gold boy

New Member
لایک ها
86
دبیران دبیرستان های مختلف هنگامی که متوجه می شوند دانش آموزی المپادی است عکس العمل های مختلفی نشان میدهند
اگر این اتفاق را تجربه کرده اید برای دوستانتان هم تعریف کنید .فکر می کنم جالب باشد.
لطفا از ذکر نام خودداری کنید.

لایک ها
32
پاسخ : وقتی معلم هاتون میفهمند شما المپیادی هستید

مال ما بستگی داره مثلاً:برخی معلما گفتن اگه خواستیم میتونیم کلاسشون رو رها کنیم و بریم واسه ی المپیاد بخونیم،بعضیاشون پرسش از بچه ها المپیادی رو محدودتر کردن و بعضیاشون برعکس بیشتر به بچه های المپیادی سخت میگیرن.میگن شما المپیادی هستین و با بقیه فرق دارین.

S_A_M

New Member
لایک ها
413

معلم شیمیم (رفته بودم ازش یه سوال بپرسمو عکسی که دربارش می خواستم بپرسم از کتاب خانه زیست شناسی سال اول بودش)
رفتم پرسیدم
بعد جواب داد و روی جلد کتابو نگاه کرد
پرسید
_المپیاد شیمی هستی؟
_نع:4:
زیست؟
_نع
فیزیک:4:
=====
از معلم فیزیکم پرسیدم خانوم اگه یک رابطه رو اثبات کنی میشه ازش تو امتحان استفاده کرد؟
_اثبات کنی؟
_آره:4:
_اثبات؟
_آره دیگه مگه چیه؟:4:
-آره می تونی ولی برای هر سوالی که تو امتحان هست!؛اگه تو سوال قبلی اثباتش کردی باید در سوال بعدیم اثبات کنی:4: :eek:

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

عجب تاپیک جالب انگیزیه :116:

من داشتم اخره کلاس یه نگاهی به کتاب شیمیم مینداختم ( موریسون)
بعد معلم فیزیکم مثله جن اومد بالای سرم
گفت اینکتابه اینقدر کلفته چیه؟
گفتم شیمیه
گفت اهان باریکلا پس مورتیمر میخونی؟
چنان خندم گرفت نزدیک بود کبود بشم
حالا هر چی بهش میگفتم بابا این شیمی الیه
مورتیمرو بچه های معمولی هم میخونند
اصلا نمیدونست شیمی الی چی هست :82:

معلم شیمی م از کلاس اولم میدونست المپیادیم بخاطره همین هر وقت ازش سوال میپرسم اول یه کم سرخ میشه و خودشو جمع و جور میکنه چون تو 90% اوقات نمیتونه جواب بده :38:

معلم زیستم خیلی با تجربه است .خواستم ازش درباره ی ساعت بین مطالعه ی المپ و درس مدرسه سوال کنم . اون بیچاره اول گفت من میدونستم تو داری المپ زیست کار میکنی از بس که تو زیست قوی هستی :71:
بعد بهش گفتم بابا من شیمی میخونم بعد خورد تو ذوقش اساسی :93: ولی اصلا تو چهرش مشهود نبود . از کلامش مشهود بود

ولی باور کنید رفیقام خیلی نامردن
هر وقت منو میبینند بهم میگن تو که اخر سرم مدال نمیگیری الکی خودتو خسته نکن :177:

