b_delshad

New Member
لایک ها
142
پاسخ : .: نقد و بررسی مرحله دوم المپیادهای علمی - اردیبهشت 91 :.

رشته کامپیوتر شهر تهران حوزه دبیرستان شهید بهشتی
این حوزه صدا ی کبوتر توش قطع نمی شد. آخه چرا باید یه جای سربسته توش کبوتر باشه؟

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

رشته کامپیوتر شهر تهران حوزه دبیرستان شهید بهشتی
این حوزه صدا ی کبوتر توش قطع نمی شد. آخه چرا باید یه جای سربسته توش کبوتر باشه؟
برای فیزیک هم همینجا بود آدم با صدای کبوتر ها سردرد می گرفت.!:82:

Sameen

New Member
لایک ها
6

بنام خداوند علیم و حکیم
حضور محترم برنامه­ریزان امتحانات المپیاد شیمی
اینجانب دانش آموز سوم دبیرستان شرکت کننده در آزمون مرحله دوم المپیاد شیمی از شهر اصفهان در مورد نحوه برگزاری این امتحان اعتراض دارم:
  • اشکال در ارائه سوال که سبب شده شرکت کنندگان وقت بیش از حد برای این سوال از دست دهند و برای سوالات دیگر وقت کم بیاورند. اگر کسی مثلا از سوال 1 شروع نکرده باشد، وقت بیشتری را برای سوالات دیگر گذاشته و توانسته نمره ی بیشتری کسب کند، و کسی که وقت برای پاسخ دادن به قسمتی که اکنون حذف شده گذاشته، حداقل 5،6 نمره از سوال دیگری از دست داده و وقتی که برای قسمت حذف شده گذاشته شده هیچ سودی نداشته،
  • کمبود وقت اختصاص داده شده برای کل آزمون، با توجه به اینکه در مرحله اول 180 دقیقه برای 35 سوال چند گزینه­ای داده شده بود و این تقسیم بندی زمان با نوع تشریحی بودن سوالات مناسبت نداشته است،
  • نوشتن پاسخ­ها با مداد که توهم ایجاد تقلب را ایجاد می­کند همچنین سرعت و روانی در نوشتن با مداد کمتر از خودکار است،
  • گرفتن ماشین حساب از شرکت کننده­ها که باعث ایجاد استرس برای آنها میشود
با تشکر از زحمات و توجه شما به این اعتراض

bahman

New Member
لایک ها
270

اگه ميخواهيد به اعتراض ترتيب اثر داده بشه بهتره چند شهر مهم با هم به نحوه ي برگزاري المپياد شيمي اعتراض کنن.
یعنی تا الان کسی اعتراض نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا اعتراض کنید من 3 بار زنگ زدم شما هم بزنید

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ارسال های اضافی پاکسازی گردید.
دوستانی که قصد دارند نکاتی را اضافه کنند، ابتدا نوشته های قبل را بخوانند و در صورتی که نقطه مشترکی اشاره شده، از دکمه تشکر استفاده نمایند و از تکرار بپرهیزند.

مطمئن باشید جمع بندی این نظرات به باشگاه انتقال داده خواهد شد و سعی ما بر این است که در سالهای آینده بتوانیم مشکلات را کمتر کنیم.

موفق باشید

bahman

New Member
لایک ها
270

ارسال های اضافی پاکسازی گردید.
دوستانی که قصد دارند نکاتی را اضافه کنند، ابتدا نوشته های قبل را بخوانند و در صورتی که نقطه مشترکی اشاره شده، از دکمه تشکر استفاده نمایند و از تکرار بپرهیزند.

مطمئن باشید جمع بندی این نظرات به باشگاه انتقال داده خواهد شد و سعی ما بر این است که در سالهای آینده بتوانیم مشکلات را کمتر کنیم.

موفق باشید
اقای خلینا ناراحت نشینا ولی امسالو یه کاری بکنین پس منو مثل منها چی میشن تا سال دیگه کی دور ازجون همه جز خودم مردست کی زنده دور ازجون من
بابا من دارم دیوونه میشم حق من چی میشه یعنی مسئولین حاظر نیستند..................................
بعدشم
این نقد بگیرو از ان نسیه بدار کاواز باشگاه شنیدن از دور خوش است
تورو خدا یه کاری واسه ما بکنین از این بیعدالت تر دیگه نمیشد
دوستان زنک بزنید باشگاه ....................

