می توان از موضوعات پیش پا افتاده نظریه های بی نظیر کشف کرد.

لایک ها
0
چرا مااین قدر گزرا به موضوعات نگاه می کنیم !بهتر نیست کمی در مورد حتی این کتاب که موضوعات پیش پا افتاده را بیان می کند نظریه های بزرگ یافت.:87:

لایک ها
2,386
پاسخ : می توان از موضوعات پیش پا افتاده نظریه های بی نظیر کشف کرد.

سلام.

ورودتون رو به آيريسك صميمانه تبريك ميگم.

مثلا چه نظريه ي بزرگي؟

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

منظورتون کتاب فیزیک 1 هست؟!؟:217::43:

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا

سلام بر همگي

بله حرف شما صحيح است. اتفاقا يكي از بحث هايي كه شده بود در مورد عناصر چهارگانه شد كه در رابطه با آن گفته شد اگر
اين دسته بندي چهارگانه براي حالت هاي فيزيكي و با كمي اصلاحات صورت مي گرفت چه اشكالي در اين دسته بندي پيش مي
آمد .مثلا آتش را گروه امواج الكترومغناطيس و باد را گروه گاز ها و... كه مفصلا بحث شد. البته نه اينكه بگم لزوما بايد نظريه ي
بزرگي كشف بشه و اونچيزي كه ما اعضاي سايت در موردش حرف مي زديم در سطح گسترده تري كشف شده بود و حرف هاي
ما در اونجا نهايتا به چيز جديدي منتهي نشد.اما مهم تلاش و همكاري بچه ها براي بدست آوردن نتيجه از آن قضيه شد
موفق باشيد

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

در ضمن سخنی با آغازگر تاپیک:

ظاهرا شما با قوانین سایت ناآشنا هستید و پیشنهاد می کنم لااقل یکبار قوانین را مطالعه سطحی کنید. اولا موضوع شما با مکانی که تاپیک را آغاز کردید مناسب نبود(( و اگر هم بود شما موضوعتون مناسب نبود و یا مقدمه اش

کافی نبود)) و فعلا انتقال داده شد

دوما خواهشا اگر چیزی در نظرتون دارید لطفا بگید تا اسپم منظور نشه. و اگر احساس شود این یک بحث بیهوده بیشتر نیست تاپیک بسته خواهد شد

با تشکر

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

چرا مااین قدر گزرا به موضوعات نگاه می کنیم !بهتر نیست کمی در مورد حتی این کتاب که موضوعات پیش پا افتاده را بیان می کند نظریه های بزرگ یافت.:87:
بيشتر اين نظريه ها و ايده ها با تحليل و تبادل نظر(البته علمي!!) دوستان با هم ايجاد مي شه!
من ي ايده مي دم اين ايده ي من ذهن يكي ديگه رو اكتيو مي كنه و ي ايده مي زنه و به همين ترتيب درنهايت مي بينم از ي مسئله ي ساده و گذرا به چه ها ك نرسيديم و چه ابتكاراتي ك به خرج نداديم!
حالا كي پايه هس..؟!:)4:)

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

بسیار عالی هست اگر این کار رو بکنید

با یاری خدا شروع کنید ، انشاالله هرکسی که علاقه مند بود هم در حد توانش پاسخ می ده

فقط خواهشا اینجا اسپم کده باز نکنید و به مشاجره و دعوا های شخصی و تشکر های شخصی نپردازید(( مشاجره های شدید که جایش تو سایت نیست و تشکر شخصی هم یا با دکمه و یا در صفحه ی خصوصی شخص))

آخرین ویرایش توسط مدیر

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

بسیار عالی هست اگر این کار رو بکنید

با یاری خدا شروع کنید ، انشاالله هرکسی که علاقه مند بود هم در حد توانش پاسخ می ده

فقط خواهشا اینجا اسپم کده باز نکنید و به مشاجره و دعوا های شخصی و تشکر های شخصی نپردازید(( مشاجره های شدید که جایش تو سایت نیست و تشکر شخصی هم یا با دکمه و یا در صفحه ی خصوصی شخص))

البته به نظرم اين كار عملي نخواهد شد!
بهتر اين هس ك افراد دررشته ي تخصصي خودشون ك اطلاعات لازم رو دارند با هم درمورده موضوع مرتبط با اون رشته ي تخصصي به بحث بپردازند( چقدر كتابي حرفيدم:4:)
به نظرم قشنگي اين كار اينكه راهبرا يا حتي خوده كاربرا در ايده هاي ناب رشته هاي تخصصي شون ي تاپيك بحث و تبادل نظر باز كنند و ب بحث علمي(!)بپردازند!
نه اينكه همه ي حا خالي شن و افرادي ك اطلاعاتي در ي مورد ندارند إظهار نظر كنند و اين جوري تعداد اسپم بره بالا و زحمت شما ناظما زياد شه;)
دركل خواستم بگم دوست عزيز ك اين تاپيك و ايجاد كردي، محدوده ي تكست و مشخص كن!
تا بچه ها بتونن از تاپيك نهايت استفاده رو كنند!
با بهترين ارزوها

abrang

New Member
لایک ها
748

من فک کنم با خودم تو بخش ادبی به نتایج خوبی بپرسم!;)

کاملترین نظریات ادبی دنیا رو ارایه می دیم با خودم ... باور کنید...!:23:

بالا