S.H1997

New Member
لایک ها
241

تقریبا بی تفاوت و بی مفهومه براشون

به جز معلم فیزیک و ریاضی

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

سلام
به نظرم بذارید تو انجمن طنز!‏:4:
دبیرهامون تقریبا همه شون خیلی عالی بودن!خیلی!‏
مخصوصا معلم شیمی م!!!عاااااالی!‏
نه فقط با من ک شیمی بودم؛حتی با [MENTION=13568]mojde mirmohamadi[/MENTION] که زیست بود هم خیلی خوب بود!واقعا خدا خیرش بده!خیلی باهامون راه اومد و میاد!‏
همیشه چسبیده بودم بهش داشتم اشکالهای چرت می پرسیدم ولی بنده خدا خیلی قشنگ و با صبر جواب میداد!‏
تازه اسباب کشی داشت ولی خیلی گشت تا یه کتابی واسم پیدا کنه؛وقتی پیدا نشد کلی شرمنده شد!فرشته ست به خدا!‏
--------------------
معلم زیستمون خیلی رو غیبت حساسه؛ولی راه غیبت رو برامون باز گذاشت!خیلی خوب بود!‏
وقتی مرحله یک تموم شد من خیلی گریه کردم؛ولی رفتیم سر کلاسش و یه بخشی از کلاسش وقتش رو داد به ما و راجع به المپیاد حرف زدیم؛بچه ها هم حرفهای قشنگی زدن!خیلی زمان خوبی بود با اینکه از لحاظ روحی داغون بودم!(البته کاش بچه ها مثه همون موقع حامی آدم می موندن و بعدش خوردم نمی کردن!)‏
معلم ریاضی هم خوب بود و همکاری کرد
معلم فیزیکمون ک همه جوره پاست!‏
بنده خدا کلی راجع به استاد المپیاد شیمی شهر تحقیق کرد و کمکم کرد!‏
معلمهای عمومی ولی...
فقط زبان خوب بود!‏
هم مستمرم رو داد بیست؛هم اجازه میداد سرکلاس نریم!‏
معلم دینی خیلی باهام بد رفتاری کرد!خیلییییییییی....درنهایت هم مستمرم شد ۱۸
معلم ادبیات در ظاهر گیر میداد ولی مستمرمون رو ۲۰ داد
عربی هم که...‏!نظری ندارم!‏
------------
امیدوارم بقیه با معلم هاشون به مشکل نخورن!‏
@taha
ای چیزها طبیعیه!‏
به قول ایمان سرور پور:کافیه یه کم به سمت موفقیت برید!(به سمتش بریدتازه!)‏ همه شروع میکنن به توهین و سنگ اندازی!‏
این تازه اولشه!‏
اما شما مقاومت کن!چون المپیادی یعنی مقاوم!‏

Wight

New Member
لایک ها
888

همه و همه بی تفاوت!

ار مشاور بگیر ... تا معلم دینی (که فقط آیات رو معنی میکنه و نه هیچ چیز دیگه!!) ... تا معلم جغرافی !!!!

مشاورمون هم که گفت حالا کو تا بهمن!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

والا راستش این تاپیک رو دیدم خوشم اومد گفتم بعد مدت ها یه پستی بذاریم
من از اول دبیرستان المپ می خوندم می شه 4 سال پیش پس زیاد یادم نیست.
ولی یادمه بعضی معلم ها بهشون می گفتی فکر می کردن داری مسخره شون می کنی... بعضی ها بهشون می گفتی چپ چپ نگات می کردن.
البته کلا به قول بقیه المپیادی های مدرسه مون ما زیستیا آبروی هر چی المپیادیه رو بردیم چون کلاس نمی پیچوندیم هیچ وقت تا بعد مرحله 1 سوم برا همینم معلما گیر نمی دادن...

چند تاش که ولی خوب تو خاطرم مونده این بود که یه دفعه تو دوم دبیرستان یه معلم خیلی گلی داشتیم آقای منوری معلم ریاضیمون بود... یعنی اصلا خجالت می کشیدی اگه کار بدی سر کلاسش می کردی... یه امتحان گرفت من فکر کنم 16 شده بودم کلی اومد گفت امین جان تو که قوی هستی و پسر خوبی هستی چرا پس نمره ات کم شده. منم که خیلی دلم پر بود ازهر چی ریاضیه کلی شروع کردم که آخه من دارم زیست می خونم چرا باید ریاضی که ازش متنفرم رو بخونم؟! (مدرسه ما کلا تجربی نداشت دوم دبیرستان ریاضی بودیم سوم هم با زور زیاد تجربی راه انداخیتم) یادم نیست دقیقا چی گفت ولی در مجموع این بود که برای موفقیت راه های مختلفی هستش و درسته المپیاد یکیشه ولی حواست باشه که اگه این نشه و درسای دیگه ات رو به خاطر المپیاد ضعیف باشی اون وقت بعد المپیاد می خوای چی کار کنی

یه استاد شیمی خیلی گلی هم داشتیم تیکه اش کلا وقتی سوال می پرسیدیم این بود که می تونی چکمه های آهنی بپوشی بری کتابخونه جواب رو پیدا کنی. ولی یه وقتایی هم یه سوال هایی رو برامون توجیح می کرد که مثل چی توش مونده بودیم. یادش به خیر

تو سوم البته عمومی ها رو تقریبا یه ماه مونده به مرحله یکی می پیچوندیم کم کم. اکثرا معلما خیلی عنق برخورد می کردن باهامون و هی می گفتن امتحان بدین تا اجازه بدیم برین ولی فقط یه معلم زبان خیلی باحالی داشتیم می گفت برین افتخار برای مدرسه بیافرینین.

