artadokht

New Member
لایک ها
47
من که امروز پروندمو گرفتم .دیگه از نهاد آموزش پرورش جدا شدم...
فعلا نه دانش آموزم نه دانشجو!

Elham_p

New Member
لایک ها
8
artemishia گفت
شهرزاد من تکذیب میکنم حرفاشونو من اومدم هیچ حسی بم دس نداد!...
بی خیال!... :p
شما خیلی جالبید دوست عزیز...من که کنکورم 3 سال دیگه س به شدت کوپ کردم! :roll:
در کل کار باحالی بود آرتادخت عزیز :twisted:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
خب همین حالت تعلیق بین دانش آموزی و دانشجویی هم خیلی حال میده دیگه!
شبیه یه جور بی وزنیه!علافی مطلق!یا دوران کودکی میوفتم که هیچ دغدغه ای نداشتیم!ولی الان کجا!اون موقع کجا!

artadokht

New Member
لایک ها
47
ولی این بی وزنی و علافی مطلق اصلا حس خوبی نداره!

آخه علافی هم حدی داره دیگه!!! خسته شدم :(

artemishia

New Member
لایک ها
7
Elham_p گفت
artemishia گفت
شهرزاد من تکذیب میکنم حرفاشونو من اومدم هیچ حسی بم دس نداد!...
بی خیال!... :p
شما خیلی جالبید دوست عزیز...من که کنکورم 3 سال دیگه س به شدت کوپ کردم! :roll:
در کل کار باحالی بود آرتادخت عزیز :twisted:
من اول سنجشو باز میکنم بعد اینو!...
اونجا نیومده باشه امکان نداره اینجا خبری باشه!...
من خسته شدم از بس اس دادم دوستامو اذیت کردم اندر احوالات جواب!...
دیگه اونام باور نمیکنن!...سرگرمیمون چی باشه حالا!...

لایک ها
1
من دارم از درد انتظار و سر گیجه به خودم میپیچم.....
آخه کی میخوان نتایجو اعلام کنن :p

artadokht

New Member
لایک ها
47
چرا خسته؟! خیلی باحاله که! هیجان داره وقتی هر لحظه یه اتفاق پیش بینی نشده رخ میده ...

شیواجان شما از کجا می دونی که پورعباس نتایجو از من نمی گیره؟!... اصلن من به دلیل علاقه ای که به این سایت دارم ترتیبشو میدم که امسال نتایج در این سایت اعلام بشه!!!!!!!!!!!!!!

لایک ها
1
آخه زیادیش هم خسته کنندست.. هیچ وقت نظم تو زندگیت نیست
نمیدونید این اعلام نتایج کی اتفاق میفته؟؟
کم کم دارم میرم به سمت خود کشی اونم با سیم برق

artadokht

New Member
لایک ها
47
بابا بی خیال ... چه فرقی می کنه کی اعلام بشه؟!.... بی خودی خودتو اذیت نکن...

چه جالب!!!!!!!! ارسال های montazere_havades 2 تاست اما امتیازش یکه!!! مگه میشه؟!!!

لایک ها
1
آره وقتی آرش (یعنی خودم) باشی هر چیزی ممکنه...
گفتم که پر از بی نظمی و اتفاقات جدید و بی سابقه و بی دلیل..... این یعنی زندگیه من 8O

لایک ها
1
تو رو خدا ازش درخواست کن دوباره سرچ کنه شاید اسممون لا اقل تو لیست ذخیره ها باشه شایان جان :arrow:

mshf

New Member
لایک ها
10
نمیدونم چرا هر دفعه میرم تو خیابون یه خبر ضد حال میشنوم یکی از بچه ها که عمرا به پای من نمیرسید 180 شده من 256 ولی از یه نظر میتونم خودما التیام بدم خیلیا که از من بهتر شدن اتفاقی بوده بی ربطه به موضوع اما رتبه مهمه چون من احتمال زیادترم2 میشم ولی فقط1 ترم عقب نمیفتم 1 سال عقب مییفتم

cleopatra

New Member
لایک ها
23
artadokht گفت
cleopatra گفت
artadokht گفت
آخه با این وضع قشنگ! کشورمون، بعیدم نیست یهو بگن نتایجو نمی دیم! اصن بگن دانشگاها تعطیل!!!!

