وضعیت
موضوع بسته شده است.

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160
پاسخ : نقد,برسی,تجزیه,تحلیل,ارزیاب ی و آنالیز جمله ی کتاب درسی در موردrbc

دوستان فکر نمیکنید که وقتتونو الکی دارید هدر میدید؟
اصلا کتاب درسی یکم اشتباه کرده
خوبه؟
در هر صورت منبع همین کتابه
اگر دنبال واقعیت هستید ، خوب این همه کتاب ...
بس نیست ؟

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

دوستان فکر نمیکنید که وقتتونو الکی دارید هدر میدید؟
اصلا کتاب درسی یکم اشتباه کرده
خوبه؟
در هر صورت منبع همین کتابه
اگر دنبال واقعیت هستید ، خوب این همه کتاب ...
بس نیست ؟
حالا نمی خوام اسپم بدم ولی طاها جان اگه با همین تفکر شما پیش بریم نباید انتظار داشته باشیم تو کتابای خودمون پیشرفت داشته باشیم بازم اگه مسله ای بود پ.خ بده. در ضمن اشتباهات بزرگ از همین اشتباهات کوچک سرچشمه می گیرند.

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

حالا نمی خوام اسپم بدم ولی طاها جان اگه با همین تفکر شما پیش بریم نباید انتظار داشته باشیم تو کتابای خودمون پیشرفت داشته باشیم بازم اگه مسله ای بود پ.خ بده. در ضمن اشتباهات بزرگ از همین اشتباهات کوچک سرچشمه می گیرند.
کاملا حرفاتو قبول دارم
قابل احترام هستن
ولی متاسفانه کسی زیاد اهمیت نمیده!

Catalyst

Active Member
لایک ها
174

جمله ی اول تاپیک درسته! هموگلوبین از طریق اثر بور تو حمل co2 از طریق بیکربنات تاثیر زیادی داره

ضمنا خود نویسنده های کتاب هم به شاهکار بودنش واقفن! به قول یکیشون اونا هم میخوان درست کنن کتابو ولی نمیشه!

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من منظورم رو بد رسوندم چون ما بر حسب در صد حرف میزنیم این دو رو زماناشون رو متفاوت میگیریم اگه نیازی به توضیح بیشتر هست بازم بگم در ضمن منظور کتاب اونی که احمدی میگن نیست.
دوست من دقیقا چون بر حسب درصد حرف میزنیم باید با هم در نظر بگیریم وگرنه با یه تفکر ساده میشه فهمید که اگه اینطور نبود خیلی قضیه فرق داشت برای حساب کردن درصد!
در ضمن احمدی نه و خانم احمدی!کتاب به طور دقیق به چیزی اشاره نکرد و برداشت ضمنی هرکس می تونه اگه خلاف طبیعت نباشه درست باشه!
موفق باشید

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

دوست من دقیقا چون بر حسب درصد حرف میزنیم باید با هم در نظر بگیریم وگرنه با یه تفکر ساده میشه فهمید که اگه اینطور نبود خیلی قضیه فرق داشت برای حساب کردن درصد!
در ضمن احمدی نه و خانم احمدی!کتاب به طور دقیق به چیزی اشاره نکرد و برداشت ضمنی هرکس می تونه اگه خلاف طبیعت نباشه درست باشه!
موفق باشید
فعل جلویی رو که میبینین؟؟؟؟؟ دوست عزیز اگه من می خواستم بی احترامی کنم از فعل جمع استفاده نمی کردم.(فقط محض اطلاع گفتم حالا برداشت آدم مهمه)

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

ببین دوست عزیز (حسین جان) مهم این نیست که کتاب اشتباه گفته یا نه مهم اینه که این به اصطلاح اشتباه در سطح کنکور مشکلی به وجود نمیاره وگرنه تا حالا دوستان به فکر اصلاح این مورد می افتادن!در نهایت منظورم اینه که حتی اگه کتاب غلط گفته باشه این از اون مواردی هستش که شما واسه کنکور باید درستش رو یاد بگیرید و لازم به یادگیری مطلب اشتباه نیست...!
موفق باشید

ehsanoxv

New Member
لایک ها
0

در ص87 کتاب زیست2 گفته شده که گلبول های قرمز در انتقال اکسیژن و مختصری کربن دی اکسید نقش دارد. و از طرفی می دانیم که گلبول قرمز به صورت بیکربنات(70%) و به صورت ترکیب با هموگلبین(23%) در انتقال کربن دی اکسید نقش دارد. حالا آیا 93% مختصر است؟؟؟!!! ایا کتاب درسی باز هم اشتباه کرده است؟

*اسپم ممنوع
*بحث دو نفره ممنوع
*تخریب شخصیت ممنوع!!
از اونجایی که میدونیم نقش انقال گاز ها بر عهده همو گلوبین هاست انهم نقش مستقیم بنابراین منظور کتاب در مورد انقال کربن دی اکسید توسط هموگلبین اریترو سیت بوده که23 درصد میباشد

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

حرف علمی لطفا

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

از اونجایی که میدونیم نقش انقال گاز ها بر عهده همو گلوبین هاست انهم نقش مستقیم بنابراین منظور کتاب در مورد انقال کربن دی اکسید توسط هموگلبین اریترو سیت بوده که23 درصد میباشد
دوست عزیز ما به صورت کامل در بالا در این مورد بحث کردیم لدفا اول مطالب رو بخونید بعد پست بدین. دوما نقش انتقال گاز فقط بر عهده ی هموگلیبن هاست؟؟؟پس غشای گلبول قرمز چی؟؟؟پلاسما چی؟؟در ضمن اقای ذاکرنژاد جواب کلی بحث رو دادن.

ehsanoxv

New Member
لایک ها
0

دوست خیلی عزیزز ریز بین باهوش بیکربنات نقش غیر مستقیم دارن اما هموگلوبینه که نقش مستیم داره و منظور کتاب نقش اصلیه

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

جمله تو بخون!!!((
از اونجایی که میدونیم نقش انقال گاز ها بر عهده همو گلوبین هاست)) حالا خودت فهمیدی چی گفتی بعد اومدی درست کنی گفتی ان هم نقش مستقیم در ضمن اگه می خوندی من نوشتم جمله نه کل متن اسپم نده لدفا.بحث دو نفره ست.

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

نقش اصلی من حرفم درسته
اقا باشه حرفت درسته(جمله تم ماشائ الله نخوندی) گفتم اسپم نده یه ناظم بیاد این تاپیک رو ببنده این اسپما هم حذف کنه.

Marshall

New Member
لایک ها
970

واقعا یه موضوع کوچیک نیاز به این همه اسپم دادن داره؟؟

به درخواست شروع کننده تاپیک،بسته شد ...

آخرین ویرایش توسط مدیر
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا