پس از آمدن جواب اعتراض نمره شما چطور شد؟

• مجموع رای دهندگان
    27

saba75

New Member
لایک ها
1,143
پاسخ : وضعیت تصحیح اوراق در امتحانات نهایی

شهر ماهم هنوز نمره نهایی هارو وارد سناد نکرده...

و ما هنوز منتظریم :37:

لایک ها
127

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

می شه بپرسم حوزه شما کجا بود ؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به خدا از صبح دارم لعنتشون می کنم ... ما داریم از استرس می میریم اونا به فکر خودشونن ... تازه وقت اعتراض هم تموم شد...:62:
عزیزم وقت اعتراض به حوزه و مدرسه ربط داره هیچ نگران نباش. وقت اعتراض خیلیا امروز تموم شده. مال ما تازه ارسال شده.
نگران نباش

لایک ها
120

راست میگه Koosha_Raisi

منم پرسبیدم میگن از وقتی دادن کارنامه هارو (به هر کسی) تا زه وقت اعتراض برا اون شورو میشه

نابغه

New Member
لایک ها
16

تصحیح افتضاح بود هندسه 20 بودم دادن 19
زبان فارسی 19.5 بودم دادن 18 عربی 19 بودم دادن 18
ادبیات 19.5 بودم دادن 18 فیزیک 19 بودم دادن 17!!!!!
با این وضعیت میخوان معدل و تو کنکور تاثیر بدن

H sahar H

New Member
لایک ها
457

تصحیح افتضاح بود هندسه 20 بودم دادن 19
زبان فارسی 19.5 بودم دادن 18 عربی 19 بودم دادن 18
ادبیات 19.5 بودم دادن 18 فیزیک 19 بودم دادن 17!!!!!
با این وضعیت میخوان معدل و تو کنکور تاثیر بدن

ولی از نظر من خیلی خوب بود
خب حتما خودت که داشتی طبق پاسخنامه تصحیح میکردی زیادی دست بالا واسه خودت تصحیح کردی:43:

نابغه

New Member
لایک ها
16

زیادی؟؟ حد اقل 0.25 این ور اونور نه این همه

H sahar H

New Member
لایک ها
457

زیادی؟؟ حد اقل 0.25 این ور اونور نه این همه
شایدم واقعا اشتباه شده ولی خب مثلا من فیزیکمو فکرمیکردم20 میشم بار اولم که تصحیح کردم جو گیر بودم دیدم جوابای اخرم درسته دوباره گفتم 20 میشم ولی بعدش که دقیق نگا کردم دیدم تو دوتا سوال میانبر زدم از هرکدوم 25صدم نمیگیرم شد19/5

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

ولی از نظر من خیلی خوب بود
خب حتما خودت که داشتی طبق پاسخنامه تصحیح میکردی زیادی دست بالا واسه خودت تصحیح کردی:43:
شرایط خودت رو با بقیه مقایسه نکن. مصحح ها متفاوت اند.

H sahar H

New Member
لایک ها
457

شرایط خودت رو با بقیه مقایسه نکن. مصحح ها متفاوت اند.

اخه من تو مدرسمون از هرکی پرسیدم همینو گفتن
مورد داشتیم فکر میکرده دینی 17 میشه ولی شده 20!
درسای دیگه هم همینطور...حداقل حداقل حداقلش 25صدم بیشتر دادن
من خودم وقتی دیدم عربی20شدم شاخ دراوردم!فوقش 19/25تا 19/5میشدم

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

اخه من تو مدرسمون از هرکی پرسیدم همینو گفتن
مورد داشتیم فکر میکرده دینی 17 میشه ولی شده 20!
درسای دیگه هم همینطور...حداقل حداقل حداقلش 25صدم بیشتر دادن
من خودم وقتی دیدم عربی20شدم شاخ دراوردم!فوقش 19/25تا 19/5میشدم
خب عزیز مدرسه شما تو همون حوزه همه تصحیح شده دیگه :)
دینی که به همه 2 نمره دادن. من جبر 18 میشدم دادن 16.5
حسابان 19.5 میشدم داده 20. زبان 20 میشدم ( دیگه زبان که همش a b c d بود جوابا ) دادن 19.25 یعنی 1.5 نمره غلط.
هندسه 20 میشدم داد 19.
هم نمره کم دادن هم ارفاق کردن. همه چی به مصحح بستگی داره. حوزه به حوزه معلم به معلم فرق میکنه. تو امتحان نهایی اصلا عدالتی وجود نداره.
مهم هم نیست چون اصلا مهم نیست.

