ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350
پاسخ : موفقیتی که در دستانت است را احساس کن...

نمی دونم خوندم دیگه!بعدش نگران شدم نکنه غزله!ممنون از لطفتون شیمی دان مهربان!:89:
غزال جان منم میشناسم آدمایی رو که با سه تا معلم زیست خوندن ولی به جایی نرسیدن!قرار نیست تو با کسی مبارزه کنی!اگر بمونی واسه کنکور که ان شاءالله نمی مونی باید خودت با خودت مبارزه کنی!درس بخونی و با قدرت بری جلو!اونوقت موفقیتت حتمی میشه!غزال جان در طی سال تحصیلی روزی دو ساعت بذار واسه درسات!و سوالای نهایی شم حل کن!و جوری المپیاد بخون که انگار هواست و تو بهش نیاز داری!سست نشو و نذار حاشیه ها درگیریت کنه!حاشیه تنها آفت المپیاده!فقط بخون!تا دانشگاه صبر کن بعد بیا پیش خودم!میریم اسکی!
:d
مهربونی از خودتونه که منو شیمی دان مهربان خطاب میکنین خانوم زیست شناس با معرفت، به قول خوزستانیا دمت گرم،دارومت!!!..:124:
وای چه حالی کنیم تو اسکی!!! میریم کجا؟ شمشک؟توچال؟ جناب amir007 شمام اگه همدردین تشریف بیارین.ولی یه تجربه اینجا خیلی جالبه ...ببینم کسی میتونه در حیاط خونه شونو بدون جیغ زدن با کلید باز کنه؟؟ در اونقدر داغ میشه که از دورم میتونی حسش کنی..بعد یه مدتم چاچوبش براش تنگ میشه چون کاملا منبسط شده....شهر باحالی داریم درکل!!
من حتما نصیحتاتونو گوش میدم.ممنونتونم هستم..توی این روزا هم التماس دعا..

یه جمله میگم
از خودم نیستاااا
اهنگ جدیده

"اونی که فکر فرداشه بیداره... یه ثانیه بیکار نی بازم امید داره"

"اونی که فکر فرداشه... مجبوره که کَر باشه...مجبوره که کور باشه نبینه چنتا نامرد لای مرداشه"

اهنگش رو دان کن بهت امید میده (اونی که فکر فرداشه از امیر تتلو)
دست شماهم درد نکنه..اینو تتلو خونده یا یه المپیادی؟؟؟ یا اینکه تتلو المپیادی بوده؟؟ عجب دنیایی شده،ببین کار المپیادیا به کجا میرسه...!!!!:94:
ای خدا عاقبت مارو ختم به خیر کن..
ولی ممنونم انگار با خودم حرف میزد..:41:

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

سلامی به گرمی تابستون
واقعا این امتحانا و فشاری که داشتن معدل بالا به همه سومی ها وارد کرده بود خستگی صد سال بردگی رو حداقل تو تن من گذاشته
این تاپیک هم جالبه هم پست های خوندنی و بامزه داره
در مورد بارش برف باید بگم که برف تو تهران شده آرزو ،آرزو که نه یه خیال محال
حالا بگذریم تابستون داغ هم از راه رسید و ماه رمضون هم ماه مهمونی خدا مصادف با تابستون شد تا خداوند بیشتر بنده هاشو آزمایش کنه

راستش یه مشکلی دارم دیگه از درس خوندن خسته شدم میشه کمکم کنید

mmed94

New Member
لایک ها
119

سلامی به گرمی تابستون
واقعا این امتحانا و فشاری که داشتن معدل بالا به همه سومی ها وارد کرده بود خستگی صد سال بردگی رو حداقل تو تن من گذاشته
این تاپیک هم جالبه هم پست های خوندنی و بامزه داره
در مورد بارش برف باید بگم که برف تو تهران شده آرزو ،آرزو که نه یه خیال محال
حالا بگذریم تابستون داغ هم از راه رسید و ماه رمضون هم ماه مهمونی خدا مصادف با تابستون شد تا خداوند بیشتر بنده هاشو آزمایش کنه

