HAMID.SCIENCE

Active Member
لایک ها
124
سلام و عرض تشکر از تمام دوستان عزیز فرهیخته.از تمام شما دوستانی که کنکوری ۹۵ بودید و یا در نزدیکان کنکوری ۹۵ داشتید که توانسته با سعی و تلاش و برنامه ریزی درست رتبه ی برتر بدست آورد خواهش و تقاضا دارم ضمن معرفی خود بعنوان یک فرد موفق تجربه های گران بهای خودتون را در اختیار افرادی که حالا به هر دلیل از داشتن آن ها محروم هستند بگذارید پیشاپیش از دوستانی که در این امر زیبا یاری رسانی کرده و دعوت را اجابت کرده تشکر و سپاس دارم.

saideh

New Member
لایک ها
156
پاسخ : مساعدت در جهت مشاوره ی رتبه های برتر کنکور ۹۵

من دوستان کنکوری 2 یا3تا بیشتر نداشتم.یکیشونم اقوام بوده.خب من الان از زبان اونا بگم دیگه مگه نع؟:5:

sara_sfkh

New Member
لایک ها
111

آقای مقدس رتبه 4 ریاضی فیزیک عضو سایت هستند ولی متاسفانه از آخرین حضورشون در سایت مدت زیادی گذشنه.

miladkvr

New Member
لایک ها
841

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام. اگر دوستان کنکوری هنوز هم در سایت فعال هستن و استقبال خوبی به عمل بیاد به زودی مصاحبه ی صوتی با یکی از رتبه های زیر 30 منطقه رو روی سایت قرار میدم.

بهترین آرزوها :53:

saideh

New Member
لایک ها
156

خداروشکر که موفق بودی رفیق....میخاسم بگم اگه اشکالی نداره یکم بیشتر درمورد کنکور و شرایطش بگی.......و سطح سوالا درس ب درس.و اینکه بگی چه درصدایی اوردی؟و هدفت چی بوده؟دولتی اوردی؟:210::115:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

یا با نقل قول ج بده همه رو تگ کن یا بدون نقل قول ج بده منم با دوستام تگ کن...ممنونم:115:

zeinab-bio

New Member
لایک ها
39

خداروشکر که موفق بودی رفیق....میخاسم بگم اگه اشکالی نداره یکم بیشتر درمورد کنکور و شرایطش بگی.......و سطح سوالا درس ب درس.و اینکه بگی چه درصدایی اوردی؟و هدفت چی بوده؟دولتی اوردی؟:210::115:

یا با نقل قول ج بده همه رو تگ کن یا بدون نقل قول ج بده منم با دوستام تگ کن...ممنونم:115:
ممنون عزیزم :)
من زیاد ایریسک نمییام ؛ ولی بازم سوالتو بپرس ؛جوابتو میدم .
هرسوالی داشتی .
اگه به تلگرامم پیام بدی ؛ دقیق تر میتونم کمکت کنم .

saideh

New Member
لایک ها
156

شرمنده من بخاطر کنکور همه رو پاک کردم.سوالارو همه رو نگا کن بی زحمت تک ب تک ج بده.ممنوننت میشم گلم.:123:
من سال سوم تجربی هسم.بچها میدونن:dسوالامو قبلا پرسیدم ببخشید نتونسم دوباره بپرسم درصورت امکان همکاری ازت ممون میشم.موید باشی:89:

Dominant Factor

Well-Known Member
لایک ها
295

من رتبه 125 منطقه سه شدم.خوشحال میشم کمک کنم.

پی ام و اینا نمیتونم همینجا جواب میدم

saideh

New Member
لایک ها
156

بچها ی سوال میپرسم هر اومد دید ج بده ولی نخندینا:منطقه 1بهتراز2و2بهتراز3هس؟اگه بهتره چرا در منطقه3مثلابا1500پزشکی میگیره ولی منطقه1با1000ویا منطقه دو با 1200هان؟من متوجه اینا نشدم راهنماییم کنین.

