از نتیجه ی خودتون راضی هستین؟

• بله

رای 15 71.4%
  • خیر

رای 6 28.6%

• مجموع رای دهندگان
    21

zahraaa

New Member
لایک ها
80
پاسخ : نتایح نهایی کنکور 91

سلام
من با رتبه ی 1715 منطقه 2 از قم به عنوان یک دختر شیمی و ریاضی و علوم کامپیوتر و مواد شریف و شیمی و فیزیک تهران و فیزیک و مهندسی شیمی امیر کبیر قبول نشدم. من شیمی قم قبول شدم تا پارسال با این رتبه من حتما یکی از این ها رو با رتبه ای خیلی بدتر هم قبول می شدم
می خواستم بدونم امسال اوضاع چطور بوده اگه خبری دارید بگید؟؟؟؟؟؟
:229::177:
چراااااااااا عزیزم؟!:180:

واقعا من نمیدونم چه خبره؟
ظرفیت پزشکی مثلا630 تا نسبت به پارسال اضافه شده!ولی نمیدونم چرا یا هیچ اثری نداشته یا اثر سوء داشته!!!!

یه دست های پنهانی در کاره!!!!:39:

Ela

New Member
لایک ها
32

سلام
من با رتبه ی 1715 منطقه 2 از قم به عنوان یک دختر شیمی و ریاضی و علوم کامپیوتر و مواد شریف و شیمی و فیزیک تهران و فیزیک و مهندسی شیمی امیر کبیر قبول نشدم. من شیمی قم قبول شدم تا پارسال با این رتبه من حتما یکی از این ها رو با رتبه ای خیلی بدتر هم قبول می شدم
می خواستم بدونم امسال اوضاع چطور بوده اگه خبری دارید بگید؟؟؟؟؟؟
:229::177:[/QUO

رتبه شما تو زيرگروه 1 يا 2 چن بوده؟من حدس ميزنم به اين بستگي داره.از دوستاي من با 1800منطقه 2(از رتبه هاي زيرگروهش خبر ندارم)فيزيك مهندسي دانشگاه تهران قبول شده.البته من موافقم امسال ظاهرا خيلي اوضاع قمر در عقربه!!!

MR.Amin

New Member
لایک ها
202

امسال کلا جالب بود...
80 منطقه برق شریف نیاورد....
پارسال 450 مکانیک امیرکبیر قبولید امسال 375 نیاورد
پارسال 920 هوافضا شریف رفت ولی من امسال با 706 نتونستم برم
پارسال 840 رفت مکانیک علم و صنعت امسال من با 706 نتونستم برم....
من نمیدونم چه اتفاقی برا ظرفیت ها افتاده!!!!​

zahraaa

New Member
لایک ها
80

لطفا ریاضیا یه چک بکنن ظرفیت امسال و پارسال رو!زیاد شده یا کم؟!

حالا من که پزشکی(بدون دندون و دارو!!!) رو خودم حساب کردم 630 تا امسال زیاد شده بود!

این فقط خودش نیست! مثلا میتونه رتبه ی تجربی شما رو برای قبولی تا حدوود1000 یا1500 تا جابه جا کنه! :39:
و این یعنی یه قبولی عالی!
ولی ما چنیین چیزی ندیدیم!
اگر هم دیدیم برعکسش بود!

نکنه سهمیه ی عده ی خاص رو زیاد کردن!:220:

-com-

New Member
لایک ها
155

ههههیییییییییییییییی خوش بحال همگی و تبریک به همه بچه ها....ما که امسال کنکور داریم.....دعا کنید واسمون!!!!:217::77:

olampiad1

New Member
لایک ها
8

دوستان یه درخواست دارم میخوام نظرتون رو راجع به رشته ی من برق امیرکبیر بگین......

یه سوال دیگه : چه جوری میشه تو اونجا دو رشته ای خوند (رشته ی دوم احتمالا فیزیک یا ریاضی)

واینکه ایا دورشته ای خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر

skashef

New Member
لایک ها
68

یعنی واقا هیچ کسی رو نمی شناسید که شیمی و ریاضی و علوم کامپیوتر و مواد شریف و شیمی و فیزیک تهران و فیزیک و مهندسی شیمی امیرکبیر قبول شده باشه.
چرا کمکم نمی کنید؟؟؟
:181::20:
چرا من رو درک نمی کنید خیلی سخته با 1715 منطقه 2 هیچ کدوم این هارو قبول نشی!!! :177:شاید اشتباه شده باشه و اگه اعتراض کنم بتونم با همون ادم هایی که شما می شناسید سر یک کلاس بشینم
من به طور عجیبی قبول نشدم قبول نشدن من به این معنی نیست که کسی دیگه ای هم بعد از من نباید قبول میشده بلکه حق اونها بوده و البته حق من هم هست البته امیدوارم

