نظر شما درباره ی کتاب چگونه مسائل شیمی را حل کنیم؟

Choomba

New Member
لایک ها
189
پاسخ : نظر شما درباره ی کتاب چگونه مسائل شیمی را حل کنیم؟

نه لازم نيست.

من دستور كاري خوندن مورتيمر رو از يه مدال دار كشوري گرفتم و گفت توي مورتيمر هم خوندن اين فصلها نيازي نيست.
ولی تعادل و اسید باز رو آدم یکم بلد باشه بد نیست.(ضرر نداره که)

mahdisoleiman

New Member
لایک ها
48

عالیه.بعضی فصلارو باید دو بار خوند

آخرین ویرایش توسط مدیر

gh.faezeh

New Member
لایک ها
17

با سلام
می خواستم بدونم کتاب ( چگونه مسائل شیمی را حل کنیم ) در چه سطحی هستش ؟
:1:

minoo.om

New Member
لایک ها
17

سلام
کتابه خوبیه فقط من باتقریب زدنش مشکل داشتم.‏
۳فصل اولش ک خیلی ساده بود. واس من ک بعداز۲۰۰۰ومسائل برگزیده رفتم سراغش ی جورایی مکمل حساب میشدالبته ب غیرازپیش دانشگاهیش---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

آخرین ویرایش توسط مدیر

minoo.om

New Member
لایک ها
17

با سلام
می خواستم بدونم کتاب ( چگونه مسائل شیمی را حل کنیم ) در چه سطحی هستش ؟
:1:
بستگی داره خودت در چه سطحی باشی و چ کتابایی تا الان خوندی؟؟؟
هم سوالای خیلی آسون داره هم خیلی سخت:1::1:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

میخواستم بدونم به نظرتون برای شروع خوندن المپیاد شیمی کتاب چگونه مسائل......مناسبه؟کدوم کتابا مناسبترن؟؟؟؟؟؟؟؟:26:
اول همون کتابای مبتکران دبیرستانوبخون البته من سال سوم خیلی سبزو خوندم.
بعدبرو این کتابارو بخون==>2000 مسئله(سطح 1و2 در حده مرحله اوله)/ مسائل برگزیده /چگونه مسائل/ شیمی آلی بهنام خیلی خوبه توشیمی آلی /کارگاه حل مسئله دکتراسداللهی(من شیمی تجزیه روخوندم خوب بود ولی کتابای قبلی بهترن) /شیمی بانگرش تحلیلی /مرحله اول مسعود جعفری(فصلارو جدا کرده خیلی خوبه)/

ziba 1

New Member
لایک ها
2

سلام . من کتاب چگونه مسائل شیمی را حل کنیم رو خریداری کردم ولی ویرایش هشتمش با قبلی ها فرق داره ... مثلا توی ویرایش های قبلی رنگ جلدش آبی هستش ولی تو این جا نارنجی _ سفیده .... می خواستم بدونم از لحاظ محتوا چه قدر با قبلی ها فرق داره ؟ :4:

ma.gh

New Member
لایک ها
56

سلام . من کتاب چگونه مسائل شیمی را حل کنیم رو خریداری کردم ولی ویرایش هشتمش با قبلی ها فرق داره ... مثلا توی ویرایش های قبلی رنگ جلدش آبی هستش ولی تو این جا نارنجی _ سفیده .... می خواستم بدونم از لحاظ محتوا چه قدر با قبلی ها فرق داره ؟ :4:
سلام کتاب چگونه مسائل واقعا کتاب عالی هست و فک نمیکنم تغییر خاصی کرده باشه کتاب درضمن اگه تهران باشید تو برخی دست دوم فروشی های انقلاب کتابای دست دوم المپیاد پیدا میشن میتونید مقایسه کتید یا از سال بالایی های مدرستون قدیمیشو برای چک کردن بگیرید.

ziba 1

New Member
لایک ها
2

سلام کتاب چگونه مسائل واقعا کتاب عالی هست و فک نمیکنم تغییر خاصی کرده باشه کتاب درضمن اگه تهران باشید تو برخی دست دوم فروشی های انقلاب کتابای دست دوم المپیاد پیدا میشن میتونید مقایسه کتید یا از سال بالایی های مدرستون قدیمیشو برای چک کردن بگیرید.
من از جایی شنیده بودم که حدود 100 - 200 تا مسئله بیش تر داره !!! :4::4: به همین خاطر می خوام بدونم مسئله های ویرایش قبلی هنوز تو کتاب هست یا نه ؟

بالا