M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : وضعیت آشفته المپیاد در مازندران(بچه ها همه رشته ها بیان)

بچه ها مکانشو نمی دونم من ! استاد خالقی (عج!!!!) فرمود که واس مکان نگران نباشیم !
بعدشم خواهر محمدی که میگی مشکلات مهم تری از پرسش نامه هست الان واقعا ساعت شروع کلاسا و ... اینا در برابر هزینه ی اساتید چیزی نیس :4:
مکانشم گویا قراره بابل باشه ! الان دوستان دقت دارین که اگه پول نداشته باشیم برا اساتید رسما هیچی نداریم دیگه ؟!!!! :4: به جز کسایی که راضی بشن در راه رضای
خدا کمک کنن ! که فکر نکنم تعدادمون زیاد باشه :4:
همون بابل باشه
استاد خالقی هم لطف کنن بیان بگن و مارو از نگرانی در بیارن [MENTION=2758]k-khaleghi[/MENTION]
الان قراره دانش اموزان کاملا رایگان کلاس داشته باشن؟؟ مدارس دولتی هم شهریه میگیرن بخدا :4:
الان اساتیدی که در راه رضای خدا کار کنن تا اینجا 2 نفرن :4:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

همون بابل باشه
استاد خالقی هم لطف کنن بیان بگن و مارو از نگرانی در بیارن @k-khaleghi
الان قراره دانش اموزان کاملا رایگان کلاس داشته باشن؟؟ مدارس دولتی هم شهریه میگیرن بخدا :4:
الان اساتیدی که در راه رضای خدا کار کنن تا اینجا 2 نفرن :4:
اگه رایگان باشه که عالیه :4: ولی پول که می گیریم از ملت ! اما قرار نیست فشار به ملت وارد شه ! ینی اگه این طور نباشه فایده ای نداره ...
کیا ؟

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

اگه رایگان باشه که عالیه :4: ولی پول که می گیریم از ملت ! اما قرار نیست فشار به ملت وارد شه ! ینی اگه این طور نباشه فایده ای نداره ...
کیا ؟
شما و برادر حسینی

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

کیا ؟
خب کی بنظرتون؟؟
جز من وشما کس دیگه ای هس ؟ :4:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

خب کی بنظرتون؟؟
جز من وشما کس دیگه ای هس ؟ :4:
خب خوبه دیگه !
شیمی . نجوم . ریاضی هم هست ! آقای حسینی که مشاور ریاضی اینجام هست !
ولی خب برا پروژه ای که در سر داریم تعدادمون کمه ! یک نفر برا هر رشته کمه ! خیلی کمه !

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

خب خوبه دیگه !
شیمی . نجوم . ریاضی هم هست ! آقای حسینی که مشاور ریاضی اینجام هست !
ولی خب برا پروژه ای که در سر داریم تعدادمون کمه ! یک نفر برا هر رشته کمه ! خیلی کمه !
بقیه اساتید رو که داریم
فقط رایگان نیس

لایک ها
68

بقیه اساتید رو که داریم
فقط رایگان نیس
خوب سعي كنيم استاد ها را راضي كنيم .با كمترين هزينه مثلا با نصف قيمت .

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بچه ها مکانشو نمی دونم من ! استاد خالقی (عج!!!!) فرمود که واس مکان نگران نباشیم !
بعدشم خواهر محمدی که میگی مشکلات مهم تری از پرسش نامه هست الان واقعا ساعت شروع کلاسا و ... اینا در برابر هزینه ی اساتید چیزی نیس :4:
مکانشم گویا قراره بابل باشه ! الان دوستان دقت دارین که اگه پول نداشته باشیم برا اساتید رسما هیچی نداریم دیگه ؟!!!! :4: به جز کسایی که راضی بشن در راه رضای
خدا کمک کنن ! که فکر نکنم تعدادمون زیاد باشه :4:
اي با با الان ما دقيقا خه کمکي مي تونيم بکنيم واسه بودخه.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

میشه یکی اساتید رو معرفی کنه؟؟؟؟؟
پا شم برم مدرسه چی بگم؟؟؟؟؟
ریاضی که [MENTION=6161]darrande[/MENTION]
نجوم هم که [MENTION=3530]Majno0n[/MENTION]
شیمی؟
فیزیک؟
زیست؟
میدونید که شیمی و زیست کم طرفدار ندارن!لااقل توی مدرسه ی ما!‏
پس مساعدت نموده و اساتید پیشنهادی رو بدون در نظر گرفتن قیمت معرفی کنید به بنده!‏
لااقل گزینه روی میز باشه!‏:4:
باتشکر:)‏

s.ahmadi

راستی توی خود مدرسه ی ما؛مریم فیزیک درس میداد!‏
هرچند ما مدال دار فیزیک ۳تا(درسته؟)واسه خود امسال داریم!‏

mahdi77

New Member
لایک ها
215

الان مثلا نمیشه از این خیرین استان یه کمکی گرفت؟! یا نهایتا شاید بتونیم از سازمان سمپاد یا اداره آموزش و پرورش یه کمکی گرفت. به نظرم یه بودجه ای رو جداگانه هر سال اختصاص میدن برای اینکارا!!

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

میشه یکی اساتید رو معرفی کنه؟؟؟؟؟
پا شم برم مدرسه چی بگم؟؟؟؟؟
ریاضی که @darrande
نجوم هم که @Majno0n
شیمی؟
فیزیک؟
زیست؟
میدونید که شیمی و زیست کم طرفدار ندارن!لااقل توی مدرسه ی ما!‏
پس مساعدت نموده و اساتید پیشنهادی رو بدون در نظر گرفتن قیمت معرفی کنید به بنده!‏
لااقل گزینه روی میز باشه!‏:4:
باتشکر:)‏

s.ahmadi

راستی توی خود مدرسه ی ما؛مریم فیزیک درس میداد!‏
هرچند ما مدال دار فیزیک ۳تا(درسته؟)واسه خود امسال داریم!‏
بابا مدال دار که زیاده فقط نمیدونیم کی پایه ست !

آقا من میگم یه توضیحی در مورد بودجه و اینا بدیم تو پرسشنامه بعدشم بفرستیم واس ملت یا قبول می کنن یا نمی کنن دیگه چی کار میشه کرد ؟

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

بابا مدال دار که زیاده فقط نمیدونیم کی پایه ست !

آقا من میگم یه توضیحی در مورد بودجه و اینا بدیم تو پرسشنامه بعدشم بفرستیم واس ملت یا قبول می کنن یا نمی کنن دیگه چی کار میشه کرد ؟
بله استاد میتونه خوب باشه ولی بهتر اینه که یک حامی مالی مثل یه موسسه آموزشی رو پیداکنید مثل قلمچی(خدانکنه) و....:دی:204:
راستی بچه ها استاد یادش رفت اینو بگه یه صفحه قبل این که سایت باشگاه رو راه بندازه بگه بعد هر کسی رو میشناسید چه با مدال چه بیمدال تگش کنید:https://groups.google.com/forum/#!forum/mazoc

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

موافقم باهاتون آقای هاشمی...اینکه خودتون هم بنا به اعتباری که دارید با مدال دارهایی که باهاشون آشنائید صحبت کنید هم میتونه باعث بشه (از سر رو در وایسی:4:)ارزون تر همکاری کنند:)
باتشکر:)
s.ahmadi

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

همت بلند دار که مردان روزگار / با همت بلند به جایی رسیده اند...

سلام..
من زیاد با جو جدید آیریسک و آیریسکی های جدید که شما ها باشین آشنا نیستم.. زمانی که فعالیت من تو آیریسک شروع شد که مدالم رو گرفته بودم و اومدم و راهبر شدم..

سال 89 میشه...

اون موقه ها جو خیلی صمیمی بود.. همه پشت هم بودن.. همه همو میشناختن و برای انجام یه کاری همه بسیج بودن..
شما جدیدی ها شاید منو زیاد نشناسید.. ولی خب من همینم که هستم.. سعی میکنم با همین سبک و نوتاسیون خودم بنویسم و رفتار کنم.. غلط املایی هم اصلن ندارم.. :دی

خب.. بگذریم...

راجع به استان مازندران..

اگه واقعن دوست دارید یه اتفاقی برای المپیاد استانتون بیفته.. باید از خود گذشتگی داشته باشید... باید اینو بدونید که ممکن شما ها تلف شید تا سال های بعدی بتونن شرایط خوبی داشته باشن..

اولین لازمه ی المپیادی شدن خود باوریه بچه ها.. یعنی باید بچه های هر استان یا هر جای ایران به این باور برسن که میتونن یه المپیادی باشن.. و بعد شروع کنن..

باید این حقیقت رو بفهمن که المپیادی شاخ و دم نداره.. سه تا چش نداره و ...

و این قضیه فقط یه جور امکان پذیره... اونم به این صورت که سال بالایی هایی وجود داشته باشن که مدال گرفته باشن و موفق باشن و بچه های سال پایینی ببینن از نزدیک و وارسی کنن که اینا هم مث ما ان و شاخ و دم ندارن..

شرط کافی هم خب معلومه.. تلاش و پشت کار و مینیمم هوش و آموزش...

خب.. متاسفانه آموزش المپیاد مخصوصن تو شهرستان ها هزینه های گزافی رو دست مسعولین ، مدارس و خانواده ها میذاره...

حق و تدریس بالای دبیرا برا شهرستان یه طرف.. ایاب و ذهاب و اسکان و بند و بساط ها هم یه طرف... ایده هایی وجود داره که این هزینه ها رو به شکل قابل توجهی کم میکنه و باعث بستر سازی درست تو استان میشه که ایشالا بعد ها وقتی تعداد بالا میره برای استان و دانش آموزان این هزینه ها سر شکن و به صرفه باشه...

ما با مرآت قصد پیاده کردن سیستم غیر حضوری قوی ای رو داریم که ایشالا خبر هاش رو میشنوید..

ولی الان چی.. وظیفه ی المپیادی شما اینه که از طریق نامه نگاری و بسیج شدن دانش آموزان.. مدارس و آموزش و پرورش استانتون رو با باشگاه دانش پژوهان جوان مرتبط کنید..

که یه جایی که واقعن بدون چشم داشت دلسوزانه داره برای المپیاد کشور زحمت میکشه بهشون راهنمایی بده..

و چند توصیه ی دیگر..

بچه ها وقت .. وقت شما.. وقت شما سرمایه ی الان و این روزهای شماست.. وقتتون رو تلف نکنید..

فروم های سایت آیریسک بهترین پایگاه اینترنتی ای هست که مدال دارا و المپیادی ها با هم در ارتباطن.. تبادل نظر و ... (با اینکه با ظاهر جدید و فیسبوک نمای آیریسک به شدت مخالفم)

فروم های سایت آیریسک مث صندوق چه های طلایی میمونن که شبیه قایق میمونن.. اگه به این درک برسی که صندوقچه ی طلا هست و ازش درست استفاده کنی و درش رو باز کنی.. رستگار میشی.. ولی اگه گول ظاهرش رو بخوری و باهاش بری تو آب.. غرق میشی.... چون توش تلاست و سنگینه...

میخوام رک حرف بزنم..
بی پرده...

اینا رو همیشه به خودتون توصیه کنید.. و گوشزد.. از طرف یه برادر بزرگ تر که کمی از شما تجربه های بیشتری داره..

آیریسک فیسبوک نیست...
آیریسک شبکه ی دوست یابی نیست..
آیریسک مسنجر نیست..
آیریسک جای عاشق شدن نیست (دیدم که میگما )
آیریسک خیلی چیزا نیست...

آیریسک رو با چیزای مسخره هیچوقت اشتباه نگیرید.. هر وقت دیدید دارید میزنید تو خاکی.. اون اسکرول لا مصب رو بدین بالا.. بالای سایت رو بخونید...

کلمه ی "المپیاد" مقدسه... که روی بالای سایت نوشته شده..

زیاد حرف زدم.. شرمنده..

ولی غلط میکنید ناراحت شید.. :دی
گوش کنید.. خواهشن..

و من الله توفیق..

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

همت بلند دار که مردان روزگار / با همت بلند به جایی رسیده اند...

سلام..
من زیاد با جو جدید آیریسک و آیریسکی های جدید که شما ها باشین آشنا نیستم.. زمانی که فعالیت من تو آیریسک شروع شد که مدالم رو گرفته بودم و اومدم و راهبر شدم..

سال 89 میشه...

اون موقه ها جو خیلی صمیمی بود.. همه پشت هم بودن.. همه همو میشناختن و برای انجام یه کاری همه بسیج بودن..
شما جدیدی ها شاید منو زیاد نشناسید.. ولی خب من همینم که هستم.. سعی میکنم با همین سبک و نوتاسیون خودم بنویسم و رفتار کنم.. غلط املایی هم اصلن ندارم.. :دی

خب.. بگذریم...

راجع به استان مازندران..

اگه واقعن دوست دارید یه اتفاقی برای المپیاد استانتون بیفته.. باید از خود گذشتگی داشته باشید... باید اینو بدونید که ممکن شما ها تلف شید تا سال های بعدی بتونن شرایط خوبی داشته باشن..

اولین لازمه ی المپیادی شدن خود باوریه بچه ها.. یعنی باید بچه های هر استان یا هر جای ایران به این باور برسن که میتونن یه المپیادی باشن.. و بعد شروع کنن..

باید این حقیقت رو بفهمن که المپیادی شاخ و دم نداره.. سه تا چش نداره و ...

و این قضیه فقط یه جور امکان پذیره... اونم به این صورت که سال بالایی هایی وجود داشته باشن که مدال گرفته باشن و موفق باشن و بچه های سال پایینی ببینن از نزدیک و وارسی کنن که اینا هم مث ما ان و شاخ و دم ندارن..

شرط کافی هم خب معلومه.. تلاش و پشت کار و مینیمم هوش و آموزش...

خب.. متاسفانه آموزش المپیاد مخصوصن تو شهرستان ها هزینه های گزافی رو دست مسعولین ، مدارس و خانواده ها میذاره...

حق و تدریس بالای دبیرا برا شهرستان یه طرف.. ایاب و ذهاب و اسکان و بند و بساط ها هم یه طرف... ایده هایی وجود داره که این هزینه ها رو به شکل قابل توجهی کم میکنه و باعث بستر سازی درست تو استان میشه که ایشالا بعد ها وقتی تعداد بالا میره برای استان و دانش آموزان این هزینه ها سر شکن و به صرفه باشه...

ما با مرآت قصد پیاده کردن سیستم غیر حضوری قوی ای رو داریم که ایشالا خبر هاش رو میشنوید..

ولی الان چی.. وظیفه ی المپیادی شما اینه که از طریق نامه نگاری و بسیج شدن دانش آموزان.. مدارس و آموزش و پرورش استانتون رو با باشگاه دانش پژوهان جوان مرتبط کنید..

که یه جایی که واقعن بدون چشم داشت دلسوزانه داره برای المپیاد کشور زحمت میکشه بهشون راهنمایی بده..

و چند توصیه ی دیگر..

بچه ها وقت .. وقت شما.. وقت شما سرمایه ی الان و این روزهای شماست.. وقتتون رو تلف نکنید..

فروم های سایت آیریسک بهترین پایگاه اینترنتی ای هست که مدال دارا و المپیادی ها با هم در ارتباطن.. تبادل نظر و ... (با اینکه با ظاهر جدید و فیسبوک نمای آیریسک به شدت مخالفم)

فروم های سایت آیریسک مث صندوق چه های طلایی میمونن که شبیه قایق میمونن.. اگه به این درک برسی که صندوقچه ی طلا هست و ازش درست استفاده کنی و درش رو باز کنی.. رستگار میشی.. ولی اگه گول ظاهرش رو بخوری و باهاش بری تو آب.. غرق میشی.... چون توش تلاست و سنگینه...

میخوام رک حرف بزنم..
بی پرده...

اینا رو همیشه به خودتون توصیه کنید.. و گوشزد.. از طرف یه برادر بزرگ تر که کمی از شما تجربه های بیشتری داره..

آیریسک فیسبوک نیست...
آیریسک مسنجر نیست..
آیریسک خیلی چیزا نیست...

آیریسک رو با چیزای مسخره هیچوقت اشتباه نگیرید.. هر وقت دیدید دارید میزنید تو خاکی.. اون اسکرول لا مصب رو بدین بالا.. بالای سایت رو بخونید...