PayeDahom

New Member
لایک ها
9

برای من که اینطوری توضیح دادن: مثلا شهرهایی که امکانات آموزشی و تحصیلی بیشتری دارند منطقه 1 و شهراهیی که امکانات کمتر 2 و بقیه 3 هستن. مثلا برای خریدن ژنتیک استانسفیلد تو تهران یکی دو تا کتابخونه یا کتابفروشی بری دارن و توی زاهدان خودتو بکشی پیدا نمیشه. درباره ی معلم ها هم همینطوریه.

saideh

New Member
لایک ها
156

ممنون رفیق ولی من منظورم رتبه ها توی کنکور هس نه امکاناتو اینا!ایناو میدونم درمورد کنکور بگو!تو کدوم منطقه با رتبه های ک گفتم خوبه؟عاخه توی منطقه1بازیر1000پزشکی میاری ولی منطقه 2بازیر1500و منطقه 3بازیر2000میخام ببینم کدوم منطقه بهتره ؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟:3:

saideh

New Member
لایک ها
156

بچهای روشها و کتای مورد استفادتتونم بگین!اه هیشکی فعالیتی نداره!این چه وضعشه اگه فعلا نیسین تاپپیک رااااااااااااااااااااااااه نندازین:116::82::177:

zeinab-bio

New Member
لایک ها
39

بچهای روشها و کتای مورد استفادتتونم بگین!اه هیشکی فعالیتی نداره!این چه وضعشه اگه فعلا نیسین تاپپیک رااااااااااااااااااااااااه نندازین:116::82::177:
با عرض معذرت بابت تاخیر :)
از ادبیات شروع میکنم .
همونطور که میدونی ادبیات رو باید موضوعی بخونی ،واسه همین من کتابهای موضوعی نشرالگو رو توصیه میکنم . همون کتابهای کوچیک که تو هر بحث داره ؛ هرچند شما میتونی یه کتاب جامع هم بگیری که متناسب با ازمونهای قلمچیت از روش مضربی تست بزنی . :)
برای عربی ؛عربی کامل گاج کتاب خیلی خوبی هستش؛یا کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز . (حتما یادت باشه ؛هر شب قبل خواب یه عدد درک مطلب عربی واسه تمرین ؛کار کنی ؛))
برای دینی یا دینی جامع گاج یا دینی سفیرخرد (مسلم بهمن ابادی نویسنده شه ) کتابهای خوبی هستن . (دقت کن که تو درس دینی به متن کتاب زیاد توجه کنی ؛ سطر به سطر باید حفظ باشی :))
برای زبان انگلیسی کتاب های خوبی تو بازار هست ؛میتونی از کتابهای شهاب اناری (مبتکران ) ویا رضا کیاسالار استفاده کنی .
بقیه اش پست بعدی ...:))

برای ریاضی کتابهای ریاضی جامع مهروماه و یا خیلی سبز کتابهای خوبی هستن ؛ به نظرم در کنار اینا کتابهای 10 سال کنکور یا 30 سال کنکور قلمچی هم واسه تمرین تستهای کنکور خوبن . (همونطور که میدونی تستهای کنکور تو ریاضی و فیزیک همه ساله تکرار میشن :))
برای زیست شناسی ، کتابهای نشرالگو هر 4 تاشو به شدت پیشنهاد میکنم +متن کتاب درسی (فقط همینها کارتو راه میندازن ؛دقت کن که به کتابهای حاشیه کشیده نشی :))
برای فیزیک با توجه به تغییر سوالات کنکور ؛کتاب های نشرالگو رو پیشنهاد میکنن . (هرچند خودم مبتکران خوندم و کتاب خوبی بود )
برای شیمی ؛ شیمی سال دوم کتاب نشرالگو خیلی کتاب خوب و متناسب با کنکورهای اخیر هستش ؛ ولی برای شیمی سوم و پیش دانشگاهی 1همون کتابهای مبتکران کتابهای خوبی هستن از نظر درسنامه ؛ولی تستاش خیلی ساده اند و در اخر برای شیمی پیش دانشگاهی 2 ؛کتاب خیلی سبز پیش 2 بسیار عالی هستش .
ولی برای زدن تستهای متناسب کنکور برای شیمی ؛میتونی از موج ازمون های شیمی پایه و پیش تو ماه های اخر کنکور استفاده کنی .
بازم سوال دیگه ای بود در خدمتم .:)