راستش یه مشکلی دارم دیگه از درس خوندن خسته شدم میشه کمکم کنید
سلام علیرضا خان!خوبین؟خسته نباشی برادرررر!:41:ببین کاملا طبیعیه!المپیاد خودش کار حضرت فیله!امتحانات نهایی هم که استعداد شگرفی در ایجاد خستگی دارن!
تنها کاری که باید بکنی!بلند شو!(کجااااااااا؟بخون بعد!:208:)برو هرچی به درس و مدرسه مربوطه رو جمع کن!از جلو چشمت قایم کن!یک یا دو هفته استراحت و خوشگذرونی کن!ترجیحا وقتی رو بیرون خونه باش!برو گردش مهمونی باشگاه مسافرت!به درس و نتیجه امتحانا و ...فکر نکن!اینجوری ری استارت میشی!نترس یه یا دو هفته درس نخوندن هیچ اشکالی نداره بلکه لازم الوجوب است برای شروع دوباره!فقط این مدتو اصلا به درس و توابع مربوطه فکر نمیکنی!حالا پاشو!:92:
نهههههههههههه نپاش!یعنی پانشو!:cool:;)ببین بیشتر خستگی شما روحیه!نه از مطالعه!دلیلش هم استرس های به جا و بی جاییه که در طی سال تحصیلی بوده!ببین!تو تمام تلاشتو کردی!نتایج دست خداست!امتحان های نهاییت جوابش میاد اگه ناراضی بودی نترس برو اعتراض بده!بعدم ولش کن چون تاثیر کنکور خیلیی بیشتره! ذهنتو آرووم کن!استراحت کن و نگران هیچ چی نباش!بذار مغزت حال بیاد!لطفا این مدت استراحتو رمان و زبانو و سایتو اینا نخون!مثل یه بیسواد خوش بگذرون!:110:بیشتر برو تو دل طبیعت!و با دوستان و خانواده وقت بگذرون!البته دوستان حقیقی ها مجازیش خستت میکنه!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

مهربونی از خودتونه که منو شیمی دان مهربان خطاب میکنین خانوم زیست شناس با معرفت، به قول خوزستانیا دمت گرم،دارومت!!!..:124:
وای چه حالی کنیم تو اسکی!!! میریم کجا؟ شمشک؟توچال؟ جناب amir007 شمام اگه همدردین تشریف بیارین.ولی یه تجربه اینجا خیلی جالبه ...ببینم کسی میتونه در حیاط خونه شونو بدون جیغ زدن با کلید باز کنه؟؟ در اونقدر داغ میشه که از دورم میتونی حسش کنی..بعد یه مدتم چاچوبش براش تنگ میشه چون کاملا منبسط شده....شهر باحالی داریم درکل!!
خواهش های فراوان! ولک مو چاکرخواتُم! نه خیر میای تبریز این جا میریم اسکی!:89:کاری باری داشتی من اینجام!نهایت شادی های دنیا مال تو!:123:

خواهش های فراوان! ولک مو چاکرخواتُم! نه خیر میای تبریز این جا میریم اسکی!:89:کاری باری داشتی من اینجام!نهایت شادی های دنیا مال تو!:123:

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

وووییی، اینا رو از کجا یاد گرفتین، نه بابا انگا ا خومونین،،، تبریزم عالیه..تازه من کوفته هم میخوام، بعد بیاین اهواز میریم لب کارون صفا میکنیم بعد میریم لشکر آباد انگار تازه گیا خیلی معروف شده. فلافل میزنیم با سمبوسه با سس فلفل جنوبی که وقتی میخوری تا خود تبریز میدوی...:82:
قربان شما عزیزم، همچنین برای شما...
تازه فکر نکنین هیچی ترکی بلد نیستماااا... یاشاسین آذربایجان گیزی ( زنده باد دختر آذربایجان):90:

آخرین ویرایش توسط مدیر

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

بچه ها یه پیشنهاد،، بیاین هرکس دفترچه کنکور امسالو تهیه کنه و درس المپیادشو از خودش امتحان بگیره.. بعد درصداتونو بگین... تا اونوقت قدر المپیادی بودنمونو بدونیم... به خدا درصدامون عجیب و غریب میشه،،من اینکارو دیشب ساعت ۱۲ انجام دادم و شیمی کنکور ریاضیو امتحان دادم،، شدم ۹۳.۳۳..... میگن سخت بوده راست میگن ولی ناسلامتی المپیادیی گفتن ... پاشین خودتونو اثبات کنین. من که مامانم با دیدن درصدم خیلی خوشحال شد..تا الان فکر میکرد یه سری چیزا میخونم که هیچ ربطی به مدرسه نداره!!بچه ها فیزیکم ظاهرا سخت بوده،، بچه های فیزیک بجنبین.. ما که بلد نیستم، به همون شیمی اکتفا کردیم.. :90:

amir007

New Member
لایک ها
120

سلام
من یه سری مشکلات ساده دارم ک بچگونس
من دوست دارم توی تابستون درس بخونمبرنامه ریختم که فردا ریاضی و زیست و پس فردا شیمی و فیزیکاما مشکلم اینه :
1-وقتی میشینم پای ریاضی یا مثلا فیزیک و شیمی ؛دیگه نمیتونم از اون درس بلند شم و کل روز رو اون درس رو مبخونم و حالی برای درس دیگه ندارم.چکار کنم??
2-ساعت مطالعه ام پنج ساعتهزیاد نیست?باعث نمیشه تو مدارس خسته بشم?
ممنون

