منابع المپیاد نجوم برای مرحله اول

samtishter

New Member
لایک ها
0
سلام من تازه میخوام شروع کنم یعنی تو اول راهم اگه میشه منابع مرحله ی اول نجوم رو بهم بگید و همچنین جایی برای دانلود کردن این منابع هست اونم بگید؟ اگه ممکنه یکم سرییییییع..................

samtishter

New Member
لایک ها
0
پس چرا کسی جواب نمیده...........................................................................................

batlamius

New Member
لایک ها
1
samtishter سلام جوابتو تو منابع و مباحث المپياد نجوم دادم ... اما مرحله اول - نميدونم سطح سوادت چقدره كه بهت بگم چيارو بخوني ... !

fazanavrd

New Member
لایک ها
10
این همه کتاب همشو باس بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

newton2011

New Member
لایک ها
25
همشو لازم نیست بخونی.می تونی با یکی مشورت کنی و اوناییو که مهم ترند بخونی.

newton2011

New Member
لایک ها
25
البته بهتره به منابع باشگاه هم سری بزنی ولی به نظر من منابع چند پست بالاتر کافی نیستند.

fazanavrd

New Member
لایک ها
10
اونا رو دیدم با یه مدال دار هم مشورت کردم ولی بازم زیادننننننننننننننننننننننننن

newton2011

New Member
لایک ها
25
خب باید زیاد تلاش کنی دیگه!!!!!!!!

fazanavrd

New Member
لایک ها
10
المپیاد بسیج چطوره؟؟؟؟

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129
salam samtishter...man khodam tajrooobeye ziyadi nadarm...emsal shoro kardam...man khodam fk mikonam ye eshtebahi ke kardam az aval naymadam riazioomoo ghavi konam yani aval shoroo konam be darsaye difo..hendeseoo..ina...va dar kenaresh...va bad fk mikonam behtare physic khond albate dar kenare riazii age physic mecha rooo nakhoni az mechanic samavi taghriban mishe gof hichi nemifahmiii...toye akhtar ham komak mikone...albate in nazare shakhsiye manee..shayad bachehaye ba tajroobe tar in tor fk nakonan...

newton2011

New Member
لایک ها
25
منم موافقم.

بالا