M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : نظام جدید ها

من یه چی بگم حرفای شما خیلی بهم انرژی داد تا راهمو ادامه بدم ولی یه مشکلی هس تو دو تا المپیاد اول دبیرستان برای دانش پژوه خیلی مهمه اونم المپیاد زیست و شیمیه من تو اول خیلی کارا میتونم انجام بدم که از تابستون بین اول و دوم خیلی بیشتره . من میترسم نتونم مدال بگیرم و از کنکورم عقب بمونم. ینی به نظر شما ادامه بدم؟---- دو نوشته به هم متصل شده است ----من از کلاس ششم(اول راهنمایی)ارزو داشتم المپیاد زیست شرکت کنمو مدال بگیرم زندگیم خیلی سخت گذشت طوری که اموزش و پرورش و استعداد درخشان اومدن حق من (نتنها من بلکه خیلی های دیگه)رو خوردن.من با اینکه واسه تیزهوشان شب و روزمو گذاشته بودم اومدن حقمو خوردن و به جای من یه مشت احمق که هیچی نمیدونن اومدن جای ما رفتن تیزهوشان(طوری که دوست من درس مدرسه اش خیلی بد بود و نمره هاش پایین ده بود با سهمیه تیزهوشان قبول شد).سال ما سمپاد خیلی بد عمل کرد و الویتو به بسیجیا داد.طوری که تیزهوشان برای اولین بار در تاریخ نوبت اولو تجدیدی اورد.خانوادمم به رفتن به سمپادم اهمیت میدن حتی بیشتر از المپیاد حالا من موندم ادامه بدم یا نه؟
من چندتا نکته باید خدمتتون عرض کنم:اول اینکه خیلی زیادی تند میرین!نه باید به مدال فکرکنید نه کنکور!!!فکرکردن به مدال در المپیاد واقعا کار اشتباه و فاجعه ایه!اینو از روی تجربه عرض میکنم کنکور هم اصلا وقت صحبت کردن درباره اش نیست!دوما تفکرتون درباره ی سهمیه اشتباهه!اونا حق خودشونو گرفتن و اصلا سهم هیچکس پایمال نشده!بلکه خیلیا به خیر سر این افراد سهمیه دار به جایی میرسن!اینا رو با دلیل میگم.سوما خیلی به خودتون فشار وارد میکنید!کمی ریلکس و راحت باشید بااین وضعیت پیش رفتن اصلا خوب نیست!هیچ چیزی اونقدرforce major نیست که شما فکرمیکنید!فقط تلاش کنید و به نتیجه هم فکرنکنید!این رمز موفقیته

miniod

New Member
لایک ها
161

با سهمیه تیزهوشان قبول شد
تیزهوشان مگه سهمیه داره؟:22:
خانوادمم به رفتن به سمپادم اهمیت میدن حتی بیشتر از المپیاد حالا من موندم ادامه بدم یا نه؟
بین عزیزم سمپاد دیگه فقط یه اسمه الان بخش اعظم موقیت سمپادیا اینه که به خاطر سمپادی بودن یه اراده و خودباوری مضاعف دارن حالا اگه شما بخوای به موفقیتی برسی و براش تلاش کنی حتما بهش میرسی.
درمورد این که از کنکور باز بمونی به خاطر المپیاد اصلا درست نیست کسی که بخواد زیر 500 بیاره حتما میاره اونیم که رتبش 10000 ه معلومه وضعش از همین حالا ما خودمون اینجا یه برنز زیست داریم که بدون سهمیه تو کنکور رتبه 67 اوورد به نظرت چیزیو از دست داد؟یا یکی که سال سوم کل وقتش رو روی المپیاد گذاشت ولی موفق نشد اما رتبه 406 رو اوورد تو کنکور با همون یک سال خوندن اخر.

gh2000

New Member
لایک ها
32

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من از کلاس ششم(اول راهنمایی)ارزو داشتم المپیاد زیست شرکت کنمو مدال بگیرم زندگیم خیلی سخت گذشت طوری که اموزش و پرورش و استعداد درخشان اومدن حق من (نتنها من بلکه خیلی های دیگه)رو خوردن.من با اینکه واسه تیزهوشان شب و روزمو گذاشته بودم اومدن حقمو خوردن و به جای من یه مشت احمق که هیچی نمیدونن اومدن جای ما رفتن تیزهوشان(طوری که دوست من درس مدرسه اش خیلی بد بود و نمره هاش پایین ده بود با سهمیه تیزهوشان قبول شد).سال ما سمپاد خیلی بد عمل کرد و الویتو به بسیجیا داد.طوری که تیزهوشان برای اولین بار در تاریخ نوبت اولو تجدیدی اورد.خانوادمم به رفتن به سمپادم اهمیت میدن حتی بیشتر از المپیاد حالا من موندم ادامه بدم یا نه؟[/quote]