وووییی، اینا رو از کجا یاد گرفتین، نه بابا انگا ا خومونین،،، تبریزم عالیه..تازه من کوفته هم میخوام، بعد بیاین اهواز میریم لب کارون صفا میکنیم بعد میریم لشکر آباد انگار تازه گیا خیلی معروف شده. فلافل میزنیم با سمبوسه با سس فلفل جنوبی که وقتی میخوری تا خود تبریز میدوی...:82:
قربان شما عزیزم، همچنین برای شما...
تازه فکر نکنین هیچی ترکی بلد نیستماااا... یاشاسین آذربایجان گیزی ( زنده باد دختر آذربایجان):90:
وای لشکر :d
اخ دلم :20:

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

چیه؟هنوز نیم ساعت تا اذان مونده...فعلا تحمل،، ،بعد میتونیم بریم لشکر...
..
تازه ۵ساعت خیلیم واسه سال اولا ایده آله..خوبه و کافی..نه زیاده نه کم.

amir007

New Member
لایک ها
120

چیه؟هنوز نیم ساعت تا اذان مونده...فعلا تحمل،، ،بعد میتونیم بریم لشکر...
..
تازه ۵ساعت خیلیم واسه سال اولا ایده آله..خوبه و کافی..نه زیاده نه کم.
بعد افطار هم سنگین میشم حال ندارم برم:20:
دلم برای سس تندش تنگ شده:20:
اینقدر گشنمه دوست دارم کاغذ فلافل بخورم:173:
...
ممنون.میترسیدم زیاد باشه که تو مدارس خسته شم

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

بعد افطار هم سنگین میشم حال ندارم برم:20:
دلم برای سس تندش تنگ شده:20:
اینقدر گشنمه دوست دارم کاغذ فلافل بخورم:173:
...
ممنون.میترسیدم زیاد باشه که تو مدارس خسته شم
حالا چرا کاغذ؟؟؟ میتونین قبل افطار بخرین ببرین خونه یا پارک بعد از اذان dig in.....
بچه ها به خدا کسی نمیفهمه وقتی بین یه اهوازیو ساندویچ فلافل مانعی باشه چه جوری میشه...اگه اومدین اهواز بم بگین ببرمتون قدمتون بر سر چشم،خالی از لطف نیست،، لشکر آباد برای ما مثل فرهزاد تهران میمونه توی مقیاس جنوبیش..:D

آخرین ویرایش توسط مدیر

amir007

New Member
لایک ها
120

حالا چرا کاغذ؟؟؟ میتونین قبل افطار بخرین ببرین خونه یا پارک بعد از اذان dig in.....
بچه ها به خدا کسی نمیفهمه وقتی بین یه اهوازیو ساندویچ فلافل مانعی باشه چه جوری میشه...اگه اومدین اهواز بم بگین ببرمتون قدمتون بر سر چشم،خالی از لطف نیست،، لشکر آباد برای ما مثل فرهزاد تهران میمونه توی مقیاس جنوبیش..:D
من از باهنر بلند کنم برم لشکر اباد؟ اونم با شکم خالی?
الانم ک اذانه.نماز و روزتون قبول باشه
اگه حال داشتم بعد افطار:196:

mmed94

New Member
لایک ها
119

سلام
من یه سری مشکلات ساده دارم ک بچگونس
من دوست دارم توی تابستون درس بخونمبرنامه ریختم که فردا ریاضی و زیست و پس فردا شیمی و فیزیکاما مشکلم اینه :
1-وقتی میشینم پای ریاضی یا مثلا فیزیک و شیمی ؛دیگه نمیتونم از اون درس بلند شم و کل روز رو اون درس رو مبخونم و حالی برای درس دیگه ندارم.چکار کنم??
2-ساعت مطالعه ام پنج ساعتهزیاد نیست?باعث نمیشه تو مدارس خسته بشم?
ممنون

