لایک ها
23
سلام دوستان عزیز المپیادی و غیر المپیادی!:97:
امروز نتایج هشتمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک که به میزبانی کشور رومانی و در شهر سوشیاوا برگزار شده بود رسما اعلام شد. متن خبر در سایت باشگاه :

( راستی مبارک همتون باشه بچه ها!!!! خیلی خوب ترکوندین)
افتخار آفرينان تيم ملي المپياد نجوم موفق به كسب مقام دوم جهان شدند

[TABLE="class: tabel, width: 672"]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TD]
  1. تيم ملي المپياد نجوم واختر فيزيك جمهوري اسلامي ايران كه براي شركت درهشتمين المپياد جهاني نجوم واختر فيزيك در كشور روماني به سر مي برد با كسب چهارمدال طلا ، شش مدال نقره به مقام دوم جهان دست يافتند افتخارآفرينان اين المپياد ساعت 05:40 روز پنجشنبه 93/5/23به كشور بازخواهند گشت ودر فرودگاه حضرت امام خميني (ره)مورد استقبال قرارگرفت .در اين مسابقات كه از دهم لغايت نوزدهم ماه جاري در شهر سوشياوا روماني برگزار شد 45 تيم از 37 كشور كشور حضور داشتند كه در پايان آقايان يزدان بابازاده مقصودلو ،عليرضا علوي،علي زينالي،شهاب الدين محين مدال طلا و سهيل انصارين،كيهان بهدين،اميررضا اسدزاده ،محمدنبي زاده ،شروين حكيمي ومحمدرضا حسن پور مدال نقره اين المپياد را كسب نمودند ضمناً آقاي يزدان بابازداه مقصودلو از تيم يك جمهوري اسلامي ايران به عنوان نفردوم اين مسابقات برگزيده شدند.
روابط عمومي و بين الملل باشگاه دانش پژوهان جوان​

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ali19

New Member
لایک ها
260
پاسخ : نتیجه ی درخشان تیم نجوم ایران در 8th IOAA

تیم اول کشور میزبان رومانی بوده و بعد از اون تیم پر افتخار ایران اسلامی ترکوووندن
بهترین نتیجه تاریخ المپیاد نجومو رقم زدننننن
با سه طلا تیم و دو نقره تیم الف
و یک طلا و چهار نقره با ارزش تیم ب

این پیروزی ارزشمندو به همه المپیادی ها و بخصوص تیم معرکه نجوم 2014 رومانی تبریک می گم
بچه ها دمتون گرم
گل کاشتینیند:203::122:;)

x-star

New Member
لایک ها
243

تبــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ ــــــــــریک میگم به همه مخصوصا ب تیم نجوم که تلاشاشون نتیجه داد...:97::97::97:

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

به همشون تبریک میگم
مخصوصا جناب آقای انصارین دوست خوب خودم !!!
ایشالا همیشه همین جور موفق باشند !!!

FPasha

New Member
لایک ها
128

به نقل از آقاي حسن پور:
مفتخرم که این خبر مسرت بخش رو به شما هم میهن های عزیزم، نجومی های گل، بدم.هشتمین دوره المپیاد جهانی نجوم و اختر فیزیک چند ساعت پیش در شهر سوچاوا-رومانی به کار خودش پایان داد.
در این دوره، تیم ایران بهترین نتیجه تاریخ رو رقم زد. 4مدال طلا، 6 مدال نقره و دو کاپ.
آقای بابا زاده با اقتدار رتبه دوم مسابقات رو کسب کردند و آقای محین هم مقام چهارم
کاپ بهترین نتیجه بخش تحلیل داده به آقای محین تعلق گرفت و کاپ خلاقیت این دوره از مسابقات رو آقای علوی دریافت کردند.
در نهایت تیم ایران پس از تیم رومانی در مقام دوم قرار گرفت.
در حقیقت ایران بهترین تیم این دوره بود.هم از لحاظ نتیجه کسب شده هم به خاطر اخلاق بسیار خوب بچه ها و اساتید در مقابل سایر کشور ها.

من واقعا خوشحالم که در کنار این بزرگان قرار داشتم. امشب یکی تکرار نشدنی های زندگی من بود.مخصوصا لحظات اهدای مدال ها و کاپ های رنگارنگ.

آخرین ویرایش توسط مدیر

celestial

New Member
لایک ها
326

سلام سلام سلام.
خب توی پست بالایی دوست عزیزمون لطف کردن به نقل از آقای (!) حسن پور متنی نوشتند. دست ایشون درد نکنه.