آخرین ویرایش توسط مدیر

popular

New Member
لایک ها
20

سلام
تهران حوزه ی شهید بهشتی المپیاد کامپیوتر
نکات مثبت
1-همه ی سوالات تشریحی بود و هر دو برگه صحیح میشه ولی قبلا اگه کسی تستی را بد می داد وتشریحی را عالی میداد قبول نمیشد
2-وقت با سوال سازگار بود هر سوال 1ساعت وقت
3-سوالات طوری طراحی شده بود که بین من که مدرسه ام معمولی است وکلاس المپیاد نرفتم و یک سمپادی فرقی نبود چون فقط قدرت حل مسئله بود وبه آموزش خاصی نیاز نبود
4-با مداد اگر می خواستی پاک کنی خوب بود
5-تعداد برگه های چکنویس خوب بود 4برگه a4
نکات منفی
1-بازم به خاطر اینکه با مداد بود ولی باز من نمی دونم ولی ممکنه توی باشگاه برای آشناها پارتی بازی بشه یعنی جواب براشون بنویسن (این یه فرضه)
2-سوالات با پاسخنامه یکی بود اگه می خواستی سوال و نگاه کنی باید برمیگشتی صفحه ی قبل مخصوصا سوال آخره روز دوم که سوالش سه صفحه بود
3-همونجور که گفتن بودن پرنده در سالن واینکه باداشتن سقف آهنی صدای بادو چند برابر میکرد
4-راحت میشد تقلب کرد قسمت انتهای سالن بعد یک ساعت اصلا مراقب نبود ودانش آموزان هم روی یک سکو بودند که پشتشون جایگاه چوبی برای سخنران بود وقشنگ قابل دیدن نبودند من خودم دیدم که راحت باهم حرف می زدند
5-البته این جزو امتحان نیست ولی خوب باز معلومه که نتایجو دیر اعلام می کنن و باداشتن امتحان نهایی برای سوما واینکه اولای تیر آزمون برنامه نویسی میگیرن برای ورود مرحله 3
با تشکر از آقای خلینا

bahman

New Member
لایک ها
270

دوسانی که میخوان اعتراض کنن
دوستان عزیز من تماس گرفتم بهترین راه اعتراض نوشتن اعتراض کتبیه به این شکل نام و نام خانوادگی نام حوزه نام رشته و شماره داوطلب و سپس اعتراضات خود با دلیل
این نامهرو به شماره22019970 ارسال کنید (معاونت دانش پژوهان اقای میرزایی) و در پاین درخواسستونو بنویسین مثلا برگذاری مجدد
هرچه سریعتر این کارو بکنین بعدشم به شماره 26205108 تماس بگیریدو پی جور شید هر چه سریعتر

Mehbang

New Member
لایک ها
25

سلام
همگی خسته نباشین

این لینک و میزارم اگه کسی نظری داره همونجا بیان کنه
توضیحاتشم هست
امیدوارم و خواهشمندم که این پست پاک نشه

ysc91.blogfa.com

mona-d

New Member
لایک ها
1

فکر میکنم غیر از المپیاد شیمی المپیاد نجوم هم مشکلات داشته هاااااااا!واقعا اگه میشه کاری کنید حق ما به اندازه ی کافی با اون معلم فرستادن باشگاه ضایع شدههه!

jamesford

New Member
لایک ها
5

سلام به همه
من داوطلب شرکت در المپیاد شیمی از تهران بودم و سه سال از عمر خودم رو برای این کار صرف کردم.
سئوال من اینه که طبق چه قانونی بعد از 21 دوره امسال باید شاهد چنین تغییراتی باشیم و کدام قانون میگه ماشین حساب ممنوعه. اگه قانونا ممنوعه چرا بعدا آزاد شده واگه قانونا آزاده چرا اینجوری عمل شده. آیا این بدین معنی نیست که بجای قانون سلیقه های شخصی و ... حاکمه؟
چرا در برگه ی سوالات نوشته شده که فقط با مداد مشکی نرم جواب بدید.چه تضمینی وجود داره که هرچی که مابنویسیم رو پاک نکنن؟چرا بعدش گفتن که میتونین با خودکار بنویسین؟آیا این ناهماهنگی ها باعث ایجاد استرس در داوطلبان نمیشه؟ هدف برگزاری امتحان انتخاب نفراتیه که از لحاظ سواد ، دقت و سرعت عمل از دیگران بهتر باشن نه این که کسایی انتخاب بشن که از بقیه خوش شانس ترند...اگه به شانسه که از همون اول بیاین رندوم 40 نفرو انتخاب کنین.دیگه بیخود 3 سال از عمر ملتو تلف خودتون نکنید.
آیا کارشناسی عوامل موثر در امتحان مثل استفاده یا عدم استفاده از ماشین حساب یا جواب دادن به سوالات با مداد یا خودکار بیشتر از نیم ساعت وقت مسئولان را میگرفت؟ آیا مسائلی در این حد مهم باید قربانی تصمیم گیریهای نسنجیده افرادی بشه ؟
ببخشید که طولانی شد ولی جواب عمر تلف شده من و امثال من رو چه کسی میده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

