لایک ها
47
پاسخ : نظر سنجي

براي خودم ١٠ درصد فايده علمي و ٩٠ خاصيت مسنجري دارد!

لایک ها
268

فایده ی علمی: 5 درصد
مطالب خواندنی و سرگرمی: 45 درصد
فایده ی مسنجری (صحبت با دوستان) : 50 درصد
من نصف افراد چت رومم رو با irysc آشنا شدم

AminYar

New Member
لایک ها
575

دست شما درد نکنه. با این توصیفات فکر کنم آقای خلینا فروم را ببنده بهتره!!!:24:
من خیلی دیر با سایت آشنا شدم ولی حتی اگر تنها فایده سایت هم مسنجری باشه می ارزه.
حداقل با المپیادی ها دوست میشی.
خدا خیر به آقای خلینا بده.

b_delshad

New Member
لایک ها
142

درد دل مارو گفتی.
از بعد مرحله دو تالار کامپیوتر به جز بررسی مرحله دو هیچ بحثی نشد. درسته که بچه ها باعث رونق می شن یا به خاطر نهایی پست نمی دن ولی چرا بحث غیر علمی می کنن؟ ینی اونا وقت نمی گیره؟ فقط سوال گذاشتن وقت می گیره؟
ببخشیدا ولی الان به نظر من تو کامپیوتر نظرات شااززز مفید تره.
الان فایده علمی اش 5 در صده برای من. قبل مرحله دو خیلی مفید تر بود. من روزی دو بار می اومدم. الان هفته ای یه بار می ام.

لایک ها
47

دست شما درد نکنه. با این توصیفات فکر کنم آقای خلینا فروم را ببنده بهتره!!!:24:من خیلی دیر با سایت آشنا شدم ولی حتی اگر تنها فایده سایت هم مسنجری باشه می ارزه.حداقل با المپیادی ها دوست میشی.خدا خیر به آقای خلینا بده.
بهتر بود به موضوع نگاه مي كردي اول! من انتقاد نكردم فقط نظر سنجي و جوابش گفتن درصد !!!

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

ولی من واقعا با این سایت رفع اشکال میکنم و فک میکنم خیلی مفید بود. درضمن با رقیب هام اشنا شدم و تونستم خودم رو محک بزنم!
حدود 50 درصد!

آخرین ویرایش توسط مدیر

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

من دو نفر رو کاملا میشناختم ولی اونها من رو نمی شناختند.از طریق اینجا اونها رو پیدا کردم و واقعا خیلی خوشحال شدم.
مدتها بود دنبال یه سرنخ ازشون بودم.
البته مدتی هست مطالب علمی فروم کمی راکد شده و اون هم به نظر من کاهش تعداد کابران فعال هست.

60 درصد صحبت با دوستان
40درصد علمی

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
47

با تشكر از همه لطفا درصد هم بگيد، يك نكته اين كه اين جا با رقبا اشنا شديد بحث علمي محسوب نمي شه در واقع همون حالت مسنجري داره!!!

AminYar

New Member
لایک ها
575

آره مثلا مهران کریم زاده فکر کنم چند ماهی میشه به زیست سر نزده.نیما هم که دیر به دیر میاد.
ولی من فکر کنم لازم نیست که تمامی بحث ها المپیادی و علمی باشه.
اینجا مجموعه ای از دانش آموزان جمع شدند که دید دیگری نسبت به محیط اطراف خود دارند.
پس اینجا محیط خوبیه که بشه نظر المپیادی ها را در مورد مسائل مختلف و مقتضای سن دونست.
مطمئنا المپیادی بودن فقط حل مساله نیست.المپیاد بخصوص تو این نظام آموزشی دمده و فاسد یه نگرشه. یه فرهنگه
میتونم بگم فروم آیریسک تنها فرومیه که به طور تخصصی و سازماندهی شده این دانش آموزان را دور هم میاره.
حتی اگر تو این فروم بحث های متفرقه بشه، نباید نادیده گرفت آیریسک تونسته المپیادی های ایران را زیر یه سقف بیاره و اونا را با هم آشنا و متحد کنه.
پس اگه گاهی اونطوری که شایسته است در فروم بحث نمیشه بدونین که اشکال از ماست.مسئولین سایت بی تقصیرند.
به نظرم حتی اگه بحث های علمی هم تو این فروم انجام نشه باز هم آیریسک دستاورد بزرگی را برای المپیاد این مرز و بوم به ارمغان آورده. و اگر نظر من را بخواین فکر میکنم لازمه که خیلی هم بحث المپیادی نشه. یادتون نره که المپیاد هدف نیست بلکه وسیله است.
به امید اینکه روزی تفکر المپیادی بودن در تمامی کشور گسترش پیدا کنه. انشاالله.

