نردبامی تا موفقیت

haniye

New Member
لایک ها
234
سلام به همه دوستانم و همه کاربران عزیز این سایت
خوب نمی دونم عنوان خوبی برای این تاپیک انتخاب کردم یا نه؟ امیدوارم که خوب بوده باشه
راستش یک چند وقتی بود دوست داشتم چنین تاپیکی توی سایت بزارم
اما اینکه چی می خواستم بگم.....................
از موقعی که یادم میاد دوست داشتم آدم موفقی باشم دوست داشتم همه بهم افتخار کنند در عین حال متوضع باشم
دوست داشتم خدا بهم توانایی ای رو بده تا بتونم باهاش هم به همه کسانی که می شناسم و هم اون هایی رو که نمی شناسم کمک کنم و مطمین بودم اگر این کارا رو بکنم خدا هم ازم راضی میشه و خودش هم کمکم می کنه
سال سوم ریاضی به طور جدی با المپیاد آشنا شدم و فهمیدم که راه های بهتری هم برای موفق شدن هست همیشه اعتقاد داشتم که فقط باید روی درسایی که واقعا به دردم می خوره آشنایی کامل داشته باشم و روشون خوب تمرکز کنم و اون موقع بود که فهمیدم همچین راهی هم هست

سال سوم راهنمایی سال اوجم بود تازه از تهران به بندرعباس اومده بودیم اونجا به ایده های بچه ها و طرز فکراشون خیلی خوب توجه میشد اما نه بندر اصلا اینطوری نبود فهمیدم که خودم باید تلاش کنم و خودم رو از این مخمصه نجات بدم
همیشه توی ذهنم این بود که توی المپیاد موفق میشم و دوستای زیادی پیدا می کنم
همیشه به همه احترام می گذاشتم چون دوست داشتم همه رو دوست داشته باشم فکر می کردم اینطوری خدا بهم کمک می کنه
از الان تا 5 شنبه هفته دیگه خیلی باقی نمونده دارم تلاش می کنم تا به همون آرزوم برسم بازم امیدوارم و مطمینم که خدا کمکم می کنه بهش توکل کردم سر نماز اول برای همه دوستام چه توی سایت چه خارج از سایت دعا می کنم چون بازم فکر می کنم اینطوری خدا بیشتر کمکم می کنه
بچه ها برای همتون دعا می کنم که موفق بشید و مایه افتخار خانواده هاتون بشید
آقای خلینا، مدال داران المپیاد، کاربرانی که دارید برای موفق شدن تلاش می کنید دوست دارم همه حداقل یک نظر در این تاپیک بدید فکر نمی کنم اونقدر وقت گیر باشه
از همه ممنونم و بازم برای همه دعا می کنم ان شا ا.... خدایی که مارو آفریده خودش شاهد کارهای ما باشه و خودش هم کمکمون کنه

امیدوارم که از کنار این تاپیک به سادگی نگذرید.

mobtaker

New Member
لایک ها
36
مرسی
خیلی خوب بود
انشاا... همگی موفق شیم

Ali007

New Member
لایک ها
70
احسنت
زیبا بود
امیدوارام همه به آرزوهاشون برسن
و مطمئن باشین هرگز موفقیت تصادفی نیست.

میم مثه محسن

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
ممنون
اميدوارم كساني موفق باشن كه حقشونه

m-s

New Member
لایک ها
129
این نیز بگذرد!!!
موفق باشید

zeynab2010

New Member
لایک ها
3
ممنون ، ايشالا كه همه به اون چيزي كه خواست خداست برسن

لایک ها
0
انشا... موفق باشید!
برا من هم دعا کنین.........

haniye

New Member
لایک ها
234
سلام به همه دوستان عزیزم ممنون که نظر دادید امیدوارم خدا به هممون کمک کنه مطمینم چیزی اتفاق میافته که به نفع هممون هستت
دوست دارم که همه کاربران دیگه هم شرکت کنند مخصوصا بزرگای این سایت البته دوستانی هم که تا به حال جواب دادند کمی از بزرگی اونا نداشتند می دونم که شرکت کردن مدال دارای المپیادی به همه ما امید بیشتری برای موفق شدن میده
بازم برای همه دعا می کنم

به امید موفقیت همه دوستان عزیزم در این سایت
التماس دعا

لایک ها
521
مرحله اول چیز کوچکیه! هدف مرحله اول نیست... مرحله اول به قول معروف یه جور غربال اولیه هستش... هرچند که باید جدی گرفته بشه و بهترین آزمون ممکن باشه تا با اعتماد به نفس و روحیه خوب برید سراغ آمادگی برای مرحله 2... رقابت توی مرحله 2 واقعا جذاب میشه...
.................................................................................................
اینو همیشه یادتون باشه که کسی میتونه توی این آزمونها موفق و جزو بهترینها باشه که خوب باشه و بتونه خوب امتحان بده! کسی که میتونه خوب امتحان بده همه ی ملزومات رو با هم داره... نه اینکه صرفا سطح علمیش خوب باشه یا کتابای بیشتری خونده باشه یا وقت بیشتری گذاشته باشه یا سرعت بالایی داشته باشه یا هر چیز دیگه...
.................................................................................................
امیدوارم حدود 10 روز دیگه همگی راضی باشید و از اینکه تونستید در سطح خودتون بهترین باشید، شاد و خوشحال!

haniye

New Member
لایک ها
234
ممنونم آقای توکلی از اینکه شرکت کردید
بله درست میگید هدف باید چیزی بالاتر از مرحله اول باشه
امیدوارم که هممون بتونیم به چیزی که می خواهیم برسیم
امیدوارم کاربرای دیگه هم شرکت کنند
بازم ممنون

بالا