ADENINE

New Member
لایک ها
115

بچها ی سوال میپرسم هر اومد دید ج بده ولی نخندینا:منطقه 1بهتراز2و2بهتراز3هس؟اگه بهتره چرا در منطقه3مثلابا1500پزشکی میگیره ولی منطقه1با1000ویا منطقه دو با 1200هان؟من متوجه اینا نشدم راهنماییم کنین.
این موضوع تا حدی به تعداد شرکتهای هر منطقه بستگی داره توی کنکور 95 حدود پونصدو نوزده هزار نفر شرکت کردن که توی منطقه یک (تهران-تبریز-شیراز-مشهد-اصفهان) تعداد شرکت کننده ها هفتادوهشت هزار نفر بودن (حدود 15 درصد)
مثلا پزشکی دانشگاه تهرانو در نظر بگیرید اگه 160 نفر پذیرش داشته باشه این تعداد بین سهمیه ها تقسیم میشه مثلا از این تعداد بیست درصدش برای منطقه یک هستش مسلما هر چه تعداد افراد تو یه منطقه کمتر باشه قبولی هم راحت تره
از لحاظ سختی هم به نظر من اینطوریه منطقه دو از همشون سختره چون جمعیت بالاتری هم داره بعدش منطقه یک و بعد منطقه سه
البته من از لحاظ جمعیتی گفتم همون طور که میدونید برای منطقه سه نسبت به منطقه دو امتیاز بیشتری در نظر گرفته میشه و همین طور برای منطقه دو نسبت به منطقه یک

این موضوع تا حدی به تعداد شرکتهای هر منطقه بستگی داره توی کنکور 95 حدود پونصدو نوزده هزار نفر شرکت کردن که توی منطقه یک (تهران-تبریز-شیراز-مشهد-اصفهان) تعداد شرکت کننده ها هفتادوهشت هزار نفر بودن (حدود 15 درصد)
مثلا پزشکی دانشگاه تهرانو در نظر بگیرید اگه 160 نفر پذیرش داشته باشه این تعداد بین سهمیه ها تقسیم میشه مثلا از این تعداد بیست درصدش برای منطقه یک هستش مسلما هر چه تعداد افراد تو یه منطقه کمتر باشه قبولی هم راحت تره
از لحاظ سختی هم به نظر من اینطوریه منطقه دو از همشون سختره چون جمعیت بالاتری هم داره بعدش منطقه یک و بعد منطقه سه
البته من از لحاظ جمعیتی گفتم همون طور که میدونید برای منطقه سه نسبت به منطقه دو امتیاز بیشتری در نظر گرفته میشه و همین طور برای منطقه دو نسبت به منطقه یک

Kimia1999

New Member
لایک ها
0

سلام ببخشی واسه کسی که زبانش خیلی خیلی بده میشه بگید یه صورت گام به گام و از صفر شروع کنه و بتونه به درصد بالای نود برسه؟
اگه جواب بدید ممنون میشم

saideh

New Member
لایک ها
156

چقد جالب.ممنون از پاسخگویین.اینطور که معلومه من ک منطقه 1هسم خیلی بیشتر امکانات دارم(مثلا الکی)باید بیشتر بخونم چون سهمیه کمتری دارم نسبت ب2و3!چ افتضاح........بچها من نظام قدیمم.ینی اخرین نسلی ک سوم دبیرستان داره!بنظتون اموزش پرورش ک گفته تا3سال میتونیم کنکور بدیم راسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون دانش اموزای بعداز ماهم کتاباشون خیلی فرق داره!:p:33:

PayeDahom

New Member
لایک ها
9

من نظام جدیدم یعنی اولین نسلی که این نظام رو تجربه می کنن . یعنی اونایی که پاییز 95 میرن دهم. راستی یه سوال دارم اونم اینکه شنیدم مرحله ی اصلی المپیاد که اگه طلا بگیری از کنکور معاف میشی بهمن سال سوم دبیرستان هست. یعنی اگه کسی سال دوم باشه دیگه دوره نمیزارن و هیچ سودی براش نداره. تنها سودش که کم نیس یادگیری مطالب جدیده؟ لطفا سریع جواب بدید.

من نظام جدیدم یعنی اولین نسلی که این نظام رو تجربه می کنن . یعنی اونایی که پاییز 95 میرن دهم. راستی یه سوال دارم اونم اینکه شنیدم مرحله ی اصلی المپیاد که اگه طلا بگیری از کنکور معاف میشی بهمن سال سوم دبیرستان هست. یعنی اگه کسی سال دوم باشه دیگه دوره نمیزارن و هیچ سودی براش نداره. تنها سودش که کم نیس یادگیری مطالب جدیده؟ لطفا سریع جواب بدید.

بالا