سهمیه؟
ولی تیزهوشان که سهمیه نداره؟ تیزهوشان اصن ربطی به جانباز و بسیجی نداره.حتی تو فرم ثبت نامش هم گزینه ای به نام سهمیه وجود نداره
در ضمن ما هم که قبول شدیم برای ورود به متوسطه دوم باید دوباره امتحان بدیم و خیلی از ماها قبول نمیشن
من تصمیم گرفتم هم برای المپیاد بخونم هم برای تیزهوشان. شاید کار دشواری باشه ولی من از پسش بر میام(لایه اوزن از اعتماد به سقف من پاره شده)
شما هم مطمئن باشین که موفق میشین:1:

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

من چندتا نکته باید خدمتتون عرض کنم:اول اینکه خیلی زیادی تند میرین!نه باید به مدال فکرکنید نه کنکور!!!فکرکردن به مدال در المپیاد واقعا کار اشتباه و فاجعه ایه!اینو از روی تجربه عرض میکنم کنکور هم اصلا وقت صحبت کردن درباره اش نیست!دوما تفکرتون درباره ی سهمیه اشتباهه!اونا حق خودشونو گرفتن و اصلا سهم هیچکس پایمال نشده!بلکه خیلیا به خیر سر این افراد سهمیه دار به جایی میرسن!اینا رو با دلیل میگم.سوما خیلی به خودتون فشار وارد میکنید!کمی ریلکس و راحت باشید بااین وضعیت پیش رفتن اصلا خوب نیست!هیچ چیزی اونقدرforce major نیست که شما فکرمیکنید!فقط تلاش کنید و به نتیجه هم فکرنکنید!این رمز موفقیته
باشه اصن وقت فکر به ‌کنکور نیس. شما کی ازمون استعداد درخشان دادید و من کی دارم میدم؟!ببینید من تو مرکز استان گیلان زندگی میکنم و چند تا دوست سمپادی هم دارم که اونا به حق خودشون رسیدند و قبول شدند و حتی قبول دارند خیلیا تو پایشون اصلا حقشون نبود که بیاین سمپاد.ببینید تو اون سال سمپاد رشت ۱۱۲ نفر پسر گرفت که به جرئت میتونم بگم فقط حق پنجاه نفرش بود که بیان سمپاد .بزار یه چیزی رو بهتون بگم منی که پایه هشتمم سال پیش وقتی ۱۱۲نفرو جمع کردند ،وسط سال ۱۸نفرو بیرون کردند و نوبت دوم ۱۰ نفرو.حتی اوضاع به جایی رسید که یکی از معلما که تو شهر ما خیلی معروفه گفت اگه سال بعد هم همینطور باشه من از تیزهوشان میرم!!!!شما خیلی وقت پیش ازمون سمپاد دادید و از نظرم حق حداقل پنجاه نفرو خوردن شما که تو شهر ما نیستید و همینطور از اوضاع خبر ندارید.بزایرید اوضاع گرفتن دانش اموز در سمپادو بهتون بگم تو ازمون سمپاد تراز کل ۱۰۰۰۰ه و اول دانش اموزانی که ترازشون بالای ۹۰۰۰ بوده رو وارد میکنن که حدود ۲۰نفرن بعد هر دانش اموزی اگه ترازش بالای ۷۵۰۰ باشه و اگه عضو خانواده بسیج باشه بدون اینکه دقت کنن وارد تیزهوشان میکنن و وقتی کل سهمیه دارا وارد شدند و بعد چند نفر که ترازشون نزدیک به ۹۰۰۰ه یعنی بالای ۸۵۰۰رو وارد میکنن.ناگفته نمونه این گفته ی ناظم مدرسه تیزهوشانه

من از کلاس ششم(اول راهنمایی)ارزو داشتم المپیاد زیست شرکت کنمو مدال بگیرم زندگیم خیلی سخت گذشت طوری که اموزش و پرورش و استعداد درخشان اومدن حق من (نتنها من بلکه خیلی های دیگه)رو خوردن.من با اینکه واسه تیزهوشان شب و روزمو گذاشته بودم اومدن حقمو خوردن و به جای من یه مشت احمق که هیچی نمیدونن اومدن جای ما رفتن تیزهوشان(طوری که دوست من درس مدرسه اش خیلی بد بود و نمره هاش پایین ده بود با سهمیه تیزهوشان قبول شد).سال ما سمپاد خیلی بد عمل کرد و الویتو به بسیجیا داد.طوری که تیزهوشان برای اولین بار در تاریخ نوبت اولو تجدیدی اورد.خانوادمم به رفتن به سمپادم اهمیت میدن حتی بیشتر از المپیاد حالا من موندم ادامه بدم یا نه؟

