نظرتان در مورد بازی های تحت وب چیست؟

hoco.hc

New Member
لایک ها
267
پاسخ : نظرتان در مورد بازی های تحت وب چیست؟

نه... گنجایش مغز این انسان از این حرف ها خیلی بیشتره... در حقیقت اگه کسی مغزش آکبند نباشه، راحت میفهمه...
من اخبار رو خیلی کم گوش میدم. قبلا از اخبار خیلی بدم میومد چون در اصل اخبار رو پروپاگاندا می دونستم و اصلا نگاه نمی کردم. ولی الان حواسمو جمع می کنم که گول نخورم.
خب من نگفتم همه اینطوری هستند. گفتم اکثرا. ولی به نظر من باید به اخبار و ... گوش داد و بفهمی که چرا دارند اینو می گند.

90h92

New Member
لایک ها
248

ببین اولا اونا فرهنگ ندارن
دوما واقعا فکر می کنی این قدر که تو فیلم هایشان از فساد حرف می زنند واقعا می خوان بگن ما اینطوریم؟مگه اینا افتخاره؟
نه خیر می خوان ما رو نابود کنن
.
من کجای حرفم از تایید یا عدم تایید فرهنگ بیگانه سخن به میان آووردم؟؟؟؟
ببین ما الان تو بحثامون به نوعی صورت مسئله رو پاک کردیم
دوست عزیز من از کسی طرفداری نکردم تبلیغ هم نمیکنم
توی بحثای گفته شده موضوع اصلی به کلی فراموش شده و دارن به (اونا) بد و بیراه میگن

eed@$

New Member
لایک ها
40

بابا شما دیگه کی هستید موضوع رو از کجا به کجا بردید!!!!!!!!!!!!!!!!!
نظر من اینه که بازی های تحت وب واقعا میتونن خوب باشند.من خودم 3 ماه(فقط 3 ماه) بازی آنلاین تراوین(البته ایرانی اش نه انگلیسی اش) را بازی کردم.خیلی تجربه ی خوبی بود.هم باعث تقویت زبان انگلیسی شد،هم با دوستانی از سایر نقاط جهان آشنا شدم و هم فرهنگ های اونا رو شناختم.به نظر خودم که وقت تلف کردن نبود!!
ضمنا روی سخنم با بعضی از دوستان هست که میگن بازیه ایرانی بکنیم و این که بازی های ایرانی پیشرفت کردن و ...
من نمیدونم واقعا شما بازی Call Of Duty:Modern Warfare 3 را با بازی های مسخره ای که ایران میسازه یکی مکیند؟؟؟؟یعنی واقعا انتظار دارید یک کسی که می خواد بازی کنه بشینه با وجود چنین بازی ای بازی های ایرانی رو بکنه.آیا شما بازی Prince Of Persia(البته یکم قدیمیه) با بازی گرشاسب که ایران ساخته یک میکنید.خواهش میکنم اول فکر کنید بعد صحبت کنید.
ضمنا کسانی که از بازی Battelfield 3 صحبت میکنن چرا یکم درباره ی Prince of Persia صحبت نمی کنن.اگه این دوستان تحقیق کنن می بینن که سازنده ی این بازی(یعنی کمپانی Ubisoft) پس از ساخت این بازی توسط دولت آمریکا جریمه شد.چرا؟چون این بازی واسه ایران ساخته شده و هیچ منظور بدی هم نداره!!!ضمنا بازی بتلفید 3 صرفا برای ایرانی ها ساخته نشده.شاید حتی بشه گفت اصلا برای ایرانی ها ساخته نشده.کمپانی EA بدون شک میدونسته که این بازی نمیتونه فروش خوبی توی کشور ما داشته باشه پس خل نیست بیاد به خودش ضرر بزنه.

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

بابا شما دیگه کی هستید موضوع رو از کجا به کجا بردید!!!!!!!!!!!!!!!!!
نظر من اینه که بازی های تحت وب واقعا میتونن خوب باشند.من خودم 3 ماه(فقط 3 ماه) بازی آنلاین تراوین(البته ایرانی اش نه انگلیسی اش) را بازی کردم.خیلی تجربه ی خوبی بود.هم باعث تقویت زبان انگلیسی شد،هم با دوستانی از سایر نقاط جهان آشنا شدم و هم فرهنگ های اونا رو شناختم.به نظر خودم که وقت تلف کردن نبود!!
ضمنا روی سخنم با بعضی از دوستان هست که میگن بازیه ایرانی بکنیم و این که بازی های ایرانی پیشرفت کردن و ...
من نمیدونم واقعا شما بازی Call Of Duty:Modern Warfare 3 را با بازی های مسخره ای که ایران میسازه یکی مکیند؟؟؟؟یعنی واقعا انتظار دارید یک کسی که می خواد بازی کنه بشینه با وجود چنین بازی ای بازی های ایرانی رو بکنه.آیا شما بازی Prince Of Persia(البته یکم قدیمیه) با بازی گرشاسب که ایران ساخته یک میکنید.خواهش میکنم اول فکر کنید بعد صحبت کنید.
ضمنا کسانی که از بازی Battelfield 3 صحبت میکنن چرا یکم درباره ی Prince of Persia صحبت نمی کنن.اگه این دوستان تحقیق کنن می بینن که سازنده ی این بازی(یعنی کمپانی Ubisoft) پس از ساخت این بازی توسط دولت آمریکا جریمه شد.چرا؟چون این بازی واسه ایران ساخته شده و هیچ منظور بدی هم نداره!!!ضمنا بازی بتلفید 3 صرفا برای ایرانی ها ساخته نشده.شاید حتی بشه گفت اصلا برای ایرانی ها ساخته نشده.کمپانی EA بدون شک میدونسته که این بازی نمیتونه فروش خوبی توی کشور ما داشته باشه پس خل نیست بیاد به خودش ضرر بزنه.
راست می گی که از بحث خارج شدیم. من خودم هم یه زمانی تراوین بازی می کردم. که البته الآن که بهش نگاه می کنم خیلی مضخرف بود. به نظر من شرکت در بازی های این چنینی ( مثل تراوین ، آسمان دژ و ... ) خیلی اشتباهه. اونایی هم که می گند روابط اجتماعی قوی می شه و ...، خوداییش یه نگاهی بکنند ببینند چه طوری روابط خوب می شه. بیاند و همدیگه رو تهدید کنند و تو اتحاد حرفای الکی بزنند و ... ، روابط قوی می شه؟ به نظر من که کار اشتباهی هست این کار. البته باز هم از کار های مضر بهتره. دی

