Carbon

New Member
لایک ها
1
سلام
ببخشید از کسایی که کنکور دادن یا حالا به هر صورتی میتونن مطلبی بگن که مفید باشه در باره نحوه ی خوندن هندسه و کلا درس هندسه برای کنکور خواهش میکنم نظرشونو بگن

به نظرتون تست برای هندسه میتونه خیلی مفید باشه
آیا تو کنکور شکل های هندسی و سوال های تکراری یا شبیه سال های قبل میدن
و...

لایک ها
12
به نظر من تو هندسه تست زیاد زدن خیلی مهمه

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
به نظر من هندسه مث قرابت معنایی های ادبیات یه ذره باید تو خونت باشه!

بعد از اون باید تمرینای کتابو تک به تک حل کنی.ویه ذره هم بالاتر از سطح کنکور چون "تابستونه "کارکنی مفیده!

lovely

New Member
لایک ها
1
دوست من براي شروع اول بايد كتابو بخوري! يعني همه ي قضيه ها و تمرينات مو به مو! اگه وقتشو دارين من پيشنهاد ميكنم يه سري سوال تشريحي خوب گير بيارين در حد متوسط و به بالا و سعي كنين حل كنين . و بعد سري به تستها بزنين .

منم با دوست قبلي كه گفتن بايد تو خونت باشه موافقم ، بعضي وفتها تشخيص اين كه كي و كجا خط كمكي بكشي كليد حل مسئله ست.

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
تحلیلی تست خیلی مهمه...ولی واسه هندسه پایه فقط تمرینها و قضیه ها....

pirate17

New Member
لایک ها
40
واسه هندسه های پایه تمرینای کتاب خیلی خیلی مهمن.قلق خیلی از تستای سخت تو تمرینای کتابه.معمولا سوالی نمی دن که خیلی واضح حل شه یه جووری با تمرینای کتاب می پیچونن تا واسه اونایی که یادشون نیست وقت گیر شه!

تحلیلیم هر سوال n تا راه حل داره یکی خیلی طولانی یکی خیلی کوتاه!واسه سرعت بالا باید خیلی تست زد تا قلق خیلی چیزا دست ادم بیاد

irmath

Member
لایک ها
4
سلام خسته نباشید
من برعکس دوستان اصلا تو کار کتاب نبودم و برای کنکور اصلا کتاب را نخوندم.
و یکی از مهم ترین نقاط قوت من در زمان کنکور هندسه بود در حالی که یکی از ضعف های بزرگ من هم سال دوم هندسه بود
ما معلم حسابمون سال دوم هندسه 1 درس داد و برای هندسه 2 هم معلمی داشتیم که فقط در حد امتحان نهایی بود پس از لحاظ معلم ما خیلی کم داشتیم

اما راه حل
بهترین راه حل خواندن کتابهای هندسه 1 و 2 مبتکران به ترتیب است.یعنی از همون اول کتاب هندسه 1 مبتکران شروع می کنی و سوال به سوال حل می کنی و بعدش فورا پاسخ تشریحی کتاب را بررسی می کنی تا بهترین راه را یاد بگیری. یادتون باشه که تا 10 دقیقه هم روی سوالات مبتکران فکر کنید مشکلی نداره ولی از 10 دقیقه به بعد بهتره دیگه به مغزتون فشار نیارید و برید پاسخ تشریحی را بخوانید.برای من اوایل حدودا هر صفحه ی کتاب هندسه مبتکران به طور میانگین 30 دقیقه میشد.
من بعد از اینها خوشخوان و اندیشه فائق را خوندم و چیزی که مشخص بود اینه که اگه مبتکران را خونده باشی اندیشه فائق و خوشخوان برات مثل آب خوردنه ولی اگه نخونده باشی احتمال اینکه جواب سوال رو هم نفهمی زیاده.

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام! منم میگم کتابو خوب بخونین سعی کنین قضیه هاشو خودتون اثبات کنین. با اثبات اینا دستتون راه میفته! بعد برین سر تستا که الا ماشاالله کتاب تو بازاره! من هندسه پایه ی خوشخوانو داشتم که گنده اس! خوب بود سخت هم داشت آسون هم داشت.

litzy

New Member
لایک ها
0
bareye hendese paye;baiad az aval masale khub kar konio aslan test mohem nist........darzemn masale hal kardanet baiad mesle shamo nahar ruzane bashe;;;chon ghazieha kami farare.........ama tahlili harcheghadr test bezani kame......ba inhal hendese ham joze mabahese gheire ghabele pishbinie konkoore...baiad hesesh bashe mohemtarin chiz hamine​

litzy

New Member
لایک ها
0
irmath..in bastegi dare kasi ke mikhad hendesaro shoru kone alan tu che maghtaie.......masalan harfi ke man zadam ziad bedarde kasi ke mikhad az pish taze shoru kone nemikhore.....harkasi khodesh behtar midune chikar baiad bokone​

rezoos

New Member
لایک ها
17
آخه هندسه هم خوندن داره؟!
اونم واسه کنکور؟!
من یکی که همیشه 100 میزنم

baran72

New Member
لایک ها
1
تست زدن به نظر من خيلي مهمه.البته يك بار خوب بايد كتاب درسي خونده بشه.

asemaneabi

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان!

به نظر من اگه واسه هندسه کتابه گاج سفید چند دور خونده بشه خیلی خوبه از درسنامه هاش هم می تونین به عنوان خلا صه استفاده کنین. رتبه ی یکه کنکوره 88 اقای فلاحتگر هم کتابه گاجه سفیدو چند بار خوندن میتونین برین پسته مربوط به این درسو بخونین اینم ادرس4sharif.blogfa.com

manandworld

New Member
لایک ها
7
بچه ها یه سوال هندسه مگه ضریبش تو کنکور چند که................................؟

Carbon

New Member
لایک ها
1
manandworld گفت
بچه ها یه سوال هندسه مگه ضریبش تو کنکور چند که................................؟
هندسه هم خوب جزو بخش رياضي هست و اگه اشتباه نكنم ضريب 4 داره

narana002

New Member
لایک ها
1
در مورد کنکور نمی دونم و به نظرم هرکی روش خودشو داره
ولی به فکر بعد از کنکور هم باشین
به خصوص اگه بخوایید مهندسی بخونید هندسه تحلیلی خیلی خیلی به دردتون می خوره

amirrezas

New Member
لایک ها
17
هندسه که خیلی راحته

خدایی هر کی سر کلاس استاد وکیلی بشینه تو هندسه مشکلی نداره

sokooot

New Member
لایک ها
16
پاسخ : هندسه در کنکور!!

قضيه ها خيلي مهمه.
البته به قول يكي از بچه ها بايد تو خونت باشه حتي گاهي اوقات خودت ميتوني يه راه حل براش اختراع كني مثل من.

Dimond96

New Member
لایک ها
373
پاسخ : هندسه در کنکور!!

هندسه پایه نشرالگو چطوره؟!!!

بالا