سهمیه؟
ولی تیزهوشان که سهمیه نداره؟ تیزهوشان اصن ربطی به جانباز و بسیجی نداره.حتی تو فرم ثبت نامش هم گزینه ای به نام سهمیه وجود نداره
در ضمن ما هم که قبول شدیم برای ورود به متوسطه دوم باید دوباره امتحان بدیم و خیلی از ماها قبول نمیشن
من تصمیم گرفتم هم برای المپیاد بخونم هم برای تیزهوشان. شاید کار دشواری باشه ولی من از پسش بر میام(لایه اوزن از اعتماد به سقف من پاره شده)
شما هم مطمئن باشین که موفق میشین:1:[/quote]
گزینه سهمیه وجود نداره ولی با یه کم گردش اموزش و پرورش کاملا به راحتی قابل تشخیصن و همینطور بگم که امورش و پروش به راحتی و از طریق مدرسه میتونه اخبار و اطلاعات فرد رو دراره تو شهر ما که چن نفرو مسئول میکنن واسه این کار

تیزهوشان مگه سهمیه داره؟:22:

بین عزیزم سمپاد دیگه فقط یه اسمه الان بخش اعظم موقیت سمپادیا اینه که به خاطر سمپادی بودن یه اراده و خودباوری مضاعف دارن حالا اگه شما بخوای به موفقیتی برسی و براش تلاش کنی حتما بهش میرسی.
درمورد این که از کنکور باز بمونی به خاطر المپیاد اصلا درست نیست کسی که بخواد زیر 500 بیاره حتما میاره اونیم که رتبش 10000 ه معلومه وضعش از همین حالا ما خودمون اینجا یه برنز زیست داریم که بدون سهمیه تو کنکور رتبه 67 اوورد به نظرت چیزیو از دست داد؟یا یکی که سال سوم کل وقتش رو روی المپیاد گذاشت ولی موفق نشد اما رتبه 406 رو اوورد تو کنکور با همون یک سال خوندن اخر.
اره سهمیه داره.ممنون از دل داریتون

gh2000

New Member
لایک ها
32

باشه اصن وقت فکر به ‌کنکور نیس. شما کی ازمون استعداد درخشان دادید و من کی دارم میدم؟!ببینید من تو مرکز استان گیلان زندگی میکنم و چند تا دوست سمپادی هم دارم که اونا به حق خودشون رسیدند و قبول شدند و حتی قبول دارند خیلیا تو پایشون اصلا حقشون نبود که بیاین سمپاد.ببینید تو اون سال سمپاد رشت ۱۱۲ نفر پسر گرفت که به جرئت میتونم بگم فقط حق پنجاه نفرش بود که بیان سمپاد .بزار یه چیزی رو بهتون بگم منی که پایه هشتمم سال پیش وقتی ۱۱۲نفرو جمع کردند ،وسط سال ۱۸نفرو بیرون کردند و نوبت دوم ۱۰ نفرو.حتی اوضاع به جایی رسید که یکی از معلما که تو شهر ما خیلی معروفه گفت اگه سال بعد هم همینطور باشه من از تیزهوشان میرم!!!!شما خیلی وقت پیش ازمون سمپاد دادید و از نظرم حق حداقل پنجاه نفرو خوردن شما که تو شهر ما نیستید و همینطور از اوضاع خبر ندارید.بزایرید اوضاع گرفتن دانش اموز در سمپادو بهتون بگم تو ازمون سمپاد تراز کل ۱۰۰۰۰ه و اول دانش اموزانی که ترازشون بالای ۹۰۰۰ بوده رو وارد میکنن که حدود ۲۰نفرن بعد هر دانش اموزی اگه ترازش بالای ۷۵۰۰ باشه و اگه عضو خانواده بسیج باشه بدون اینکه دقت کنن وارد تیزهوشان میکنن و وقتی کل سهمیه دارا وارد شدند و بعد چند نفر که ترازشون نزدیک به ۹۰۰۰ه یعنی بالای ۸۵۰۰رو وارد میکنن.ناگفته نمونه این گفته ی ناظم مدرسه تیزهوشانه

سهمیه؟
شما هم مطمئن باشین که موفق میشین:1:
گزینه سهمیه وجود نداره ولی با یه کم گردش اموزش و پرورش کاملا به راحتی قابل تشخیصن و همینطور بگم که امورش و پروش به راحتی و از طریق مدرسه میتونه اخبار و اطلاعات فرد رو دراره تو شهر ما که چن نفرو مسئول میکنن واسه این کار

اره سهمیه داره.ممنون از دل داریتون[/quote]