jamesford

New Member
لایک ها
5

سلام به همه
من داوطلب شرکت در المپیاد شیمی از تهران بودم و سه سال از عمر خودم رو برای این کار صرف کردم.
سئوال من اینه که طبق چه قانونی بعد از 21 دوره امسال باید شاهد چنین تغییراتی باشیم و کدام قانون میگه ماشین حساب ممنوعه. اگه قانونا ممنوعه چرا بعدا آزاد شده واگه قانونا آزاده چرا اینجوری عمل شده. آیا این بدین معنی نیست که بجای قانون سلیقه های شخصی و ... حاکمه؟
چرا در برگه ی سوالات نوشته شده که فقط با مداد مشکی نرم جواب بدید.چه تضمینی وجود داره که هرچی که مابنویسیم رو پاک نکنن؟چرا بعدش گفتن که میتونین با خودکار بنویسین؟آیا این ناهماهنگی ها باعث ایجاد استرس در داوطلبان نمیشه؟ هدف برگزاری امتحان انتخاب نفراتیه که از لحاظ سواد ، دقت و سرعت عمل از دیگران بهتر باشن نه این که کسایی انتخاب بشن که از بقیه خوش شانس ترند...اگه به شانسه که از همون اول بیاین رندوم 40 نفرو انتخاب کنین.دیگه بیخود 3 سال از عمر ملتو تلف خودتون نکنید.
آیا کارشناسی عوامل موثر در امتحان مثل استفاده یا عدم استفاده از ماشین حساب یا جواب دادن به سوالات با مداد یا خودکار بیشتر از نیم ساعت وقت مسئولان را میگرفت؟ آیا مسائلی در این حد مهم باید قربانی تصمیم گیریهای نسنجیده افرادی بشه ؟
ببخشید که طولانی شد ولی جواب عمر تلف شده من و امثال من رو چه کسی میده؟

niloofar17

New Member
لایک ها
0

سوال آخر المپیاد زیست تو صورت سوال یه جور سوال داده بودن تو جدول یه جور.سوالام با هر سال فرق داشت و پر نمره منفی بود:46:

saghar_s

New Member
لایک ها
4

من با بچه های شهر های دیگه موافقم. در مورد ماشین حساب، توی حوزه ی من که تهران بودم، شدت اعتراضات بچه ها به قدری زیاد شده بود که مسئولین بعد از حدود بیست دقیقه اعلام کردن ماشین حساب آزاده.درصورتی که اگر بچه های شهر های دیگه میگن خودشون فقط نیم ساعت وقت کردن از ماشین حساب استفاده کنن پس واقعا در حقشون بی انصافیه. اگر قراره اقدامی انجام بشه باید در این خصوص تصمیم جدی بگیرن. چون خودم، هر چند المپیادی که میدادم نیازی به ماشین حساب نداشت، ولی مسئولان مدرسه ای که حوزه ی ما بود پیگیری سریعی داشتند و قبل از این که وقت زیادی از دست بره گفتن برای بچه های نجوم آزاده.

Mehbang

New Member
لایک ها
25

با سلام

من چندین بار از دوستان خواستم یه نامه شخصا بنویسن و با من تماس بگیرن
یه دوست تبریزی فقط تابحال پیگیر بودن
هفته دیگه نامه هاشونو به انضمام بچه های مازندران ( یه چن نفری ) میبرم باشگاه
چنتا از خانوادخه هام گفتن میخایم بیایم

محور خواسته هامونم تصیحیح مناسب و گرفتن تعداد افراد بیشتره
البته باشگاه اول باید با خودش روراس باشه ..
تا ببینیم چیشوده ..

باسپاس
و شرمنده ازینکه خودم شخصا نتونستم به همه تماس بگیرم
واقعا درگیری های خودم زیاده
دستکم روستان خودشون باید میتونستن پپیگیر باشن ..

بالا