شانس مائه دیگه!! پامون به دریا می رسه آبش خشک میشه!!!
یک نکته ای رو باید خدمتتون عرض کنم این که تازه 3 روز از نیمه دوم شهریور گذشته! نمی دونم این همه عجله واسه چیه؟
اصلا شاید تقدیر اینه که شب قدر نتیجه ها رو بدن!
دوم اون که اون دانشگاه هایی که 21م کلاس هاشون شروع می شه شامل حال ما که جدید الورود هستیم نمی شه بابا الکی که نیست! :D
خداییش توی عمرتون کی اینقد علاف بودین!؟ :lol: بابا حال کنین با این زندگی!
خب بحث درباره این که کی نتایجو میدن خود نشانه علافی است! :!: :evil:
اگر به سایت امیرکبیر مراجعه کنید می بینید که شروع کلاسا از شنبه است!
و دقیقا قید کرده :

ثبت نام پذيرفته شدگان در مقطع كارشناسي

دانشگاه صنعتي اميركبير (پلي تكنيك تهران)

ضمن خيرمقدم به پذيرفته شدگان گرامي در مقطع كارشناسي دانشگاه صنعتي اميركبير در سال تحصيلي 89- 88 به اطلاع مي رساند زمان ثبت نام و مدارك مورد نياز به شرح زير می باشد .

1- كليه پذيرفته شدگان به اتفاق اولياء (با ارائه کارت شناسايی معتبر عکس دار) قبل از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 19 شهريور 1388 به درب خيابان حافظ مراجعه نمايند (ورود از ساعت 6 صبح امكان پذير است )
2- علاوه بر مدارك اعلام شده در نشريه پيك سنجش ،‌ كپي كارنامه كنكور و كارت ملي ضروري است .
3- پذيرفته شدگان واحد دانشگاهي ماهشهر روز شنبه 28 شهريور 1388 ساعت 8 صبح به محل واحد در شهرستان ماهشهر مراجعه نمايند .
4- كلاسها روز شنبه 21 شهريور 1388 آغاز مي گردد . (آغاز كلاسها در واحد ماهشهر روز دوشنبه 30 شهريور 1388 مي باشد).

« كليه پذيرفته شدگان گرامي، جهت تكميل مشخصات فردي خود، لطفاً اينجا را كليك فرماييد»

اگر به سایت سنجش هم مراجعه کنید، این اطلاعیه را مشاهده خواهید کرد!

قابل توجه دانشجويان جديدالورود دانشگاه صنعتي امير كبير

16/06/88 تاريخ درج خبر

ضمن عرض تبريك و خير مقدم به دانشجويان جديدالورود به اطلاع مي رساند جهت كسب اطلاعات مربوط به ثبت نام به پايگاه اينترنتي دانشگاه به آدرس http://www.aut.ac.ir مراجعه نماييد .

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

...در ضمن دوباره ذکر می کنم من هم چون علاف بودم، این تاپیک را ایجاد کردم تا هیجان سایت بالا برود...
نمیدونم جواب شما رو چی باید بدم خب راستش وقتی دیدم اینقدر با خشونت جوابمو دادی شوکه شدم. :roll:
ولی خودتون نوشتی دانشگاه امیر کبیر بقیه دانشگاه های کشور رو حساب نکردی
من که رشته ام تجربیه می خوام پزشکی بخونم از یکی از آشنایان که رییس دانشکده علوم پزشکی شهر خودمون هست پرسیدم و گفت شامل حال ما نمی شه.
بسیار خب عذر می خوام حرف حساب جواب نداره که. :eek: :cry:

artadokht

New Member
لایک ها
47
cleopatra گفت
artadokht گفت
cleopatra گفت
artadokht گفت
آخه با این وضع قشنگ! کشورمون، بعیدم نیست یهو بگن نتایجو نمی دیم! اصن بگن دانشگاها تعطیل!!!!

شانس مائه دیگه!! پامون به دریا می رسه آبش خشک میشه!!!
یک نکته ای رو باید خدمتتون عرض کنم این که تازه 3 روز از نیمه دوم شهریور گذشته! نمی دونم این همه عجله واسه چیه؟
اصلا شاید تقدیر اینه که شب قدر نتیجه ها رو بدن!
دوم اون که اون دانشگاه هایی که 21م کلاس هاشون شروع می شه شامل حال ما که جدید الورود هستیم نمی شه بابا الکی که نیست! :D
خداییش توی عمرتون کی اینقد علاف بودین!؟ :lol: بابا حال کنین با این زندگی!
خب بحث درباره این که کی نتایجو میدن خود نشانه علافی است! :!: :evil:
اگر به سایت امیرکبیر مراجعه کنید می بینید که شروع کلاسا از شنبه است!
و دقیقا قید کرده :

ثبت نام پذيرفته شدگان در مقطع كارشناسي

دانشگاه صنعتي اميركبير (پلي تكنيك تهران)

ضمن خيرمقدم به پذيرفته شدگان گرامي در مقطع كارشناسي دانشگاه صنعتي اميركبير در سال تحصيلي 89- 88 به اطلاع مي رساند زمان ثبت نام و مدارك مورد نياز به شرح زير می باشد .

