drali

New Member
لایک ها
34
چند وقتی بود فکر میکردم که چرا مملکتمون از ملل غربی عقب مونده!
امروز به بخش مهمی از جواب این سوال پی بردم

وقتی مسوولین محترم یه شبه واسه ما تصمیم میگیرن فک نکنم بهتر از این بشه

به نظرم واقعا اینجا ما باید به جای واژه نخبه پروری از وازه نخبه کشی استفاده کنیم

وقتی یه اقای بسیار محترم!!!!! شب دیر میخوابه یا غذای خوب نمیخوره یا با زنش دعواش میشه یا به هر دلیل دیگه ای راحت نیست و تو همون حالت یه فکری به ذهنش میرسه و میاد اونو روی به ظاهر نخبه های مملکت ولی درواقع موشهای ازمایشگاهی ازمایش میکنه چی میشه گفت

اصل مطلب:
مسوولین محترم هم امروز صبح از خواب بیدار شدن و تصمیم گرفتن که معدل پایه به میزان 25درصد تو کنکور تاثیر داشته باشه

فقط میتونم بگم متاسفم

و در انتها بهشون بابت این تصمیم بسیار سرنوشت ساز و نخبه ساز و بسیار ویژه تبریک میگم

MJ73

New Member
لایک ها
29
نهههههههههههههههههههههه
25درصددددددددد
خون سردیه خودتونو حفظ کنین
بیان امشب دعا کنیم که همه مسئولین محترم با آرامش بخوابند تا شاید فردا نیان بگن:
داوطلبین گرامی وقت تمام شد

pishi72

New Member
لایک ها
77
چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مطمئنين؟؟؟؟؟

برا سال 90؟؟!!! شايد برا سالاي بعد گفتناااااا!!!!!

من امشب دعا ميكنم همه ي مسئولين محترم با آرامش بخوابن و ديگه بيدار نشن!!!

drali

New Member
لایک ها
34
ضمنا یادم رفت بگم
بله به طور حتم معدل نهایی سوم 25درصد تاثیر داره و معدل پیش تاثیر نداره

راستی:
دوستان عزیز نظری ندارید؟؟؟
یعنی با این درصد موافقید یا مخالف؟؟
لطفا همه نظرشون رو بگن!

zek

New Member
لایک ها
124
آره راست می گین تو اخبار گفته که 25% تاثیر داره

به این میگن بدبختی به تمام معنا . ولی پارسال معلم المپیاد شیمی مون حساب کرد دید همه این احتساب معدلها میشه اندازه تاثیر 1 سوال !!!! حالا فوقش 1.5 سوال !
پس ما یه سوال اضافه می زنیم

drali

New Member
لایک ها
34
zek گفت

به این میگن بدبختی به تمام معنا . ولی پارسال معلم المپیاد شیمی مون حساب کرد دید همه این احتساب معدلها میشه اندازه تاثیر 1 سوال !!!! حالا فوقش 1.5 سوال !
پس ما یه سوال اضافه می ز
نیم
ببخشید کجاش خنده داره؟؟؟

به نظر من که باید گریه کرد و تاسف خورد؟؟

ضمنا بابت این محاسبه مطم.نید؟؟؟

اخه 25درصد میشه یک چهارم کنکورمون!

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527
فعلا گریه هاتونو بزارید تو جییاتون کنکورم یه قرنه می خوان وردارن

Selena_R

New Member
لایک ها
24
من خودم مخالفم...اگه قرار بود 25% بشه اینو یه دفعه نمیپرن بگن،فوقش از وسطای سال سوم می گفتن که بشینیم مثل خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا درسا رو *حفظ* کنیم در کنارش به المپیادمون هم برسیم...من که همه ی درسارو 1 ماه پیش(بعضیا رو 1هفته پیش)از امتحان خوندم و معدلم زیاد جالب نشد...
حالا مسئولین محترم تصمیم قطعی رو گرفتن،دیگه نمیشه کاریش کرد...فقط باید همه ی درسارو تو کنکور بالای 90 بزنیم تا جبران بشه... (البته اگه اونم حذف نشه!!!)

