M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : نحوه تاثیر معدل نهایی در کنکور

من اینو قبول ندارم.علتش رو هم گفتم.فرضا کسی که دیپلم ریاضی داره و میخواد کنکور تجربی بده(یعنی کسی که پیش دانشگاهی ریاضی خونده و میخواد کنکور تجربی بده نه کسی که تو دبیرستان تغییر رشته میده) زیستو چی کار میکنه؟؟
این محاسباتی که شما گفتید رو اون اوایل که بحث نهایی تو کنکور مطرح شد تو یکی از خبرگذاری ها گذاشته بود ولی بعدا کلی سر صدا شد و چندتا از مشاورای مطرح کنکور اومدن گفتن این محاسبات اشتباهه...و چون راه ساده ایه همه استناد می کنن به این که تاثیر نهایی رو اینطوری حساب می کنن.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اونوقت می تونم بپرسم شما اینو از کجا مطمئنین؟؟اخه من از یکی از معلما پرسیدم گفت تجدید زیر 7 مال بزرگسالاس
شما اصلا پست های منو خوندید؟؟
درباره ی قسمت اول حرفتون گفتم که زیست و زمین رو 20 حساب میکنن و حسابان هم 18 درصد تاثیر میدن

درباره 7 هم که همه میدونن!

لایک ها
120

به هرحال شما باید همه تلاشتون بکنین اگه هم خراب کردین بعضی درسارو بهش فکر نکنین چون گذشته و فقط به ضررتونه که این امتحانات بعدی باروحیه خراب ادامه بدین
دقیقا حق با شماست ولی سازمان سنجش هم هی حرف خودش عوض میکنه اون اوایل نوشت نمره هر درس به طور جداگانه میشه 25 درصد کنکور اما هفتهی پیش توی مصاحبه با اخبار شبکه 5 گفت تاپیر مثبت میدیم نه منفی؟؟؟؟

bmeng

New Member
لایک ها
76

سلام بچه ها.کسی می دونه25% معدل نهایی چه جوری تاثیر داده می شه؟اخه من از هر کی پرسیدم یکی میگه درس به درسه یکی میگه معدلی حساب می کنن و یکی هم می گه تراز تبدیل می کنن...
همش یکیه!! هیچ فرقی نداره!! چه به تراز ربط داشته باشه چه نداشه باشه!! ولی اگه درس به درس باشه که فکر کنم همین طور باشه(مطمئن نیستم در این مورد) به نفعتونه!! اصلا بابا تاثیر معدل به نفعتونه! باور کنید! من خودم دیدم که شاگرد اول کلاسمون معدل بالای 19.5 بود ولی کاردانی عمران غیرانتفاعی قبول شد! من که به دروس مدرسه اهمیت ندادم نشستم فقط تست کار کردم رتبم زیر 1000 شد و به همه جا وهمه چیز میرسوندم!! اگه معدل تاثیر داشت اون باید از من بهتر میبود!

لایک ها
120

همش یکیه!! هیچ فرقی نداره!! چه به تراز ربط داشته باشه چه نداشه باشه!! ولی اگه درس به درس باشه که فکر کنم همین طور باشه(مطمئن نیستم در این مورد) به نفعتونه!! اصلا بابا تاثیر معدل به نفعتونه! باور کنید! من خودم دیدم که شاگرد اول کلاسمون معدل بالای 19.5 بود ولی کاردانی عمران غیرانتفاعی قبول شد! من که به دروس مدرسه اهمیت ندادم نشستم فقط تست کار کردم رتبم زیر 1000 شد و به همه جا وهمه چیز میرسوندم!! اگه معدل تاثیر داشت اون باید از من بهتر میبود!
میدونی چیه معلم مام همین میگه میگه فقط حرفش میزنن ولی نه! فقط رتبه تو کنکور مهمه

bmeng

New Member
لایک ها
76

میدونی چیه معلم مام همین میگه میگه فقط حرفش میزنن ولی نه! فقط رتبه تو کنکور مهمه
من داوطلب 91 بودم! اونموقع اینجوری بود! ولی اگه تاثیر مستقیم بدن احتمالا فرق کنه تو رتبه ها!

لایک ها
120

این حرفا تو پارسالم بود اما کمتر اما من فقط یکی دیدم معدل تاپیر بدن اونم چون سر جلسه حاش بد شد اونوقت یه کارایی کردن(نقل از یک مشاور!)

من داوطلب 91 بودم! اونموقع اینجوری بود! ولی اگه تاثیر مستقیم بدن احتمالا فرق کنه تو رتبه ها!
این حرفا تو پارسالم بود اما کمتر اما من فقط یکی دیدم معدل تاثیر بدن اونم چون سر جلسه حاش بد شد اونوقت یه کارایی کردن(نقل از یک مشاور!)

bmeng

New Member
لایک ها
76

این حرفا تو پارسالم بود اما کمتر اما من فقط یکی دیدم معدل تاپیر بدن اونم چون سر جلسه حاش بد شد اونوقت یه کارایی کردن(نقل از یک مشاور!)

