b_delshad

New Member
لایک ها
142
پاسخ : مسابقه تورنومنت شهرها 2012

ببخشید غیر اصفهانی ها هم شرکت کردن ؟ اگه بله چجوری؟
کاش بشه سال بعد ما هم بتونیم شرکت کنیم(سال بعد سال آخریه که سنم می خوره)
من امسال حتا حاضر بودم تا اصفهان بیام امتحان بدم برگردم خانه ریاضیات اصفهان راضی نشدن

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

تا اونجا که می دونم فقط اصفهان و چند تا شهر دیگه ( فکر کنم مشهد و یزد هم باشه ) می تونستند شرکت کنند.

ali math

New Member
لایک ها
19

یه خبر جدیدد.....
سطح مبتدی برا رفتن به مسکو تقریبا اصلا ملاک نیست و تقریبافقط سطح سطح پیشرفته ملاکه (این خبرا خوده خانه داده)
برای اطلاعات بیشتر از این پست تشکر کنید یا زنگ بزنید خانه ریاضیات:21:

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

یه خبر جدیدد.....
سطح مبتدی برا رفتن به مسکو تقریبا اصلا ملاک نیست و تقریبافقط سطح سطح پیشرفته ملاکه (این خبرا خوده خانه داده)
تا اون جایی که من می دونم، ماکسیمم نمره سطح متوسط یا سطح پیشرفته رو از هر تیم انتخاب می کنند. و برگشون رو می فرستند. و از اون جایی که امتیاز های سوالای سطح پیشرفته خیلی بیشتر از سطح متوسط هست، معمولا امتیاز های سطح پیشرفته انتخاب میشه

ali math

New Member
لایک ها
19

اهان کاملا غلطه!!اگه همه ی بچه های(اصفهان)نمرشون مثل هم بشه(تو پیشرفته)اونه وقت نمره ی متوسط ملاکه
میتونی زنگ بزنی خانه ریاضیات(hoco.hcجان)

لایک ها
151

آماده 28 تم ایم

immolote

New Member
لایک ها
28

سلام دوستان
اين تورنمت چيه ؟چهجوري ميشه شركت كرد ؟چه مقطعي بايد شركت كرد؟(منظورم چندم دبيرستانه؟(با تشكر)

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

سلام دوستان
اين تورنمت چيه ؟چهجوري ميشه شركت كرد ؟چه مقطعي بايد شركت كرد؟(منظورم چندم دبيرستانه؟(با تشكر)
منظورمون از تورنمنت همون تورتمنت شهر ها هست دیگه ( tournoment of towns ) یه مسابقه هست که از طرف یه شهری تو روسیه برگزار میشه. اگه شهرتون بتونه شرکت کنه ، شما هم می تونید شرکت کنید. فکر کنم ، اصفهان ، مشهد و کرمان ( یا یزد ) می تونند شرکت کنند. سال های اوّل و دوم و سوم هم می تونند شرکت کنند. و برگزیده شدگان می رند مسکو مسابقه می دند

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

چرا بقیه شهر ها نمیتونن شرکت کنن؟؟؟؟؟:53:
خب باید یه هماهنگی هایی بشه دیگه. هماهنگی های اصفهان رو خانه ریاضیاتش انجام می ده. بقیه شهر ها اگه هماهنگی بشه، می تونید سال دیگه شرکت کنید ( فکر کنم )

amin_z_2006

New Member
لایک ها
25

یه خبر جدیدد.....
چی میگی عاموجون!
پارسال محمد حسین رضایت اینا که رفتن مسکو فقط سطح مبتدی داده بودن!!!!!!!
یعنی سطح پیشرفته هم دادنا،ولی گفتن کاملا سفید دادیم یعنی حتی کمترین امتیازاشم حل نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در واقع فقط و فقط با نمره سطح مبتدی رفتند اون موقع تو چطوری میگی تقریبا ملاک نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لایک ها
151

آره یه موسسه باید کارو بدست بگیره دیگه کشکی که نیست اما میدونستید 70 درصده هزینه سفر به روسیه با خود دانش آموزاس:4:

لایک ها
18

مسابقات رو کی برگزار کرده در ایران؟ شما چه جوری ثبت نام کردین؟ و آیا الآن هم می تونیم ثبت نام کنیم؟ و شنیده بودم هر سال در 2 سطح و سالی 2 بار برگزار می شه حالا این کدومش بوره و بقیش کی هست؟
اگه می شه حتما یه توضیحی بدین چون ما هم می خوایم با بچه هامون (حلی تهران) شرکت کنیم..
اگه وب سایتی چیزی از اونا هم دارین بگین..

آخرین ویرایش توسط مدیر

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

مسابقات رو کی برگزار کرده در ایران؟ شما چه جوری ثبت نام کردین؟ و آیا الآن هم می تونیم ثبت نام کنیم؟ و شنیده بودم هر سال در 2 سطح و سالی 2 بار برگزار می شه حالا این کدومش بوره و بقیش کی هست؟
اگه می شه حتما یه توضیحی بدین چون ما هم می خوایم با بچه هامون (حلی تهران) شرکت کنیم..
این برای اصفهانه، خانه ریاضیات اصفهان. شما هم می تونید به خانه ریاضیات تهران پیشنهاد بدید که سال دیگه بتونید شرکت کنید. امسال دیگه فکر نکنم بشه ثبت نام کرد. توضیحات تکمیلی رو یه سرچ تو گوگل بزنی پیدا می کنی. اینم آدرس سایت خانه ریاضیات اصفهان : www.mathhouse.org

لایک ها
151

باید پاپپیچ مسئولین خانه ریاضیات تهران بشین ت درست کنن راهی دیگر نیست و یکی از دوستای خودم از حلییون میخواست بیاد امسال نزاشتن

mmsajedi

New Member
لایک ها
3

توی این جور سؤالا ، آدم فقط باید حواسشو جمع کنه. دقت کنید اگه قرار بدیم y=x/100مسآله حل شده است.در نتیجه جواب مسآله برابر 100 است. البته دوستان ریز بین دقت کنند که اثبات اینکه نقاط تقاطع دو منحنی فقط روی این خط است ، کار به نظر مشکلی است.

بالا