کاربر فعال شده ؟:105:

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

اینجا نوشته میشه: http://www.irysc.com/forum/t5120/

ضمنا تو صفحه اول تالار گفتمان هم نوشته میشه.

pymn_nzr

New Member
لایک ها
754

سلام. به نظرم برای انتخاب بهترین کاربر باید کاربری که مطالب مرتبط تر و درست تری که برای دانش پژوهان ارسال نماید انتخاب شود نه کسی که ارسال بیشتری داشته باشد. ولی این کار زمان زیادی لازم دارد تا شما(آقای خلینا) آنها را مطالعه نمایید. لذا می توانید از راهبران ، مشاوران،ناظمان مشورت بگیرید واز هر رشته کسانی را که آنها مشترکاً انتخاب می کنند به عنوان کاربر برتر انتخاب نمایید. خودتان هم می توانید مطالب راهبران ، مشاوران،ناظمان را مطالعه کرده و از بین آنها هم کسی را انتخاب کنید. بعدا بر اساس تعداد ارسال ها می توانید برترین را انتخاب کنید.

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

این که محتوای ارسالها بررسی بشه خوب هست ولی نه به این شکلی که آقای ناظر گفتند
نباید یه جوری المپیاد ها رو جدا کنیم.شاید یکی تو چند المپیاد مختلف فعال باشه ولی تو هیچ کدوم بیشتر از همه فعال نباشه.
بنظرم همون تعداد ارسال خوبه.فقط کافیه ارسالهای بی دلیل رو راهبران محترم حذف کنند.

بالا