حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322
سلام دوست پایایی اگه تو آزمون شرکت میکنید لطا پایه شهر و اسمتونو بپید انشاالله این جا محل پست گذاری هشتمین دوره لیگ علمی پایا باشد ممنون من از خودم شروع میکنم ما دوم دبیرستان و رشته ریالضی شهر خوی استان آذربایجان غربی سابقه برنده مدالهای طلاو برنز گروهی و انفرادی خیلی مسابقه خوبیه مخصوصا مرحله نهایی در هر سه مرحله در اینجا پست بزارید
ممنون:21:

sepidfekr

New Member
لایک ها
637
پاسخ : هشتمین دوره لیگ علمی پایا

من هم سجاد امینی هستم سال دوم مدرسه شهید سلطانی یک کرج امسال اولین دوره ای که شرکت میکنیم ما توی رشته ریاضی تیم دادیم که متشکل از 3 نفر المپیاد ریاضی و 2 نفر المپیاد کامپیوتر هستش!!!چهار تامون هم تو این سایت هستیم(m-saghaei , sepidfekr , ariansolgi20 , ali eini)!!!
امیدوارم بتونیم امسال مدال بیاریم!!!:67:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

ما سه نفرمون تجربین و بیشتر سوالارو منو دوستم که کامپیوتر هست حل میکنیم لطفا بعد از مرحله اول جوابارو باهم بررسی کنیم راستی اسم کوچکت چیه من حمیدرضام؟:67:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ما سه نفرمون تجربین و بیشتر سوالارو منو دوستم که کامپیوتر هست حل میکنیم لطفا بعد از مرحله اول جوابارو باهم بررسی کنیم راستی اسم کوچکت چیه من حمیدرضام؟:67:

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

چشم حتما بررسی میکنیم!!!
اسممو بالا نوشتم!!!:4:

لایک ها
17

سلام دوست پایایی اگه تو آزمون شرکت میکنید لطا پایه شهر و اسمتونو بپید انشاالله این جا محل پست گذاری هشتمین دوره لیگ علمی پایا باشد ممنون من از خودم شروع میکنم ما دوم دبیرستان و رشته ریالضی شهر خوی استان آذربایجان غربی سابقه برنده مدالهای طلاو برنز گروهی و انفرادی خیلی مسابقه خوبیه مخصوصا مرحله نهایی در هر سه مرحله در اینجا پست بزارید
ممنون:21:
سلام خدمت عزیزان ما هم تیم دادیم
دو تا ریاضی و سه تا کامپیوتری
البته من تا جایی که می دونم
از هر استان یک تیم می آید
رقابت واسه ما حساسه و مهم
سال پیش هم تیم دادیم
یک المپیاد ریاضی(خودم) و یک کامپیوتری و بقیه بی طرف
و هفتم شدیم و نرفتیم مرحله ی بعدی(6 تای اول )

_Mobin_

New Member
لایک ها
257

سلام! تیم ما هم متشکل از سه تا ریاضی، یه کامپیوتر و یه « درس مدرسه خوان»;) هست. پارسال هم شرکت کردم با افراد دیگری توی مرحله نیمه نهایی ریاضی عمومی را یک شدیم ولی اختصاصی را بد زدیم.
ما هم مثل همه امیدواریم.:67:

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

سلام خدمت عزیزان ما هم تیم دادیم
دو تا ریاضی و سه تا کامپیوتری
البته من تا جایی که می دونم
از هر استان یک تیم می آید
رقابت واسه ما حساسه و مهم
سال پیش هم تیم دادیم
یک المپیاد ریاضی(خودم) و یک کامپیوتری و بقیه بی طرف
و هفتم شدیم و نرفتیم مرحله ی بعدی(6 تای اول )
اووووف حالا شد یه چیزی ما که میریم نهایی حداقل یه رقیب دیرینه رو هم حذف میکنیم!!!
کله گندتون هم هست؟

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

ما هم هستيم! فكر مي كنم سه تامون المپياد رياضي مي خوينم (اون دو تا رو نمي دونم واقعا مي خونن يا نه!) دو تاي ديگه مون هم برداشتيمشون شايد يه كاري كردن! :4:

TheOverlord

New Member
لایک ها
282

من يه دفعه شركت كردم اول دبيرستان بوديم، به المپياديا گفتم بياين تيم بديم! اونا هم گفتن باشه و اينا بعد همشون منو پيچوندن با ٢ تا كنكوري و ٢ تا المپيادي با المپياداي بي ربط رفتيم! كنكوريا هم مرحله نهايي منو پيچوندن مرحله آخرو سه نفره داديم ! آخرش هم هيچي نشديم!

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

من يه دفعه شركت كردم اول دبيرستان بوديم، به المپياديا گفتم بياين تيم بديم! اونا هم گفتن باشه و اينا بعد همشون منو پيچوندن با ٢ تا كنكوري و ٢ تا المپيادي با المپياداي بي ربط رفتيم! كنكوريا هم مرحله نهايي منو پيچوندن مرحله آخرو سه نفره داديم ! آخرش هم هيچي نشديم!
من هم به زور این تیمو جمع کردم ولی وقتی ما یه تیم میشیم دیگه جدا شدنی وجود نداره!!!:153:
ما به دو دلیل اومدیم یکی اینکه پرچم کرج و مدرسمون رو بالا نگه داریم!!!:168::200:
و دومی اینکه جوایز واقعا ارزنده س!!!:4:(دومی واقعا مهمه)

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

کله گنده ماییم که امسالم مثل پارسال که هتریک کردیم تمام جوایزو گرفتیم انشالله بعد آزمون بیاین جوابارو بررسی کنیم نظرتون چیه لطفا جواب بدید ممنون اختصاصی رو پارسال ما هر دو مرحله اول شدیم به همین دلیل اومدیم بالا عمومیم بد نبود هر دو مرحله زیر 10 بودیم

تازه ما هردو مرحله اول شده بودیم امسالم انشالله سهمیه مرحله نهاییرو یکم زیاد کنن واقعا تیمای مرحله نهایی سطح خوبی داشتن مخصوصا اون برج میلادش خیلی خیلی استرس داشتو خوش گذشت!!!!امیدوارم برا شما هم همینطور باشه:3:

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

کله گنده ماییم که امسالم مثل پارسال که هتریک کردیم تمام جوایزو گرفتیم انشالله بعد آزمون بیاین جوابارو بررسی کنیم نظرتون چیه لطفا جواب بدید ممنون اختصاصی رو پارسال ما هر دو مرحله اول شدیم به همین دلیل اومدیم بالا عمومیم بد نبود هر دو مرحله زیر 10 بودیم

تازه ما هردو مرحله اول شده بودیم امسالم انشالله سهمیه مرحله نهاییرو یکم زیاد کنن واقعا تیمای مرحله نهایی سطح خوبی داشتن مخصوصا اون برج میلادش خیلی خیلی استرس داشتو خوش گذشت!!!!امیدوارم برا شما هم همینطور باشه:3:
بررسی که میکنیم!!!
توی اول ها که رقابت نیست ما باید هم با دوما هم با سوما رقابت کنبم!!!
امیدوارم توی مرحله حضوری همدیگرو ببینیم!!!:203:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

باشه در بررسی مشخص میشه همدیگرو انشاالله تو مرحله نهایی میبینیم ما پارسال که مرحله اول همه سه پایه اختصاصیشون یکی بود از دوما 5 نمره بیشتر آورده بودیم انشالله امسال هردومون با هم تو دوره تابستانی و مرحله میبینیم داداش سجاد:63:

sepidfekr

New Member
لایک ها
637

باشه در بررسی مشخص میشه همدیگرو انشاالله تو مرحله نهایی میبینیم ما پارسال که مرحله اول همه سه پایه اختصاصیشون یکی بود از دوما 5 نمره بیشتر آورده بودیم انشالله امسال هردومون با هم تو دوره تابستانی و مرحله میبینیم داداش سجاد:63:
آقا میگم عنوان تغییر بده بزار کری خونی برای هشتمین دوره...!!!:4:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

نه میترسم بن شم انشاالله تعداد صفحه ها از 10 بالا میره پس رقابت بین پروه منو تو فقط برا اول و دوم شدنه تازه سرگروهتو کیه؟:3:

m-saghaei

New Member
لایک ها
258

نه میترسم بن شم انشاالله تعداد صفحه ها از 10 بالا میره پس رقابت بین پروه منو تو فقط برا اول و دوم شدنه تازه سرگروهتو کیه؟:3:
هیچکس جلو ما طاقت نمیاره!
تازه شما که اولی!
تا حالا اسم شهید سلطانی 1 به گوشت خورده؟!!!!!:4:
من جای شما بودم کناره گیری میکردم!

m-saghaei

New Member
لایک ها
258

نه من دومم نه دیگه ما علامه حلی 1 پارسال واسه پایا 5 تیم دادیم و کلا 30 مدال کسب کردیم!و شدیم سوم اول اردبیل و تبریز بعد ما
این سری هم کرج اول میشه!
مطمئن باش!

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

آمادم ازم جلو بزنید انشاالله رقابت سالم و خوبی باشه

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322