M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : هدفتون ازشرکت توالمپیادچیه؟!

من هدفم اينه كه طلا بگيرم تا مامان و بابام سرشونو بالا بگيرن و با افتخار بگن دخترمون مدال طلا گرفته
(قربونشون برم :123:)
یعنی اگه طلا نگیرید بهتون افتخار نمیکنن؟؟ :3:
اخه این چه حرفیه فهیمه خانم؟؟!! :188:

لایک ها
344

فقط و فقط به خاطر علاقم به نجوم و فیزیک.(ولی شاید اندکی هم سهمیه ی دانشگاه)
و همچنین سال پیش که با اختلاف نمره ی کمی طلا نشدم، یه هدف دیگه برام اضافه شد و اون هدف طلاست.(ترجیهاً طلا 1!)

س.ا.
ببخشید یعنی شما پارسال تو دوره باشگاه بودید ومدال نقره یا برنز کسب کردید؟

لایک ها
344

بچه ها من امسال از اول شهریور که تو ازمون ورودی قبول شدم با المپیاد اشنا شدم از طریق معلمای المپیادم من از همون راهنمایی هم به شیمی علوم راهنمایی علاقه داشتم وبرادرم هم همینطور ایشون هم به شیمی علاقه دارند.من بعد از اشنایی با شیمی والمپیاد ونحوه رقابت بچه ها وفضای اون واقعا به قرار گرفتن تو فضای المپیاد علاقه مند شدم ازطرفی هم تو این یکی دوسالی که برا المپیاد میخونم میتونم درس مدرسمم قوی کنم البته تو بحث شیمی البته خداروشکر الانم قوی هستم ودرمورد این که
ایا مدال وسهمیه کنکور مهمه؟
باید بگم که انسان ها براساس قریضه طبیعی خودشو ن بی نهایت طلبند ومسلمه که دوست دارند به رویاهاشون برسند بنابراین مدال گرفتن هم میتونه یه رویا برای من وامثال من باشه البته در کنار هدف اصلی خوندن المپیاد یعنی لذت بردن از اون.پس ادم که داره تلاششو میکنه ولذتشم میبره چه بسا که مدال هم بگیره اما مدال گرفتن موفقیت ادمو تضمین نمیکنه ونمیخوام بگم که اونایی که مدال گرفتن ادمای موفقی نیستند نه.......
اما خود من به شخصه کساییو میشناسم که مدال طلای شیمی دارند اما اصلا به اندازه مقامی که به یدک میکشند محبوب ومشهور وموفق نیستند.

واما شیمی(انگشتم درد گرفت ار تایپ کردن)من عاشق شیمی هستم وبراش تلاش میکنم واگه خدا خواسته باشه وبخواد کمکم میکنه ومدال هم میگیرم.هممون جمعا:
موفق باشیم.

لایک ها
841
لایک ها
344

بله، چطور مگه؟

س.ا.
هیچی همینطوری چون باعث افتخارمه با دوستانی مثل شما اشنا شم..............انشاالله امسال طلا بگیرید.

بالا