Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119
پاسخ : همایش نردبان المپیاد تابستان 1392

چه خب از اسکان.....؟

*physics*

New Member
لایک ها
0

سلام به تمام دوستان
ببخشید میشه زود تر وضع اسکان را مشخص کنید ما می خواهیم قطار بگیریم همین الانش پیدا نمی شه ما با دعا دعا داریم می ریم جلوووووووووووووووووووووو
خواهش می کنم من می خوام بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام :181:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به [MENTION=16060]*physics*[/MENTION] و [MENTION=15776]Mohammadjj[/MENTION]

سلام به تمام دوستان
ببخشید میشه زود تر وضع اسکان را مشخص کنید ما می خواهیم قطار بگیریم همین الانش پیدا نمی شه ما با دعا دعا داریم می ریم جلوووووووووووووووووووووو
خواهش می کنم من می خوام بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام :181:
فعلا امکان اسکان 120 نفر در خوابگاه خودگردان نزدیک دانشگاه فراهم شده است. هزینه‌ها به صورت زیر است:
اقامت هر شب: هر نفر 10 هزار تومان
صبحانه، نهار و شام: هر نفر 15 هزار تومان
در صورتی که خانوادگی به مشهد سفر می‌کنید باید هنگام ثبت نام هماهنگ کنید تا یک سوئیت مجزا برای شما در نظر گرفته شود.

*physics*

New Member
لایک ها
0

فعلا امکان اسکان 120 نفر در خوابگاه خودگردان نزدیک دانشگاه فراهم شده است. هزینه‌ها به صورت زیر است:
در صورتی که خانوادگی به مشهد سفر می‌کنید باید هنگام ثبت نام هماهنگ کنید تا یک سوئیت مجزا برای شما در نظر گرفته شود.
سلام علیک
اولا باید بگم دستتون درد نکنه
دوما هم باید بگم که چه گونه باید برای اقامتمون رزرو کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوما کارتی چیزی برای همایش نمی خاد من ثبت نام کردم ولی چیزی من ندارم به عنوان مثال کارتی خوب بود پیرینت می گرفتیم از چیزی که معلوم می شد

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام علیک
اولا باید بگم دستتون درد نکنه
دوما هم باید بگم که چه گونه باید برای اقامتمون رزرو کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوما کارتی چیزی برای همایش نمی خاد من ثبت نام کردم ولی چیزی من ندارم به عنوان مثال کارتی خوب بود پیرینت می گرفتیم از چیزی که معلوم می شد
سلام [MENTION=16060]*physics*[/MENTION]

به دلیل فرصت کم و حجم زیاد کاری همایش، اطلاعاتی که شما هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید، ذخیره می‌شود و سپس چند روز مانده به آغاز کار با شما تماس گرفته خواهد شد اگر شماره تلفن همراه وارد کرده باشید خیلی بهتر! اگر در توضیح سفارش رشته‌ی مورد نظر خود را بنویسید که طبقه‌بندی خواهد شد، در غیر این صورت نیز پس از تماس با شما، در رشته‌ی مورد نظر قرار خواهید گرفت.
در مورد خوابگاه هم هنگام تماسی که با شما برقرار می‌شود، شرایط به اطلاع خواهد رسید تا در صورت نیاز رزرو کنید. مشهد مشکل اسکان ندارد! اما هزینه‌ها کمی بالا و پایین می‌شود.

موفق باشی

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

سلام به @*physics* و @Mohammadjj

ممنون خیلی ممنون فقط این 15 هزار تومن برای هر روز هست؟؟؟؟؟؟:188: اگه این جوری باشه که خیلی .... البته هزینه اقامتشش خداییش عالی هست. فکر نمیکنم ارزون تر از این در بیاد...!

پس من برم ببینم بلیط گیرم میاد بازم ممنون..!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ممنون خیلی ممنون فقط این 15 هزار تومن برای هر روز هست؟؟؟؟؟؟:188: اگه این جوری باشه که خیلی .... البته هزینه اقامتشش خداییش عالی هست. فکر نمیکنم ارزون تر از این در بیاد...!

پس من برم ببینم بلیط گیرم میاد بازم ممنون..!
سلام [MENTION=15776]Mohammadjj[/MENTION]

هر روز 15 هزار تومان :)
البته امکان پخت و پز در خوابگاه وجود دارد و اگر کسی اینکاره! است، شاید کم‌خرج تر باشد.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

توضیحات خوابگاه و اسکان دانش‌آموزان غیر خراسانی را در اینجا بخوانید.

*physics*

New Member
لایک ها
0

توضیحات خوابگاه و اسکان دانش‌آموزان غیر خراسانی را در اینجا بخوانید.
با سلام
این متن پرنگ نوشته شده.
گرفته شده از متنی که شما گذاشتید

جهت رزور محل اسکان، حتما در توضیحات سفارش، قید کنید که تمایل به رزرو محل اسکان دارید تا در تماسی که با شما برقرار می‌شود، هماهنگی لازم به عمل آید.

یعنی چی این جمله .
یعنی ما که قبلا ثبت نام کردم هیچیییییییییییییییییی
لطفا منو راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

با سلام
این متن پرنگ نوشته شده.
گرفته شده از متنی که شما گذاشتید

جهت رزور محل اسکان، حتما در توضیحات سفارش، قید کنید که تمایل به رزرو محل اسکان دارید تا در تماسی که با شما برقرار می‌شود، هماهنگی لازم به عمل آید.

