می خوام بخونم ...

jojejon

New Member
لایک ها
0
بعضی وقت ها تو راه شلوغ پلوغ المپیاد یهو تصمیم می گیریم که بیشتر تلاش کنیم
فکر میکنم واسه همه پیش اومده باشه که از این تصمیم ها بگیرن
چیکار می کنید که پای حرفتون بمونید؟

شده یکم شل بشید وسط راه ؟
چیکار کردید ؟

نمونه عبرتیش هم من همین الان که بد جور دارم سکته می کنم .
فردا با همین آقای افتخار جهرمی سایت کلاس داریم و من مطمئنم از ترس شب خواب ترسناک میبینم . چون هیچ کدوم از تکالیفی که گفتن و انجام ندادم !

zek

New Member
لایک ها
124
عزیزم اصلا چاره نداره !!!!!!!!!!! مجبوری بسوزی و بسازی . البته اگههنوز جوونی و امسال سال آخر المپیاد دادنت نیست ،پس بشین و یه تصمیم بگیروبسم الله ... از همین الان شروع کن .اگر هم مثل ما پیر شدی و سال آخرته ،کاری نمیشه کرد .

فقط با خدای خلوت کن . ازش بخواه هرچی مصلحته ، همون شه . البته دراون موقع واسه منم دعا کن. چون وضع من از تو هم بدتره . الان رو به موتهستم !!!!!

elisa

New Member
لایک ها
2
احتمالا به n قرنی از کلاست با آقای افتخار جهرمی می گذره،ولی چون ممکنه هنوزم بری کلاس،یه چیزی بت می گم که دیگه شبا بتونی راحت بخوابی:
آقای جهرمی به تنها چبزی که اهمیت نمی ده تکالیفه!ما یه کلاسی با ایشون داشتیم که هیچ وقت هیچ کس تکالیفشو انجام نمی داد و هیچ وقت هیچ کس به ما نمی گفت چرا انجام ندادین!
البته من و دوستم این اواخر کاراشونو انجام می دادیم(6 ماه آخر) و توی رفتارشون با ما یه تحول بزرگ رخ داد!!
خلاصه،گفتم که خیلیم نترسی!!

samira22

New Member
لایک ها
2
jojejon گفت
بعضی وقت ها تو راه شلوغ پلوغ المپیاد یهو تصمیم می گیریم که بیشتر تلاش کنیم
فکر میکنم واسه همه پیش اومده باشه که از این تصمیم ها بگیرن
چیکار می کنید که پای حرفتون بمونید؟

شده یکم شل بشید وسط راه ؟
چیکار کردید ؟

نمونه عبرتیش هم من همین الان که بد جور دارم سکته می کنم .
فردا با همین آقای افتخار جهرمی سایت کلاس داریم و من مطمئنم از ترس شب خواب ترسناک میبینم . چون هیچ کدوم از تکالیفی که گفتن و انجام ندادم !
وای! این احساس خیلی بده! اصلا اجازه ندید به خودتون که همچین حسی داشته باشید! من خییییییلی از این حسسا داشتم
و الان می بینم که اشتباه کردم
می نتونستم خیلی بیشتر تلاش کنم!
من یه دوستی دارم همیشه می گه طوری تلاش کن که انگار دیگه وقت جبران نداری! از لحظه لحظه ی وقتتون نهایت استفاده رو ببرید! چیزی که تو المپیاد باعث می شه آدم شل بشه همینه، آدم حس می کنه خیلی وقت داره برا خوندن چون حس می کنه یه درس (مثلا فیزیک یا زیست یا شیمی) رو قراره بخونه و وقت هم زیاد داره! درحالی که اصلا اینطور نیست!!!!!

بالا