najafi2020

New Member
لایک ها
195

یعنی واقا هیچ کسی رو نمی شناسید که شیمی و ریاضی و علوم کامپیوتر و مواد شریف و شیمی و فیزیک تهران و فیزیک و مهندسی شیمی امیرکبیر قبول شده باشه.
چرا کمکم نمی کنید؟؟؟
چرا من رو درک نمی کنید خیلی سخته با 1715 منطقه 2 هیچ کدوم این هارو قبول نشی!!! :177:شاید اشتباه شده باشه و اگه اعتراض کنم بتونم با همون ادم هایی که شما می شناسید سر یک کلاس بشینم
من به طور عجیبی قبول نشدم قبول نشدن من به این معنی نیست که کسی دیگه ای هم بعد از من نباید قبول میشده بلکه حق اونها بوده و البته حق من هم هست البته امیدوارم
اون رشته هایی که تو شریف گفتید،کاملاً عادی هستش چون کاملا بومی هستن و اگه اشتباه نکنم 80 و 20 درصد.که مثلا همون 20 درصد شیمی هم بین ریاضی ها و تجربی نصف میشه و همونم 40 درصدش سهمیه رزمندگانه که اگه رزمنده نباشه میدنش به بومی ها!!!
رتبتون رو جدا دا تو زیرگروه ها بگید تا ببینیم اوضاعتون چطور بوده....
انتخاب رشتتونم خوشکل بوده ها:دی فکر کنم از برق تا ریاضی شریف رو محبت کردید... البته بین دانش آموز های ایرانی خیلی هم عادیه.بنده انگار ایده آلیستم!
بگذریم!
رتبه خودتون را به تفکیک زیر گروه ها بگید

olampiad1

New Member
لایک ها
8

salam dooste aziz khode sazman gofte eteraz hatoon ro to site sanjesh bezanid shayad residegi konan.................:75:

najafi2020

New Member
لایک ها
195

اعتراض ها حتماً رسیدگی میشه.دیدم مورد هایی که درست شده کارشون(بدون آشنا و رومیزی و زیر میزی و خریدن صندلی و نیمکت و کیف!)
البته ممکنه تا نیمسال دوم طول بکشه اما رسیدگی می کنن.حضوری هم برید راه نمی دن داخل(جهت اطلاع دوستانی که می خوان سازمان سنجش را خراب کنن)
تنها کسی که تو مراجعه حضوری جواب دوستان عزیزم را میده،نگهبان های ورودی هستن اونم بعد از 168 دقیقه تو صف موندن!

olampiad1

New Member
لایک ها
8

javabe man chi shod??????????

skashef

New Member
لایک ها
68

اون رشته هایی که تو شریف گفتید،کاملاً عادی هستش چون کاملا بومی هستن و اگه اشتباه نکنم 80 و 20 درصد.که مثلا همون 20 درصد شیمی هم بین ریاضی ها و تجربی نصف میشه و همونم 40 درصدش سهمیه رزمندگانه که اگه رزمنده نباشه میدنش به بومی ها!!!
رتبتون رو جدا دا تو زیرگروه ها بگید تا ببینیم اوضاعتون چطور بوده....
انتخاب رشتتونم خوشکل بوده ها:دی فکر کنم از برق تا ریاضی شریف رو محبت کردید... البته بین دانش آموز های ایرانی خیلی هم عادیه.بنده انگار ایده آلیستم!
بگذریم!
رتبه خودتون را به تفکیک زیر گروه ها بگید
اولا من یه ادمی هستم که فقط به علوم پایه اعتقاد دارم دلایل خودم رو هم دارم که الان حوصله ی توضیحش رو ندارم دوما ریاضی و علوم کامپیوتر ناحیه ای هستش و قم جزء بومه تهرانه هم از نظر ناحیه هم قطب پس من جزء 80 درصد بودم و چون منطقه 2 ای هستم شانس بیشتری نسبت به منطقه یکی ها داشتم
اصلا از قضاوتتون خوشم نیومد اطلاعاتتون هم دقیق نیست اگه من هم بخواهم سطحی در مورد شما قضاوت کنم شما یه ادمی هستید که فکر می کنید فقط خودتون از علاقه به یک رشته سر در می ارید

skashef

New Member
لایک ها
68

salam dooste aziz khode sazman gofte eteraz hatoon ro to site sanjesh bezanid shayad residegi konan.................:75:

الان که نمی شه اعتراض کرد باید تا نیمه ی اول مهر صبر کنیم!
مگه نه؟

Selena_R

New Member
لایک ها
24

چرا کمکم نمی کنید؟؟؟
دوست من با رتبه ی 998 منطقه دو،مهندسی شیمی امیرکبیر قبول شده...

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

چرا کمکم نمی کنید؟؟؟
یکی از دوستای منم با 2513 منطقه 1 فیزیک تهران قبول شده...

MR.Amin

New Member
لایک ها
202

چرا کمکم نمی کنید؟؟؟
دوست من با 2500 منطقه 2 فیزیک امیرکبیر قبول شده.....ظرفیت دخترا کمتره خب!!!

skashef

New Member
لایک ها
68

najafi2020

New Member
لایک ها
195

۱.گفتم که انگار انگار انگار بنده ایده آلیستم که با انتخاب رشته دانش آموز ایرانی مشکل دارم. ۲.مواد شریف هیچ ربطی به علوم پایه نداره. ۳.بازم تاکید میکنم که نمیگم حرف من درسته. ۴.اطلاعات خود شما دقیق نیست تا من دقیق تر بگم.ریاضی زیر گروه ۱ و شیمی ۲ ۵.فرق بین رشته های علوم پایه از زمین تا آسمونه ۶.بیش از این حرفی ندارم ۷.موفق باشید

بالا