و اما حالا خودم به نقل از خودم می نویسم.
((ما ترکاندیم))
همه موافقند؟؟؟:45: هرکی فک می کنه دارم از خودمون تعریف می کنم، درست فکر کرده.

اما نکته بسیار مهم اینه که ما موفق شدیم.

یک سری چیز ها هست که بهتره گفته نشه ولی من میگم.

همه قبل از جهانی توصیه می کردن که تمرکزتون رو از دست ندید. ما هم میخواستیم از دست ندیم. ولی:

تا رسیدیم به محل برگزاری مسابقات، خبر رسید که ساک و وسایل ۵ تا از ما ها رفته مکزیک :4: منتظر باشید دو روز دیگه میاد!!! ولی ما تمرکز از دست ندادیم :192: این مسئله البته هنوز هم حل نشده و وسایل یکی از بچه ها اشتباها رفته فضا.

قرار بود تمرکز داشته باشیم. ولی همون شب های اول، به لطف پشه ها و ساس های عزیز، دست و پای بعضی هامون خال خالی شد. ولی ما تمرکز داشتیم هنوز!
باز هم تمرکز داشتیم که من و یکی از بچه ها تب و سرما خوردگی گرفتیم. اونم شب قبل امتحان تحلیل داده. فک نکنید من به اون خاطر نقره شدماا!! اتفاقا تحلیل داده رو خوب دادم. تمرکز داشتم آخه!!!

و در آخر هم قرار شد بریم امتحان رصد. برنامه این بود که جمعه شب امتحان باشه. گفتن پنج شنبه که تحلیل داده تموم شد بریم تلسکوپ ها رو ببینید. شب هم امتحان دارید. خیلی راحت و ریلکس. متاسفانه :)204:) هنوز سوار اتوبوس نشدیم که ابرها تشریف آوردن و کنسل شد.
پس طبق برنامه جمعه شب رفتیم یه صومعه برای رصد. (حالا قضیه داره) از قضا باز هم ابری شد و سوال ها رو دادن بهمون و گفتن حال کنید. رصد هم ندادیم. و شب بعدش اتفاقا هوا صاف صاف شد. :4: ناگفته نماند اگه رصد هم می بود ما می ترکوندیم. مخصوصا سهیل و البته یزدان.

این بود گزارشی لحظه به لحظه از جهانی امسال. البته تمام لحظاتش به دلیل مسائل اعتقادی-اخلاقی-سیاسی سانسور شد که ببخشید دیگه. :65:

و در آخر به طور جدی میگم که خیلی خوش حالم. :97:

و اینکه بسه دیگه. چقد باید آدم پر حرف باشه :170:

همگی موفق و پیروز باشیم.

یاعلی...

آخرین ویرایش توسط مدیر

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

سلام سلام سلام.
خب توی پست بالایی دوست عزیزمون لطف کردن به نقل از آقای (!) حسن پور متنی نوشتند. دست ایشون درد نکنه.

و اما حالا خودم به نقل از خودم می نویسم.
((ما ترکاندیم))
همه موافقند؟؟؟:45: هرکی فک می کنه دارم از خودمون تعریف می کنم، درست فکر کرده.

اما نکته بسیار مهم اینه که ما موفق شدیم.

یک سری چیز ها هست که بهتره گفته نشه ولی من میگم.

همه قبل از جهانی توصیه می کردن که تمرکزتون رو از دست ندید. ما هم میخواستیم از دست ندیم. ولی:

تا رسیدیم به محل برگزاری مسابقات، خبر رسید که ساک و وسایل ۵ تا از ما ها رفته مکزیک :4: منتظر باشید دو روز دیگه میاد!!! ولی ما تمرکز از دست ندادیم :192: این مسئله البته هنوز هم حل نشده و وسایل یکی از بچه ها اشتباها رفته فضا.

قرار بود تمرکز داشته باشیم. ولی همون شب های اول، به لطف پشه ها و ساس های عزیز، دست و پای بعضی هامون خال خالی شد. ولی ما تمرکز داشتیم هنوز!
باز هم تمرکز داشتیم که من و یکی از بچه ها تب و سرما خوردگی گرفتیم. اونم شب قبل امتحان تحلیل داده. فک نکنید من به اون خاطر نقره شدماا!! اتفاقا تحلیل داده رو خوب دادم. تمرکز داشتم آخه!!!

