artadokht

New Member
لایک ها
47
magician گفت
هیچ دقت کردید ثبت نام دانشگاه امیرکبیر 5شنبه است و کلاساش شنبه
همین نشون میده که نتایجو تا 4شنبه اعلام می کنن...

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
bacheha manzyram az emshab ,, yany emshab baad z saate 12 eshab javab myad
..albate tahala ke nyumade,,,,, vaghty tu irany yany bayad ba ezterab zendegy kony tamame omreto

لایک ها
1,316
سلام
واقعا كه!! :evil:
فكر اينو نميكنين يهو يكي حالش بده و وارد سايت ميشه؟؟
من چند روزه حال خودم بده،امشبم حال بابام بد بود اومدم اينجا آروم شم،چيزي شبيه به سكته در قلبم رخ داد :evil:
خودتونو خسه نكنين فردا نتايج مياد!تا قبل از شبهاي گناه اعلام ميشه!
يكي از دوسام يه آشنا تو سنجش داره،اصن اون گفته بود شنبه ،يه شنبه(كه گذشت) مياد!الانم خيلي دير دارن ميدن!

m-narvan

New Member
لایک ها
6
mshf گفت
ناروان تو که هرچی بخوای میاری
اینجا که رو هیچی نمیشه حساب کرد.من هم نگرا ن 40% سهمیه پسرا هستم.هم اینکه نمی دونم المپیادیا یا بچه هایی که نقره و برنز دارن( و فکر می کنم تاثیرش تو قبولی باشه نه رتبه)جزء همین ظرفیت اعلام شده هستن یا جدان.
اصلا یهو دیدی رشته هایی که انتخاب کردم از دانشگا ها حذف شد :lol: اینجا که هیچی معلوم نیست.

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
ظرفيت نقره وبرنز جداازدفترچه س و رتبه ي اعلام شده بدون درنظر گرفتن سهميه س

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
magician گفت
به نظرم خیلی بدجوره اگه نتایج رو هم ندن که دیگه هیچییییییی
منم اون خبرو خوندم ولي فكر مي كنم اشتباه باشه :roll: حالابه فرض كه سه شنبه يا4شنبه جوابااومد !!!اينادوسه روزوقت مي دن كه كارنامه ديپلم وريزنمرات پيش دانشگاهي روازمدرسه بگيريم بعد ثبت نام شروع ميشه البته فكر مي كنم تاريخ ثبت نام دانشگاهاي مختلف فرق كنه (درهرحال شروع ثبت نام رشته هاي مختلف شريف پارسال 3-4روز بعد اعلام نتايج بود) تازه من فكر مي كنم اين روزا(پنجشنبه ،شنبه و...) دانشگاها بستن!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
من میگم یا سه شنبه یا جمعه نتایجو میزنن
حالا اگه 4شنبه یا 5شنبه زدن فحش!!!!!!!!!!!!!!!! ندینا

kquran

New Member
لایک ها
18
ایییییییییییییییییییول...یاد هیجان شبای قبل از اعلام نتیجه المپیاد پارسال که خودمون بودیم می افتم...
اما امیدوارم دیگه حوادث بعدش واسه بعضی هامون رخ نده...
همه خوشحال باشن و سایت در بهت عظیم فرو نره....
من که میگم کلا بیخیال شید برید بچسبید به درستون....این هیجانا وقتتون رو میگیره!!! :lol:

artemishia

New Member
لایک ها
7
بوخودا خـــــــــل شدیم!...
همه ش تقصیر پورعباسه!...
شاید کسی از جنوب امیرکبیر قبول شد ...
آخه چه جوری خودشو تا پنچ شمبه ساعت 6 برسونه اونجا...

kalkal

New Member
لایک ها
0
kash zoodtar natayejo bedan maan yekam bekhabim az dishab paye in systemam.divoone shodim

artadokht

New Member
لایک ها
47
shayan70 گفت
واقعا كه!! :evil:
فكر اينو نميكنين يهو يكي حالش بده و وارد سايت ميشه؟؟
من چند روزه حال خودم بده،امشبم حال بابام بد بود اومدم اينجا آروم شم،چيزي شبيه به سكته در قلبم رخ داد :evil:
مشکل از خودتونه! باید آرامشتونو حفظ کنید...اینجورین نتایج واقعی هم بیاد، بازم چیزی مثل سکته در قلبتون رخ میده... تو این چند سال، ماها اینقدر آزمون و نتیجه داشتیم که دیگه باید مقاوم شده باشیم!