آخرین ویرایش توسط مدیر

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

آره مثلا مهران کریم زاده فکر کنم چند ماهی میشه به زیست سر نزده.نیما هم که دیر به دیر میاد.
ولی من فکر کنم لازم نیست که تمامی بحث ها المپیادی و علمی باشه.
اینجا مجموعه ای از دانش آموزان جمع شدند که دید دیگری نسبت به محیط اطراف خود دارند.
پس اینجا محیط خوبیه که بشه نظر المپیادی ها را در مورد مسائل مختلف و مقتضای سن دونست.
مطمئنا المپیادی بودن فقط حل مساله نیست.المپیاد بخصوص تو این نظام آموزشی دمده و فاسد یه نگرشه. یه فرهنگه
میتونم بگم فروم آیریسک تنها فرومیه که به طور تخصصی و سازماندهی شده این دانش آموزان را دور هم میاره.
حتی اگر تو این فروم بحث های متفرقه بشه، نباید نادیده گرفت آیریسک تونسته المپیادی های ایران را زیر یه سقف بیاره و اونا را با هم آشنا و متحد کنه.
پس اگه گاهی اونطوری که شایسته است در فروم بحث نمیشه بدونین که اشکال از ماست.مسئولین سایت بی تقصیرند.
به نظرم من حتی اگه بحث های علمی هم تو این فروم انجام نشه باز هم آیریسک دستاورد بزرگی را برای المپیاد این مرز و بوم به ارمغان آورده.
به امید اینکه روزی تفکر المپیادی بودن در تمامی کشور گسترش پیدا کنه. انشاالله.
با شما کاملا موافقم ولی به نظرم ما کاربران هم بعضی اوقات واقعا کم کاری میکنیم. جدیدا اکثر تایپیکهای اینجا هیچ ربطی به المپیاد و علم ندارن و حتی به موضوعات اجتماعی که هر فردی به اون لازم داره؛ ندارند. و فقط باعث افزایش تعداد تایپیکها و پستها میشند. قبول دارید؟ ما خودمون باید قبل از اینکه ایجاد تایپیک کنیم یکم با خودمون فکر کنیم. درسته؟

لایک ها
47

دوستان اين يه تاپيك نظر سنجي بحث الكي نكنين لطفا،هر كس نظر شخصي خودشو داره يك بار مي گه ديگه جاي بحثش اين جا نيست.

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

دوستان اين يه تاپيك نظر سنجي بحث الكي نكنين لطفا،هر كس نظر شخصي خودشو داره يك بار مي گه ديگه جاي بحثش اين جا نيست.
هدف از ایجاد این تاپیک چیست ؟

AminYar

New Member
لایک ها
575

يعني چه؟خوب داريم بحث ميكنيم ديگه!!! يعني بيايم يه سري درصد اعلام كنيم كافيه؟حالا اعلام كرديم بعدش به چه درد ميخوره ميشه پروژه آمار؟!!!تاپيك خوبي زده شده كه ميشه از بچه ها پرسيد چه انتظاراتي از آيريسك دارند. ميخواين تيتر تاپيك را عوض كنيد.

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

ولی به نظر من فایده ی علمی و المپیادیش 30 درصدی میشه چون هر جا گیر کنم یه تاپیک و...

سوالا و جوابای خوبی هم توش مطرح میشه

ضمنا تو جمع المپیادی ها هم هستیم که عالیه !

لایک ها
47

هدف از ایجاد این تاپیک چیست ؟
هدف از ايجاد اين تاپيك اينه كه هر كس بياد نظرشو در باره ي بهره علمي سايت بگه و توصيه و شكايتي داره مطرح كنه،ولي الكي فضاي تاپيك رو با طرف داري هاي الكي مثل خانمmahzadi پر نكنه!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

هدف از ايجاد اين تاپيك اينه كه هر كس بياد نظرشو در باره ي بهره علمي سايت بگه و توصيه و شكايتي داره مطرح كنه،ولي الكي فضاي تاپيك رو با طرف داري هاي الكي مثل اقاي mahzadi پر نكنه!
شما که از ابتدا تاپیک به هرکی نظر داد دارید میگید فقط درصد بگید ...

در بین تمامی پست های این تاپیک پست آقای mahzadi اسپم هستش

موفق باشید :53:

پاورقی : به ادامه بحث اصلی تاپیک بپردازید

math

New Member
لایک ها
1,096

شما که از ابتدا تاپیک به هرکی نظر داد دارید میگید فقط درصد بگید ...

در بین تمامی پست های این تاپیک پست آقای mahzadi اسپم هستش

موفق باشید :53:

پاورقی : به ادامه بحث اصلی تاپیک بپردازید
برای من 90 درصد اموزشی بوده

-com-

New Member
لایک ها
155

برای من 30 درصد جنبه علمی داشته و بیشتر تونستم دوستای خوبی پیدا کنم تا اینکه برای حل مسئله بیام اینجا...

بالا