khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به دوستان گرامی،

هدف ایجاد این تاپیک، رساندن صدای شما به گوش مسوولین برگزاری المپیادهای علمی است. در صورتی که مشکلی در روند برگزاری مشاهده نموده‌اید، پیشنهادی برای سال‌های آینده دارید یا می‌خواهید از فرد یا نهادی تشکر کنید، موضوع را در اینجا مطرح نمایید.

موفق باشید :53:

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161
پاسخ : نقد و بررسی مرحله دوم المپیادهای علمی سال 1392

چقد سوالا زیاد بودن!!!!!!
خدا رو شکر امسال از نظر برگزاری آزمون!
فقط به نظرم چون با خودکار باید مینوشتیم، یه کم باید وقتش بیشتر میبود. چون من خودم اول جوابامو با مداد نوشتم بعد که مطمئن شدم خودکاریشون کردم.
و نکته ی دوم اینکه جایی که برای جواب دادن در نظر گرفته بودن کم بود و امکان خط زدن جواب اشتباه وجود نداشت. اون سوال درخت تبارزایشی جاش واقعا کم بود!

ولی در کل از پارسال بهتر بود!:88:
به هرحال دست باشگاه درد نکنه!!!!

پیروز باشید!!!

یه چیزی یادم اومد! به نظر شما نمره منفیش زیاد نبود؟!؟؟!!؟

ویرایش: پشیمون شدم از پارسال بهتر نبود!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

زیست خوب بود
کاملا منطقی
برگزاریشم خوب بود

amideoxy

New Member
لایک ها
400

زیست خوب بود من خوب ندادم

Reyhanehh

New Member
لایک ها
40

روز اول کاگپیوتر از نظر شیوه ی برگزاری تو حوزه ی ما خیلی خوب بود، ولی سوال ها یه گفدار آسون و شاید تکراری بودن. 3 سوال بود که به نظرم مشابهش توی مرحله 1 ریاضی بود. سوال ها ساده ولی قشنگ بودن.
فقط کاش پرسشنامه رو بهمون می دادن! خیلی بده، با این همه شور و شوق یبیای بیرون ولی سوالا رو نداشته باشی!:85:

New Member
لایک ها
120

سوالات کامپیوترنسبتا ساده بودنند

New Member
لایک ها
120

اگه کسی کد دو بوده وگزینه هاش رو یادشه بذاره تا چک کنیم

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

سلام افتضاح بود!! افتضااااااااااااااااااااااااح!!
سئوالای تستی که تقریبن اسون بود ولی تشریحییییی.........................!! حوزه ی ما که گند زد همه جا میگن یه ساعت قبل ازمون حضور داشته باشید مدرسه ما تا1:55در حوزه نگهمون داشت.... واقعن استرس گرفتم ....
من یکی که اصن راضی نبودم

آخرین ویرایش توسط مدیر

mat1996

New Member
لایک ها
35

زیست خوب بود
کاملا منطقی
برگزاریشم خوب بود
اصلا هم زیست خوب نبود مگه کنکور بود دریغ از 1 سوال تحلیلی یا ریاضی از پارسالم بدتر بود

sms.moosavi

New Member
لایک ها
11

فیزیک یه اشکال بزرگ داشت.
قرار بود ریاضیات پیش دانشگاهی نیاز نباشه ولی هم معادله دیفرانسیل داشت هم اگر اشتباه نکنم انتگرال.

-----------------------------
کامپیوتر هم نوبت اولش که تستی بود حوزه ی ما افتضاح بود. طرف اومده بودا دم در واستاده بود نمی ذاشت کسی بره تو سالن داد می زد دونه دونه شماره ها رو می خوند. ما هم یه ساعت دم در واستادیم تا آقا دویست و چنداد تا شماره رو چند بار از اول تا آخر قرائت بفرمایند! آخرش هم 40 دقیقه دیر شروع شد! حالا دیر شدنش مهم نبود اصلا معلوم نبود کی به کیه! یه عده گرد نشسته بودند خاطره تعریف می کردند! یه عده برگه سوال گرفته بودند و نشسته بودن دور هم کار گروهی انجام می دادند! یه عده ی دیگه تنهایی مشغول حل سوالات بودند! یه عده هم اصلا برگه سوال نداشتند! تقلب هم در ابعاد وسیع به سادگی صورت گرفت!

chemistry20

New Member
لایک ها
109

تستی هاش خوب بود ولی تشریحی های شیمی خیلی بد بود.سخخخخت

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

زيست.....فك مي كردم سوالاتش خيلي قشنگ تر مي تونست باهشه ..!
تعداد سؤالا زياد ! وقت كم. ! سوالات تحليلي كم. ! نمره منفي زياد ! گياه يكم زياد بود !
دركل با مرحله ي دو امسال حال نكردم......كاش دوره 13 يا 14 بودم، حداقل سرجلسه كِيف ي كردم وقتي سوال مي حليدم :4:

amideoxy

New Member
لایک ها
400

در مورد زیست قبلا هم گفتم امسال مجموعی بود از خرکاری دوره 13مفهومی دوره چهارده و حفظی دوره 15

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

در مورد زیست قبلا هم گفتم امسال مجموعی بود از خرکاری دوره 13مفهومی دوره چهارده و حفظی دوره 15
در كل راضي كننده نبود، قبول داري ؟!
تو خونه وقتي سوالات دوره هاي گذشته رو حل مي كردم چنان كيفور مي شدم ك انگار مدال طلا رو گردنم سنگيني مي كرد(حالا نه دراين حد:21:)
ولي حل كردن اين سوالات صرفا به دليل اين بود ك ي مرحله دويي داده باشم ولي لذت نبردم همونطوذ ك حوصله ي شركت تو بحث رو سوالات ش رو نداشتم !

hossien_msv

New Member
لایک ها
48

سوالای تستی شیمی بد نبود ولی اگه یه خورده سخت تر بود بهتر میشد.
تشریحی ها رو هم اگه خود سوال توضیح نده و سوالای روتی و نرمال بیارن عالیه.(مگه المپیاد تست هوشه که بخوان از اینجور سوالا بیارن
:82::82:)
با اوردن اینجور سوالا حق کسی که منابع رو خونده واقعا ضایع میشه.جون کلی وقت گذاشته و تلاش کرده:40: اما در پایان هیچی ازش توی ازمون نمیاد.واقعا من با این جور امتحانا خیلی مشکل دارم.(مثلا سوالا رو ایده ای میدن ولیحداکثر یه سوال ،دو سوال ،نه همه ی سوالا رو بخوان اینطوری بدن.واقعا من منظور کمیته رو از این جور سوال طرح کردن نمیدونم:211::136::mad::85::85:)

لایک ها
206

سلام.
ای کاش .... ای کاش که وقت پیشنهادی جدا برای تستی و تشریحی های شیمی می گذاشتن. تا بدونیم بهتره در چند دقیقه تستی هارو جواب بدیم.

famii

New Member
لایک ها
0

من واقعا احساس اینکه سر امتحان مرحله 2 زیست نشستم رو نداشتم!اصلا خدایی سوالاش هیچ شباهتی به سالای قبل نداشت!

mona.mona

New Member
لایک ها
6

آقای خلینا تورو خدا پیگیری کنین برای اون سوال استوکیومتری به کسایی هم که تقریب زدن و صفرذ نوشتن نمره بدن!!!!!!!
من بدون اون سوال لب مرز لب مرزم!!!!!!!!!

بالا