هم بهش ارفاق شده هم حقم خورده شده

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

وضعیت تصحیح تو حوزه ما هم اصن یه وضعی بود....

دینی واسه خیلی ها(از جمله خودم!) مصحح اهل دل بود و در عین ناباوری 20 داد واسه بعضی ها هم مصحح این طوری نبود....

هندسه واسه خیلی ها (از جمله خودم!) ظاهراً دادن معلم تاریخ تصحیح کنه واسه بعضی ها هم نه {جالبه همه این بعضی ها 19.5 شدن ولی امثال من که فکر می کرم حداقل 19.75 می شم دادن 17.75 !!!!}

حسابان من یا باید می شدم 20 یا 19.5 به من دادن 19.75 من هم اعتراض زدم تا حق رو رعایت کنن...

Koosha_Raisi

New Member
لایک ها
150

وضعیت تصحیح تو حوزه ما هم اصن یه وضعی بود....

دینی واسه خیلی ها(از جمله خودم!) مصحح اهل دل بود و در عین ناباوری 20 داد واسه بعضی ها هم مصحح این طوری نبود....

هندسه واسه خیلی ها (از جمله خودم!) ظاهراً دادن معلم تاریخ تصحیح کنه واسه بعضی ها هم نه {جالبه همه این بعضی ها 19.5 شدن ولی امثال من که فکر می کرم حداقل 19.75 می شم دادن 17.75 !!!!}

حسابان من یا باید می شدم 20 یا 19.5 به من دادن 19.75 من هم اعتراض زدم تا حق رو رعایت کنن...
20 یا 19.5 میشدی دادن 19.75 اعتراض زدی حق رو رعایت کنن!؟ من جای مصحح بودم یه 2 نمره هم ازت کم میکردم که دیگه الکی اعتراض ندی :) :5: (شوخی )

HootanS

New Member
لایک ها
12

خب عزیز مدرسه شما تو همون حوزه همه تصحیح شده دیگه :)
دینی که به همه 2 نمره دادن. من جبر 18 میشدم دادن 16.5
حسابان 19.5 میشدم داده 20. زبان 20 میشدم ( دیگه زبان که همش a b c d بود جوابا ) دادن 19.25 یعنی 1.5 نمره غلط.
هندسه 20 میشدم داد 19.
هم نمره کم دادن هم ارفاق کردن. همه چی به مصحح بستگی داره. حوزه به حوزه معلم به معلم فرق میکنه. تو امتحان نهایی اصلا عدالتی وجود نداره.
مهم هم نیست چون اصلا مهم نیست.

هم بهش ارفاق شده هم حقم خورده شده
من 7تا درسو اعتراض دادم.این که میگید دینی 2نمره به همه دادن هم واسه ما اینطوری نبود.من دینی فوقش میشدم 18.5 یا 19!!!تو کارنامه نوشته 15.25!!!بقیه درسا هم همینجوری 1تا3نمره کم دادن.

لایک ها
3,082

به ما گفتن 9 تیر جوابا میاد

یعنی الان ای 7 نفری که رای دادن جواب اعتراضاشون اومده؟

sina16

New Member
لایک ها
313

به ما گفتن 9 تیر جوابا میاد

یعنی الان ای 7 نفری که رای دادن جواب اعتراضاشون اومده؟
من یه لحظه فک کردم نسبت به پیش بینی خودمون گفته...اشتباهی نظر دادم!!!

مال ما هم هنوز نیومده...

نیوتن

New Member
لایک ها
22

زیستو خیلی بد صحیح کردن موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:203:

ParsUser

New Member
لایک ها
28

سلام دوستام من خيلي دير (امروز نمراتم تلفني بهم گفتن ) و اولش برام مهم نبود اما بعدش تصميم گرفتم حداقل يه جايي دلم خالي كنم ، من از اول دبيرستان خوب درس ميخوانم و تو يه مدرسه ي خوبم هستم و معمولا رتبه يكم و معمولا نمراتم خوب بود و شايد گاهي عالي اينا رو گفتم كه بگم درسم خوب بود و همين اما برم سر اصل موضوع من خودم جز يه درس كه بد صحيح كردن بقيشو يا همون كه فكر ميكردم بوده و يا شايد بهتر اينو گفتم در مورد اينكه من خودم شامل اين نظام هستم اما كلا ناراحتم ميدونيد از چي ؟ از اينكه مني كه ٣ ساله خيلي جدي درس ميخونم و از خيلي چيزا برا درسم زدم به خاطر نظام ناعادلانه بله ناعادلانه به اين روز بيافتم من ببينم كساني با تقلب كه خودم يا ديدم خيلي زياد يا شنيدم خيلي زياد و از همه مهم تر رعايت نشدن عدالت در تصحيح اوراق من جز كسايي بودم كه ديني رو عالي دادم و احتمالا بدون ارفاق ٢٠ ميشدم اما حالا ميبينم ٢ و ٣ نمره كيلويي دادن اصلا ناراحت نشيد من كاري ندارم اگر قراره حق باشه همه چي باشه و بعد يكي مثل دوستمون كه تايپيكو زد بگه ٣ نمره نگرفته واقعا همينه كيلويي يا نمره ميدن و ضد حال به امثال من يا بي خود كم ميكنن يعني براي همه شرايط يكسان نيست و مطمينن شايد خيلي ها از من نوعي معدلشون بيشتر باشه اما منم مثل همتون خدا رو دارم و نميذارم همينجوري تموم شه و يكسال شده زجر ميكشم تا اثبات كنم با ناحقي و تقلب و يه شبه خوندن هيچي نميشه . و. در پايان از همه متشكرم اگر پستم بمونه و خوانده شه شما نظرتون چيه؟

loyal75

New Member
لایک ها
211

در راستای همین نمرات نهایی بگم! من هندسم رو خوب داده بودم کمترین نمره ای ک انتظار داشتم 19 بود بهم دادن 18.25 و در عین ناباوری امروز فهمیدم تنها بیست کلاسمون تو هندسه کسیه که اصلا فک کنم در طول سال نمره 18 به بالا تو هیچ درسی نداشته!!!!!!!!!! من که دهنم سرویس شد!

ALI493

Member
لایک ها
81

واسه اونایی که میگن نمره مون کمتر از اونی بود که انتظار داشتیم این مطلبو میگم

امتحان زبان قسمت املا یه کلمه رو جا انداختم تا آخر امتحان بیش از 20 بار سوالا رو چک کردم ولی غلطی از خودم پیدا نمی کردم
اما وقتی داشتم میرفتم کلمه رو پیدا کردم و این خیلی شانسی بود
اینو به این دلیل گفتم که احساس میکنم غلط های شما از همین جهته ممکنه یه جا انداختن یا جا به جا نوشتن یه سوال آسون که شما به راحتی از اون توی پاسخنامه گذشته باشین (یعنی اون سوالو جز آدم حساب نکردین)موجب کمتر شدن نمره شما شده (تاکید میکنم ممکنه یعنی حتما اتفاق نمیفته) البته این اتفاق برای من توی امتحان هندسه ترم اول هم افتاد یعنی سوالو جا انداختم اون سوال اونقدر آسون بود که حتی بعد از امتحان هم گفتم اینو درست نوشتم و فقط با دیدن برگه امتحان بهم ثابت شد که ننوشتم.

این مطلبو گفتم که خدای نکرده اگه بعد از اعتراضات درست نشد دیگه این امتحانات لعنتی رو فراموش کنید.

بالا