یعنی چی این جمله .
یعنی ما که قبلا ثبت نام کردم هیچیییییییییییییییییی
لطفا منو راهنمایی کنید.
سلام [MENTION=16060]*physics*[/MENTION]

با همه ی ثبت نام شدگان تماس گرفته خواهد شد.
از این پس دوستانی که نیاز به خوابگاه دارند، ذکر کنند، هماهنگی راحت‌تر انجام خواهد شد.

موفق باشی

*physics*

New Member
لایک ها
0

با ارض سلام

بببخشید دقیقا کی زنگ می زنید حوصلم سر رفت از بس که کنار گوشی خونمون ایستادم :228: ---------------->:230:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

با ارض سلام

بببخشید دقیقا کی زنگ می زنید حوصلم سر رفت از بس که کنار گوشی خونمون ایستادم :228: ---------------->:230:
سلام و عید شما مبارک،
تماس‌ها طبق برنامه از روز یکشنبه آغاز خواهد شد و تا قبل از چهارشنبه به پایان خواهد رسید.

یاحق

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

سلام خسته نباشد ببخشید بازم اما میخواستم بدونم این خوابگاه ها چند روز اتاق اجاره میدن ؟ اخه من بلیط رفت پیدا کردم بلیط برگشت پیدا نکردم! اخة ییییییییک هففففففففففته بینش فاصله هست!!!!!!! فکر کنم شانسم خورد به سنگ!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام خسته نباشد ببخشید بازم اما میخواستم بدونم این خوابگاه ها چند روز اتاق اجاره میدن ؟ اخه من بلیط رفت پیدا کردم بلیط برگشت پیدا نکردم! اخة ییییییییک هففففففففففته بینش فاصله هست!!!!!!! فکر کنم شانسم خورد به سنگ!
سلام [MENTION=15776]Mohammadjj[/MENTION]

محدودیتی در تعداد روز وجود ندارد، 3 نوع امکان اسکان در خبر صفحه‌ی اصلی آیریسک معرفی شده‌اند.

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

سلام @Mohammadjj

محدودیتی در تعداد روز وجود ندارد، 3 نوع امکان اسکان در خبر صفحه‌ی اصلی آیریسک معرفی شده‌اند.
ممنون خیلی ممنون. بله در حال هماهنگی هستم ببینم خدا چی میخواد من که خیلی دوست دارم بیام.

اگه کسی نتونست بیاد راهی برای دسترسی به مطلب بعد از همیش وجود داره البته حضوری چیز دیگه هست.

*physics*

New Member
لایک ها
0

با سلام
می شه یک شماره دفتری چیزی بدید ما تماس بگیریم

KeyKia

New Member
لایک ها
0

سلام. ببخشید هنوز امکان ثبت نام اینترنتی فراهم هست؟ ( امروز چهارشنبه ست ! )

a$hk@n

New Member
لایک ها
440

سلام
استاد خسته نباشید
روز 23 ام یعنی امروز کلاس ها شروع میشه؟ تو برنامه نوشته که افتتاحیه است یعنی دبیر ها درس نمیدن ؟؟
بعد استاد، ساعت هاشو نزدین ، تا کی تموم میشه ؟
وساعت روز های بعدش رو هم نزدین ؟
بعد 1 سوال دیگه دارم اینکه برای کسی که در سطح مرحله 2 است هم کلاس برگزار میشه یا فقط مرحله1 ؟؟ است؟؟
ببخشید مزاحم شدم
ممنون
با اجازه :89::53::53::53:

geniusnavid

New Member
لایک ها
84

شماره استاد خلینا رو کسی نداره؟؟؟؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام. ببخشید هنوز امکان ثبت نام اینترنتی فراهم هست؟ ( امروز چهارشنبه ست ! )
تا یک روز قبل از همایش هر رشته امکان ثبت نام اینترنتی هست.
همچنین تا نیم ساعت قبل از شروع کلاس، به محل برگزاری همایش مراجعه کنید (دانشکده‌ی معماری دانشگاه فردوسی مشهد) تا در صورت وجود ظرفیت ثبت نام نمایید.

سلام
استاد خسته نباشید
روز 23 ام یعنی امروز کلاس ها شروع میشه؟ تو برنامه نوشته که افتتاحیه است یعنی دبیر ها درس نمیدن ؟؟
بعد استاد، ساعت هاشو نزدین ، تا کی تموم میشه ؟
وساعت روز های بعدش رو هم نزدین ؟
بعد 1 سوال دیگه دارم اینکه برای کسی که در سطح مرحله 2 است هم کلاس برگزار میشه یا فقط مرحله1 ؟؟ است؟؟
ببخشید مزاحم شدم
ممنون
با اجازه :89::53::53::53:
همونطور که در پیغام خصوصی هم پرسیده بودید و پاسخ دادم، هدف اصلی همایش دانش‌آموزانی است که قصد دارند روند مطالعه را شروع کنند. البته با توجه به سطح و تجربه‌ی اساتید، دانش‌آموزان پیشرفته هم می‌توانند به صورت شخصی از آنها مشاوره بگیرند.

شماره استاد خلینا رو کسی نداره؟؟؟؟
شماره برای چی؟ من گوشیم شارژ نداره :) شماره‌ی دفتر آیریسک در بخش تماس با آیریسک هست که می‌تونید زنگ بزنید و سوالات خود را بپرسید.

خبر اول:
روز اول فیزیک با بیش از 400 نفر شرکت‌کننده برگزار شد.

بالا