1- كليه پذيرفته شدگان به اتفاق اولياء (با ارائه کارت شناسايی معتبر عکس دار) قبل از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 19 شهريور 1388 به درب خيابان حافظ مراجعه نمايند (ورود از ساعت 6 صبح امكان پذير است )
2- علاوه بر مدارك اعلام شده در نشريه پيك سنجش ،‌ كپي كارنامه كنكور و كارت ملي ضروري است .
3- پذيرفته شدگان واحد دانشگاهي ماهشهر روز شنبه 28 شهريور 1388 ساعت 8 صبح به محل واحد در شهرستان ماهشهر مراجعه نمايند .
4- كلاسها روز شنبه 21 شهريور 1388 آغاز مي گردد . (آغاز كلاسها در واحد ماهشهر روز دوشنبه 30 شهريور 1388 مي باشد).

« كليه پذيرفته شدگان گرامي، جهت تكميل مشخصات فردي خود، لطفاً اينجا را كليك فرماييد»

اگر به سایت سنجش هم مراجعه کنید، این اطلاعیه را مشاهده خواهید کرد!

قابل توجه دانشجويان جديدالورود دانشگاه صنعتي امير كبير

16/06/88 تاريخ درج خبر

ضمن عرض تبريك و خير مقدم به دانشجويان جديدالورود به اطلاع مي رساند جهت كسب اطلاعات مربوط به ثبت نام به پايگاه اينترنتي دانشگاه به آدرس http://www.aut.ac.ir مراجعه نماييد .

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

...در ضمن دوباره ذکر می کنم من هم چون علاف بودم، این تاپیک را ایجاد کردم تا هیجان سایت بالا برود...
نمیدونم جواب شما رو چی باید بدم خب راستش وقتی دیدم اینقدر با خشونت جوابمو دادی شوکه شدم. :roll:
ولی خودتون نوشتی دانشگاه امیر کبیر بقیه دانشگاه های کشور رو حساب نکردی
من که رشته ام تجربیه می خوام پزشکی بخونم از یکی از آشنایان که رییس دانشکده علوم پزشکی شهر خودمون هست پرسیدم و گفت شامل حال ما نمی شه.
بسیار خب عذر می خوام حرف حساب جواب نداره که. :eek: :cry:

عزیزم چرا ناراحت میشی؟ به خدا من منظوری نداشتم...اصلا هم با خشونت نگفتم... فقط محض اطلاع همه گفتم...
به هر حال اگه حس کردی تو لحنم خشونته! معذرت می خوام

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
با سلام به همه دوستان عزیز کنکوری،
شما که اینجا هستید اکثرا تجربه اقلا یک بار نگرانی انتظار برای جواب آزمون را دارید.
یادتونه که پارسال هم بهتون گفتم برید و استراحت کنید؟
نتیجه هر چی باشه با نگرانی شما تغییر نمیکنه، پس از الان تا جمعه استراحت کنید و برای سال تحصیلی آماده بشید. معمولا بچه ها به خاطر این خستگی و استرس، ماه اول دانشگاه را از دست میدهند و تا به خودشون میان امتحانات میان ترم شده و نمره های 5و6و2و ... (همه زیر 10) منتظرشونه :evil:
بعد از اینکه نتایج قطعی اومد بیاید و درباره رتبه، رشته و دانشگاهتون توی همین تاپیک صحبت کنید.

موفق و پیروز باشید، در پناه حق :twisted:

artadokht

New Member
لایک ها
47
استاد خوشحالم که دوباره این تاپیک رو به من برگردوندید!!!!!! مرسی
آخه فکر کردم کلا حذفش کردین!

Rostami

New Member
لایک ها
15
و باز هم پست های آرامش بخش استاد................. :)

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
ostad vaghean aramsh midiiid...

بالا