در کل این خیلی واضحه برام که درسته تو المپیاد نتونستم شاخ مرحله دو رو بشکنم و مدالی بیارم ولی المپیاد واقعا تو زندگیم تغییر خیلی بزرگی ایچاد کرد.
و در آخر برای زیستی هایی که امسال کنکور دارن درسته تو کنکور تفکر المپیادی خیلی بهتون ضربه می زنه ولی به این امید باشید که انقذه حال می ده وقتی استاد بیوشیمی یا فیزیو داره درس می ده همه هاج و واجن و دهناشون بازه اون وقت تو یه نفر همه رو می فهمی همه بهت فحش می دن :)))

daryab

New Member
لایک ها
163

معلم شیمی پارسال و پیارسالم خیلی حمایتم میکردن ولی امسالیه برگش گف المپیاد نخون به ضررته من پسرمو نذاشم بخونه و...
کلا هر اتفاقی بیوفته پسرشو میکشه وسط:188:

لایک ها
26

همه براشون بی اهمیته و درس خودشونو میپرسن ومثل بقیه باما برخورد میکنن تنها یکی از معاونامون بعضی وقتا هوامونو داره
وگرنه بقیه هیچی
مثلا امروز ادبیات ازم پرسید 2گرفتم یعنی اصلا بلد نبودم فقط برای اینکه از جام بلند شدم بهم 2داد
دوســـــــــــــــــتمم 7گرفت:223:

Hosein.D

New Member
لایک ها
862

سلام... فقط اینو می گم که معلمای ما بهمون بیشتر توجه میکردند و حس خوبی داشت!

لایک ها
28

کلا همه ی معلما خیلی خوب آدمو درک میکنن مثلا اصلا نمی پرسن وامتحانم هر از گاهی واسه اینکه نمره داشته باشیم میگیرن ولی معلم دفاع یه استثنا هستش!

P3YM4N

New Member
لایک ها
63

من معلم هام چیزی نمیدونن
ولی کتاب های المپیاد ریاضی رو میبرم مدرسه بعضی اوقات که معلم نیست یا اتفاقی دیگه میشینم میخونم
بعد یکی از بچه ها دید گفت خاک تو سرت بیخودی المپیاد ریاضی نخون از شهرستانا هیچ کی نمیتونه قبول شه و این جور حرفا و تمام سعشو کرد منو منصرف کنه هر چند من اصلا اهمیت ندادم
ولی نکته جالبش اینجاست که یبار خودشو تو کتابخونه دیدم که داره کتاب سوالات المپیاد ریاضی جهانی رو امانت میگیره منو دید سریع کتابو کرد تو لباسش فرار کرد
انصافا آدم از این نامرد تر ندیده بودم که بخواد برای اینکه یکی از رقیباشو حذف کنه همچین نامردی بکنه:31::(:62::47:

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

من معلم هام چیزی نمیدونن
ولی کتاب های المپیاد ریاضی رو میبرم مدرسه بعضی اوقات که معلم نیست یا اتفاقی دیگه میشینم میخونم
بعد یکی از بچه ها دید گفت خاک تو سرت بیخودی المپیاد ریاضی نخون از شهرستانا هیچ کی نمیتونه قبول شه و این جور حرفا و تمام سعشو کرد منو منصرف کنه هر چند من اصلا اهمیت ندادم
ولی نکته جالبش اینجاست که یبار خودشو تو کتابخونه دیدم که داره کتاب سوالات المپیاد ریاضی جهانی رو امانت میگیره منو دید سریع کتابو کرد تو لباسش فرار کرد
انصافا آدم از این نامرد تر ندیده بودم که بخواد برای اینکه یکی از رقیباشو حذف کنه همچین نامردی بکنه:31::(:62::47:
راست میگه این خیلی درد داره
هیچ کدوم از معلم های من به جز شیمی فیزیک و زیست نمیدونن و مثل اسب ازم امتحان میگیرن :17:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