سلام دوست اهوازی شکموی عشق سنبوسه عزیز!:90:اولا هیچ مشکلی ساده نیست مشکل شما راه حلش سادست!دوما مشکل شما ابدا بچه گانه نیست چون من هیچ بچه ای ندیدم که این مشکلاتو داشته باشه!:30:و آما راه حل های سهل برای مشکلات شوما:دوست من!دلیل اینکه نمیتونی پاشی اینه که میخوای تمومش کنی!لطفا نخواه که تمومش کنی!شما سه ساعت از این پنج ساعتو میذاری واس زیست و شیمی و دو ساعت برای فیزیک و ریاضی!زیست و شیمی تونو توی دو زنگ یک ونیم ساعته بخون ریاضی و فیزیکم تو یه زنگ یک و نیم ساعته و نیم ساعت هم تست بزن!سعی کن به مرور زماندارش بکنی!ساعت مطالعت عالیه!نترس خسته نمیشی!به شرط اینکه برای هر چهل و پنج دیقه مطالعه ده دیقه الی یه ربع هوابخوری!بنابراین مثلا دو ساعت درس خوندن شما شامل دوتا چهل و پنج دیقه و دوتا آنتراکت و دوباره نیم ساعت درس خوندنه!این تقریبا دو نیم ساعت وقت مطالعه شما و دوساعتی که واقعا میدرسی وقت مطالعه مفید شماست!نترس خسته نمی شی اگر با این اصول بخونی عادت میکنی!و این تابستونه شدید خوش بگذرون که تا آخر دبیرستان این فراغ رو نخواهید داشت!

fhNaNo

New Member
لایک ها
132

من دوباره اومدم:)
با یه متن قشنگه دیگه چطورین؟

"رودخانه ای که به آرامی در حال گذر است و با کسی کاری ندارد و تلاش می کند که به دریا برسد
نمیتواند از دست سنگها و صخره هایی ناراحت شود که برای آب تنی وسط رودخانه می پرند...

رودخانه بعد از حضور سنگ وسط راهش باز به راهش
ادامه میدهد
گاهی از کنارش به آرامی رد میشود و گاهی از روی آن می جهد

این بستگی به قطرات آب دارد که چقدر از ارتفاع میترسند...

آخرین ویرایش توسط مدیر

mahdiyeh1

New Member
لایک ها
7

من یه جا خوندم که آب از سنگ سرسخت تره!!!!!!!!!
بعد دلیلشم اینکه انعطاف پذیره ودر برابر سنگ ها راه حل مناسبی برای عبوره
:99::99::99::99:.
حالا سنگ بیچاره چیکار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این سوال برام پیش اومده بود:204:.

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام مجدد!دوستان بیاین کمی به خودمون stop بدیم!!!!یه استراحت!یه گپ وگفتگو با خودمون!باید ببینیم هدفمون چیه و توانمون چقدره!آیا به هم میخورن یا نه یکیشون سنگین تره!یا به اندازه ی توانت آرزوکن یا به اندازه ی آرزویت تلاش کن!!این جمله خیلی معنی داره!قرار نیست زندگیمونو سخت کنیم و همش تحت فشار باشیم!گاهی اینقدر خودمونو تحت فشار های بیهوده ای میذاریم که هم خسته امون میکنه هم وقتمونو میسوزونه!به قول یه بنده خدایی:«تو فقط ریلاکس باش!!!!»:4:

j.khanali

New Member
لایک ها
160

برف؟؟؟؟تا حالا برف ندیدم... موقع زمستونم که مدرسه ایم...:20:
یکی از آرزوهام لمس برف بود...چه کنیم؟من بچه ی زمستونم ولی زمستونو ندیدم،،، جالبه!! اینجا به جای برف از آسمون چیزای دیگه میباره مثل حرارت و شن و ماسه....:d
بچه ها اگه یکی مامانش نخوادالمپیاد بخونه درحالی که همه گفتن میتونه راحت مدال بیاره و امسال فقط ۴_۵ درصد زیر کف پارسال زده باشه باید چی کار کنه؟؟ درحالی که میدونه اگه بزارش کنار افسرده میشه... مامانای هم کلاسیاشم مدام به مامانش بگن بچه تو از المپیاد دربیار...حق داره نگران بشه اینجا المپیادی یعنی انقلابی....یعنی یه آدم دیوونه که مدیرش به خاطر دو دهم معدل بش بگه هرکی خربزه بخوره پای لرزشم میشینه،،، اون آدم بخت برگشته تا الانم با کمک خدا تونسته بخونه و گوشاشو ببنده..ولی الان داره از سرزنش روانی میشه، چون داره میره سوم،،من نمیخوام از این دوسال تلاشم بگذرم اونم الان که دیگه چیزی نمونده،،چی کار کنم؟:20:
کسی مشکل مشابهی نداره؟؟؟؟
مگه مامانت جای تو زندگی میکنه
مدیرتونم ماست موسیر خورده.
اینو کسی داره بهت میگه که سرزنش تمام هم کلاسی هاشو تحمل کرد تا آرزوش نمیره
حالا هم سوم رو تموم کردم. شاید یکم عقب باشم ولی پشیمون نیستم حتی اگه قبول نشم.
هدفمم خیلی بزرگه ولی مطمئن باش تو کنکور می گیرمشون.

