manandworld

New Member
لایک ها
7
سلام
من می خواستم بادوستانی که جزو برترای کنکور بودند(یک رقمی هاو.. ) ارتباط داشته باشم و به گفته ی یکی از دوستان از شون کمک بگیرم حالا از دوستان کسانی هستند که این پل ارتباطی رو وصل کنن به هر شکلی که شده .
ممنون می شم. منتظرتون هستم

لایک ها
1
تو همین سایت پره! موفق های کنکورو میگم!

لایک ها
0
پاسخ : مشاور درسی ؟

سلام . من فرید فرداد هستم و دانشجوی رشته ی پزشکی شیرازم. البته در تهران و در مدرسه ی غیر انتفاعی دانش خیابان دولت درس خوندم. رشته ی دبیرستانی ام ریاضی بود و خودم الان کار مشاوره می کنم. اما به کسانی که ساکن تهران هستند توصیه می کنم به آقای موحد مراجعه کنند. من به توصیه ی رتبه ی یک سال قبل کنکور خودم پیش ایشون رفتم و با چند ماه وقت گذاشتن خودم و تسلطی که ایشون رو ریز مطالب درسی داشت تونستم رتبه ی 293 بیارم. واقعا معلومات و تجربه ی خو

لایک ها
0

سلام . من فرید فرداد هستم و دانشجوی رشته ی پزشکی شیرازم. البته در تهران و در مدرسه ی غیر انتفاعی دانش خیابان دولت درس خوندم. رشته ی دبیرستانی ام ریاضی بود و خودم الان کار مشاوره می کنم. اما به کسانی که ساکن تهران هستند توصیه می کنم به آقای موحد مراجعه کنند. من به توصیه ی رتبه ی یک سال قبل کنکور خودم پیش ایشون رفتم و با چند ماه وقت گذاشتن خودم و تسلطی که ایشون رو ریز مطالب درسی داشت تونستم رتبه ی 293 بیارم. واقعا معلومات و تجربه ی خوبی داشت و الگوی من الانم در کارم ایشون هستند. به هر حال اگر در شیرازم کسی کاری داشت من در خدمتم.

لایک ها
0

پاتوق ایشون هم یه آموزشگاه توسیدخندان بود. البته اون زمان من تو یه همایش با ایشون آشنا شدم و الگوی انتخاب رشته ی دانشگاه ایشون هم فوق العاده جالب بود.

saba rad

New Member
لایک ها
97

مشاور برا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بالا