و در آخر هم قرار شد بریم امتحان رصد. برنامه این بود که جمعه شب امتحان باشه. گفتن پنج شنبه که تحلیل داده تموم شد بریم تلسکوپ ها رو ببینید. شب هم امتحان دارید. خیلی راحت و ریلکس. متاسفانه :)204:) هنوز سوار اتوبوس نشدیم که ابرها تشریف آوردن.
پس طبق برنامه جمعه شب رفتیم صومعه برای رصد. (بچه هایی که با امام زاده نیاسر :4: آشنایی دارن می دونن چی می گم). از قضا باز هم ابری شد و سوال ها رو دادن بهمون و گفتن حال کنید. رصد هم ندادیم. و شب بعدش اتفاقا هوا صاف صاف شد. :4: ناگفته نماند اگه رصد هم می بود ما می ترکوندیم. مخصوصا سهیل و البته یزدان.

این بود گزارشی لحظه به لحظه از جهانی امسال. البته تمام لحظاتش به دلیل مسائل اعتقادی-اخلاقی-سیاسی سانسور شد که ببخشید دیگه. :65:

و در آخر به طور جدی میگم که خیلی خوش حالم. :97:

و اینکه بسه دیگه. چقد باید آدم پر حرف باشه :170:

همگی موفق و پیروز باشیم.

یاعلی...
فکر کنم همه ی دار و ندارتون تمرکز بوده !!! :4:
از حرف زدنت معلومه چه جوی میدادی تو اونجا :4:
ولی واقعا که
منفجر کردید !!!

saba75

New Member
لایک ها
1,143

تبریکککککککککککککک:65: بهترین تیم امسال شما بودین............. ;):67::36:ایول به همه تون : ))

sarah_BN

New Member
لایک ها
6

تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک:110::110::110:
مخصوصا برای آقای انصارین
واقعا ترکوندید و همه رو خوشحال کردید

k-khaleghi

New Member
لایک ها
230

من هم از همین تریبون به همه‌ی اعضای تیم تبریک میگم، می‌بایست مورد به مورد به همه تبریک می‌گفتم اما صرفا به جهت مشغله و کمی هم تنبلی نشد تا به امروز!
نتیجه‌ی درخشانی داشتند و البته مهمتر از اون فکر می‌کنم از بقیه‌ی تیم‌ها بیشتر از لحظات المپیاد و المپیادی بودنشون لدت بردن که به نظر من مهمترین و بهترین نکته‌ی تیم نجومی‌های امسال بود! در هر صورت باز هم برای همشون آرزوی موفیت و پیروزی‌های بزرگتر دارم، ان‌شاالله المپیاد شروعی باشه برای یک روند رو به رشد علمی براشون؛ چقدر هم خوشایند خواهد بود اگر چند سال دیگه ما همین اعضای تیم رو در جایگاه‌های درخشان علمی دیگه باز هم ببینیم و نجومی‌های شاخصی رو داشته باشیم؛ مگه نجوم از ریاضی چی کم داره! نجوم هم می‌تونه مریم میرزاخانی‌هایی رو داشته باشه ;-)
باز هم تبریک:3:

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

من هم از همین تریبون به همه‌ی اعضای تیم تبریک میگم، می‌بایست مورد به مورد به همه تبریک می‌گفتم اما صرفا به جهت مشغله و کمی هم تنبلی نشد تا به امروز!
نتیجه‌ی درخشانی داشتند و البته مهمتر از اون فکر می‌کنم از بقیه‌ی تیم‌ها بیشتر از لحظات المپیاد و المپیادی بودنشون لدت بردن که به نظر من مهمترین و بهترین نکته‌ی تیم نجومی‌های امسال بود! در هر صورت باز هم برای همشون آرزوی موفیت و پیروزی‌های بزرگتر دارم، ان‌شاالله المپیاد شروعی باشه برای یک روند رو به رشد علمی براشون؛ چقدر هم خوشایند خواهد بود اگر چند سال دیگه ما همین اعضای تیم رو در جایگاه‌های درخشان علمی دیگه باز هم ببینیم و نجومی‌های شاخصی رو داشته باشیم؛ مگه نجوم از ریاضی چی کم داره! نجوم هم می‌تونه مریم میرزاخانی‌هایی رو داشته باشه ;-)
باز هم تبریک:3:
مریم میرزاخانی ها در نجوم رو خوب اومدی استاد !!!

لایک ها
2,054

تبریک به همشون مخصوصا شهاب عزیز که با وجود بی عدالتی باشگاه به حقش یعنی تک طلای تیم ب رسید..

بالا