مررررسی تاپیک :4:واللا ما یه معلم تاریخ گرانقدر داشتیم من سال سوم دبیرستان ترم 1 ، 2 جلسه رفتم سر کلاسش فقط :4: بعدش مستمر بم داد : 1 ! :4: :4: :4: بعدش یه حساب کتاب کردم :4: دیدم ترم 1 دو جلسه رفتم شدم: 1 پس ترم 2 هیچی نمیرم فوقش میشم : 0 :4: ولی بم داد : 10 :4:بازم چیزی یادم بیاد می نویسم :4:

lady_s

New Member
لایک ها
215

من معلم هام چیزی نمیدونن
ادمای اینجوری زیادن!!
اگر به خودمون و درستی راهمون مطمئنیم نباید منصرف بشیم یا جا بزنیم!!
با این حال درکتون میکنم!!برای من هم پیش اومده همچین جریانی.

FaEzeh

New Member
لایک ها
178

من معلمام نمیدونن و اصن المپیادی بودن در نظر معلمای ما کاری اضافه بر درسه که اگه مردش باشیم میتونیم قبول شیم وگرنه بشینیم پای درسو مشق مدرسمون ........
کلا میتونم بگم وضع بیشتریاتون بهتر از منه چون من اگه تابستون برا المپ نخونده بودم و اصن فکر قدم گذاشتن در راه المپ به فکرم نرسیده بود ، عمرا الان از مباحث المپیادی چیزی میدونستم ( دوستان از جهت کثرت امتحانا میگم اونم نه امتحان ، امتحااااااااااااااااااااااااااااااااااان )

gold boy

New Member
لایک ها
86

معلم های منم هیچ کدوم نمیدونن ولی می دونم اگه بفهمن میگن نخون

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

اِهِم ..:4:
ميشه ريكشن اعضاي خانوادمونم بگيم ؟ اخه اونا ديگه تهشن :21::4:
والا من اول دبيرستان كه بودم تحت جو همين جور هويجي (رندومي !:4:) گفتم زيست :4:
رفتيم خونه كلي خركيف سلام كرديم (بهله ادب به اين مي گن :4:) گفتم مامان بيا ببين دخترت ،عزيزت، پاره تنت (دراين لحظه قيافه ي خواهرم ديدني بود يعني :21:) مي خواد طلايي شه (مي گم اون زمان خداي اعتماد به نفس بودم:4:) ريكشن هارو داشته باش حالا :
بابام : خدا به خير بگذرونه ..:17:
مادرم : نه نگران نباش مي گذره، فوقِِ فوقش يه هفته..:4:
خواهرم : بيشين بينيم باباااا :21::24:
يه فسقلي : مامان ! مامان ! منم موخوام :4:
يعني من هويج مرگ شدم إز اين همه استقبال دوستان ..:4::4::4:
-----
حالا اساتيد و معلمانِ گران قدر :4: :
يادم نيست والا ولي قيافه ي معلم شيمي م رو خوب يادمه دقيقا اين شكلي بود : :4:
نمي دونم الان نيشش برا چي باز بود اون وسط ؟ يكي بياد به من بگه ! من هنوز درگيرشم :4::21:
يادمه وقتي برا اولين بار مديرمون داشت حرف إز المپ مي زد يه 40-60 نفري گفتن مي خوان برن المپ و... ولي حالا فقط خلاصه شديم تو دو نفر ! من (بيو!) و يكي إز بچه ها (نجوم!) يعني جوگيري تا چه حـــــــــد اخه ؟:4::21:
ولي بعدا مخالفتا شروع شد...يكم زيادي سخت گرفتن هاي بيخود...خدايي خيلي اذيت شديم..خيلي...
ولي الان اوضاع بهتره (نكته : كلا إز كمك كردن به ما وقت دادنُ مي دونن :4: ولي همينم باز جاي شكر داره ! دم شون هويج :4:)
فك كنم تاپيكُ به فنا بردم :21:
دوستان حلال كنيد :4:
با بهترين ارزوها...

بالا