آخه معلوم نمیشه شاید یه هفته مونده به کنکور گفتن:(کنکور 90 حذف شد!!!)

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
وای...

دمشون گرم... خیلی کار باحالیه... امسال که مدالای ما رو اینطوری دادن... قطعا باید یه حالی هم از کنکوری ها میگرفتن دیگه..

مسئولین به دنبال راهکار هایی اند که بیشتر نخبه ها پرورده بشن.. زیتون پرورده هم اینقدر پرورده نیست..

در ضمن.. مسئولین هر دوره برای اینکه بگن ما هم یه کاری کردیم و تو دوره ی خدمتمون بی کار نشستیم و از آخر خزانه ی کشور ......................................................

یه کاری می کنند و اصلا به نتیجه ی کار فکر نمی کنند.. اصلا به پیش نیاز ها فکر نمی کنند..

ما هم هر روز منتظریم که مسئولین از خواب بیدار شند و بگن مدال های طلای المپیاد هم باید کنکور بدن.. واقعا بعید نیست..

drali

New Member
لایک ها
34
[HIGHLIGHT=#ccffff]معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 90 از روز سه شنبه 16 آذرماه و منحصراً به صورت اینترنتی آغاز می ‌شود و در پایان روز یکشنبه 28 آذرماه پایان می‌پذیرد.[/HIGHLIGHT]

حسین توکلی افزود: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری سال 1390 در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه 9، جمعه 10، صبح روز شنبه 11 تیرماه در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور بطور همزمان برگزار خواهد شد.

معاون سازمان سنجش گفت: اطلاعیه این سازمان درخصوص شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان علاوه بر اینکه از روز پنجشنبه 11 آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 15 تیرماه نیز منتشر می‌ شود.

محمد حسین سرورالدین - رئیس سازمان سنجش آموزش کشور نیز با تشریح مصوبات کمیته ماده 4 قانون حذف کنکور درباره میزان تأثیرگذاری سوابق تحصیلی در کنکور 90 به مهر گفت: تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال 90 به میزان 25 درصد به تصویب رسید همچنین مقرر شد که در کنکور 90 سوابق تحصیلی یعنی نمرات دروس امتحانات نهایی به جای معدل در کنکور تأثیرگذار باشند.

asemaneabi

New Member
لایک ها
0
p-ghajari گفت
وای...

دمشون گرم... خیلی کار باحالیه... امسال که مدالای ما رو اینطوری دادن... قطعا باید یه حالی هم از کنکوری ها میگرفتن دیگه..

ما داریم بدبخت میشیم شما چرا میخندی؟
برن به درک من که نهایی پیشو به اندازه ی 10 میخونم
حالا باز خدا رو شکر نگفتن پیش هم 50 درصد!!!!

MJ73

New Member
لایک ها
29
خوب باز خدا خودشونو با فک و فامیلاشونو بیامورزه و از گناهان بی دریغ شون بگذره که این تاثیر برا تک تک دروس کردن
واقعا معدل ظلم بود

drali

New Member
لایک ها
34
MJ73 گفت
خوب باز خدا خودشونو با فک و فامیلاشونو بیامورزه و از گناهان بی دریغ شون بگذره که این تاثیر برا تک تک دروس کردن
واقعا معدل ظلم بود
ولی نمیشه به حرفاشون اعتماد کرد
اخه پارسال هم گفته بودن نمرات دروس رو تاثیر میدن ولی اخرش همون معدل رو تاثیر دادن

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
ا...شانس اوردم این کنکور رو دادم ...اخه در اصل باید امسال پیش بودم!!
هرچند که تو خوابم نمی دیدم بخوام اوونقد گند بزنم که 837 شم!!!

ولی هرچیه حاضر نیستم دوباره تکرار شه...