زیاد حرف زدم.. شرمنده..

گوش کنید.. خواهشن..

و من الله توفیق..
وااااییی . آقا پوریا (یا پویا :4: ) قجری ! اون زمون که من المپ می خوندم شما اینجا راهبر بودی و مقاله اینا می نوشتی من ازت مقاله ی doop رو گرفته بودم :4: اصن
اسمت منو برد به زمان المپ ! حالا خوبه اصن نمیشناسی منو :4: :4: خلاصه یادش بخیر :4:
حاجی خب ببین ما که مثلا بزرگ تر از ایناییم چند تایی واقعا بدون چشم داشت حاضریم فعالیت کنیم ! ولی فکر کن واس همه ی رشته ها نداریم همچین چیزیو ! بعدشم
شما که دستت تو کاره و یه جایی هم زده بودی یادمه طلاییی ها بود چی بود ! برا سیستم غیر حضوری به نظرت چجوری می تونیم کسایی که پول می خوان رو راضی کنیم !
مثلا به ازای فعالیت تو سایت یا طرح سوال و ... که دیگه مثل تدریس حضوری و اینا نیس که بگه یارو جلسه ای فلان قدر ! موندم واللا ...
و اینکه آره نظر منم همینه که یه سری باشن که از خود گذشتگی کنن و جوش بخوره قضیه تا ملت بیان زیاد شن ! بعد پولشم در میاد ! ضمنا همونایی که تو باشگاهمون رشد می کنن
اگه یه کم یادشون بیاد این روزاشونو میان فعالیت می کنن تو باشگاه ...
بابت توصیه هاتم ممنون استاد :)

S_A_M

New Member
لایک ها
413

میخوام رک حرف بزنم..
بی پرده...

آیریسک فیسبوک نیست...
آیریسک مسنجر نیست..
آیریسک خیلی چیزا نیست...

زیاد حرف زدم.. شرمنده..

گوش کنید.. خواهشن..

و من الله توفیق..
خيلي ممنون از ياداوري
كاهي بعضي جيزيا بايد ياد اوري بشن!

خيلي ها فراموش كرده بودن…

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

بچه های مازندران سایت تا 3 تا4 روز دیگه تاسیس میشه منظورم سایت باشگاه المپیاد استانمون هست هرکی اهل مازندران هست بره توش چون به درد کسی که ماله مازندران نیست نمی خوره البته استان های گرگان و گلستان باشه اشکالی نداره پذیرای این همسایه های استانی نیز هستیم
www.mazoc.ir

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

بچه های مازندران سایت تا 3 تا4 روز دیگه تاسیس میشه منظورم سایت باشگاه المپیاد استانمون هست هرکی اهل مازندران هست بره توش چون به درد کسی که ماله مازندران نیست نمی خوره البته استان های گرگان و گلستان باشه اشکالی نداره پذیرای این همسایه های استانی نیز هستیم
www.mazoc.ir
نه اونی که تو سایت زده اشتباهه!
قالب سایت 3 هفته دیگه حاضر میشه!!!
کلی کار داریم هنوز!!!
مگه نه؟؟ [MENTION=3530]Majno0n[/MENTION]

آخرین ویرایش توسط مدیر

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

نه اونی که تو سایت زده اشتباهه!
قالب سایت 3 هفته دیگه حاضر میشه!!!
کلی کار داریم هنوز!!!
مگه نه؟؟ @Majno0n
قالب اصلی که آره ! حالا حالا ها کار داره !
ولی سعی می کنیم بد قولی نشه یه قالب بذاریم فعلا علی الحساب . شروع به کار کنه تا آماده شه همه چی :)

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

سلام برادر هاشمی چی شد به کجا رسیدید در مورد باشگاه مازندران نتیجه گرفتین اصن تا حالا با چند نفر خداوکیلی حرف زدید؟:2::150::217:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

سلام برادر هاشمی چی شد به کجا رسیدید در مورد باشگاه مازندران نتیجه گرفتین اصن تا حالا با چند نفر خداوکیلی حرف زدید؟:2::150::217:

سلام
ان شالله تابستون شروع میشه :)
یعنی به سال سوم شما میرسه :)
نگران نباشید!

بالا