magician

New Member
لایک ها
1
hcaebbb گفت
magician گفت
به نظرم خیلی بدجوره اگه نتایج رو هم ندن که دیگه هیچییییییی
منم اون خبرو خوندم ولي فكر مي كنم اشتباه باشه :roll: حالابه فرض كه سه شنبه يا4شنبه جوابااومد !!!اينادوسه روزوقت مي دن كه كارنامه ديپلم وريزنمرات پيش دانشگاهي روازمدرسه بگيريم بعد ثبت نام شروع ميشه البته فكر مي كنم تاريخ ثبت نام دانشگاهاي مختلف فرق كنه (درهرحال شروع ثبت نام رشته هاي مختلف شريف پارسال 3-4روز بعد اعلام نتايج بود) تازه من فكر مي كنم اين روزا(پنجشنبه ،شنبه و...) دانشگاها بستن!
خدا کنه بسته باشه
من که خودم خیلی نگرانم اگه امیرکبیر قبول بشم جدا نمی دونم چکار باید بکنم چون اصلا آماده نیستم
پارسال نتایج 16 اومده و شریف از 16تا22 شهریور (فکر کنم مطمئن نیستم)گذاشته واسه ی ثبت نام اونوقت امیر کبیر از 6تا 8صبح 5شنبه شنبه هم تشریف بیارید کلاس. قسمت خوابگاه رو هم که خوندم هیچی نفهمیدم فکر کنم خوابگاه هم پرید
تو رو خدا دعا کنید من یه جایی دیگه قبول بشم(البته میدونم باید از خدام باشه که امیرکبیر قبول بشم ولی... :?:

magician

New Member
لایک ها
1
m-narvan گفت
mshf گفت
ناروان تو که هرچی بخوای میاری
اینجا که رو هیچی نمیشه حساب کرد.من هم نگرا ن 40% سهمیه پسرا هستم.هم اینکه نمی دونم المپیادیا یا بچه هایی که نقره و برنز دارن( و فکر می کنم تاثیرش تو قبولی باشه نه رتبه)جزء همین ظرفیت اعلام شده هستن یا جدان.
اصلا یهو دیدی رشته هایی که انتخاب کردم از دانشگا ها حذف شد :lol: اینجا که هیچی معلوم نیست.
نه بابا بیخود خودتو نگران نکن شما هرجا بخوای قبولی(فکر کنم پزشکی تهران زدی دیگه؟!)استرس بیجا وارد میکنی من جای شما بودم الان داشتم به روزهای خوش آینده فکر میکردم
یه عالمه مغز جمع میشن توی کلاس شما ایول چه باحاله
موفق باشی

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
اميركبيرو نمي دونم :roll: ولي درمورد شريف صد درصد مطمئنم كه دوسه روز وقت داده بود

pirate17

New Member
لایک ها
40
من جای شماها استرس گرفتم!
امیدوارم همتون موفق باشید و هر رشته ای ی خواید قبول شید! :arrow:
فقط رفتید دانشگاه بازم این جا میاید دیگه نه؟! :)

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ببابا بیخیال.حیفتون نمیاد روزای به این راحتی از دست بره؟چند روز بعد حسرت همین روزا رو میخورین.علافی به این باحالی.اصلا من دلم میخواد یه ترم دانشگاهها تعطیل شه.دیگه وقتی وارد دانشگاه بشیم بیرون اومدن ازش با خداست!اگه دکترا رو هم در نظر بگیریم یا تخصص یه 10 سالی مهمونیم!دیگه رنگ این روزا رو هم نمی بینیم.
بیخودی استرس نتایج هم نگیرید.تا پنجشنبه صبر کنید.

artadokht

New Member
لایک ها
47
پوزیترون خان! شما نفست از جای گرم بلند میشه! چون رشته ای که می خوای رو قبولی....
من خودمم اصلا استرس ندارم چون برام زیاد فرقی نمی کنه از چیزایی که زدم کدومو قبول شم!
اما واسه بعضیا فرق می کنه و خیلی مهم و حساسه...

cleopatra

New Member
لایک ها
23
artadokht گفت
آخه با این وضع قشنگ! کشورمون، بعیدم نیست یهو بگن نتایجو نمی دیم! اصن بگن دانشگاها تعطیل!!!!