لایک ها
38

یه سوال مهم:منظور بازی هایی مثل آسمان دژ و...است یا بازی هایی که به صورت کل میشه آنلاین بازی کرد؟
Age Of Empires:Onlineاز بهترین بازی های این سبکه.کسی بازی کرده؟

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

من قبلن عاشق Age of Empires بودم.هم آنلاین هم آفلاین!!
آنلاین هم 2 شو بازی کردم(قدیما!!) هم 3 و هم بعدن با Expanson Pack هاش.
و خفن تر از همه بازیهای استراتژی بازی Total War .همه بازیهاش.از رم تا مدی ایول و شوگان 2 که اخیرن اومده.
خب آره!واقعن جذابیت دارند!ولی این نباید مارو گول بزنه!چیزای بد کلن جذابیت دارند!طبیعیه!
هر کدوم به نوعی.Travian ,... به نوع خودشون ..Counter , Battlefield ,.. و Mass Effect ,... هم به نوع خودشون و همشونم MultiPlayer دارن.
و اتفاقن تنوعی که در ساخت این بازی ها هست....اگر دقت کنید برای عر سلیقه ای تقریبن بازی هست...میخوان همه رو جذب کننند...همه..
این فلسفه ی دهکده جهانی در واقع ایده ی جهان وطنی هست که فراماسونر ها بهش اعتقاد دارند....و همه نظر هارو هم میخوان جلب کنند تا به اهدافشون برسند.
فقط یک چشمه اش بازی هاست....
امیدوارم بقیه مثه این دوستمون بجای اینکه به من بگن "شما چیز دیگه ای نمی بینید و..."
برن ببینند و بدون تعصب و نظر قبلی...منصافنه فکر کنند و قضاوت کنند.

لایک ها
38

من قبلن عاشق Age of Empires بودم.هم آنلاین هم آفلاین!!
آنلاین هم 2 شو بازی کردم(قدیما!!) هم 3 و هم بعدن با Expanson Pack هاش.
و خفن تر از همه بازیهای استراتژی بازی Total War .همه بازیهاش.از رم تا مدی ایول و شوگان 2 که اخیرن اومده.
خب آره!واقعن جذابیت دارند!ولی این نباید مارو گول بزنه!چیزای بد کلن جذابیت دارند!طبیعیه!
هر کدوم به نوعی.Travian ,... به نوع خودشون ..Counter , Battlefield ,.. و Mass Effect ,... هم به نوع خودشون و همشونم MultiPlayer دارن.
و اتفاقن تنوعی که در ساخت این بازی ها هست....اگر دقت کنید برای عر سلیقه ای تقریبن بازی هست...میخوان همه رو جذب کننند...همه..
این فلسفه ی دهکده جهانی در واقع ایده ی جهان وطنی هست که فراماسونر ها بهش اعتقاد دارند....و همه نظر هارو هم میخوان جلب کنند تا به اهدافشون برسند.
فقط یک چشمه اش بازی هاست....
امیدوارم بقیه مثه این دوستمون بجای اینکه به من بگن "شما چیز دیگه ای نمی بینید و..."
برن ببینند و بدون تعصب و نظر قبلی...منصافنه فکر کنند و قضاوت کنند.
من منظورم اونا نبودن,Age of Empires:Online یک نسخه ی مستقل از شماره های قدیمی این بازی اند وسال پیش در وب قرار گرفت.
این هم لینکش:Home Page | Age of Empires Online
کلا بازی های شرکت BLIZZARDدر این ضمینه بینظیرند.ازStarcraft بگیرین تا ||| Daiblo که بعد از 12 سال همین چند روزه دیگه منتشر میشه.
چرا شما همه چیز رو به فراماسونری و... ربطش میدید؟

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

اگه گفتی؟؟؟
چون ربط داره!

بالا