مشکل ثبت نام المپياد

zistii

New Member
لایک ها
1
سلام.من به خاطر مشکل سايت نتونستم واسه المپياد ثبت نام کنم.اين مشکل تو کل کشور بوده و خيليا جا موندن.راهي هست ثبت نام کنيم؟!دوباره تمديد ميشه؟!ميشه اعتراض کنيم و دوباره مهلتشو تمديد کنن؟!من خيلي پيگير بودم و از روز اول رفتم که مدرسه ثبت نامم کنه ولي ميگفتن سايتش مشکل داره و ثبت نميکنه.امروز رفتم اداره گفتن اگه اعتراضات زياد باشه چون اين مشکل تو کل کشور بوده احتمالا دوباره تمديدش کنن

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683
پاسخ : مشکل ثبت نام المپياد

سلام.من به خاطر مشکل سايت نتونستم واسه المپياد ثبت نام کنم.اين مشکل تو کل کشور بوده و خيليا جا موندن.راهي هست ثبت نام کنيم؟!دوباره تمديد ميشه؟!ميشه اعتراض کنيم و دوباره مهلتشو تمديد کنن؟!من خيلي پيگير بودم و از روز اول رفتم که مدرسه ثبت نامم کنه ولي ميگفتن سايتش مشکل داره و ثبت نميکنه.امروز رفتم اداره گفتن اگه اعتراضات زياد باشه چون اين مشکل تو کل کشور بوده احتمالا دوباره تمديدش کنن
سلام،
با روابط عمومی باشگاه دانش‌پژوهان جوان تماس بگیرید:

22019966

zistii

New Member
لایک ها
1

تماس گرفتم با لحن خيلي بدي پاسخ دادن و گفتن به هيچوجه نميشه ثبت نام کنم......به استعدادا هيچ توجهي ندارن متاسفانه....

لایک ها
15

اشکال نداره حتما صلاحتون چیز دیگه ای بوده...
الان که دیگه گذشت ولی اگه تو زمان ثبت نام باشون تماس میگرفتین شاید بهتر بود.
احتمالا مدرسه کوتاهی کرده چون ما همون دو روز اول اکثرمون ثبت نام کردیم و وقتی سایت مشکل پیداکرد و دیگه وارد پنل دانش آموزی نمیشد هم از تو دفتر مدرسه بچه ها ثبت نام میکردن

zistii

New Member
لایک ها
1

مدرسه به قول خودش داشت پيگيري ميکرد!!!!براشون متاسفم واقعا....:183:

لایک ها
15

سلام فکر کنم پنل ثبت نام دوباره باز شده یک بار دیگه امتحان کنید.
http://s4.img7.ir/8y8bP.jpg

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

فقط تا ساعت 6 فردا مهلت هستا

بالا