سهمیه نداره
بعدم سال های پیش تیزهوشانیا بدون اینکه برای مرحله دوم آزمون بدن می رفتن دبیرستان(متوسطه دوم)
اما حالا ما نظام جدیدا باید دوباره برای قبولی آزمون بدیم.
قبلا تیزهوشانی هارا بیرون نمی کردن و از مدارس دیگه افراد محدودی را می پذیرفتند اما حالا تیزهوشانی هارا بیرون میکنن و افراد زیادی را می گیرن
به نفع شما شده و به ضرر ما
بعدشم خیلی ها را دیدم تیزهوشانی بودن اونم توی شعبه های قوی ولی کنکور دولتی قبول نشدن و رفتن دانشگاه آزاد مثلا رتبش 40000 شده
مشکل اینجاس که سمپاد فقط اسمش بزرگه نه آدماش (البته داشتیم رتبه ی تک رقمی کنکور تو تیزهوشانیا ولی رتبه تک رقمی هم داشتیم که مدرسه عادی تو خومینی شهر میرفتن(تبه های تک رقمی کنکور 93 اصفهان)که تلویزیون هم دعوتشون کرد فک کنم رتبه ی 7 کنکور تجربی آقای آرین آیتی بود...
من از اصفهانم
حتی معلم های ما که سمپاد درس میدن مدرسه های عادی نمونه دولتی و غیر انتفاعی هم درس میدن حتی 3 تاشون همکارای مامان خودم بودن که توی مدرسه ی ما تدریس میکردن و هنوزم میکنن(مامانم دبیرریاضی متوسطه ی دومه)
و این همکارا اینقدر امتیازشون کم بوده که ته روستاهای اصفهان می افتادن(بیشتر معلما با پارتی بازی تیزهوشانی میشن کافیه مدیر آشنات باشه البته معلم های خوبم داریماااااااا)
این خود بچه ها هستن که تلاش میکنن و رتبه میارن نه اسم مدرسه ی سمپاد
ما هم فرقی با بچه های مدارس دیگه نمیکنیم . شاید مجبوریم واسه نگهداشتن آبروی مدرسه یه کارایی بکنین (بعضیا اونجارا دانشگاه میدونن)اما می دونیم که فرقی نمیکنه همچینم خبریش نیست ما هم قبل از قبولی یه چیزایی می شنیدیم اما وقتی رفتیم فهمیدیم نه فرقی نمیکنه فقط باید بیشتر بخونی که توی هر مدرسه ای امکان پذیره
حالا فرض کنیم خدایی نکرده سهمیه داره(مثل کنکور)حالا چون سهمیه داره ما نباید بخونیم که قبول شیم اگه سهمیه داشته باشه من تلاشمو 3 برابر میکنم که رتبه ی تک رقمی شین که دیگه سهمیه ای بودن یا نبودن مهم نیست
استان گیلان هم خیلی زیباست عاشق منظره هاشم
شما تلاش تونو بکنین حتما موفق میشین.کوه اورست را کسی فتح میکنه که میگه خدافظ ما رفتیم اورستو فتح کنیم نه کسی که میگه حالا بریم ببینیم چه میشه برفی نباشه بورانی نباشه
مسلما برای این فردی که این حرفو میزنه حتما برف و باد و بوران پیش میاد(این حرف از روانشناس بزرگ جناب آقای دکتر شاهین فرهنگ بود)

:71:

آخرین ویرایش توسط مدیر

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

m.r.s.54257 گفت
باشه اصن وقت فکر به ‌کنکور نیس. شما کی ازمون استعداد درخشان دادید و من کی دارم میدم؟!ببینید من تو مرکز استان گیلان زندگی میکنم و چند تا دوست سمپادی هم دارم که اونا به حق خودشون رسیدند و قبول شدند و حتی قبول دارند خیلیا تو پایشون اصلا حقشون نبود که بیاین سمپاد.ببینید تو اون سال سمپاد رشت ۱۱۲ نفر پسر گرفت که به جرئت میتونم بگم فقط حق پنجاه نفرش بود که بیان سمپاد .بزار یه چیزی رو بهتون بگم منی که پایه هشتمم سال پیش وقتی ۱۱۲نفرو جمع کردند ،وسط سال ۱۸نفرو بیرون کردند و نوبت دوم ۱۰ نفرو.حتی اوضاع به جایی رسید که یکی از معلما که تو شهر ما خیلی معروفه گفت اگه سال بعد هم همینطور باشه من از تیزهوشان میرم!!!!شما خیلی وقت پیش ازمون سمپاد دادید و از نظرم حق حداقل پنجاه نفرو خوردن شما که تو شهر ما نیستید و همینطور از اوضاع خبر ندارید.بزایرید اوضاع گرفتن دانش اموز در سمپادو بهتون بگم تو ازمون سمپاد تراز کل ۱۰۰۰۰ه و اول دانش اموزانی که ترازشون بالای ۹۰۰۰ بوده رو وارد میکنن که حدود ۲۰نفرن بعد هر دانش اموزی اگه ترازش بالای ۷۵۰۰ باشه و اگه عضو خانواده بسیج باشه بدون اینکه دقت کنن وارد تیزهوشان میکنن و وقتی کل سهمیه دارا وارد شدند و بعد چند نفر که ترازشون نزدیک به ۹۰۰۰ه یعنی بالای ۸۵۰۰رو وارد میکنن.ناگفته نمونه این گفته ی ناظم مدرسه تیزهوشانه---- دو نوشته به هم متصل شده است ----سهمیه؟ولی تیزهوشان که سهمیه نداره؟ تیزهوشان اصن ربطی به جانباز و بسیجی نداره.حتی تو فرم ثبت نامش هم گزینه ای به نام سهمیه وجود ندارهدر ضمن ما هم که قبول شدیم برای ورود به متوسطه دوم باید دوباره امتحان بدیم و خیلی از ماها قبول نمیشنمن تصمیم گرفتم هم برای المپیاد بخونم هم برای تیزهوشان. شاید کار دشواری باشه ولی من از پسش بر میام(لایه اوزن از اعتماد به سقف من پاره شده)شما هم مطمئن باشین که موفق میشین:1:
گزینه سهمیه وجود نداره ولی با یه کم گردش اموزش و پرورش کاملا به راحتی قابل تشخیصن و همینطور بگم که امورش و پروش به راحتی و از طریق مدرسه میتونه اخبار و اطلاعات فرد رو دراره تو شهر ما که چن نفرو مسئول میکنن واسه این کار---- دو نوشته به هم متصل شده است ----اره سهمیه داره.ممنون از دل داریتون[/quote]سلام،دوست من نمیدونم باورمیکنید یانه اما هیچ تفاوتی بین ما نیست!البته قبول دارم که سال به سال همه ی آزمونا دارن نادرست تر میشن و وضعیت آموزشی مون خیلی ایراد دار وعدالت ازبین رفته ولی چاره ای نیست و باید کنار بیایم،درحال حاضر کاری ازمون برنمیاد و نمیتونیم بشینیم تو خونه تا وضعیت ها درست بشن!باید تحمل کرد و پیش رفت

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

اره سهمیه داره.ممنون از دل داریتون

سهمیه نداره
بعدم سال های پیش تیزهوشانیا بدون اینکه برای مرحله دوم آزمون بدن می رفتن دبیرستان(متوسطه دوم)
اما حالا ما نظام جدیدا باید دوباره برای قبولی آزمون بدیم.
قبلا تیزهوشانی هارا بیرون نمی کردن و از مدارس دیگه افراد محدودی را می پذیرفتند اما حالا تیزهوشانی هارا بیرون میکنن و افراد زیادی را می گیرن
به نفع شما شده و به ضرر ما
بعدشم خیلی ها را دیدم تیزهوشانی بودن اونم توی شعبه های قوی ولی کنکور دولتی قبول نشدن و رفتن دانشگاه آزاد مثلا رتبش 40000 شده
مشکل اینجاس که سمپاد فقط اسمش بزرگه نه آدماش (البته داشتیم رتبه ی تک رقمی کنکور تو تیزهوشانیا ولی رتبه تک رقمی هم داشتیم که مدرسه عادی تو خومینی شهر میرفتن(تبه های تک رقمی کنکور 93 اصفهان)که تلویزیون هم دعوتشون کرد فک کنم رتبه ی 7 کنکور تجربی آقای آرین آیتی بود...
من از اصفهانم
حتی معلم های ما که سمپاد درس میدن مدرسه های عادی نمونه دولتی و غیر انتفاعی هم درس میدن حتی 3 تاشون همکارای مامان خودم بودن که توی مدرسه ی ما تدریس میکردن و هنوزم میکنن(مامانم دبیرریاضی متوسطه ی دومه)
و این همکارا اینقدر امتیازشون کم بوده که ته روستاهای اصفهان می افتادن(بیشتر معلما با پارتی بازی تیزهوشانی میشن کافیه مدیر آشنات باشه البته معلم های خوبم داریماااااااا)
این خود بچه ها هستن که تلاش میکنن و رتبه میارن نه اسم مدرسه ی سمپاد
ما هم فرقی با بچه های مدارس دیگه نمیکنیم . شاید مجبوریم واسه نگهداشتن آبروی مدرسه یه کارایی بکنین (بعضیا اونجارا دانشگاه میدونن)اما می دونیم که فرقی نمیکنه همچینم خبریش نیست ما هم قبل از قبولی یه چیزایی می شنیدیم اما وقتی رفتیم فهمیدیم نه فرقی نمیکنه فقط باید بیشتر بخونی که توی هر مدرسه ای امکان پذیره
حالا فرض کنیم خدایی نکرده سهمیه داره(مثل کنکور)حالا چون سهمیه داره ما نباید بخونیم که قبول شیم اگه سهمیه داشته باشه من تلاشمو 3 برابر میکنم که رتبه ی تک رقمی شین که دیگه سهمیه ای بودن یا نبودن مهم نیست
استان گیلان هم خیلی زیباست عاشق منظره هاشم
شما تلاش تونو بکنین حتما موفق میشین.کوه اورست را کسی فتح میکنه که میگه خدافظ ما رفتیم اورستو فتح کنیم نه کسی که میگه حالا بریم ببینیم چه میشه برفی نباشه بورانی نباشه
مسلما برای این فردی که این حرفو میزنه حتما برف و باد و بوران پیش میاد(این حرف از روانشناس بزرگ جناب آقای دکتر شاهین فرهنگ بود)

:71:[/quote]
این حرف من نیس این حرف ناظم و معلمای تیزهوشانه که سهمیه هم نقش داره.

gh2000

New Member
لایک ها
32

سهمیه نداره بعدم سال های پیش تیزهوشانیا بدون اینکه برای مرحله دوم آزمون بدن می رفتن دبیرستان(متوسطه دوم)اما حالا ما نظام جدیدا باید دوباره برای قبولی آزمون بدیم.قبلا تیزهوشانی هارا بیرون نمی کردن و از مدارس دیگه افراد محدودی را می پذیرفتند اما حالا تیزهوشانی هارا بیرون میکنن و افراد زیادی را می گیرن به نفع شما شده و به ضرر مابعدشم خیلی ها را دیدم تیزهوشانی بودن اونم توی شعبه های قوی ولی کنکور دولتی قبول نشدن و رفتن دانشگاه آزاد مثلا رتبش 40000 شده مشکل اینجاس که سمپاد فقط اسمش بزرگه نه آدماش (البته داشتیم رتبه ی تک رقمی کنکور تو تیزهوشانیا ولی رتبه تک رقمی هم داشتیم که مدرسه عادی تو خومینی شهر میرفتن(تبه های تک رقمی کنکور 93 اصفهان)که تلویزیون هم دعوتشون کرد فک کنم رتبه ی 7 کنکور تجربی آقای آرین آیتی بود...من از اصفهانمحتی معلم های ما که سمپاد درس میدن مدرسه های عادی نمونه دولتی و غیر انتفاعی هم درس میدن حتی 3 تاشون همکارای مامان خودم بودن که توی مدرسه ی ما تدریس میکردن و هنوزم میکنن(مامانم دبیرریاضی متوسطه ی دومه)و این همکارا اینقدر امتیازشون کم بوده که ته روستاهای اصفهان می افتادن(بیشتر معلما با پارتی بازی تیزهوشانی میشن کافیه مدیر آشنات باشه البته معلم های خوبم داریماااااااا)این خود بچه ها هستن که تلاش میکنن و رتبه میارن نه اسم مدرسه ی سمپاد ما هم فرقی با بچه های مدارس دیگه نمیکنیم . شاید مجبوریم واسه نگهداشتن آبروی مدرسه یه کارایی بکنین (بعضیا اونجارا دانشگاه میدونن)اما می دونیم که فرقی نمیکنه همچینم خبریش نیست ما هم قبل از قبولی یه چیزایی می شنیدیم اما وقتی رفتیم فهمیدیم نه فرقی نمیکنه فقط باید بیشتر بخونی که توی هر مدرسه ای امکان پذیره حالا فرض کنیم خدایی نکرده سهمیه داره(مثل کنکور)حالا چون سهمیه داره ما نباید بخونیم که قبول شیم اگه سهمیه داشته باشه من تلاشمو 3 برابر میکنم که رتبه ی تک رقمی شین که دیگه سهمیه ای بودن یا نبودن مهم نیستاستان گیلان هم خیلی زیباست عاشق منظره هاشمشما تلاش تونو بکنین حتما موفق میشین.کوه اورست را کسی فتح میکنه که میگه خدافظ ما رفتیم اورستو فتح کنیم نه کسی که میگه حالا بریم ببینیم چه میشه برفی نباشه بورانی نباشهمسلما برای این فردی که این حرفو میزنه حتما برف و باد و بوران پیش میاد(این حرف از روانشناس بزرگ جناب آقای دکتر شاهین فرهنگ بود):71:
این حرف من نیس این حرف ناظم و معلمای تیزهوشانه که سهمیه هم نقش داره.[/quote]خب حالا می فرمایین من که سهمیه ندارم چیکار کنم؟