شانس مائه دیگه!! پامون به دریا می رسه آبش خشک میشه!!!
یک نکته ای رو باید خدمتتون عرض کنم این که تازه 3 روز از نیمه دوم شهریور گذشته! نمی دونم این همه عجله واسه چیه؟
اصلا شاید تقدیر اینه که شب قدر نتیجه ها رو بدن!
دوم اون که اون دانشگاه هایی که 21م کلاس هاشون شروع می شه شامل حال ما که جدید الورود هستیم نمی شه بابا الکی که نیست! :D
خداییش توی عمرتون کی اینقد علاف بودین!؟ :lol: بابا حال کنین با این زندگی!
خب بحث درباره این که کی نتایجو میدن خود نشانه علافی است! :!: :evil:

artadokht

New Member
لایک ها
47
cleopatra گفت
artadokht گفت
آخه با این وضع قشنگ! کشورمون، بعیدم نیست یهو بگن نتایجو نمی دیم! اصن بگن دانشگاها تعطیل!!!!

شانس مائه دیگه!! پامون به دریا می رسه آبش خشک میشه!!!
یک نکته ای رو باید خدمتتون عرض کنم این که تازه 3 روز از نیمه دوم شهریور گذشته! نمی دونم این همه عجله واسه چیه؟
اصلا شاید تقدیر اینه که شب قدر نتیجه ها رو بدن!
دوم اون که اون دانشگاه هایی که 21م کلاس هاشون شروع می شه شامل حال ما که جدید الورود هستیم نمی شه بابا الکی که نیست! :D
خداییش توی عمرتون کی اینقد علاف بودین!؟ :lol: بابا حال کنین با این زندگی!
خب بحث درباره این که کی نتایجو میدن خود نشانه علافی است! :!: :evil:
اگر به سایت امیرکبیر مراجعه کنید می بینید که شروع کلاسا از شنبه است!
و دقیقا قید کرده :

ثبت نام پذيرفته شدگان در مقطع كارشناسي

دانشگاه صنعتي اميركبير (پلي تكنيك تهران)

ضمن خيرمقدم به پذيرفته شدگان گرامي در مقطع كارشناسي دانشگاه صنعتي اميركبير در سال تحصيلي 89- 88 به اطلاع مي رساند زمان ثبت نام و مدارك مورد نياز به شرح زير می باشد .

1- كليه پذيرفته شدگان به اتفاق اولياء (با ارائه کارت شناسايی معتبر عکس دار) قبل از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 19 شهريور 1388 به درب خيابان حافظ مراجعه نمايند (ورود از ساعت 6 صبح امكان پذير است )
2- علاوه بر مدارك اعلام شده در نشريه پيك سنجش ،‌ كپي كارنامه كنكور و كارت ملي ضروري است .
3- پذيرفته شدگان واحد دانشگاهي ماهشهر روز شنبه 28 شهريور 1388 ساعت 8 صبح به محل واحد در شهرستان ماهشهر مراجعه نمايند .
4- كلاسها روز شنبه 21 شهريور 1388 آغاز مي گردد . (آغاز كلاسها در واحد ماهشهر روز دوشنبه 30 شهريور 1388 مي باشد).

« كليه پذيرفته شدگان گرامي، جهت تكميل مشخصات فردي خود، لطفاً اينجا را كليك فرماييد»

اگر به سایت سنجش هم مراجعه کنید، این اطلاعیه را مشاهده خواهید کرد!

قابل توجه دانشجويان جديدالورود دانشگاه صنعتي امير كبير

16/06/88 تاريخ درج خبر

ضمن عرض تبريك و خير مقدم به دانشجويان جديدالورود به اطلاع مي رساند جهت كسب اطلاعات مربوط به ثبت نام به پايگاه اينترنتي دانشگاه به آدرس http://www.aut.ac.ir مراجعه نماييد .

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

...در ضمن دوباره ذکر می کنم من هم چون علاف بودم، این تاپیک را ایجاد کردم تا هیجان سایت بالا برود...

بالا