مورتیمر

z.sarshar

New Member
لایک ها
2
برای مرحله یک مطالعه مورتیمر خوبه؟

لایک ها
17
پاسخ : مورتیمر

برای مرحله یک مطالعه مورتیمر خوبه؟
سلام با توجه اینکه شیمی عمومی مورتیمر کتاب قدیمیه و به بعضی از مباحث بیش از حد توجه کرده و بعضی از مباحث رو خلاصه گفته (اینا نظر منه)
اما پیشنهاد من کتاب عمومی زومدال و ... بهترن و اگه حوصله ندارید از روی کتاب عمومی بخونید به نظر من کتاب های موضوعی فاطمی رو مطالعه کنید

زمینی

Active Member
لایک ها
159

به نظرتون بهتر نیست برای مرحله یک روی خود کتب وزارتی و کتاب های کمکیشون تمرکز کنید؟

لایک ها
17

به نظرتون بهتر نیست برای مرحله یک روی خود کتب وزارتی و کتاب های کمکیشون تمرکز کنید؟
سلام
دوست عزیز هر کسی دوست داره از روی یه کتابی مطالب رو بخونه
یکی دوست داره از روی کتاب درسی
یکی دوست داره از روی عمومی
یکی هم میره کتاب های موضوعی رو میخونه
یکی هم ترکیبی عمل می کنه
و این به خود شخص بستگی داره

chemogirl

New Member
لایک ها
55

به نظرتون بهترنیست برای مرحله یک روی خود کتب وزارتی و کتاب هاحتناکیشون تمرکز کنید؟
ببخشید میشه بپرسم شما که تخصصی تو شیمی ندارید چرا نظر میدین ؟؟
برای شیمی حتی برا مرحله یک نمیشه به کتاب وزارتیا اکتفا کرد به همین دلیل بهتره که حتما مطالب از روی کتاب های عمومی مثل سیلبربرگ خونده بشن

biology1

New Member
لایک ها
4

ببخشید میشه بپرسم شما که تخصصی تو شیمی ندارید چرا نظر میدین ؟؟
برای شیمی حتی برا مرحله یک نمیشه به کتاب وزارتیا اکتفا کرد به همین دلیل بهتره که حتما مطالب از روی کتاب های عمومی مثل سیلبربرگ خونده بشن
واس مرحله 1؟سیلبربرگ؟
والا من چن نفر و میشناسم که با مبتکران و بعضا وزارتی مرحله 2 هم قبول شدن!

لایک ها
17

واس مرحله 1؟سیلبربرگ؟
والا من چن نفر و میشناسم که با مبتکران و بعضا وزارتی مرحله 2 هم قبول شدن!
سلام
دوست عزیز قصد توهین یا ... روندارم ولی خواهشا یه نگاهی به رشته المپیادون بکنید بعدش هم شاید همین فردی و که میگید سال سوم بوده و تست کار کرده باشه
بعدش هم اگه میشه یه سال دوم رو با دانش کتب درسی بفرستید و بره سوال سه دوره بیست و چهار رو حل کنه یا آلی همون سال رو جواب بده
امیدوارم از دست من ناراحت نشید خواست فقط بقیه دوستان شک و شبه ای براشون پیش نیاد(کسانی که تازه شروع کردن)

لایک ها
1

سلام دوستان من دوم تجربی هستم و تازه می خواهم برای المپیاد شیمی به طور جدی شروع کنم لطفا راهنمایی کنید . ممنون

sarina.n

New Member
لایک ها
66

سلام
دوست عزیز قصد توهین یا ... روندارم ولی خواهشا یه نگاهی به رشته المپیادون بکنید بعدش هم شاید همین فردی و که میگید سال سوم بوده و تست کار کرده باشه
بعدش هم اگه میشه یه سال دوم رو با دانش کتب درسی بفرستید و بره سوال سه دوره بیست و چهار رو حل کنه یا آلی همون سال رو جواب بده
امیدوارم از دست من ناراحت نشید خواست فقط بقیه دوستان شک و شبه ای براشون پیش نیاد(کسانی که تازه شروع کردن)
تاحدودی حق با شماس ولی من خودم میشناسم افرادی رو ک فقط با مطالعه مبتکران مرحله 1 قبول شدن . مبتکران برا مرحله 2 جواب نمیده

بالا