این حرفا تو پارسالم بود اما کمتر اما من فقط یکی دیدم معدل تاثیر بدن اونم چون سر جلسه حاش بد شد اونوقت یه کارایی کردن(نقل از یک مشاور!)
اخه زمانما تاثیر مثبت میدادن! ولی الانتاثیر منفی هم داره!!

لایک ها
120

اخه زمانما تاثیر مثبت میدادن! ولی الانتاثیر منفی هم داره!!
راستش منم اول همین فکر کردم اما هفتهی پیش که رئیس اموزش پرورش حرف خودش تو اخبار شبکه 5 نقض کرد منم به این نتیجه ی معلمم رسیدم

bmeng

New Member
لایک ها
76

راستش منم اول همین فکر کردم اما هفتهی پیش که رئیس اموزش پرورش حرف خودش تو اخبار شبکه 5 نقض کرد منم به این نتیجه ی معلمم رسیدم
عجب!!:71: بابا اینا هر شب یه خواب میبینن! من از وقتی چشم باز کردم همیشه دیدم دارن یه کاری رو ما ازمایش انجام میدن ببینن چی میشه؟ نمیدونم بالاخره کی به نتیجه میرسن؟ به هر حال ما از رده ی اموزش و پرورش خارج شدیم رفتیم اموزش عالی!!
بابا بشینین درستونو بخونین بچه ها تاثیر معدل اینام کاری نداشته باشین! توکلت علی الله برین جلو خدا قادره!! تو دانشگاه هم واسه همه جا هست! چه رتبه ی 1چه 1000 فرقی نداره

لایک ها
120

عجب!!:71: بابا اینا هر شب یه خواب میبینن! من از وقتی چشم باز کردم همیشه دیدم دارن یه کاری رو ما ازمایش انجام میدن ببینن چی میشه؟ نمیدونم بالاخره کی به نتیجه میرسن؟ به هر حال ما از رده ی اموزش و پرورش خارج شدیم رفتیم اموزش عالی!!
بابا بشینین درستونو بخونین بچه ها تاثیر معدل اینام کاری نداشته باشین! توکلت علی الله برین جلو خدا قادره!! تو دانشگاه هم واسه همه جا هست! چه رتبه ی 1چه 1000 فرقی نداره
خوش به حالت (کنکور دادی از دست اینا خلاص شدی)
حرفت درسته ممنون از پیشنهادت

elistiyan

New Member
لایک ها
379

الآن میاد میگه نه خوش به حال شما کاش منم تو این سن بودم فک میکنین بده بدش میبینین چه خوب بود واینا....:93::93:
بچه ها این روزا رو بااین فکرا خراب نکنین!با فراغ بال بدرسین هر کاری کنن واسه همه یکسانه!شما کارتونو عالی انجام بدین تا در هر صورت به نفعتون باشه!

bmeng

New Member
لایک ها
76

خواهش عزیزم!! موفق باشین انشالله...م
من خودم اونقدر تو کنکور اذیت شدم که الان هرسال این مواقع که نزدیکه کنکوره بیشتر از خود کنکوریا دعاشون میکنم!! ایشالا ب همه ارزوهاتون برسین!!

لایک ها
120

الآن میاد میگه نه خوش به حال شما کاش منم تو این سن بودم فک میکنین بده بدش میبینین چه خوب بود واینا....:93::93:
بچه ها این روزا رو بااین فکرا خراب نکنین!با فراغ بال بدرسین هر کاری کنن واسه همه یکسانه!شما کارتونو عالی انجام بدین تا در هر صورت به نفعتون باشه!
البته شما راست میگی
من از این نظر و جنبه نگاه نکرده بودم

bmeng

New Member
لایک ها
76

انصافا اینو راست میگه هااا!! من حسرت روز های کنکورم دارم!! شاید باور نکنین!استرسشم بهتر از الان بود!!:93:

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

نه ثنا جان
در هر حال مثبت نیست.
شما فرض کن عربی شدی 15 میشه 75 درصد اما تو کنکور عربی رو بزنی 85. پس حالا برات تاثیر منفی داره!
!
مهزاد این حرف تو یعنی من الان زبان رو تو نهایی شدم 19 اگه تو کنکور 100 بزنم درصدم کمتر از 100محاسبه میشه در واقع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:217:بعید میدونم!!!!....این ته نامردیه!!!!:150:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

مهزاد این حرف تو یعنی من الان زبان رو تو نهایی شدم 19 اگه تو کنکور 100 بزنم درصدم کمتر از 100محاسبه میشه در واقع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:217:بعید میدونم!!!!....این ته نامردیه!!!!:150:
اره عزیزم
دقیقا همینه
برا همین میگم نامردیه چون من بعد از مرحله 2 توی نهایی ها داشتم برا مرحله 3 میخوندم. و هر نهایی رو در حد قبولی خوندم و بدیهتا نمرات عربی و ادبیات و دینی و فیزیک کنکورم بهتر از نهاییم میشه.

بالا