اره شانس بیارید امسال نمره هر درسو جدا تاثیر بدن پارسال که اینا معدلو تاثیر دادن اصلا صداشم درنیاوردن بیهمتا لینکشو داره ازش بپرسین.اقایون گفته

بودن به دلیل اینکه اموزش و پرورش دیر نمره ها

رو دیر فرستادو ازاین چرت وپرتا..ینی من که زبان فارسی گند زده بودم با اوونی که ریاضیو فیزیکشو گند زده بود یکی شدیم!دعا کنین حالا امسال درس به درس تاثیر بدن!

البته میتونید امیدوار باشین اینا یه حرف می زنن کو تا عملی شه!!!!!

مثلا چند روز پیش گفته بودن میخوایم خواجه نصیر و ببریم مراغه(حالا دلیلشونم این بود که رصدخونش اونجاس!!!)و علامه طباطبایی رو ببرن بوشهر!!بعد خودشون فهمیدن چرت گغتن بیخیال شدن!

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
راستی کدوم درسا نهایی ترم اول.. فکر کنم ما هم باید امتحان بدیم..

abdi

New Member
لایک ها
171
واقعاً اين كارشون مسخره بود. امتحان نهايي به هيچ عنوان يه وسيله سنجش خوب نيست، چون عدالت توش رعايت نمي‌شه. يه مصححي گير مي‌ده، يكي گير نمي‌ده، يكي اعصابش خورده كلاً خط مي‌زنه، يكي همينجوري نمره مي‌ده. يكي يه جور ديگه... كلاً خوبي آزمون تستي همينه كه تو نمرش بي‌عدالتي نيست. الان تو مدرسه ما يه عده مي‌گن ما حسابان اومديم بيرون گفتيم مي‌شيم 10، كارنامه اومد ديدم شديم 18. بعد يكي از دوستاي ديگم مي‌گفت هندسه رو براي هر سوال 2 تا راه نوشته، بهش دادن 16! من كه خودم نفهميدم چي شد فيزيك بهم دادن 16.5! اصلاً تو كتم نمي‌رفت. اين كه نشد معيار!

zek

New Member
لایک ها
124
drali گفت
zek گفت

پس ما یه سوال اضافه می ز
نیم
ببخشید کجاش خنده داره؟؟؟

به نظر من که باید گریه کرد و تاسف خورد؟؟

ضمنا بابت این محاسبه مطم.نید؟؟؟

اخه 25درصد میشه یک چهارم کنکورمون!
من که گریه هم کردم دیگه !!!!! منم نهاییم زیاد جالب نبود.

محاسبه هم تقریبا آره دیگه ، یه زنگ تفریح نشستیم کلاس تا معلممون حسابش کردن!!!! شد یه سوال !!! حالا من با احتساب 25% گفتم 1.5 سوال !!!
خوب شاید ایشون اشتباه حساب کردن. ولی بابا تاثیرش در اون حد هم نیست .

اینطور که معلومه شاید نمره نهایی پیش هم حساب شه .
چون تو اون ارساله نوشته بودن که نمرات نهایی ، پیش هم نهاییه دیگه !!!
میگن امتحانات نهایی از 6 یا 7 دی شروع میشن
بشینیم فیزیک حفظ کنیم !!!! تا اگه قرار شد پیش هم تاثیر داشته باشه ، لااقل جبران سوم بکنیم !
راستی زبان هم نهایی شد؟؟؟؟؟ هنوز که به مدارس اعلام نکردن!!! کاش نشه .

zek

New Member
لایک ها
124
p-ghajari گفت
راستی کدوم درسا نهایی ترم اول.. فکر کنم ما هم باید امتحان بدیم..
دو ارسال پشت سر هم !!!! شرمنده بزرگان

دیفرانسیل ، فیزیک ، دینی ، ادبیات
زبان هم معلوم نیست ،شاید نهایی شد.

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
دینی و ادبیات رو چیکار کنم آخه؟؟؟؟؟

بالا