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

مگه مامانت جای تو زندگی میکنه
مدیرتونم ماست موسیر خورده.
اینو کسی داره بهت میگه که سرزنش تمام هم کلاسی هاشو تحمل کرد تا آرزوش نمیره
حالا هم سوم رو تموم کردم. شاید یکم عقب باشم ولی پشیمون نیستم حتی اگه قبول نشم.
هدفمم خیلی بزرگه ولی مطمئن باش تو کنکور می گیرمشون.
دست شما درد نکنه،.:91:
منم همین حسو به المپیادم دارم.. ولی خب یه کم الان برام سخت شده و مجبور شدم برای جلب حمایتشون یا همون دفع حملاتشون سری کلاس ثبت نام کنم که آدما توشون به خودشون زحمت فکر کردن نمیدن و اونجا شده قتلگاه منو امسال من... مشکل متفاوت بودن هدفمونه!!!!
انشالله که امسال توی کنکور بشون نشون بدین که المپیادی جماعت سر درس و خلاقیت با کسی شوخی نداره و سوالارو درو میکنه و میره جلو و حال هرچی همکلاسی ناسازگار و معلم های سنگ اندازو میگیره،،
موفق باشین،

j.khanali

New Member
لایک ها
160

دست شما درد نکنه،.:91:
منم همین حسو به المپیادم دارم.. ولی خب یه کم الان برام سخت شده و مجبور شدم برای جلب حمایتشون یا همون دفع حملاتشون سری کلاس ثبت نام کنم که آدما توشون به خودشون زحمت فکر کردن نمیدن و اونجا شده قتلگاه منو امسال من... مشکل متفاوت بودن هدفمونه!!!!
انشالله که امسال توی کنکور بشون نشون بدین که المپیادی جماعت سر درس و خلاقیت با کسی شوخی نداره و سوالارو درو میکنه و میره جلو و حال هرچی همکلاسی ناسازگار و معلم های سنگ اندازو میگیره،،موفق باشین،
آره .میدونم خیلی سخته
من شانس آوردم بین سی و خورده ای هم کلاسی، یه هم زبون داشتم که با من المپیاد میخوند وگرنه دق میکردم.

mmed94

New Member
لایک ها
119

دوستان سلام علیکم!صبح روز شب قدرتون بخیر!حال میکنین دیگه حاجتا رو درو کردین؟ایول نوش جووووونتون!
هوای دم صبح تازه امروز شبیه هوای دم صبح تبریز شده!آخه دیروز بارون بارید امروز خنکه اونم خنک لطیف!:4::105:آخه اونقد گرم بود که کم کم داشتم فکر میکردم نکنه ما تو اهوازیم!:mad::190:
خب از بحث هواشناسی که بگذریم مدت های مدیدی بود نبودم!الآن هستم!منکه نه المپ دارم نه کنکور عملا تو کما بودم افطار و سحر درجه هوشیاریم درحد حرکت فک و فعال شدن مرکز بلع بالا میرفت! شما که پاتون گیره چه خببببببببببر؟درسو بوسیدین گذاشتین کنار یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب تا آخر ماه رمضون کاری ندارم آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآما همزمان با عید فطر شدیدا منتظر اعلام خبر جنگی شروع کردن درس خوندنتون هستم!بشینین این چن روزه برنامه هاتونو بریزین که قراره تابستونتون طلللللللللللللللللایی(به همین غلیظی )بشه نظری کمکی مشورتی خواستین من اینجام!دوستان آیریسکی هم که هستن و کمک میکنن!انگیزه منگیزم خواستین بیاین همین جا!عنوان بدین کیلویی سه هزار دریافت کنین!(سه هزار لبخند!چیه؟نصرفید؟بابا باشه چون تویی سه تا صفرشو وردار!)
ببینم کی برنامه ی بهتری داره ها!بدوین ببینم!!!!!!!!!!الکی مثلا من پیشکسوت و دود چراغ خورده و خاک صحنه خورده هستم!(؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا مثل هومو ساپینس های امروزی تغذیه نکردم؟آی دونت نو!!!!):4:
عکسو ببین سروتونینت بزنه بالا!آبشار هستن ایشون با همکاری خورشید طبیعتو رنگ آمیزی کردن!خدایا تچکر!

بالا