ali379

New Member
لایک ها
0
سلام
اول اگر پست نامربوط به این انجمن است ببخشد.
با توجه مطلبی که توی لینک پایین هست مثلا برای گیاهشناسی دو سه تا کتاب گفته این یعنی هر سه تا رو باید بخونیم یا در مورد زیست شناسی عمومی دو کتب کمپل و سولومون رو گفته این جا هم باید هردو تا رو بخونم ؟ راستی من که سال دهمم می تونم ازین برنامه استفاده کنم ؟ وقت برای خوندن به اندازه کافی هست ؟ درضمن از کتاب های تست چه میزان باید تست بزنم ؟ و در آخر کسی که برای المپیاد می خونه باید درسای عادی مدرسه (چون تو کنکور تاثیر دارن ) رو ببوسه بذاره کنار ؟(این سوال آخر خیلی مهمه)

http://www.irysc.com/static-34.html

diyary

New Member
لایک ها
5
پاسخ : منابع المپیاد زیست

با سلام دوست عزیز
اینکه منابعی وسیع و کتاب های متعددی اورده به این دلیل نیست همه رو باید خونده باشی . اغلب وقتها مانند مکمل یکدیگر هستند .برای مثال اگه شما به طور مفهمومی و دقیق یکیشون رو بخونی و از کتابهای دیگر به عنوان اطلاعات مکمل و اضافی استفاده کنی خیلی بهتر از ان است که همه رو سطحی بخونی . و حتما باید نمونه سوالات زیادی حل کنید از المپیاد های گذشته تا شیوه ی سوالات المپیادی دستتون بیاد . و در ضمن با برنامه ریزی هدفمند و منظم می توانید همراه درس مدرسه پیش برید و حتی سال اول های دبیرستان صود زیاد تری می برند از لحاظ وقت اضافه .
اینهای که عرض کردم با مشورت معلم المپیاد زیستمان بود

PayeDahom

New Member
لایک ها
9
پاسخ : منابع المپیاد زیست

با سلام دوست عزیز
اینکه منابعی وسیع و کتاب های متعددی اورده به این دلیل نیست همه رو باید خونده باشی . اغلب وقتها مانند مکمل یکدیگر هستند .برای مثال اگه شما به طور مفهمومی و دقیق یکیشون رو بخونی و از کتابهای دیگر به عنوان اطلاعات مکمل و اضافی استفاده کنی خیلی بهتر از ان است که همه رو سطحی بخونی . و حتما باید نمونه سوالات زیادی حل کنید از المپیاد های گذشته تا شیوه ی سوالات المپیادی دستتون بیاد . و در ضمن با برنامه ریزی هدفمند و منظم می توانید همراه درس مدرسه پیش برید و حتی سال اول های دبیرستان صود زیاد تری می برند از لحاظ وقت اضافه .
اینهای که عرض کردم با مشورت معلم المپیاد زیستمان بود
دوست عزیز سلام
ببخشید شما از کدوم شهرستانی و پایه ی چندمی؟

بالا