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

این حرف من نیس این حرف ناظم و معلمای تیزهوشانه که سهمیه هم نقش داره.
خب حالا می فرمایین من که سهمیه ندارم چیکار کنم؟[/quote]
بستگی داره پدر و مادرت جزو خانواده شهید باشن یا نباشن.

gh2000

New Member
لایک ها
32

خب حالا می فرمایین من که سهمیه ندارم چیکار کنم؟
بستگی داره پدر و مادرت جزو خانواده شهید باشن یا نباشن.[/quote]

هنوزم میگم به سهیمه ربطی نداره منم نه جز خانواده شهیدم نه جانباز هیچ سهمیه ای هم ندارم
باشه هرجور خودتون راحتین* امیدوارم توی آزمون تیزهوشان قبول شین من که قبول میشم (چون تلاش میکنم)

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

سهمیه چیه؟
الان مدرسه ما 60% نمیدونن انقلاب چیه چه برسه از خوانواده شهدا و ... باشن :|
+سهمیه نداره قبول نشدین الکی بهونه نسازید لطفا :)

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

سهمیه چیه؟
الان مدرسه ما 60% نمیدونن انقلاب چیه چه برسه از خوانواده شهدا و ... باشن :|
+سهمیه نداره قبول نشدین الکی بهونه نسازید لطفا :)
باشه ما خنگ فقط شما راس میگی اصن من هیچی نخوندم اصلا شایسته رفتن به این مدرسه نیستم

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

بستگی داره پدر و مادرت جزو خانواده شهید باشن یا نباشن.
هنوزم میگم به سهیمه ربطی نداره منم نه جز خانواده شهیدم نه جانباز هیچ سهمیه ای هم ندارمباشه هرجور خودتون راحتین* امیدوارم توی آزمون تیزهوشان قبول شین من که قبول میشم (چون تلاش میکنم)[/quote]آفرین به این میگن اراده!منم مطمئنم که ان شاالله شما قبول میشید چون به خودتون ایمان دارید،ضمنا خانواده ی های شهدا وایثارگران فقط و فقط وفقط برای بستگان درجه اول(پدرومادروهمسر و فرزند و برادر و خواهر)سهمیه قائل میشن،دوستان اینقدر از زمین وزمان طلبکار نباشید مطمئن باشید با سهمیه هیچ حقی ناحق نمیشه واقعا اگر یک چیزایی رو بدونید ازحرفاتون پشیمون میشید

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

اخه شما یجوری میگی سهمیه نداره که انگار هر کی مخه اونجا قبول میشه. یه سالیم هس که برای سهمیه دارا ارزش بیشتری قائل بشن.اگه میخواید مطمئن شید که سهمیه داره یا نه برین اموزش و پرورش یا از اساتید مدرستون پرسید.( مگه میشه یه تیزهوشانی ندونه که مدرسه اش با سهمیه میگیره یا نه؟!)

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

اخه شما یجوری میگی سهمیه نداره که انگار هر کی مخه اونجا قبول میشه. یه سالیم هس که برای سهمیه دارا ارزش بیشتری قائل بشن.اگه میخواید مطمئن شید که سهمیه داره یا نه برین اموزش و پرورش یا از اساتید مدرستون پرسید.( مگه میشه یه تیزهوشانی ندونه که مدرسه اش با سهمیه میگیره یا نه؟!)
برادر یا خواهر گلم من حداقل پنج سال از شما بزرگترم!توی این مدارس‌مویی سفید کردم ها!من نگفتم سهمیه داره یا نداره گفتم فقط واسه درجه اول هاشون کاری‌میکنن!شما جانباز بالای ۴۹٪ دیدید؟میدونید چه مصیبتی میکشن خودشون وخانوادشون؟تاحالا کلاشنیکف دستتون گرفتید؟!سایت جای بحث علمیه اما اینقدر ناحق نباشید بخدا پای این مملکت خون ها رفته الانکه یکسری نشستن رو خون شهدا بقیه هم دارن رو زخم خانواده هاشون نمک میزنن!تو این سایت حداقل پونزده هزار دانش آموز سمپادی ونمونه وجود داره!همشون سهمیه داشتن؟!اینقدر خودتونو با مسائل الکی نسوزونین فایده ای نداره بجز گناه!

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

برادر یا خواهر گلم من حداقل پنج سال از شما بزرگترم!توی این مدارس‌مویی سفید کردم ها!من نگفتم سهمیه داره یا نداره گفتم فقط واسه درجه اول هاشون کاری‌میکنن!شما جانباز بالای ۴۹٪ دیدید؟میدونید چه مصیبتی میکشن خودشون وخانوادشون؟تاحالا کلاشنیکف دستتون گرفتید؟!سایت جای بحث علمیه اما اینقدر ناحق نباشید بخدا پای این مملکت خون ها رفته الانکه یکسری نشستن رو خون شهدا بقیه هم دارن رو زخم خانواده هاشون نمک میزنن!تو این سایت حداقل پونزده هزار دانش آموز سمپادی ونمونه وجود داره!همشون سهمیه داشتن؟!اینقدر خودتونو با مسائل الکی نسوزونین فایده ای نداره بجز گناه!
ینی چی ینی ما با اونا فرق داریم خون اونا رنگین تره و درجواب سوالتون بگم که اره جانباز ۴۹٪ دیدم و کلاشینکوفم نگرفتم دستم

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

باشه ما خنگ فقط شما راس میگی اصن من هیچی نخوندم اصلا شایسته رفتن به این مدرسه نیستم
کسی که سمپاد قبول نشه خنگ نیست :)

1-بهتره اینه که ببینی کسایی که قبول شدن آیا امکان داشتن سهمیه دارن یا نه که من چیزی که میبینم اینه که مدرسه ما اقلا کسی سهمیه نمیتونه داشته باشه.
2-اساتید مدرسه چرا؟
3-قبولی تیزهوشان فقط به خوندن زیاد نیست. به مدیریت جلسه و دقت هم هست. مطمئنی بی دقتی نکردی؟
4-گفتی اون دوستت که قبول شد گفتی نمره هاش زیر 10 بود ولی چجوری؟ مگه مال شما تو ابتدایی نمره دارین؟

m.r.s.d.bio

New Member
لایک ها
42

[QUOTEk;255238]کسی که سمپاد قبول نشه خنگ نیست
---- دو نوشته به هم متصل شده است---

1-بهتره اینه که ببینی کسایی که قبول شدن آیا امکان داشتن سهمیه دارن یا نه که من چیزی که میبینم اینه که مدرسه ما اقلا کسی سهمیه نمیتونه داشته باشه.
2-اساتید مدرسه چرا؟
3-قبولی تیزهوشان فقط به خوندن زیاد نیست. به مدیریت جلسه و دقت هم هست. مطمئنی بی دقتی نکردی؟
4-گفتی اون دوستت که قبول شد گفتی نمره هاش زیر 10 بود ولی چجوری؟ مگه مال شما تو ابتدایی نمره دارین؟[/QUOTE]
۱-اگه تو شهر شما اینجوری نبوده تو شهر ما که اینجوری بوده
۲-چون اونها بهتر از هر کس دیگری از کار اموزش و پرورش باخبرن
۳-تو اگه سوالات دوره ی مارو ببینی شاخ در میاری مخصوصا علوم و ریاضی و ادبیات همه از شهر دالغوز اباد ورداشتن اوردن. برید سرچ کنین سوالاتو دانلود کنین مخصوصا سر ریاضیش خوب فکر کنید سال ما تو استان گیلان کسی که بیشترین سوالو تو ازمون جواب داده بود ده تا بود دیگه داوری با خودتو ولی حتما سوالاتو از کسی بگیرین یا دانلود کنین
۴-بعلله ما اخرین سالی بودیم که توصیفی نبودیم ولی از سال ما به بعد بقیه توصیفی بودن

gh2000

New Member
لایک ها
32

چرا شما فک میکنید هر کی مخه باید اونجا باشه قبلا هم عرض کردم ما هم مثل شماییم فقط تلاش بیشتری میکنیم .

هنوزم میگم به سهیمه ربطی نداره منم نه جز خانواده شهیدم نه جانباز هیچ سهمیه ای هم ندارمباشه هرجور خودتون راحتین* امیدوارم توی آزمون تیزهوشان قبول شین من که قبول میشم (چون تلاش میکنم) آفرین به این میگن اراده!منم مطمئنم که ان شاالله شما قبول میشید چون به خودتون ایمان دارید،ضمنا خانواده ی های شهدا وایثارگران فقط و فقط وفقط برای بستگان درجه اول(پدرومادروهمسر و فرزند و برادر و خواهر)سهمیه قائل میشن،دوستان اینقدر از زمین وزمان طلبکار نباشید مطمئن باشید با سهمیه هیچ حقی ناحق نمیشه واقعا اگر یک چیزایی رو بدونید ازحرفاتون پشیمون میشید
[/quote]

خیلی متشکرم نظر لطفتونه بعدشم اگه سهمیه ای وجود داشت من دوره ی اول قبول نمیشدم
حتی اگه فرض کنیم سهمیه داره مثل کنکور اونوقت باید تلاشمونو بیشتر کنیم اگه همه اینطور منفی فک میکردن الان رتبه ی تک رقمی کنکور نداشتیم.

بالا