REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329
پاسخ : معدل امتحان نهایی 90

بچه ها ببخشید شاید سوالم تکراری باشه میخواستم بدونم معدل نهایی مهمه یا معدل کتبی کل؟
نمره ي كتبي هر درس توي امتحان نهايي مهمه نه معدل كل . يعني همون نمره اي كه سر جلسه ي خرداد مگيريد فقط اون توي كنكور تاثير داره

Ss_20

New Member
لایک ها
452

الان 50 ساله تو کشور ما دارن کنکورو برمیدارن اخرم موفق نشدن این چیزا باید حساب شده باشه حتی اگه کنکورو بردارن دانشگاه های خوب ازمون ورودی میذارن الانم تقریبا همینجوریه
دوست من اعلام شده که کنکور تنها برای دانشگاه های درجه 2 و3 حذف میشه برای دانشگاه های درجه 1 کنکور برداشته نمیشه..

90h92

New Member
لایک ها
248

دوست من اعلام شده که کنکور تنها برای دانشگاه های درجه 2 و3 حذف میشه برای دانشگاه های درجه 1 کنکور برداشته نمیشه..
.
میشه بیشتر توضیح بدین :1:

Fatemeh1996

New Member
لایک ها
0

من که کمترین معدل زندگیم رو گرفتم !
البته باید گفت که از شانس قشنگ من کثر نمره هام از نمره ای که با کلید برای خودم حساب کرده بودم نیم تا یک نمره کمتر شده !!
لابد به خاطر خط زیبام ازم نمره کم کردن ! وگرنه من که نوشتم !! اعتراض هم فایده نداشت ! کلا هیچ جا اعتراض فایده نداره !

سلام میشه راهنماییم کنید که هر یه نمره چقدر ازمعدل کم میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاتاچقدر کم بیاریم معدل 19 میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام میشه راهنماییم کنید که هر یه نمره چقدر ازمعدل کم میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاتاچقدر کم بیاریم معدل 19 میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا