nassim

New Member
لایک ها
10
سلام :)

لطفا" اگه کسی مشاور درسی داره ، میشه آدرس ش رو به من هم بده ؟

تو شهر تهران لطفا" :oops:

( من که هر چی زنگ زدم شبکه آموزش ، میگه : با عرض تاسف ، به علت بار ترافیکی سیستم برقراری تماس امکان پذیر نمیباشد ! :eek: ! خواستم آدرس آقای نیکخو رو بگیرم . )

kquran

New Member
لایک ها
18
پیشنهاد می کنم خودت با افرادی که می دونی تو کنکور موفق بودن و انسان های کاملی می بینیشون(البته نسبی) صحبت کنی و بعد از مهرماه با 2 تا مشاور که یکی از لحاظ روحی تقویتت کنه و یکی درسی ادامه بدی و تا آخر با اونا پیش بری اما حسابی تحقیق کن...
یا حق! :)

nassim

New Member
لایک ها
10
ممنون kquran ! ما تو مدرسه مون یه رتبه تک رقمی منطقه 3 داشتیم و یه دونه 13 منطقه 3 . ولی هیچ کدومشون گیر نمیان ! 8O

شما خودتون مشاور داشتین ؟

من از دوم دبیرستان ، برنامه های مشاوره ای شبکه آموزش رو دنبال کردم . یه چیزایی بلدم . ولی خواستم ، یه مشاور فردی هم داشته باشم. ممنون میشم راهنماییم کنید . :oops:

kquran

New Member
لایک ها
18
من شیرازم و البته وقتی شما می گین منطقه 3 پس تهران نیستین...
من با "ان" نفر صحبت کردم از رتبه 5 تا 12 و 14 و 29 و 180 و ...
اما به اعتقاد من اگه بخوام خیلی اغراق نکنم جناب آقای پور فرزاد یکی از بهترین مشاورهای ایرانه که من هنوز در عظمت این مرد غرقم؟!
البته می دونم که واسه هیچ کی تا با ایشون ارتباط نداشته باشه باور کردنی نیست...در هر صورت اگه خواستین من شمارشونو بهتون میدم...
یا حق!

nassim

New Member
لایک ها
10
واقعا" ممنون .

من واسه این از الان میخوام آدرس مشاور گیر بیارم که نوبت بگیرم ( :lol: )

آخه من آزمون دانشگاه آزاد شرکت کردم و برای اون ، میریم تهران و همین طور واسه این که کتاب فروشی ها رو بار بزنم !

این مشاوری که شما گفتید ، شیراز هستن ؟

:x

kquran

New Member
لایک ها
18
بله...شیرازن!!!
در هر صورت آرزوی توفیق دارم واستون!

windgirl

New Member
لایک ها
1
در مورد آقای نیکخو باید بگم که مشاور آموزشگاه بعثته همراه آقای دیبازر این روزا خود بعثتی ها هم نمی تونن گیرش بیارن !!!!!!!!!!!!!!
توی تهران یه مشاور دیگه هم هست به نام آقای سرور پور که اونم توی آموزشگاه ماهانه . آموزشگاه ماهان که حدودای میدون انقلابه آموزشگاه بعثت هم یکی توی توحیه یکی تو صاددقیه :wink:
امیدوارم بهتون کمک کرده باشم

windgirl

New Member
لایک ها
1
خوب بذار همین جا هم بگم که سوال همه جواب داده بشه :
شعبه 1 دخترانه توحید بعثت :66426753
شعبه 2 دخترانه صادقیه بعثت : 44090643
شعبه پسرانه صادقیه بعثت :44232424
البته فکر نمی کنم آقای نیکخو برای دانش آموزان خارج از مدرسه کلاس داشته باشه حداقل توی برنامه های کلاس بعثت که ننوشته بود اما آقای دیبازر کلاس برنامه ریزی داره حالا خودتون می تونید سوال کنید :p

Mahsima

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان! ميشه يه چندتا مشاور خوب و سايت هاي مشاوره اي براي دبيرستان هم معرفي كنيد!!(تهران)

farsam

New Member
لایک ها
1
میشه شماره ی چند تا انسان موفق و تک رقمی در کنکور را بفرستید

danesh-1

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها می خواستم بپرسم منابع المپیادشیمی را میدونید؟ وکسی شماره اقای نیکخو را دارد؟ممنون

لایک ها
12
Mahsima گفت
سلام دوستان! ميشه يه چندتا مشاور خوب و سايت هاي مشاوره اي براي دبيرستان هم معرفي كنيد!!(تهران)

همت یار !! آخرشه!!!!!

hedeih

New Member
لایک ها
0
شماره آقای نیکخو:
موسسه دانش خیراندیشان نیکخو:6-44266384

hedeih

New Member
لایک ها
0
بچه ها می دونیدبرنامه فرصت برابر شبکه آموزش ساعت چند شروع میشه؟

fatema123

New Member
لایک ها
0
سلام لطفا يه مشاور خوب تبريزي معرفي كنين شماره شم بگين ممنون ميشم

farsam

New Member
لایک ها
1
چشم ولی اصلا فکر کنم اشتباهه چون دقیقا یادم نمیاد برای همینم پیشنهاد میکنم کسی زنگ نزنه به این شماره

بالا