نیم سال 1 و 2

moein1234

New Member
لایک ها
19
سلام دوستان.می شه با ذکر منبع و مرجع صحبتاتون بگین فرق ورودی نیم سال1 و 2 پزشکی چی است؟نیم سال2 پزشکی شیراز بهتره یا نیمسال1 پزشکی رشت؟خیلی درگیرشم.

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : نیم سال 1 و 2

سلام دوستان.می شه با ذکر منبع و مرجع صحبتاتون بگین فرق ورودی نیم سال1 و 2 پزشکی چی است؟نیم سال2 پزشکی شیراز بهتره یا نیمسال1 پزشکی رشت؟خیلی درگیرشم.
سلام!فکرکنم تفاوتشون فقط تو زمان ورود به دانشگاه شونه!اگه غیر ازاینه دوستان راهنمایی کنن بنده هم مستفیض بشم!
بااین شرایط من باشم شیراز رو انتخاب میکنم!البته نمیدونم رشت شیوه نوین آموزش پزشکی رو داره یانه!ولی شما هنوز سال سومین و این افکار خیلی زوده که بخواد باعث مشغله ی ذهنی براتون بشه!
این چیزا بعد اومدن رتبه کنکور مشخص میشه!الکی خودتونو خسته نکنید و فقط با تمام تلاش و قوت درس بخونین که خدا با همه ی رحمتش کمکتون میکنه :196::41:

moein1234

New Member
لایک ها
19

سلام دوست عزیز.من سال چهارم رو تمام کردم.اطلاعات واسه پارساله.می بخشید.ویرایش نکردم.

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام دوست عزیز.من سال چهارم رو تمام کردم.اطلاعات واسه پارساله.می بخشید.ویرایش نکردم.
خواهش میکنم اختیار دارید إ پس همدردیم!!!ولی باز بااین حساب باید در انتظار نتایج باشیم!!! من دقیق تحقیق نکردم که شیوه نوین آموزش پزشکی چیه!!ولی حتما خیلی خوبه!:90:البته بسته به محل سکونتتون اگه نزدیک به خودتون باشه بهتره:30:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خواهش میکنم اختیار دارید إ پس همدردیم!!!ولی باز بااین حساب باید در انتظار نتایج باشیم!!! من دقیق تحقیق نکردم که شیوه نوین آموزش پزشکی چیه!!ولی حتما خیلی خوبه!:90:البته بسته به محل سکونتتون اگه نزدیک به خودتون باشه بهتره:30:

بالا